Hledat

Ubytování

Wellness Penzion Kristýna - Áčko Penzion

Žitavská, Hrádek nad Nisou, 463 34, Česká republika - Zobrazit mapu

Ubytování (Penzion) Wellness Penzion Kristýna - Áčko. Wellness Penzion Kristýna - Áčko se nachází u pláže v Hrádku nad Nisou a nabízí bar a zahradu. Nabízí rodinné pokoje a terasu. Výhled směřuje do zahrady. Ubytování Wellness Penzion Kristýna - Áčko se nachází ve městě Hrádek nad Nisou (Česko - Liberecký kraj).

Popis ubytování Wellness Penzion Kristýna - Áčko

Penzion poskytuje ubytování v pokojích s vlastní koupelnou, šatní skříní a v některých případech také s balkonem a výhledem na jezero. Každé ráno se podává snídaně formou bufetu. Výhled směřuje do zahrady. Wellness Penzion Kristýna - Áčko stojí 34 km od Zhořelce a 48 km od Bad Schandau. Wellness Penzion Kristýna - Áčko se nachází u pláže v Hrádku nad Nisou a nabízí bar a zahradu. Toto ubytování se nachází 1 minutu chůze od pláže. Wellness Penzion Kristýna - Áčko poskytuje ubytování v pokojích s ložním prádlem a ručníky. Nabízí rodinné pokoje a terasu.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

  • Bar
  • Plá E;

Jiná ubytování ve městě Hrádek nad Nisou

Loučná

9,7

Loučná

Ubytování (Prázdninový dům) Loučná. Loučná se nachází v Hrádku nad Nisou. Na místě je terasa. V tomto prázdninovém domě je k dispozici TV s plochou obrazovkou. Ubytování Loučná se nachází ve městě Hrádek nad Nisou (Česko - Liberecký kraj).

Pension La Campagna

8,7

Pension La Campagna

Ubytování (Penzion) Pension La Campagna. Penzion La Campagna se nachází na klidném místě poblíž parku a nabízí zahradu,Wi-Fi zdarma a neplacené parkoviště přímo na místě. Ubytování Pension La Campagna se nachází ve městě Hrádek nad Nisou (Česká republika - Liberecký kraj). Ubytování Pension La Campagna má celkové hodnocení 8,7. Pro Penzion Pension La Campagna momentálně evidujeme 195 recenzí.