Hledat

Ubytování

ZAHRA HOUSE Apartmán

طريق أسوان - أبو سمبل 1, Abú Simbel, Egypt - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmán) ZAHRA HOUSE. ZAHRA HOUSE se nachází v Abu Simbel, necelý 1 km od chrámů Abu Simbel, a nabízí restauraci, bezplatné Wi-Fi, nepřetržitě otevřenou recepci a pokojovou... Ubytování ZAHRA HOUSE se nachází ve městě Abú Simbel (Egypt - Aswan Governorate). V následujících dnech se ceny pohybují od 727 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování ZAHRA HOUSE

K dispozici je také terasa. Apartmán má balkon s výhledem na jezero, 2 ložnice, obývací pokoj, kabelovou TV s plochou obrazovkou, vybavenou kuchyň a 1 koupelnu s bidetem a sprchou. ZAHRA HOUSE se nachází v Abu Simbel, necelý 1 km od chrámů Abu Simbel, a nabízí restauraci, bezplatné Wi-Fi, nepřetržitě otevřenou recepci a pokojovou službu. Nabízí výhled na řeku a město a je vzdálen 1,3 km od chrámu Abu Simbel. Letiště Abu Simbel je vzdálené 3 km.

Jiná ubytování ve městě Abú Simbel

Eskaleh Nubian House

9,2

Eskaleh Nubian House

Ubytování (Chata) Eskaleh Nubian House. Situated 1.9 km from Abu Simbel Temples, Eskaleh Nubian House offers a restaurant, a shared lounge and air-conditioned accommodation with a balcony and... Ubytování Eskaleh Nubian House se nachází ve městě Abú Simbel (Egypt - Aswan Governorate). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 239 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Abu simbel Nubian Guest House

9

Abu simbel Nubian Guest House

Ubytování (Apartmán) Abu simbel Nubian Guest House. Abu simbel Nubian Guest House se nachází v Abu Simbel, 1 km od chrámů Abu Simbel, a nabízí ubytování se společným salonkem, bezplatným Wi-Fi, nepřetržitě... Ubytování Abu simbel Nubian Guest House se nachází ve městě Abú Simbel (Egypt - Aswan Governorate). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 346 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kabara Nubian House

8,9

Kabara Nubian House

Ubytování (Hotel) Kabara Nubian House. Kabara Nubian House se nachází v Abu Simbel, 1,2 km od chrámů Abu Simbel, a nabízí restauraci, bar a zahradu. Nabízí rodinné pokoje a terasu. Ubytování Kabara Nubian House se nachází ve městě Abú Simbel (Egypt - Aswan Governorate). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 750 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Safari Abu Simbel

8,5

Safari Abu Simbel

Ubytování (Apartmán) Safari Abu Simbel. Situated just 1.8 km from Abu Simbel Temples, Safari Abu Simbel features accommodation in Abu Simbel with access to a restaurant, a bar, as well as a... Ubytování Safari Abu Simbel se nachází ve městě Abú Simbel (Egypt - Aswan Governorate). V následujících dnech se ceny pohybují od 465 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hllol Hotel

7,9

Hllol Hotel

Ubytování (Hotel) Hllol Hotel. Located in Abu Simbel, 2.5 km from Abu Simbel Temples, Hllol Hotel provides air-conditioned rooms and a garden. The hotel features family rooms. Ubytování Hllol Hotel se nachází ve městě Abú Simbel (Egypt - Aswan Governorate).

Mariette Amon

7,9

Mariette Amon

Ubytování (Hotel) Mariette Amon. Located in Abu Simbel, within 1.5 km of Abu Simbel Temples and 1. Ubytování Mariette Amon se nachází ve městě Abú Simbel (Egypt - Aswan Governorate). V následujících dnech se ceny pohybují od 525 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Tuya Hotel

7,7

Tuya Hotel

Ubytování (Hotel) Tuya Hotel. Overlooking the Lake Nasser, Tuya Hotel is situated 1 km from Temple of Abu Simbel. The property features free WiFi access and free private parking. Ubytování Tuya Hotel se nachází ve městě Abú Simbel (Egypt - Aswan Governorate).

Seti Abu Simbel Lake Resort

7,1

Seti Abu Simbel Lake Resort

Ubytování (Hotel) Seti Abu Simbel Lake Resort. Located at the foot of the Grand Temple of Ramses II, Abu Simbel Hotel offers views of Lake Nasser. Ubytování Seti Abu Simbel Lake Resort se nachází ve městě Abú Simbel (Egypt - Aswan Governorate). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 856 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Applicators Hotel

6,7

Applicators Hotel

Ubytování (Hotel) Applicators Hotel. Set in Abu Simbel, 2 km from Abu Simbel Temples, Applicators Hotel offers accommodation with a restaurant, free private parking, a garden and a terrace. Ubytování Applicators Hotel se nachází ve městě Abú Simbel (Egypt - Aswan Governorate). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 207 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Star Abu Simbel

6,3

Star Abu Simbel

Ubytování (Apartmány) Star Abu Simbel. Located 400 metres from Abu Simbel Temples, Star Abu Simbel provides accommodation with a restaurant, a terrace and a 24-hour front desk for your... Ubytování Star Abu Simbel se nachází ve městě Abú Simbel (Egypt - Aswan Governorate). V následujících dnech se ceny pohybují od 774 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Nefertari Hotel Abu Simble

6

Nefertari Hotel Abu Simble

Ubytování (Hotel) Nefertari Hotel Abu Simble. Overlooking Nasser Lake, Nefertari Hotel Abu Simble offers air-conditioned rooms. It has an outdoor pool surrounded by loungers. Free WiFi is available. Ubytování Nefertari Hotel Abu Simble se nachází ve městě Abú Simbel (Egypt - Aswan Governorate). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 390 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Nubian Lake House

Nubian Lake House

Ubytování (Penzion) Nubian Lake House. Located 1.9 km from Abu Simbel Temples, Nubian Lake House provides rooms with air conditioning in Abu Simbel. Ubytování Nubian Lake House se nachází ve městě Abú Simbel (Egypt - Aswan Governorate).

استديو ابوسمبل

استديو ابوسمبل

Ubytování (Apartmán) استديو ابوسمبل. Set just 1.5 km from Abu Simbel Temples, استديو ابوسمبل offers accommodation in Abu Simbel with access to a restaurant, a shared lounge, as well as a... Ubytování استديو ابوسمبل se nachází ve městě Abú Simbel (Egypt - Aswan Governorate).

Skaam

Skaam

Ubytování (Privát) Skaam. Skaam se nachází v Abu Simbel. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. K chrámům Abu Simbel je to 1,3 km a k chrámu Abu Simbel 1,7 km. Ubytování Skaam se nachází ve městě Abú Simbel (Egypt - Aswan Governorate).

استديو ابوسمبل

استديو ابوسمبل

Ubytování (Apartmán) استديو ابوسمبل. Situated in Abu Simbel and only 1.6 km from Abu Simbel Temples, استديو ابوسمبل features accommodation with lake views, free WiFi and free private parking. Ubytování استديو ابوسمبل se nachází ve městě Abú Simbel (Egypt - Aswan Governorate).