Hledat

Ubytování

ZAHRA HOUSE Apartmán

طريق أسوان - أبو سمبل 1, Abú Simbel, Egypt - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmán) ZAHRA HOUSE. ZAHRA HOUSE se nachází v Abu Simbel, necelý 1 km od chrámů Abu Simbel, a nabízí restauraci, bezplatné Wi-Fi, nepřetržitě otevřenou recepci a pokojovou... Ubytování ZAHRA HOUSE se nachází ve městě Abú Simbel (Egypt - Aswan Governorate).

Popis ubytování ZAHRA HOUSE

K dispozici je také terasa. Apartmán má balkon s výhledem na jezero, 2 ložnice, obývací pokoj, kabelovou TV s plochou obrazovkou, vybavenou kuchyň a 1 koupelnu s bidetem a sprchou. ZAHRA HOUSE se nachází v Abu Simbel, necelý 1 km od chrámů Abu Simbel, a nabízí restauraci, bezplatné Wi-Fi, nepřetržitě otevřenou recepci a pokojovou službu. Nabízí výhled na řeku a město a je vzdálen 1,3 km od chrámu Abu Simbel. Letiště Abu Simbel je vzdálené 3 km.

Jiná ubytování ve městě Abú Simbel

Eskaleh Nubian House

9,2

Eskaleh Nubian House

Ubytování (Chata) Eskaleh Nubian House. Situated 1.9 km from Abu Simbel Temples, Eskaleh Nubian House offers a restaurant, a shared lounge and air-conditioned accommodation with a balcony and... Ubytování Eskaleh Nubian House se nachází ve městě Abú Simbel (Egypt - Aswan Governorate).

Abu simbel Nubian Guest House

9

Abu simbel Nubian Guest House

Ubytování (Apartmán) Abu simbel Nubian Guest House. Abu simbel Nubian Guest House se nachází v Abu Simbel, 1 km od chrámů Abu Simbel, a nabízí ubytování se společným salonkem, bezplatným Wi-Fi, nepřetržitě... Ubytování Abu simbel Nubian Guest House se nachází ve městě Abú Simbel (Egypt - Aswan Governorate).

Kabara Nubian House

8,9

Kabara Nubian House

Ubytování (Hotel) Kabara Nubian House. Kabara Nubian House se nachází v Abu Simbel, 1,2 km od chrámů Abu Simbel, a nabízí restauraci, bar a zahradu. Nabízí rodinné pokoje a terasu. Ubytování Kabara Nubian House se nachází ve městě Abú Simbel (Egypt - Aswan Governorate).

Safari Abu Simbel

8,5

Safari Abu Simbel

Ubytování (Apartmán) Safari Abu Simbel. Situated just 1.8 km from Abu Simbel Temples, Safari Abu Simbel features accommodation in Abu Simbel with access to a restaurant, a bar, as well as a... Ubytování Safari Abu Simbel se nachází ve městě Abú Simbel (Egypt - Aswan Governorate).

Mariette Amon

7,9

Mariette Amon

Ubytování (Hotel) Mariette Amon. Located in Abu Simbel, within 1.5 km of Abu Simbel Temples and 1. Ubytování Mariette Amon se nachází ve městě Abú Simbel (Egypt - Aswan Governorate).

Seti Abu Simbel Lake Resort

7,1

Seti Abu Simbel Lake Resort

Ubytování (Hotel) Seti Abu Simbel Lake Resort. Located at the foot of the Grand Temple of Ramses II, Abu Simbel Hotel offers views of Lake Nasser. Ubytování Seti Abu Simbel Lake Resort se nachází ve městě Abú Simbel (Egypt - Aswan Governorate).

Applicators Hotel

6,7

Applicators Hotel

Ubytování (Hotel) Applicators Hotel. Set in Abu Simbel, 2 km from Abu Simbel Temples, Applicators Hotel offers accommodation with a restaurant, free private parking, a garden and a terrace. Ubytování Applicators Hotel se nachází ve městě Abú Simbel (Egypt - Aswan Governorate).

Star Abu Simbel

6,3

Star Abu Simbel

Ubytování (Apartmány) Star Abu Simbel. Located 400 metres from Abu Simbel Temples, Star Abu Simbel provides accommodation with a restaurant, a terrace and a 24-hour front desk for your... Ubytování Star Abu Simbel se nachází ve městě Abú Simbel (Egypt - Aswan Governorate).

Nefertari Hotel Abu Simble

6

Nefertari Hotel Abu Simble

Ubytování (Hotel) Nefertari Hotel Abu Simble. Overlooking Nasser Lake, Nefertari Hotel Abu Simble offers air-conditioned rooms. It has an outdoor pool surrounded by loungers. Free WiFi is available. Ubytování Nefertari Hotel Abu Simble se nachází ve městě Abú Simbel (Egypt - Aswan Governorate).