Hledat

Ubytování

Villetta Ambrosiana Prázdninový dům

San Zoane 12, 52215 Vodnjan, Chorvatsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Prázdninový dům) Villetta Ambrosiana. Villetta Ambrosiana se nachází ve městě Vodnjan. 7 km od Puly. Nabízí klimatizaci, Wi-Fi zdarma a soukromé parkoviště. Ubytování Villetta Ambrosiana se nachází ve městě Vodnjan (Chorvatsko - Istrie).

Popis ubytování Villetta Ambrosiana

Villetta Ambrosiana stojí 25 km od Rovinje a 39 km od Poreče. Hosté mohou využívat venkovní bazén. Na letiště Pula je to 6 km. 7 km od Puly. Villetta Ambrosiana se nachází ve městě Vodnjan. Nabízí klimatizaci, Wi-Fi zdarma a soukromé parkoviště. Prázdninový dům má 2 ložnice, satelitní TV, vybavenou kuchyň s myčkou nádobí a lednicí, pračku a 2 koupelny se sprchou. Ložní prádlo a ručníky jsou zajištěny.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

  • 1 bazén
  • Wi- Fi zdarma
  • Parkování zdarma

Jiná ubytování ve městě Vodnjan

Happy holiday apartment 4+1

10

Happy holiday apartment 4+1

Ubytování (Apartmán) Happy holiday apartment 4+1. Set in Vodnjan in the Istria region, Happy holiday apartment 4+1 has a patio and garden views. Ubytování Happy holiday apartment 4+1 se nachází ve městě Vodnjan (Chorvatsko - Istrie).

Casa Vilani

9,7

Casa Vilani

Ubytování (Apartmán) Casa Vilani. Apartmány Maison Bleue jsou situované v obci Vodnjan. Ubytování Casa Vilani se nachází ve městě Vodnjan (Chorvatsko - Istrie).

Apartman Topolino

9,7

Apartman Topolino

Ubytování (Apartmán) Apartman Topolino. Apartmán Topolino se nachází v městečku Vodnjan a nabízí sdílený lounge, zahradu a gril. Ubytování Apartman Topolino se nachází ve městě Vodnjan (Chorvatsko - Istrie).

Apartment Vita

9,6

Apartment Vita

Ubytování (Apartmány) Apartment Vita. Apartmán Vita se nachází ve Vodnjanu, 16 km od Pula. Nabízí zahradu a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartment Vita se nachází ve městě Vodnjan (Chorvatsko - Istrie).

Villa Sweet Home

9,5

Villa Sweet Home

Ubytování (Vila) Villa Sweet Home. Villa Sweet Home is located in Vodnjan and offers free bikes, a seasonal outdoor swimming pool and a garden. Ubytování Villa Sweet Home se nachází ve městě Vodnjan (Chorvatsko - Istrie).

Jurman Apartment

9,4

Jurman Apartment

Ubytování (Penzion) Jurman Apartment. Penzion Jurman Apartment se nachází v obci Barbariga a nabízí restauraci, sezonní venkovní bazén, zahradu i ve všech prostorách zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Jurman Apartment se nachází ve městě Vodnjan (Chorvatsko - Istrie).

Apartment MaryAnn

9,4

Apartment MaryAnn

Ubytování (Apartmán) Apartment MaryAnn. Situated in Vodnjan in the Istria region, Apartment MaryAnn has a garden. Ubytování Apartment MaryAnn se nachází ve městě Vodnjan (Chorvatsko - Istrie).

B&B Tocà la Louna

9,4

B&B Tocà la Louna

Ubytování (Bed and breakfast) B&B Tocà la Louna. B&B Tocà la Louna se nachází v malebném městečku Vodnjan a nabízí bezplatné Wi-Fi a klimatizované pokoje. Ubytování B&B Tocà la Louna se nachází ve městě Vodnjan (Chorvatsko - Istrie).

Morosini apartment

9,4

Morosini apartment

Ubytování (Apartmán) Morosini apartment. Morosini apartment is situated in Vodnjan and offers free bikes, a seasonal outdoor swimming pool and a shared lounge. Ubytování Morosini apartment se nachází ve městě Vodnjan (Chorvatsko - Istrie).

Nevija

9,3

Nevija

Ubytování (Apartmány) Nevija. Situated in Peroj, 45 km from Rabac, Nevija features a garden and free WiFi. Ubytování Nevija se nachází ve městě Vodnjan (Chorvatsko - Istrie).

Apartment Pinzan

9,3

Apartment Pinzan

Ubytování (Apartmány) Apartment Pinzan. Apartmány Pinzan jsou apartmány s grilem situované ve Vodnjanu, 22 km od Rovinji a 37 km od Poreče. Ubytování Apartment Pinzan se nachází ve městě Vodnjan (Chorvatsko - Istrie).

Lana & Marija

9,2

Lana & Marija

Ubytování (Apartmány) Lana & Marija. Lana & Marija se nachází v istrijském městě Vodnjan, 1,1 km od pláže Peroj, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, grilem, zahradou a neplaceným soukromým... Ubytování Lana & Marija se nachází ve městě Vodnjan (Chorvatsko - Istrie).

Apartment Ella

9,2

Apartment Ella

Ubytování (Prázdninový dům) Apartment Ella. Apartment Ella is set in Barbariga and offers a garden and barbecue facilities. Ubytování Apartment Ella se nachází ve městě Vodnjan (Chorvatsko - Istrie).

Room Zimmer Portarol

9

Room Zimmer Portarol

Ubytování (Penzion) Room Zimmer Portarol. Room Zimmer Portarol se nachází ve Vodnjanu na Istrii a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Room Zimmer Portarol se nachází ve městě Vodnjan (Chorvatsko - Istrie).

House Batel

9

House Batel

Ubytování (Prázdninový dům) House Batel. Featuring free bikes, a seasonal outdoor swimming pool, and a shared lounge, House Batel provides accommodation in Vodnjan with free WiFi and garden views. Ubytování House Batel se nachází ve městě Vodnjan (Chorvatsko - Istrie).

Miracle

8,9

Miracle

Ubytování (Apartmán) Miracle. Located in Vodnjan in the Istria region, Miracle features a balcony and sea views. The air-conditioned accommodation is 44 km from Rabac. Ubytování Miracle se nachází ve městě Vodnjan (Chorvatsko - Istrie).

Apartments Sunset

8,7

Apartments Sunset

Ubytování (Apartmány) Apartments Sunset. Apartmány Sunset se nacházejí v istrijském městě Vodnjan a nabízejí zdarma dostupné Wi-Fi i bezplatné soukromé parkoviště. Ubytování Apartments Sunset se nachází ve městě Vodnjan (Chorvatsko - Istrie).