Hledat

Ubytování

Vízparti Mediterrán Villa Vily

8636 Balatonszemes, Határ u.4, Maďarsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Vily) Vízparti Mediterrán Villa. Situated in Balatonszemes, 23 km from Tihany, Vízparti Mediterrán Villa features a garden and free WiFi. Ubytování Vízparti Mediterrán Villa se nachází ve městě Balatonszemes (Maďarsko - Somogy). V následujících dnech se ceny pohybují od 9 580 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování Vízparti Mediterrán Villa

The nearest airport is Hévíz–Balaton Airport, 58 km from Vízparti Mediterrán Villa. A private beach area is available on site and fishing can be enjoyed within close proximity of Vízparti Mediterrán Villa. Situated in Balatonszemes, 23 km from Tihany, Vízparti Mediterrán Villa features a garden and free WiFi. Siófok is 35 km from the accommodation, while Balatonfüred is 31 km from the property. Jedno z našich nej ubytování v destinaci Balatonszemes. The villa offers a barbecue. A stovetop is also available, as well as a kettle and a coffee machine. All units come with a balcony with lake views, a kitchen with a microwave and a fridge, and a private bathroom with shower.

Vybavení ubytování Vízparti Mediterrán Villa

 • Venkovní nábytek
 • Pláž
 • Sluneční terasa
 • Soukromá pláž
 • Gril
 • Terasa
 • Zahrada
 • Domácí zvířata nejsou povolena.
 • Rybaření
 • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné ve společných prostorách zdarma.
 • Parkování k dispozici
 • Dobíjecí stanice pro elektromobily
 • Parkování na ulici
 • Stolní hry/puzzle
 • Všechny prostory nekuřácké
 • Topení
 • Nekuřácké pokoje

Jiná ubytování ve městě Balatonszemes

Pusztai Apartmanok - Blue

10

Pusztai Apartmanok - Blue

Ubytování (Apartmán) Pusztai Apartmanok - Blue. Pusztai Apartmanok - Blue is located in Balatonszemes. The air-conditioned accommodation is 19 km from Tihany. Ubytování Pusztai Apartmanok - Blue se nachází ve městě Balatonszemes (Maďarsko - Somogy).

Szőlőhegyi házikó - Cottage in the wineyard

9,8

Szőlőhegyi házikó - Cottage in the wineyard

Ubytování (Prázdninový dům) Szőlőhegyi házikó - Cottage in the wineyard. Situated in Balatonszemes, Szőlőhegyi házikó - Cottage in the wineyard offers free bikes, a garden and a barbecue. Ubytování Szőlőhegyi házikó - Cottage in the wineyard se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 723 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Marton Ház

9,7

Marton Ház

Ubytování (Prázdninový dům) Marton Ház. Marton Ház is situated in Balatonszemes and offers free bikes, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Marton Ház se nachází ve městě Balatonszemes (Maďarsko - Somogy).

COTTAGE HOUSE SZEMES SZÍVÉBEN

9,7

COTTAGE HOUSE SZEMES SZÍVÉBEN

Ubytování (Prázdninový dům) COTTAGE HOUSE SZEMES SZÍVÉBEN. Situated in Balatonszemes, COTTAGE HOUSE SZEMES SZÍVÉBEN features accommodation with a patio and free WiFi. Ubytování COTTAGE HOUSE SZEMES SZÍVÉBEN se nachází ve městě Balatonszemes (Maďarsko - Somogy).

Apartment Melinda

9,6

Apartment Melinda

Ubytování (Apartmán) Apartment Melinda. Boasting barbecue facilities, Apartment Melinda offers accommodation in Balatonszemes with free WiFi and garden views. Ubytování Apartment Melinda se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy).

Zsoka Ház

9,6

Zsoka Ház

Ubytování (Prázdninový dům) Zsoka Ház. Situated in Balatonszemes in the Somogy region, Zsoka Ház has a garden. Ubytování Zsoka Ház se nachází ve městě Balatonszemes (Maďarsko - Somogy).

Balatoni Mandala Vendégház

9,6

Balatoni Mandala Vendégház

Ubytování (Prázdninový dům) Balatoni Mandala Vendégház. Balatoni Mandala Vendégház se nachází v obci Balatonszemes a nabízí zahradu a gril. Ubytování Balatoni Mandala Vendégház se nachází ve městě Balatonszemes (Maďarsko - Somogy).

Virágos Apartman Balatonszemes

9,4

Virágos Apartman Balatonszemes

Ubytování (Apartmán) Virágos Apartman Balatonszemes. Virágos Apartman Balatonszemes is situated in Balatonszemes. Guests staying at this apartment have access to a terrace. Ubytování Virágos Apartman Balatonszemes se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 378 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Márta Villa

9,4

Márta Villa

Ubytování (Apartmány) Márta Villa. Located in Balatonszemes, 19 km from Tihany, Márta Villa provides a garden and free WiFi. Ubytování Márta Villa se nachází ve městě Balatonszemes (Maďarsko - Somogy).

BALATON ART Apartman

9,3

BALATON ART Apartman

Ubytování (Prázdninový dům) BALATON ART Apartman. BALATON ART Apartman is set in Balatonszemes and offers barbecue facilities and a terrace. Ubytování BALATON ART Apartman se nachází ve městě Balatonszemes (Maďarsko - Somogy).

Családi Villa

9,3

Családi Villa

Ubytování (Apartmány) Családi Villa. Családi Villa se nachází v Balatonszemes a nabízí ubytování s výhledem na bazén a kuchyní. K dispozici je bezplatné Wi-Fi. Ubytování Családi Villa se nachází ve městě Balatonszemes (Maďarsko - Somogy).

Blue Bike Hostel

9,3

Blue Bike Hostel

Ubytování (Hostel) Blue Bike Hostel. Blue Bike Hostel se nachází ve městě Balatonszemes a nabízí zázemí pro vodní sporty a restauraci s omezeným provozem po letní sezóně, kde se podávají... Ubytování Blue Bike Hostel se nachází ve městě Balatonszemes (Maďarsko - Somogy). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 200 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Emi Vendégház

9,2

Emi Vendégház

Ubytování (Penzion) Emi Vendégház. Emi Vendégház se nachází v obci Balatonszemes, 5 minut chůze od pláže u Balatonu, a nabízí bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Emi Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 066 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Balatonszemes small House

9,2

Balatonszemes small House

Ubytování (Prázdninový dům) Balatonszemes small House. Balatonszemes small House is located in Balatonszemes and offers a shared lounge, a garden and a terrace. Ubytování Balatonszemes small House se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy).

BALATON ART Guesthouse

9,2

BALATON ART Guesthouse

Ubytování (Penzion) BALATON ART Guesthouse. Tento penzion nabízí sdílenou kuchyň, zahradu, terasu a zázemí pro grilování. Ubytování BALATON ART Guesthouse se nachází ve městě Balatonszemes (Maďarsko - Somogy). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 064 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Morvay Villa

9,1

Morvay Villa

Ubytování (Apartmán) Morvay Villa. Set in Balatonszemes, Morvay Villa offers accommodation with a patio and free WiFi. The property has garden views and is 18 km from Tihany. Ubytování Morvay Villa se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy).

Room4U Apartment

9,1

Room4U Apartment

Ubytování (Apartmán) Room4U Apartment. Room4U Apartment se nachází v obci Balatonszemes, 45 km od Hévízu. Ubytování Room4U Apartment se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy).

Familia Vendégház

9

Familia Vendégház

Ubytování (Apartmány) Familia Vendégház. Situated in Balatonszemes, 18 km from Tihany, Familia Vendégház features a garden and free WiFi. Ubytování Familia Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 132 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Relax Apartmans

9

Relax Apartmans

Ubytování (Apartmány) Relax Apartmans. Relax Apartmans se nachází v obci Balatonszemes, 46 km od lázeňského městečka Hévíz, a nabízí možnost ubytování s domácími mazlíčky a klimatizaci. Ubytování Relax Apartmans se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy).

Andrea Ház

8,9

Andrea Ház

Ubytování (Prázdninový dům) Andrea Ház. Andrea Ház is set in Balatonszemes and offers a garden and barbecue facilities. Ubytování Andrea Ház se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 618 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Véndiófa Nyaralóház

8,9

Véndiófa Nyaralóház

Ubytování (Prázdninový dům) Véndiófa Nyaralóház. Véndiófa Nyaralóház is set in Balatonszemes and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Véndiófa Nyaralóház se nachází ve městě Balatonszemes (Maďarsko - Somogy).

Rider Beach

8,9

Rider Beach

Ubytování (Penzion) Rider Beach. Ubytování Rider Beach se nachází u jezera Balaton v obci Balatonszemes, 3 km od centra letoviska Balatonlelle. Ubytování Rider Beach se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy).

Sunflower Apartmanok

8,9

Sunflower Apartmanok

Ubytování (Apartmány) Sunflower Apartmanok. On the south shore of Lake Balaton and next to the port of Balatonszemes, Sunflower Apartmanok offers apartments with free WiFi and satellite TV. Ubytování Sunflower Apartmanok se nachází ve městě Balatonszemes (Maďarsko - Somogy).

Agancs Vendégház

8,8

Agancs Vendégház

Ubytování (Penzion) Agancs Vendégház. Penzion Agancs Vendégház se nachází v obci Balatonszemes a má zahradu. Ubytování Agancs Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy).

Nyugati Oldal

8,7

Nyugati Oldal

Ubytování (Privát) Nyugati Oldal. Nyugati Oldal se nachází v obci Balatonszemes v regionu Somogy a nabízí ubytování s bezplatným soukromým parkovištěm. K dispozici je také terasa a zahrada. Ubytování Nyugati Oldal se nachází ve městě Balatonszemes (Maďarsko - Somogy). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 040 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Clara villa

8,7

Clara villa

Ubytování (Apartmán) Clara villa. Clara villa is set in Balatonszemes. The accommodation is 18 km from Tihany. Ubytování Clara villa se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy).

Kenge Apartmanok

8,4

Kenge Apartmanok

Ubytování (Apartmán) Kenge Apartmanok. Kenge Apartmanok se nachází v malé obci Balatonszemes, 45 km od Hévízu. Ubytování Kenge Apartmanok se nachází ve městě Balatonszemes (Maďarsko - Somogy). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 694 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Balatonszemesi Nyaraló

8,4

Balatonszemesi Nyaraló

Ubytování (Prázdninové domy) Balatonszemesi Nyaraló. Balatonszemesi Nyaraló se nachází v obci Balatonszemes, 18 km od obce Tihany a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Balatonszemesi Nyaraló se nachází ve městě Balatonszemes (Maďarsko - Somogy). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 334 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Szem-s Vendégház

8,2

Szem-s Vendégház

Ubytování (Penzion) Szem-s Vendégház. Szem-s Vendégház se nachází v obci Balatonszemes v župě Somogy, 45 km od města Hévíz a nabízí gril a terasu. Hosté zde mohou navštívit restauraci. Ubytování Szem-s Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 388 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Nyugalom Szigete

8,1

Nyugalom Szigete

Ubytování (Apartmán) Nyugalom Szigete. Situated in Balatonszemes, this air-conditioned apartment is 750 metres from the shore of Lake Balaton. Ubytování Nyugalom Szigete se nachází ve městě Balatonszemes (Maďarsko - Somogy).

Wellness Hotel Szindbád

7,9

Wellness Hotel Szindbád

Ubytování (Hotel) Wellness Hotel Szindbád. Szinbád Wellness Hotel se nachází obklopen stromy na klidném a tichém místě, přímo uprostřed jižního břehu jezera Balaton v Balatonszemesi. Ubytování Wellness Hotel Szindbád se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy). V následujících dnech se ceny pohybují od 758 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Balatontourist Vadvirág Camping & Bungalows

7,7

Balatontourist Vadvirág Camping & Bungalows

Ubytování (Kemp) Balatontourist Vadvirág Camping & Bungalows. Balatontourist Vadvirág Camping & Bungalows se nachází v Balatonszemesu v regionu Somogy. Nabízí ubytování s bezplatným soukromým parkovištěm. Ubytování Balatontourist Vadvirág Camping & Bungalows se nachází ve městě Balatonszemes (Maďarsko - Somogy). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 168 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Fasor vendégház

7,5

Fasor vendégház

Ubytování (Penzion) Fasor vendégház. Penzion Fasor vendégház se nachází v obci Balatonszemes a nabízí zahradu, terasu a vybavení pro grilování. Ubytování Fasor vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy). V následujících dnech se ceny pohybují od 706 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Beach Resident

7,1

Beach Resident

Ubytování (Penzion – hostinec) Beach Resident. Beach Resident se nachází v obci Balatonszemes a nabízí zahradu, soukromý úsek pláže, restauraci a ubytování se satelitní TV s plochou obrazovkou, vlastní... Ubytování Beach Resident se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy). V následujících dnech se ceny pohybují od 681 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Domus Vendégház

6

Domus Vendégház

Ubytování (Penzion) Domus Vendégház. Domus Vendégház se nachází v obci Balatonszemes a nabízí zahradu, terasu a bezplatné Wi-Fi. Za příplatek lze také využívat soukromé parkoviště. Ubytování Domus Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy). V následujících dnech se ceny pohybují od 848 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday Home Balaton H2065

Holiday Home Balaton H2065

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Balaton H2065. Situated in Balatonszemes in the Somogy region, Holiday Home Balaton H2065 has a garden. The property is 19 km from Tihany and private parking is offered. Ubytování Holiday Home Balaton H2065 se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy).

Holiday Home Balaton 2105

Holiday Home Balaton 2105

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Balaton 2105. Situated in Balatonszemes in the Somogy region, Holiday Home Balaton 2105 features a garden. Ubytování Holiday Home Balaton 2105 se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy).

Móló Apartmanház

Móló Apartmanház

Ubytování (Apartmány) Móló Apartmanház. Situated in Balatonszemes, 19 km from Tihany, Móló Apartmanház features a restaurant and free WiFi. Ubytování Móló Apartmanház se nachází ve městě Balatonszemes (Maďarsko - Somogy).

Apartment Balaton A2023

Apartment Balaton A2023

Ubytování (Apartmán) Apartment Balaton A2023. Located in Balatonszemes in the Somogy region, Apartment Balaton A2023 has a garden. The property is 18 km from Tihany, and private parking is provided. Ubytování Apartment Balaton A2023 se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy).

Marina Apartman Hotel

Marina Apartman Hotel

Ubytování (Apartmány) Marina Apartman Hotel. Situated in Balatonszemes, Marina Apartman Hotel provides accommodation with free WiFi and a terrace. Hévíz is 45 km from the apartment. Ubytování Marina Apartman Hotel se nachází ve městě Balatonszemes (Maďarsko - Somogy). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 601 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Balaton 2108.1

Apartment Balaton 2108.1

Ubytování (Apartmán) Apartment Balaton 2108.1. Apartment Balaton 2108.1 se nachází v obci Balatonszemes v regionu Somogy a nabízí terasu. Toto klimatizované ubytování je vzdálené 17 km od Tihany. Ubytování Apartment Balaton 2108.1 se nachází ve městě Balatonszemes (Maďarsko - Somogy). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 525 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Arany

Villa Arany

Ubytování (Apartmán) Villa Arany. Villa Arany is situated in Balatonszemes. This apartment provides a garden. The apartment also includes 1 bathroom. The apartment offers a terrace. Ubytování Villa Arany se nachází ve městě Balatonszemes (Maďarsko - Somogy).

Zoli Ház

Zoli Ház

Ubytování (Prázdninový dům) Zoli Ház. Zoli Ház is located in Balatonszemes and offers a garden and barbecue facilities. Ubytování Zoli Ház se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy).

Three-Bedroom Holiday Home in Balatonszemes

Three-Bedroom Holiday Home in Balatonszemes

Ubytování (Prázdninový dům) Three-Bedroom Holiday Home in Balatonszemes. Three-Bedroom Holiday Home in Balatonszemes is located in Balatonszemes. The property is 19 km from Tihany, and complimentary private parking is provided. Ubytování Three-Bedroom Holiday Home in Balatonszemes se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy).

Ady apartman

Ady apartman

Ubytování (Apartmán) Ady apartman. Ady apartman is situated in Balatonszemes and offers a tennis court. The property is 19 km from Tihany and free private parking is available. Ubytování Ady apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy).

Family lake house with big garden and garden place

Family lake house with big garden and garden place

Ubytování (Prázdninový dům) Family lake house with big garden and garden place. Situated in Balatonszemes in the Somogy region, Family lake house with big garden and garden place features a garden. Ubytování Family lake house with big garden and garden place se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 522 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Four-Bedroom Holiday Home in Balatonszemes

Four-Bedroom Holiday Home in Balatonszemes

Ubytování (Prázdninový dům) Four-Bedroom Holiday Home in Balatonszemes. Four-Bedroom Holiday Home in Balatonszemes is set in Balatonszemes. The property is 22 km from Tihany and free private parking is featured. Ubytování Four-Bedroom Holiday Home in Balatonszemes se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy).

Holiday home Balatonszemes/Balaton 20212

Holiday home Balatonszemes/Balaton 20212

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Balatonszemes/Balaton 20212. Holiday home Balatonszemes/Balaton 20212 is located in Balatonszemes. The property is 19 km from Tihany, and complimentary private parking is provided. Ubytování Holiday home Balatonszemes/Balaton 20212 se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy).

Holiday Home Balaton H2070

Holiday Home Balaton H2070

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Balaton H2070. Set in Balatonszemes in the Somogy region, Holiday Home Balaton H2070 has a garden. The property is 19 km from Tihany, and private parking is featured. Ubytování Holiday Home Balaton H2070 se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy).

Apartment in Balatonszemes/Balaton 27490

Apartment in Balatonszemes/Balaton 27490

Ubytování (Apartmán) Apartment in Balatonszemes/Balaton 27490. Boasting a hot tub, Apartment in Balatonszemes/Balaton 27490 is set in Balatonszemes. The property is 17 km from Tihany and free private parking is... Ubytování Apartment in Balatonszemes/Balaton 27490 se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy).

Balatonszemes Nyaraló

Balatonszemes Nyaraló

Ubytování (Prázdninový dům) Balatonszemes Nyaraló. Set in Balatonszemes in the Somogy region, Balatonszemes Nyaraló features a patio and garden views. Ubytování Balatonszemes Nyaraló se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 581 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)