Hledat

Ubytování

Apartments Ana 2109 Apartmány

Bartolomeo Biasoletto 34, 52215 Vodnjan, Chorvatsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmány) Apartments Ana 2109. Apartments Ana 2109 se nachází v obci Vodnjan. Nabízí sezónní venkovní bazén a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartments Ana 2109 se nachází ve městě Vodnjan (Chorvatsko - Istrie).

Popis ubytování Apartments Ana 2109

Na místě je zahrada, kde můžete relaxovat. Apartments Ana 2109 leží 22 km od Rovinje a 9 km od letiště v Pule. Nabízí sezónní venkovní bazén a Wi-Fi zdarma. K dispozici je dětské hřiště. Všechny klimatizované apartmány mají koupelnu, TV, balkon a plně vybavenou kuchyni s mikrovlnnou troubou a rychlovarnou konvicí. Apartments Ana 2109 se nachází v obci Vodnjan.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

 • Bazén
 • Wi- Fi zdarma
 • Parkování zdarma

Vybavení ubytování Apartments Ana 2109

 • Zahrada
 • Domácí zvířata nejsou povolena.
 • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.
 • Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná).
 • Bazén
 • Venkovní bazén (sezónní)
 • Herna
 • Dětské hřiště
 • Klimatizace
 • Topení
 • Rodinné pokoje

Jiná ubytování ve městě Vodnjan

Vila Nikolina

10

Vila Nikolina

Ubytování (Vila) Vila Nikolina. Set in Peroj in the Istria region, Vila Nikolina features a patio and sea views. Ubytování Vila Nikolina se nachází ve městě Vodnjan (Chorvatsko - Istrie).

Villa G.A.P. PEROJ

10

Villa G.A.P. PEROJ

Ubytování (Apartmány) Villa G.A.P. PEROJ. Located in Peroj in the Istria region, with Peroj Beach nearby, Villa G.A.P. PEROJ provides accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytování Villa G.A.P. PEROJ se nachází ve městě Vodnjan (Chorvatsko - Istrie).

Happy holiday apartment 4+1

10

Happy holiday apartment 4+1

Ubytování (Apartmán) Happy holiday apartment 4+1. Set in Vodnjan in the Istria region, Happy holiday apartment 4+1 has a patio and garden views. Ubytování Happy holiday apartment 4+1 se nachází ve městě Vodnjan (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 178 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vacation house K&I

9,9

Vacation house K&I

Ubytování (Prázdninový dům) Vacation house K&I. Vacation house K&I je prázdninový dům situovaný v Peroji na Istrii. Nabízí výhled do zahrady, terasu a plně vybavenou kuchyň. Ubytování Vacation house K&I se nachází ve městě Vodnjan (Chorvatsko - Istrie).

Apartment Smiljana 902

9,8

Apartment Smiljana 902

Ubytování (Apartmány) Apartment Smiljana 902. Located in Vodnjan, 15 km from Pula, Apartment Smiljana 902 provides a garden and free WiFi. Ubytování Apartment Smiljana 902 se nachází ve městě Vodnjan (Chorvatsko - Istrie).

Kuća za odmor Silvano

9,8

Kuća za odmor Silvano

Ubytování (Prázdninový dům) Kuća za odmor Silvano. Kuća za odmor Silvano is located in Vodnjan and offers a seasonal outdoor swimming pool, a shared lounge and a garden. Ubytování Kuća za odmor Silvano se nachází ve městě Vodnjan (Chorvatsko - Istrie).

Apartments Nada

9,8

Apartments Nada

Ubytování (Apartmány) Apartments Nada. Apartmány Nada se nacházejí v obci Barbariga, 14 km od Rovinje. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartments Nada se nachází ve městě Vodnjan (Chorvatsko - Istrie).

Casa Vilani

9,7

Casa Vilani

Ubytování (Apartmán) Casa Vilani. Apartmány Maison Bleue jsou situované v obci Vodnjan. Ubytování Casa Vilani se nachází ve městě Vodnjan (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 466 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Topolino

9,7

Apartman Topolino

Ubytování (Apartmán) Apartman Topolino. Apartmán Topolino se nachází v městečku Vodnjan a nabízí sdílený lounge, zahradu a gril. Ubytování Apartman Topolino se nachází ve městě Vodnjan (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 530 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Maria

9,7

Apartment Maria

Ubytování (Apartmán) Apartment Maria. Featuring a seasonal outdoor swimming pool, a garden, and barbecue facilities, Apartment Maria provides accommodation in Vodnjan with free WiFi and garden... Ubytování Apartment Maria se nachází ve městě Vodnjan (Chorvatsko - Istrie).

Predivan pogled na more | moderno uređen stan

9,7

Predivan pogled na more | moderno uređen stan

Ubytování (Apartmán) Predivan pogled na more | moderno uređen stan. Predivan pogled na more | moderno uređen stan se nachází ve vodnjanu na Istrii a nabízí ubytování s balkonem a výhledem na moře a na město. Ubytování Predivan pogled na more | moderno uređen stan se nachází ve městě Vodnjan (Chorvatsko - Istrie).

Casa Bel Olivo

9,7

Casa Bel Olivo

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Bel Olivo. Boasting a shared lounge, barbecue facilities, and a terrace, Casa Bel Olivo features accommodation in Vodnjan with free WiFi and garden views. Ubytování Casa Bel Olivo se nachází ve městě Vodnjan (Chorvatsko - Istrie).

Casa Bumbara

9,7

Casa Bumbara

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Bumbara. Located in Vodnjan in the Istria region, Casa Bumbara features a patio and garden views. The air-conditioned accommodation is 15 km from Pula. Ubytování Casa Bumbara se nachází ve městě Vodnjan (Chorvatsko - Istrie).

Apartment Vita

9,6

Apartment Vita

Ubytování (Apartmány) Apartment Vita. Apartmán Vita se nachází ve Vodnjanu, 16 km od Pula. Nabízí zahradu a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartment Vita se nachází ve městě Vodnjan (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 977 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Moris

9,6

Apartment Moris

Ubytování (Apartmán) Apartment Moris. Apartmán Moris se nachází ve městě Vodnjan na Istrii, 15 km od Puly, a nabízí zahradu a klimatizované ubytování. Ubytování Apartment Moris se nachází ve městě Vodnjan (Chorvatsko - Istrie).

Ca' Misola

9,6

Ca' Misola

Ubytování (Prázdninový dům) Ca' Misola. Ca' Misola is set in Vodnjan and offers a shared lounge, a garden and barbecue facilities. Ubytování Ca' Misola se nachází ve městě Vodnjan (Chorvatsko - Istrie).

Casa Mia apartment

9,5

Casa Mia apartment

Ubytování (Apartmán) Casa Mia apartment. Casa Mia apartment is set in Vodnjan and offers a garden and barbecue facilities. Ubytování Casa Mia apartment se nachází ve městě Vodnjan (Chorvatsko - Istrie).

Casa Val Madorso

9,5

Casa Val Madorso

Ubytování (Apartmány) Casa Val Madorso. Casa Val Madorso se nachází v Peroji, 46 km od Rabace. Nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Casa Val Madorso se nachází ve městě Vodnjan (Chorvatsko - Istrie).

Istrian Villa Melany

9,5

Istrian Villa Melany

Ubytování (Vila) Istrian Villa Melany. Featuring accommodation with a private pool, pool view and a patio, Istrian Villa Melany is set in Vodnjan. Ubytování Istrian Villa Melany se nachází ve městě Vodnjan (Chorvatsko - Istrie).

Villa Sweet Home

9,5

Villa Sweet Home

Ubytování (Vila) Villa Sweet Home. Villa Sweet Home is located in Vodnjan and offers free bikes, a seasonal outdoor swimming pool and a garden. Ubytování Villa Sweet Home se nachází ve městě Vodnjan (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 322 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Dignano

9,5

Apartment Dignano

Ubytování (Apartmán) Apartment Dignano. Featuring a garden, a seasonal outdoor pool and pool views, Apartment Dignano is located in Vodnjan. Ubytování Apartment Dignano se nachází ve městě Vodnjan (Chorvatsko - Istrie).

Vacation Homes Elba

9,5

Vacation Homes Elba

Ubytování (Prázdninové domy) Vacation Homes Elba. Vacation Homes Elba se nachází v městečku Vodnjan a je obklopen velkou zahradou s olivovníky. Nabízí prázdninové domy s klimatizací a terasu s grilem. Ubytování Vacation Homes Elba se nachází ve městě Vodnjan (Chorvatsko - Istrie).

Apartman Nensi

9,4

Apartman Nensi

Ubytování (Apartmán) Apartman Nensi. Apartmán Nensi se nachází ve městě Vodnjan, 16 km od Puly. Nabízí klimatizované ubytování s patiem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartman Nensi se nachází ve městě Vodnjan (Chorvatsko - Istrie).

Jurman Apartment

9,4

Jurman Apartment

Ubytování (Penzion) Jurman Apartment. Penzion Jurman Apartment se nachází v obci Barbariga a nabízí restauraci, sezonní venkovní bazén, zahradu i ve všech prostorách zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Jurman Apartment se nachází ve městě Vodnjan (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 211 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Peroj 100 c

9,4

Peroj 100 c

Ubytování (Apartmán) Peroj 100 c. Peroj 100 c se nachází v Peroji a nabízí soukromý bazén i parkoviště, a bezplatné Wi-Fi. Toto klimatizované ubytování najdete 45 km od Rabace. Ubytování Peroj 100 c se nachází ve městě Vodnjan (Chorvatsko - Istrie).

Apartment MaryAnn

9,4

Apartment MaryAnn

Ubytování (Apartmán) Apartment MaryAnn. Situated in Vodnjan in the Istria region, Apartment MaryAnn has a garden. Ubytování Apartment MaryAnn se nachází ve městě Vodnjan (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 443 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Berat Apartment

9,4

Berat Apartment

Ubytování (Apartmány) Berat Apartment. Berat Apartment se nachází v obci Vodnjan. Nabízí klimatizaci, Wi-Fi zdarma a zahradu s venkovním bazénem. Ubytování Berat Apartment se nachází ve městě Vodnjan (Chorvatsko - Istrie).

Apartments with a parking space Betiga (Fazana) - 11193

9,4

Apartments with a parking space Betiga (Fazana) - 11193

Ubytování (Penzion) Apartments with a parking space Betiga (Fazana) - 11193. Tento klimatizovaný apartmán se nachází se v Barbariga a má terasu. Ubytování Apartments with a parking space Betiga (Fazana) - 11193 se nachází ve městě Vodnjan (Chorvatsko - Istrie).

Morosini apartment

9,4

Morosini apartment

Ubytování (Apartmán) Morosini apartment. Morosini apartment is situated in Vodnjan and offers free bikes, a seasonal outdoor swimming pool and a shared lounge. Ubytování Morosini apartment se nachází ve městě Vodnjan (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 040 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Paštura

9,4

Apartman Paštura

Ubytování (Apartmán) Apartman Paštura. Apartman Paštura poskytuje klimatizované ubytování ve městě Vodnjan, 45 km od letoviska Rabac. Ubytování Apartman Paštura se nachází ve městě Vodnjan (Chorvatsko - Istrie).

B&B Tocà la Louna

9,4

B&B Tocà la Louna

Ubytování (Bed and breakfast) B&B Tocà la Louna. B&B Tocà la Louna se nachází v malebném městečku Vodnjan a nabízí bezplatné Wi-Fi a klimatizované pokoje. Ubytování B&B Tocà la Louna se nachází ve městě Vodnjan (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 529 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Nevija

9,3

Nevija

Ubytování (Apartmány) Nevija. Situated in Peroj, 45 km from Rabac, Nevija features a garden and free WiFi. Ubytování Nevija se nachází ve městě Vodnjan (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 810 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Tony

9,3

Apartment Tony

Ubytování (Apartmán) Apartment Tony. Situated in Peroj in the Istria region, Apartment Tony features a patio. Ubytování Apartment Tony se nachází ve městě Vodnjan (Chorvatsko - Istrie).

Villa Monique

9,3

Villa Monique

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Monique. Featuring a garden, an outdoor pool and garden views, Villa Monique is located in Vodnjan. Ubytování Villa Monique se nachází ve městě Vodnjan (Chorvatsko - Istrie).

Apartment Pinzan

9,3

Apartment Pinzan

Ubytování (Apartmány) Apartment Pinzan. Apartmány Pinzan jsou apartmány s grilem situované ve Vodnjanu, 22 km od Rovinji a 37 km od Poreče. Ubytování Apartment Pinzan se nachází ve městě Vodnjan (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 204 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment JM 38

9,2

Apartment JM 38

Ubytování (Apartmán) Apartment JM 38. Apartment JM 38 is situated in Vodnjan. The air-conditioned accommodation is 12 km from Pula, and guests benefit from private parking available on site and... Ubytování Apartment JM 38 se nachází ve městě Vodnjan (Chorvatsko - Istrie).

Guesthouse Barboska-pool & tennis

9,2

Guesthouse Barboska-pool & tennis

Ubytování (Penzion) Guesthouse Barboska-pool & tennis. Guesthouse Barboska-pool & tennis se nachází v obci Betiga, 25 km severně od přístavního města Pula, a nabízí venkovní bazén, tenisový kurt a travnaté... Ubytování Guesthouse Barboska-pool & tennis se nachází ve městě Vodnjan (Chorvatsko - Istrie).

Apartment Katarina

9,2

Apartment Katarina

Ubytování (Apartmán) Apartment Katarina. Apartment Katarina is set in Vodnjan and offers a garden and a terrace. Ubytování Apartment Katarina se nachází ve městě Vodnjan (Chorvatsko - Istrie).

Apartment Ella

9,2

Apartment Ella

Ubytování (Prázdninový dům) Apartment Ella. Apartment Ella is set in Barbariga and offers a garden and barbecue facilities. Ubytování Apartment Ella se nachází ve městě Vodnjan (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 134 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bronza Apartment

9,1

Bronza Apartment

Ubytování (Apartmán) Bronza Apartment. Bronza Apartment se nachází ve městě Vodnjan a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na město. Klimatizovaný apartmán leží 15 km od Puly. Ubytování Bronza Apartment se nachází ve městě Vodnjan (Chorvatsko - Istrie).

Room Zimmer Portarol

9

Room Zimmer Portarol

Ubytování (Penzion) Room Zimmer Portarol. Room Zimmer Portarol se nachází ve Vodnjanu na Istrii a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Room Zimmer Portarol se nachází ve městě Vodnjan (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 892 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

House Batel

9

House Batel

Ubytování (Prázdninový dům) House Batel. Featuring free bikes, a seasonal outdoor swimming pool, and a shared lounge, House Batel provides accommodation in Vodnjan with free WiFi and garden views. Ubytování House Batel se nachází ve městě Vodnjan (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 294 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday house Tina with a private pool

8,9

Holiday house Tina with a private pool

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday house Tina with a private pool. Set in Vodnjan, Holiday house Tina with a private pool offers accommodation with a private pool, a patio and pool views. Ubytování Holiday house Tina with a private pool se nachází ve městě Vodnjan (Chorvatsko - Istrie).

Miracle

8,9

Miracle

Ubytování (Apartmán) Miracle. Located in Vodnjan in the Istria region, Miracle features a balcony and sea views. The air-conditioned accommodation is 44 km from Rabac. Ubytování Miracle se nachází ve městě Vodnjan (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 134 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Kroki

8,8

Apartman Kroki

Ubytování (Apartmán) Apartman Kroki. Set in Vodnjan, Apartman Kroki offers accommodation with a balcony and free WiFi. The air-conditioned accommodation is 15 km from Pula. Ubytování Apartman Kroki se nachází ve městě Vodnjan (Chorvatsko - Istrie).

Madonina

8,8

Madonina

Ubytování (Apartmán) Madonina. Madonina se nachází přímo u pláže ve městě Vodnjan na Istrii a nabízí 3hvězdičkové ubytování s bezplatným Wi-Fi a terasou. Ubytování Madonina se nachází ve městě Vodnjan (Chorvatsko - Istrie).

Apartments Letan

8,7

Apartments Letan

Ubytování (Apartmány) Apartments Letan. Apartmány Letan se nachází v letovisku Vodnjan, 44 km od Rabace, a nabízí terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartments Letan se nachází ve městě Vodnjan (Chorvatsko - Istrie).

Bed and Breakfast Casa Rustica

8,7

Bed and Breakfast Casa Rustica

Ubytování (Bed and breakfast) Bed and Breakfast Casa Rustica. Bed and Breakfast Casa Rustica stojí v klidném venkovském prostředí, 3 km od malebné obce Vodnjan, a nabízí venkovní bazén. Ubytování Bed and Breakfast Casa Rustica se nachází ve městě Vodnjan (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 426 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Vodnjan

8,7

Apartman Vodnjan

Ubytování (Apartmán) Apartman Vodnjan. Apartman Vodnjan is located in Vodnjan and offers a garden and barbecue facilities. The apartment features garden views and is 12 km from Pula. Ubytování Apartman Vodnjan se nachází ve městě Vodnjan (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 841 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Mirko

8,6

Villa Mirko

Ubytování (Apartmány) Villa Mirko. Villa Mirko se nachází v malé vesnici Barbariga a je obklopena zahradou s grilem. Ubytování Villa Mirko se nachází ve městě Vodnjan (Chorvatsko - Istrie).

Apartments Chipo

8,6

Apartments Chipo

Ubytování (Apartmány) Apartments Chipo. Apartmány Chipo se nacházejí ve Vodnjanu na Istrijském poloostrově, 26 km od města Rovinj a 41 km od Poreče, a nabízejí venkovní bazén, slunnou terasu a... Ubytování Apartments Chipo se nachází ve městě Vodnjan (Chorvatsko - Istrie).