Hledat

Ubytování

Voralpen Lodge - Ferienhaus mit Wellnessbereich Prázdninový dům

17 Kirchengasse, 3160 Traisen, Rakousko - Zobrazit mapu

Ubytování (Prázdninový dům) Voralpen Lodge - Ferienhaus mit Wellnessbereich. Nachází se ve Traisenu v Dolním Rakousku, Voralpen Lodge - Ferienhaus mit Wellnessbereich má také zahradu. Ubytování Voralpen Lodge - Ferienhaus mit Wellnessbereich se nachází ve městě Traisen (Rakousko - Dolní Rakousy).

Popis ubytování Voralpen Lodge - Ferienhaus mit Wellnessbereich

Prázdninový dům má 2 ložnice, 1 koupelnu, ložní prádlo, ručníky, TV s plochou obrazovkou, jídelní kout, plně vybavenou kuchyň a terasu s výhledem do zahrady. Klimatizované ubytování je vzdálené 37 km od Mariazellu. Na místě je soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Prázdninový dům má terasu. Mezinárodní letiště Vídeň je vzdáleno 72 km. Nachází se ve Traisenu v Dolním Rakousku, Voralpen Lodge - Ferienhaus mit Wellnessbereich má také zahradu. Voralpen Lodge - Ferienhaus mit poskytuje službu půjčení aut. Krems Ubytování je vzdálené 41 km od města an der Donau a 47 km od Badenu.

Jiná ubytování ve městě Traisen

Cafe Jakob

9,3

Cafe Jakob

Ubytování (Bed and breakfast) Cafe Jakob. Cafe Jakob nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi v obci Traisen. V koupelně najdete sprchu a toaletní potřeby zdarma. Denně se podává kontinentální snídaně. Ubytování Cafe Jakob se nachází ve městě Ebnerstraße 3 (Rakousko - Dolní Rakousy).

Stressless

9

Stressless

Ubytování (Chata) Stressless. Tato vila, obklopena soukromým pozemkem o velikosti 10hektarů s lesy a rybníkem, se nachází v Traisenu. Ubytování Stressless se nachází ve městě (Rakousko - Dolní Rakousy).

Motel XL Lounge

8

Motel XL Lounge

Ubytování (Motel) Motel XL Lounge. Motel XL Lounge se nachází v Traisenu a nabízí zahradu. Nabízí výhled do zahrady, sluneční terasu a nepřetržitě otevřenou recepci. Ubytování Motel XL Lounge se nachází ve městě Traisen (Rakousko - Dolní Rakousy).

Voralpen Lodge - Ferienhaus mit Sauna & Hot Tub

Voralpen Lodge - Ferienhaus mit Sauna & Hot Tub

Ubytování (Prázdninový areál) Voralpen Lodge - Ferienhaus mit Sauna & Hot Tub. Voralpen Lodge - Ferienhaus se nachází v Traisenu, 37 km od Mariazellu. mit Sauna & Hot tub nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Voralpen Lodge - Ferienhaus mit Sauna & Hot Tub se nachází ve městě Traisen (Rakousko - Dolní Rakousy).

Cafe Lounge Traisen

Cafe Lounge Traisen

Ubytování (Bed and breakfast) Cafe Lounge Traisen. Cafe Lounge Traisen is situated in Traisen. Free WiFi is offered. Some units also have a kitchenette equipped with a stovetop. Ubytování Cafe Lounge Traisen se nachází ve městě Traisen (Rakousko - Dolní Rakousy).

Appartement Eigelsreiter Lindwurm

Appartement Eigelsreiter Lindwurm

Ubytování (Apartmány) Appartement Eigelsreiter Lindwurm. Appartement Eigelsreiter Lindwurm se nachází ve Traisenu. Do Mariazellu je to 37 km. Ubytování Appartement Eigelsreiter Lindwurm se nachází ve městě Traisen (Rakousko - Dolní Rakousy).