Hledat

Ubytování

Popis ubytování Villa Vosilla Apartments

The apartment features a barbecue, garden and sun terrace. Jeden z našich bestsellerů v destinaci Cres! Villa Vosilla Apartments has garden views, free WiFi and free private parking, situated in Cres. Each unit is fitted with air conditioning, private bathroom and a kitchen including a microwave, fridge and a stovetop.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

 • Domácí zvířata povolena
 • Parkování zdarma
 • Wi- Fi zdarma
 • Nekuřácké pokoje

Vybavení ubytování Villa Vosilla Apartments

 • Venkovní nábytek
 • Sluneční terasa
 • Gril
 • Terasa
 • Zahrada
 • Domácí zvířata jsou povolena na požádání, za případný poplatek.
 • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.
 • Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná).
 • Letištní transfer (za poplatek)
 • Klimatizace
 • Všechny prostory nekuřácké
 • Topení
 • Nekuřácké pokoje

Jiná ubytování ve městě Cres

House Veli Dvor

10

House Veli Dvor

Ubytování (Prázdninový dům) House Veli Dvor. House Veli Dvor se nachází na ostrově Cres, 400 metrů od pláže Melin a 600 metrů od pláže Grabar, a nabízí klimatizaci. Ubytování House Veli Dvor se nachází ve městě Cres (Chorvatsko - Cres ostrov).

Apartman M.I.R.A.

10

Apartman M.I.R.A.

Ubytování (Apartmán) Apartman M.I.R.A.. Located in Cres in the Primorsko-Goranska županija region, Apartman M.I.R.A. Features a balcony. Ubytování Apartman M.I.R.A. se nachází ve městě Cres (Chorvatsko - Cres ostrov).

SALVIA

10

SALVIA

Ubytování (Apartmán) SALVIA. SALVIA se nachází na ostrově Cres, 750 metrů od pláže Melin a 1,1 km od pláže Dražica. Ubytování SALVIA se nachází ve městě Cres (Chorvatsko - Cres ostrov).

Down by the bay

9,9

Down by the bay

Ubytování (Apartmán) Down by the bay. Down by the bay is located in Cres. This property offers access to a terrace, free private parking and free WiFi. Ubytování Down by the bay se nachází ve městě Cres (Chorvatsko - Cres ostrov).

Apartment D

9,9

Apartment D

Ubytování (Apartmán) Apartment D. Featuring free bikes, a garden, and a terrace, Apartment D features accommodation in Cres with free WiFi and garden views. Ubytování Apartment D se nachází ve městě Cres (Chorvatsko - Cres ostrov).

Lorena

9,9

Lorena

Ubytování (Apartmán) Lorena. Boasting air-conditioned accommodation with a patio, Lorena is situated in Cres. Ubytování Lorena se nachází ve městě Cres (Chorvatsko - Cres ostrov).

Little prince - Your Holiday home on Cres

9,9

Little prince - Your Holiday home on Cres

Ubytování (Apartmán) Little prince - Your Holiday home on Cres. Little prince - Your Holiday home on Cres se nachází v Cresu. Nabízí klimatizované ubytování s terasou. Ubytování Little prince - Your Holiday home on Cres se nachází ve městě Cres (Chorvatsko - Cres ostrov).

Apartman Biba

9,8

Apartman Biba

Ubytování (Apartmán) Apartman Biba. Featuring a garden and a terrace, Apartman Biba offers accommodation in Lubenice with free WiFi and garden views. Ubytování Apartman Biba se nachází ve městě Cres (Chorvatsko - Cres ostrov).

Apartment Morena

9,8

Apartment Morena

Ubytování (Apartmán) Apartment Morena. Featuring a rooftop terrace, Apartment Morena is a self-catering accommodation located in Cres. Free WiFi access is available. Ubytování Apartment Morena se nachází ve městě Cres (Chorvatsko - Cres ostrov).

Apartment Livia

9,8

Apartment Livia

Ubytování (Apartmán) Apartment Livia. Featuring air-conditioned accommodation with a patio, Apartment Livia is located in Cres. Ubytování Apartment Livia se nachází ve městě Cres (Chorvatsko - Cres ostrov).

Apartment Leni

9,8

Apartment Leni

Ubytování (Apartmán) Apartment Leni. Set in Cres in the Cres Island region, Apartment Leni features a balcony and garden views. This apartment has a garden and free private parking. Ubytování Apartment Leni se nachází ve městě Cres (Chorvatsko - Cres ostrov).

Apartman Ivano Cres

9,7

Apartman Ivano Cres

Ubytování (Apartmán) Apartman Ivano Cres. Apartman Ivano Cres nabízí ubytování v Cresu, necelý 1 km od pláže Kimen. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartman Ivano Cres se nachází ve městě Cres (Chorvatsko - Cres ostrov).

Apartman Pinja

9,7

Apartman Pinja

Ubytování (Apartmán) Apartman Pinja. Featuring garden views, Apartman Pinja provides accommodation with a balcony and a kettle, around 750 metres from Melin Beach. Ubytování Apartman Pinja se nachází ve městě Cres (Chorvatsko - Cres ostrov).

Apartment Augustini

9,7

Apartment Augustini

Ubytování (Apartmán) Apartment Augustini. Apartment Augustini se nachází v Cresu, pouhých 350 metrů od pláže Melin, a nabízí ubytování s výhledem na město, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé... Ubytování Apartment Augustini se nachází ve městě Cres (Chorvatsko - Cres ostrov).

Apartman Erik ****

9,7

Apartman Erik ****

Ubytování (Apartmán) Apartman Erik ****. Apartmán Erik s terasou a výhledem na město **** se nachází v Cresu, 600 metrů od pláže Melin a 1,1 km od pláže Kimen. Ubytování Apartman Erik **** se nachází ve městě Cres (Chorvatsko - Cres ostrov).

Apartman Madonnina

9,7

Apartman Madonnina

Ubytování (Apartmán) Apartman Madonnina. Boasting garden views, Apartman Madonnina offers accommodation with a patio and a kettle, around 750 metres from Melin Beach. Ubytování Apartman Madonnina se nachází ve městě Cres (Chorvatsko - Cres ostrov).

Studio Apartman Vigo

9,7

Studio Apartman Vigo

Ubytování (Apartmán) Studio Apartman Vigo. Studio Apartman Vigo se nachází v Cresu, pouhých 200 metrů od pláže Melin, a nabízí ubytování s výhledem do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé... Ubytování Studio Apartman Vigo se nachází ve městě Cres (Chorvatsko - Cres ostrov).

Apartmani Ivana

9,7

Apartmani Ivana

Ubytování (Apartmány) Apartmani Ivana. Apartmani Ivana se nachází na ostrově Cres a nabízí ubytování s terasou nebo balkonem, bezplatným Wi-Fi a TV s plochou obrazovkou. Na místě je zahrada. Ubytování Apartmani Ivana se nachází ve městě Cres (Chorvatsko - Cres ostrov).

Apartman Solis

9,7

Apartman Solis

Ubytování (Apartmány) Apartman Solis. Tento klimatizovaný apartmán je situován přímo na pobřeží Jaderského moře v letovisku Cres. Nabízí gril, terasu a Wi-Fi zdarma ve všech prostorách. Ubytování Apartman Solis se nachází ve městě Cres (Chorvatsko - Cres ostrov).

Room M

9,7

Room M

Ubytování (Penzion) Room M. Set in Cres, Room M offers a terrace and free WiFi throughout the property. Ubytování Room M se nachází ve městě Cres (Chorvatsko - Cres ostrov).

Studio Sigovic

9,7

Studio Sigovic

Ubytování (Apartmán) Studio Sigovic. Studio Sigovic is set in Cres. This apartment offers air-conditioned accommodation with free WiFi. Ubytování Studio Sigovic se nachází ve městě Cres (Chorvatsko - Cres ostrov).

Apartments Eta

9,6

Apartments Eta

Ubytování (Apartmány) Apartments Eta. Located in Cres, Apartments Eta provides accommodation with free WiFi, air conditioning and access to a garden with a terrace. Ubytování Apartments Eta se nachází ve městě Cres (Chorvatsko - Cres ostrov).

Apartment Dolores

9,6

Apartment Dolores

Ubytování (Apartmán) Apartment Dolores. Featuring air-conditioned accommodation with a terrace, Apartment Dolores is set in Cres. Ubytování Apartment Dolores se nachází ve městě Cres (Chorvatsko - Cres ostrov).

Apartmani Kraj mora

9,6

Apartmani Kraj mora

Ubytování (Apartmány) Apartmani Kraj mora. Situated in Cres in the Cres Island region, Apartmani Kraj mora features accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytování Apartmani Kraj mora se nachází ve městě Cres (Chorvatsko - Cres ostrov).

Ela Cres

9,6

Ela Cres

Ubytování (Apartmán) Ela Cres. Featuring air-conditioned accommodation with a terrace, Ela Cres is set in Cres. Ubytování Ela Cres se nachází ve městě Cres (Chorvatsko - Cres ostrov).

Soba Ana

9,6

Soba Ana

Ubytování (Penzion) Soba Ana. Located in Cres, within 200 metres of Melin Beach and 450 metres of Kimen Beach, Soba Ana provides accommodation with a garden and free WiFi throughout the... Ubytování Soba Ana se nachází ve městě Cres (Chorvatsko - Cres ostrov).