Hledat

Ubytování

Voralpen Lodge - Ferienhaus mit Wellnessbereich Prázdninový dům

17 Kirchengasse, 3160 Traisen, Rakousko - Zobrazit mapu

Ubytování (Prázdninový dům) Voralpen Lodge - Ferienhaus mit Wellnessbereich. Nachází se ve Traisenu v Dolním Rakousku, Voralpen Lodge - Ferienhaus mit Wellnessbereich má také zahradu. Ubytování Voralpen Lodge - Ferienhaus mit Wellnessbereich se nachází ve městě Traisen (Rakousko - Dolní Rakousy). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 116 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování Voralpen Lodge - Ferienhaus mit Wellnessbereich

Prázdninový dům má 2 ložnice, 1 koupelnu, ložní prádlo, ručníky, TV s plochou obrazovkou, jídelní kout, plně vybavenou kuchyň a terasu s výhledem do zahrady. Klimatizované ubytování je vzdálené 37 km od Mariazellu. Na místě je soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Prázdninový dům má terasu. Mezinárodní letiště Vídeň je vzdáleno 72 km. Nachází se ve Traisenu v Dolním Rakousku, Voralpen Lodge - Ferienhaus mit Wellnessbereich má také zahradu. Voralpen Lodge - Ferienhaus mit poskytuje službu půjčení aut. Krems Ubytování je vzdálené 41 km od města an der Donau a 47 km od Badenu.

Jiná ubytování ve městě Traisen

Cafe Jakob

9,3

Cafe Jakob

Ubytování (Bed and breakfast) Cafe Jakob. Cafe Jakob nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi v obci Traisen. V koupelně najdete sprchu a toaletní potřeby zdarma. Denně se podává kontinentální snídaně. Ubytování Cafe Jakob se nachází ve městě Ebnerstraße 3 (Rakousko - Dolní Rakousy). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 162 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Stressless

9

Stressless

Ubytování (Chata) Stressless. Tato vila, obklopena soukromým pozemkem o velikosti 10hektarů s lesy a rybníkem, se nachází v Traisenu. Ubytování Stressless se nachází ve městě (Rakousko - Dolní Rakousy). V následujících dnech se ceny pohybují od 10 517 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Motel XL Lounge

8

Motel XL Lounge

Ubytování (Motel) Motel XL Lounge. Motel XL Lounge se nachází v Traisenu a nabízí zahradu. Nabízí výhled do zahrady, sluneční terasu a nepřetržitě otevřenou recepci. Ubytování Motel XL Lounge se nachází ve městě Traisen (Rakousko - Dolní Rakousy). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 297 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Voralpen Lodge - Ferienhaus mit Sauna & Hot Tub

Voralpen Lodge - Ferienhaus mit Sauna & Hot Tub

Ubytování (Prázdninový areál) Voralpen Lodge - Ferienhaus mit Sauna & Hot Tub. Voralpen Lodge - Ferienhaus se nachází v Traisenu, 37 km od Mariazellu. mit Sauna & Hot tub nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Voralpen Lodge - Ferienhaus mit Sauna & Hot Tub se nachází ve městě Traisen (Rakousko - Dolní Rakousy). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 591 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Cafe Lounge Traisen

Cafe Lounge Traisen

Ubytování (Bed and breakfast) Cafe Lounge Traisen. Cafe Lounge Traisen is situated in Traisen. Free WiFi is offered. Some units also have a kitchenette equipped with a stovetop. Ubytování Cafe Lounge Traisen se nachází ve městě Traisen (Rakousko - Dolní Rakousy). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 216 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)