Hledat

Ubytování

Wirt z'Minsta Hotel

3 Maria-Theresia-Straße, 4813 Altmünster, Rakousko - Zobrazit mapu

Ubytování (Hotel) Wirt z'Minsta. Boasting a restaurant and a terrace, Wirt z'Minsta is located in Altmünster. This 3-star hotel offers room service and free WiFi. Ubytování Wirt z'Minsta se nachází ve městě Altmünster (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 831 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování Wirt z'Minsta

With a private bathroom, rooms at Wirt z'Minsta also offer a garden view. The nearest airport is Blue Danube Linz Airport, 49 km from the property. All rooms come with a flat-screen TV with cable channels. A buffet breakfast is available every morning at the property. Jeden z našich bestsellerů v destinaci Altmünster! Boasting a restaurant and a terrace, Wirt z'Minsta is located in Altmünster. At the hotel, every room comes with a desk. The rooms at the accommodation are fitted with a seating area. This 3-star hotel offers room service and free WiFi. Hallstatt is 38 km from Wirt z'Minsta, while Bad Ischl is 23 km away.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

  • Domácí zvířata povolena

Vybavení ubytování Wirt z'Minsta

  • Terasa
  • Domácí zvířata jsou povolena na požádání, za případný poplatek.
  • Restaurace
  • Internetové připojení není k dispozici.
  • Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná).
  • Pokojová služba
  • Rodinné pokoje
  • Nekuřácké pokoje

Jiná ubytování ve městě Altmünster

Helmut Theil

9,9

Helmut Theil

Ubytování (Apartmány) Helmut Theil. Helmut Theil se nachází v Altmünsteru. Nabízí ubytování s posezením, TV s plochou obrazovkou a Wi-Fi zdarma. Ubytování Helmut Theil se nachází ve městě Altmünster (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 719 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Lakeview Apartment

9,8

Lakeview Apartment

Ubytování (Apartmán) Lakeview Apartment. Apartmán Lakeview se nachází v městyse Altmünster a nabízí zahradu, zdarma dostupné Wi-Fi, balkon a výhled na hory. Ubytování Lakeview Apartment se nachází ve městě Altmünster (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 052 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Landgut Wagnerfeld

9,8

Landgut Wagnerfeld

Ubytování (Apartmány) Landgut Wagnerfeld. Landgut Wagnerfeld se nachází v Altmünsteru, 1 km od jezera Traunsee a 5 minut jízdy od veřejné pláže, a nabízí koupaliště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Landgut Wagnerfeld se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 454 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Familytime am Traunsee

9,7

Familytime am Traunsee

Ubytování (Apartmán) Familytime am Traunsee. Familytime am Traunsee jsou apartmány situované ve Vichtau. K dispozici je zahrada a terasa a lze tu zdarma využívat Wi-Fi. Ubytování Familytime am Traunsee se nachází ve městě Altmünster (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 069 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Parkvilla Traunsee

9,6

Apartment Parkvilla Traunsee

Ubytování (Apartmán) Apartment Parkvilla Traunsee. Moderní a elegantní Apartment Parkvilla Traunsee se nachází 200 metrů od břehu jezera Traunsee a centra městyse Altmünster. Ubytování Apartment Parkvilla Traunsee se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 495 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartement Traunseeferien

9,6

Appartement Traunseeferien

Ubytování (Apartmán) Appartement Traunseeferien. Appartement Traunseeferien se nachází v obci Altmünster v Horních Rakousech. Nabízí terasu, Wi-Fi zdarma, bezplatné půjčení jízdních kol, gril a zahradu. Ubytování Appartement Traunseeferien se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 052 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Wohlfühlapartments Steiner

9,6

Wohlfühlapartments Steiner

Ubytování (Apartmány) Wohlfühlapartments Steiner. Offering free WiFi and mountain views, Wohlfühlapartments Steiner is an accommodation located in Altmünster. Ubytování Wohlfühlapartments Steiner se nachází ve městě Altmünster (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 604 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Blaschegg im Zentrum

9,5

Apartments Blaschegg im Zentrum

Ubytování (Apartmány) Apartments Blaschegg im Zentrum. Appartement Blaschegg am Stückelbach se nachází v centru Altmünsteru, 10 minut pěšky od břehu jezera Traun. Ubytování Apartments Blaschegg im Zentrum se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 949 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Schlosspark am Traunsee

9,4

Apartment Schlosspark am Traunsee

Ubytování (Apartmán) Apartment Schlosspark am Traunsee. Tento elegantní a prostorný apartmán se nachází v Altmünsteru, jen 3 minuty pěšky od jezera Traunsee. Ubytování Apartment Schlosspark am Traunsee se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 699 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Schiemel

9,4

Ferienhaus Schiemel

Ubytování (Apartmány) Ferienhaus Schiemel. Ferienhaus Schiemel se nachází na okraji Altmünsteru, 10 minut chůze od břehu jezera Traunsee. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Ferienhaus Schiemel se nachází ve městě Abteistraße 12 (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 743 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Ebenzweier

9,2

Ferienwohnung Ebenzweier

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnung Ebenzweier. Ferienwohnung Ebenzweier má zahradu a terasu. Nachází se v Altmünsteru, 2 minuty pěšky od jezera Traunsee. Do Hallstattu je to odtud 38 km. Ubytování Ferienwohnung Ebenzweier se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 757 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus in der Schlipfing

9,2

Ferienhaus in der Schlipfing

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus in der Schlipfing. Prázdninový dům Ferienhaus in der Schlipfing se nachází v městyse Altmünster a nabízí balkon, možnost vlastního stravování i zahradu. Ubytování Ferienhaus in der Schlipfing se nachází ve městě Altmünster (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 097 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Grabler

9,1

Apartments Grabler

Ubytování (Apartmány) Apartments Grabler. Apartments Gabler stojí na klidném místě na kopci, 2,5 km od jezera Traunsee a centra Altmünsteru. Ubytování Apartments Grabler se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 462 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gmundnerberghaus

9

Gmundnerberghaus

Ubytování (Penzion – hostinec) Gmundnerberghaus. Penzion Gmundnerberghaus se nachází v Altmünsteru a nabízí zahradu bar terasu, restauraci, pokojovou službu, sdílený lounge, dětské hřiště a bezplatné... Ubytování Gmundnerberghaus se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 747 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Landhaus Haselmoar

9

Landhaus Haselmoar

Ubytování (Prázdninový dům) Landhaus Haselmoar. Tento prázdninový dům se nachází v Altmünsteru, 37 km od Hallstattu. Hosté zde mohou za příznivého počasí grilovat a využívat zahradu. Ubytování Landhaus Haselmoar se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 823 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Altmünsterhof

8,9

Hotel Altmünsterhof

Ubytování (Hotel) Hotel Altmünsterhof. Tento hotel prošel rekonstrukcí v březnu 2017 a nachází se v centru Altmünsteru, jen 200 metrů od jezera Traunsee a místní promenády. Ubytování Hotel Altmünsterhof se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 590 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gasthof-Pension Urzn

8,9

Gasthof-Pension Urzn

Ubytování (Penzion) Gasthof-Pension Urzn. Gasthof-Pension Urzn se nachází ve městysu Altmünster a nabízí restauraci, bar, zahradu a bezplatné Wi-Fi. Soukromé parkování je k dispozici za příplatek. Ubytování Gasthof-Pension Urzn se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 182 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Auszeit am Traunsee

8,8

Apartment Auszeit am Traunsee

Ubytování (Apartmán) Apartment Auszeit am Traunsee. Apartmán Auszeit am Traunsee se nachází v městysi Altmünster v Horních Rakousech, 43 km od města St. Wolfgang. Ubytování Apartment Auszeit am Traunsee se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 594 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung am Traunsee

8,8

Ferienwohnung am Traunsee

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung am Traunsee. Ferienwohnung am Traunsee se nachází v Altmünsteru a nabízí zahradu, bezplatné Wi-Fi, sdílenou kuchyň, sdílený obývací pokoj a ubytování s balkonem. Ubytování Ferienwohnung am Traunsee se nachází ve městě Tannenweg 32 (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 441 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Hufnagl

8,6

Apartment Hufnagl

Ubytování (Apartmán) Apartment Hufnagl. Apartment Hufnagl se nachází v Altmünsteru, 10 minut pěšky od jezera. Ubytování Apartment Hufnagl se nachází ve městě Altmünster (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 911 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Wildschütz

8,4

Hotel Wildschütz

Ubytování (Hotel) Hotel Wildschütz. Hotel Wildschütz je ekologický hotel situovaný v Altmünsteru v Solné komoře, 1 km od kongresového centra Toscana a paláce Seeschloss. Ubytování Hotel Wildschütz se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 693 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Schweizerhof am See

8,4

Schweizerhof am See

Ubytování (Hotel) Schweizerhof am See. Schweizerhof am See nabízí à la carte restauraci, ubytování s bezplatným Wi-Fi a parkování zdarma. Nachází se ve městě Altmünster na břehu jezera Traunsee. Ubytování Schweizerhof am See se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 488 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Panorama Hotel Traunstein

8,3

Panorama Hotel Traunstein

Ubytování (Hotel) Panorama Hotel Traunstein. Panorama Hotel Traunstein je hotel v rodinných rukou situovaný v Altmünsteru, v dosahu 10 minut chůze od centra a jezera Traunsee. Ubytování Panorama Hotel Traunstein se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 468 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hocheck

8,2

Hocheck

Ubytování (Hotel) Hocheck. Hocheck se nachází v Altmünsteru. Nabízí restauraci, zahradu, terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Hocheck se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 565 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Traunsee Flair

7,8

Traunsee Flair

Ubytování (Apartmán) Traunsee Flair. Traunsee Flair se nachází v obci Altmünster, 43 km od města St. Wolfgang. Nabízí ubytování s balkonem, bezplatným Wi-Fi a výhledem na jezero. Ubytování Traunsee Flair se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 822 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Traunsee P18 4 U

7,7

Traunsee P18 4 U

Ubytování (Apartmán) Traunsee P18 4 U. Traunsee P18 4 U je apartmán situovaný v Altmünsteru, 43 km od St. Wolfgangu. K zázemí patří bezplatné soukromé parkoviště a lze tu zdarma využívat Wi-Fi. Ubytování Traunsee P18 4 U se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 386 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhäuschen am Traunsee

7,4

Ferienhäuschen am Traunsee

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhäuschen am Traunsee. Ferienhäuschen am Traunsee se nachází ve městě Altmünster. Toto ubytování se nachází na pláži a má zahradu, soukromou pláž, gril a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Ferienhäuschen am Traunsee se nachází ve městě Nachdemsee 19 (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 313 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Traunseeblick Loft LUV & LEE

Traunseeblick Loft LUV & LEE

Ubytování (Apartmán) Traunseeblick Loft LUV & LEE. Featuring air-conditioned accommodation with a terrace, Traunseeblick Loft LUV & LEE is located in Nachdemsee. Guests are welcome to enjoy the free WiFi. Ubytování Traunseeblick Loft LUV & LEE se nachází ve městě Altmünster (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 548 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Bäckerstadl Altmünster

Ferienhaus Bäckerstadl Altmünster

Ubytování (Apartmán) Ferienhaus Bäckerstadl Altmünster. Situated in Altmünster in the Upper Austria region, Ferienhaus Bäckerstadl Altmünster has a balcony and lake views. The accommodation is 30 km from St. Ubytování Ferienhaus Bäckerstadl Altmünster se nachází ve městě Altmünster (Rakousko - Horní Rakousko).

Haus Zwutschgerl im Lindengarten

Haus Zwutschgerl im Lindengarten

Ubytování (Chata) Haus Zwutschgerl im Lindengarten. Set in Altmünster in the Upper Austria region, Haus Zwutschgerl im Lindengarten has a garden. The property is 45 km from St. Ubytování Haus Zwutschgerl im Lindengarten se nachází ve městě Altmünster (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 335 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bauernhof "Unteres Feld"

Bauernhof "Unteres Feld"

Ubytování (Farma) Bauernhof "Unteres Feld". Situated in Altmünster, 43 km from St. Wolfgang, Bauernhof "Unteres Feld" features a garden and free WiFi. Ubytování Bauernhof "Unteres Feld" se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko).

Ferienhaus Humer

Ferienhaus Humer

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus Humer. Featuring free WiFi and a balcony with mountain views, Ferienhaus Humer is a holiday home, quietly located at the edge of Altmünster. Ubytování Ferienhaus Humer se nachází ve městě Im Feld 16 (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 550 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Wirt Z'Minsta

Hotel Wirt Z'Minsta

Ubytování (Hotel) Hotel Wirt Z'Minsta. Set in Altmünster, Hotel Wirt Z'Minsta offers a restaurant and terrace. This 3-star hotel offers room service. Free WiFi is available. Ubytování Hotel Wirt Z'Minsta se nachází ve městě Altmünster (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 831 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Captivating Holiday Home in Altmünster with Mountain Views

Captivating Holiday Home in Altmünster with Mountain Views

Ubytování (Prázdninový dům) Captivating Holiday Home in Altmünster with Mountain Views. Captivating Holiday Home in Altmünster with Mountain Views is situated in Altmünster. The accommodation is 46 km from St. Wolfgang. Ubytování Captivating Holiday Home in Altmünster with Mountain Views se nachází ve městě Altmünster (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 144 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment See und Traunsteinblick

Apartment See und Traunsteinblick

Ubytování (Apartmán) Apartment See und Traunsteinblick. Apartment See und Traunsteinblick is set in Altmünster and offers a restaurant, free bikes and a bar. The accommodation is 45 km from St. Ubytování Apartment See und Traunsteinblick se nachází ve městě Altmünster (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 635 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vockenhuber Villa

Vockenhuber Villa

Ubytování (Prázdninový dům) Vockenhuber Villa. Vockenhuber Villa is set in Altmünster and offers a restaurant and a terrace. The property has lake views and is 46 km from St. Wolfgang. Ubytování Vockenhuber Villa se nachází ve městě Altmünster (Rakousko - Horní Rakousko).

Haus Chrissy

Haus Chrissy

Ubytování (Apartmán) Haus Chrissy. Haus Chrissy is set in Altmünster and offers a garden and a terrace. The accommodation is 45 km from St. Ubytování Haus Chrissy se nachází ve městě Altmünster (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 911 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment pool and lake

Apartment pool and lake

Ubytování (Apartmán) Apartment pool and lake. Set in Altmünster in the Upper Austria region, Apartment pool and lake features a patio and lake views. The accommodation is 45 km from St. Ubytování Apartment pool and lake se nachází ve městě Altmünster (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 672 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

SONNSTEIN APARTMENT

SONNSTEIN APARTMENT

Ubytování (Penzion) SONNSTEIN APARTMENT. SONNSTEIN APARTMENT features free WiFi throughout the property and views of lake in Altmünster. Ubytování SONNSTEIN APARTMENT se nachází ve městě Altmünster (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 340 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday flat Traunseepanorama Altmünster am Traunsee - OBS021001-P

Holiday flat Traunseepanorama Altmünster am Traunsee - OBS021001-P

Ubytování (Apartmán) Holiday flat Traunseepanorama Altmünster am Traunsee - OBS021001-P. Located in Altmünster in the Upper Austria region, Holiday flat Traunseepanorama Altmünster am Traunsee - OBS021001-P has a balcony and lake views. Ubytování Holiday flat Traunseepanorama Altmünster am Traunsee - OBS021001-P se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 642 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment im Hocheck

Apartment im Hocheck

Ubytování (Apartmán) Apartment im Hocheck. Situated in Altmünster in the Upper Austria region, Apartment im Hocheck has a balcony and garden views. The accommodation is 46 km from St. Ubytování Apartment im Hocheck se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko).

Apartment Parkvilla Traunstein

Apartment Parkvilla Traunstein

Ubytování (Apartmán) Apartment Parkvilla Traunstein. Apartment Parkvilla Traunstein is situated in Altmünster. Complimentary WiFi is provided. The apartment offers a terrace. Ubytování Apartment Parkvilla Traunstein se nachází ve městě Altmünster (Rakousko - Horní Rakousko).