Hledat

Ubytování

Villa Kralj Mljet Apartmány

Saplunara 3, 20224 Saplunara, Chorvatsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmány) Villa Kralj Mljet. Located in Saplunara, Kralj Apartmani features free WiFi, and guests can enjoy a garden and a terrace. Ubytování Villa Kralj Mljet se nachází ve městě Saplunara (Chorvatsko - Mljet). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 334 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování Villa Kralj Mljet

Jeden z našich bestsellerů v destinaci Saplunara! Located in Saplunara, Kralj Apartmani features free WiFi, and guests can enjoy a garden and a terrace.

Vybavení ubytování Villa Kralj Mljet

 • Prostory vhodné na piknik
 • Venkovní nábytek
 • Pláž
 • Gril
 • Terasa
 • Zahrada
 • Zdarma! Domácí zvířata jsou povolena a ubytována zdarma.
 • Dočasné umělecké expozice
 • Potápění Mimo ubytování
 • Pěší turistika Mimo ubytování
 • Jízda na kanoích Mimo ubytování
 • Rybaření Mimo ubytování
 • Láhev vody
 • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v hotelových pokojích zdarma.
 • Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná).
 • Parkování na ulici
 • Hlídané parkoviště
 • Misky pro domácí mazlíčky
 • Prostor pro kuřáky
 • Nekuřácké pokoje
 • Dezinfekce rukou v ubytovací jednotce i v hlavních prostorách
 • Možnost bezhotovostní platby
 • Bezkontaktní check-in/check-out

Jiná ubytování ve městě Saplunara

Apartments Skurla

9,7

Apartments Skurla

Ubytování (Apartmány) Apartments Skurla. Apartments Skurla has garden views, free WiFi and free private parking, situated in Saplunara. Ubytování Apartments Skurla se nachází ve městě Saplunara (Chorvatsko - Mljet).

Villa Mirosa

9,7

Villa Mirosa

Ubytování (Bed and breakfast) Villa Mirosa. Penzion Villa Mirosa se nachází na soukromém úseku pláže v letovisku Saplunara a nabízí bezplatné Wi-Fi, restauraci, sezónní venkovní bazén a slunnou... Ubytování Villa Mirosa se nachází ve městě Saplunara (Chorvatsko - Mljet).

Apartments Posta

9,5

Apartments Posta

Ubytování (Apartmány) Apartments Posta. Apartments Posta se nachází ve městě Saplunara. Wi-Fi je zdarma. Pokoje mají vlastní koupelnu, klimatizaci, TV s plochou obrazovkou a lednici. Ubytování Apartments Posta se nachází ve městě Saplunara (Chorvatsko - Mljet).

Pine Tree Boutique Apartments

9,4

Pine Tree Boutique Apartments

Ubytování (Apartmány) Pine Tree Boutique Apartments. Boutique Pine Tree Apartments se nachází ve vesnici Saplunara, 32 km od národního parku Mljet a nabízí sezónní venkovní bazén. Ubytování Pine Tree Boutique Apartments se nachází ve městě Saplunara (Chorvatsko - Mljet).

Apartments Pitarević

9,4

Apartments Pitarević

Ubytování (Apartmány) Apartments Pitarević. Apartmány Pitarević s možností vlastního stravování se nacházejí v obci Saplunara. Ubytování Apartments Pitarević se nachází ve městě Saplunara (Chorvatsko - Mljet). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 020 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Feral

9,3

Apartments Feral

Ubytování (Apartmány) Apartments Feral. Apartmány Feral se nachází v obci Saplunara a nabízí bezplatné Wi-Fi, kuchyňský kout, balkon a posezení. Ubytování Apartments Feral se nachází ve městě Saplunara (Chorvatsko - Mljet). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 431 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Stermasi Apartments

9,3

Stermasi Apartments

Ubytování (Apartmány) Stermasi Apartments. Stermasi Apartments nabízí ubytování se soukromou pláží a bezplatným Wi-Fi v obci Saplunara. Ubytování Stermasi Apartments se nachází ve městě Saplunara (Chorvatsko - Mljet).

Apartments Villa Hansal

9,3

Apartments Villa Hansal

Ubytování (Apartmány) Apartments Villa Hansal. Apartments Villa Hansal se nachází v Saplunaře. Nabízí klimatizované ubytování s bezplatným Wi-Fi a gril. Ubytování Apartments Villa Hansal se nachází ve městě Saplunara (Chorvatsko - Mljet).

Apartments Pavlić

9,3

Apartments Pavlić

Ubytování (Apartmány) Apartments Pavlić. Apartmány Pavlić se nacházejí na poklidném místě ve vesničce Saplunara na ostrově Mljet, 1 km od pozůstatků kostela sv. Pavla z 1. Ubytování Apartments Pavlić se nachází ve městě Saplunara (Chorvatsko - Mljet).

Apartments Matusko

9,2

Apartments Matusko

Ubytování (Apartmány) Apartments Matusko. Tento klimatizovaný prázdninový dům se nachází ve městě Saplunara, 31 km od Dubrovníku. Nabízí terasu, výhled na moře a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartments Matusko se nachází ve městě Saplunara (Chorvatsko - Mljet).

Apartments Limuni

9,2

Apartments Limuni

Ubytování (Apartmány) Apartments Limuni. Apartments Limuni leží v letovisku Saplunara a nabízí ubytování s terasou a výhledem do zahrady. Ubytování Apartments Limuni se nachází ve městě Saplunara (Chorvatsko - Mljet).

Apartments Sentic

9,1

Apartments Sentic

Ubytování (Apartmány) Apartments Sentic. Apartmány Sentic se nacházejí v Saplunaře na ostrově Mljet, 20 metrů od nejbližší pláže a od Jaderského moře a 42 km od Cavtatu, a patří k nim gril a... Ubytování Apartments Sentic se nachází ve městě Saplunara (Chorvatsko - Mljet).

Brzica Saplunara

9,1

Brzica Saplunara

Ubytování (Apartmány) Brzica Saplunara. Brzica Saplunara se nachází v obci Saplunara a nabízí zahradu s terasou a klimatizované ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Brzica Saplunara se nachází ve městě Saplunara (Chorvatsko - Mljet).

Apartment Lucia

9

Apartment Lucia

Ubytování (Apartmán) Apartment Lucia. Situated in Prožura, Apartment Lucia features air-conditioned accommodation with a terrace and free WiFi. The property features sea views. Ubytování Apartment Lucia se nachází ve městě Saplunara (Chorvatsko - Mljet).

Rooms Ruža

8,8

Rooms Ruža

Ubytování (Penzion) Rooms Ruža. Set in Saplunara, Rooms Ruža offers 3 accommodation with private terraces. Ubytování Rooms Ruža se nachází ve městě Saplunara (Chorvatsko - Mljet).

Apartments Franka Saplunara

8,6

Apartments Franka Saplunara

Ubytování (Apartmány) Apartments Franka Saplunara. Apartments Franka Saplunara se pyšní nádhernými výhledy na moře a klidnou polohou jen 15 metrů od pláže v malé vesnici Saplunara na ostrově Mljet. Ubytování Apartments Franka Saplunara se nachází ve městě Saplunara (Chorvatsko - Mljet).

Apartments Ammos

8,5

Apartments Ammos

Ubytování (Apartmány) Apartments Ammos. Apartments Ammos se nachází v obci Saplunara a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fii, TV s plochou obrazovkou, terasu a zázemí pro grilování. Ubytování Apartments Ammos se nachází ve městě Saplunara (Chorvatsko - Mljet).

Rooms Villa Bašica

8,3

Rooms Villa Bašica

Ubytování (Penzion) Rooms Villa Bašica. Rooms Villa Bašica is set in Saplunara. This 3-star guest house offers a tour desk. Ubytování Rooms Villa Bašica se nachází ve městě Saplunara (Chorvatsko - Mljet).

Apartments Stermasi

Apartments Stermasi

Ubytování (Apartmán) Apartments Stermasi. Boasting air-conditioned accommodation with a balcony, Apartments Stermasi is located in Saplunara. Ubytování Apartments Stermasi se nachází ve městě Saplunara (Chorvatsko - Mljet).

Apartmani Ruža

Apartmani Ruža

Ubytování (Apartmán) Apartmani Ruža. Situated in Saplunara in the Mljet Island region, Apartmani Ruža has a balcony. Ubytování Apartmani Ruža se nachází ve městě Saplunara (Chorvatsko - Mljet). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 837 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)