Hledat

Ubytování

Villa Florencia Penzion

Bardejovske kupele 104, 086 31 Bardejov, Slovensko - Zobrazit mapu

Ubytování (Penzion) Villa Florencia. Villa Florencia se nachází v Bardejově, 11 km od kostela sv. Františka z Assisi v Hervartově. Ubytování Villa Florencia se nachází ve městě Bardejov (Slovensko - Prešovský kraj).

Popis ubytování Villa Florencia

Nabízí ubytování s barem, bezplatným soukromým parkovištěm, zahradou a terasou. Všechny pokoje mají vlastní koupelnu. Františka z Assisi v Hervartově. Penzion nabízí rodinné pokoje. Mezinárodní letiště Košice je vzdálené 74 km. Villa Florencia se nachází v Bardejově, 11 km od kostela sv. Ubytování je vzdálené 22 km od Dukelského bojiště a 27 km od národního parku Magura. Villa Florencia podává snídaně formou bufetu.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

  • Parkování zdarma
  • Bar

Jiná ubytování ve městě Bardejov

súkromný dom

9,8

súkromný dom

Ubytování (Privát) súkromný dom. Set in Bardejov, 10 km from Church of St. Francis od Assisi in Hervartov, súkromný dom features accommodation with a terrace, free WiFi and an ATM. Ubytování súkromný dom se nachází ve městě Bardejov (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování súkromný dom má celkové hodnocení 9,8. Pro Privát súkromný dom momentálně evidujeme 54 recenzí.

Apartman LEYLA

9,8

Apartman LEYLA

Ubytování (Apartmán) Apartman LEYLA. Offering mountain views, Apartman LEYLA is an accommodation situated in Bardejov, 10 km from Church of St. Ubytování Apartman LEYLA se nachází ve městě Bardejov (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Apartman LEYLA má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmán Apartman LEYLA momentálně evidujeme 19 recenzí.

Rezidencia Amélia

9,8

Rezidencia Amélia

Ubytování (Apartmány) Rezidencia Amélia. Rezidencia Amélia se nachází v Bardějově, 400 metrů od místních lázní. Nabízí ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Rezidencia Amélia se nachází ve městě Bardejov (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Rezidencia Amélia má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmány Rezidencia Amélia momentálně evidujeme 29 recenzí.

ApartmanyStocklova1

9,7

ApartmanyStocklova1

Ubytování (Apartmán) ApartmanyStocklova1. ApartmanyStocklova1 se nachází v Bardejově a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na město. 30 km od národního parku Magura. Ubytování ApartmanyStocklova1 se nachází ve městě Bardejov (Slovensko - Prešovský kraj).

B&B ALIBI

9,7

B&B ALIBI

Ubytování (Hotel) B&B ALIBI. B&B ALIBI se nachází v Bardejově, 10 km od kostela sv. Františka z Assisi v Hervartově. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a parkování zdarma. Ubytování B&B ALIBI se nachází ve městě Bardejov (Slovensko - Prešovský kraj).

DBL-room Dominika

9,7

DBL-room Dominika

Ubytování (Apartmán) DBL-room Dominika. Set in Bardejov, 10 km from Church of St. Francis od Assisi in Hervartov and 35 km from Dukla Battlefield, DBL-room Dominika provides accommodation with... Ubytování DBL-room Dominika se nachází ve městě Bardejov (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování DBL-room Dominika má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán DBL-room Dominika momentálně evidujeme 7 recenzí.

Alnus Penzion

9,5

Alnus Penzion

Ubytování (Penzion) Alnus Penzion. Alnus Pension se nachází nedaleko hranice s Polskem, 4 km od lyžařského střediska Polianka Nizna, a nabízí elegantní pokoj s bezplatným Wi-Fi i vlastní... Ubytování Alnus Penzion se nachází ve městě Bardejov (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Alnus Penzion má celkové hodnocení 9,5. Pro Penzion Alnus Penzion momentálně evidujeme 37 recenzí.

Olla apartmány

9,4

Olla apartmány

Ubytování (Apartmány) Olla apartmány. Olla apartmány se nachází v centru města Svidník, 17 km od hranic s Polskem a 35 km od lázeňského města Bardejov. Ubytování Olla apartmány se nachází ve městě Bardejov (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Olla apartmány má celkové hodnocení 9,4. Pro Apartmány Olla apartmány momentálně evidujeme 290 recenzí.

Cactus Regetovka Après-Ski Bar

9,4

Cactus Regetovka Après-Ski Bar

Ubytování (Chata) Cactus Regetovka Après-Ski Bar. Cactus Regetovka Après-Ski Bar se nachází na klidném místě, pouhých 500 metrů od lyžařského areálu Regetovka. Ubytování Cactus Regetovka Après-Ski Bar se nachází ve městě Bardejov (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Cactus Regetovka Après-Ski Bar má celkové hodnocení 9,4. Pro Chata Cactus Regetovka Après-Ski Bar momentálně evidujeme 93 recenzí.

Penzión Magura

9,4

Penzión Magura

Ubytování (Penzion) Penzión Magura. Penzión Magura se nachází v Bardějově, 800 metrů od náměstí s radnicí a bazilikou sv. Jiljí, a nabízí bar a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Ubytování Penzión Magura se nachází ve městě Bardejov (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Penzión Magura má celkové hodnocení 9,4. Pro Penzion Penzión Magura momentálně evidujeme 343 recenzí.

Penzión Čergov

9,3

Penzión Čergov

Ubytování (Penzion) Penzión Čergov. Penzión Čergov se nachází v Beskydech v obci Hervatov, 100 metrů od kostela svatého Františka z Assisi a nabízí terasu, zahradu s grilem a dětské hřiště. Ubytování Penzión Čergov se nachází ve městě Bardejov (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Penzión Čergov má celkové hodnocení 9,3. Pro Penzion Penzión Čergov momentálně evidujeme 101 recenzí.

Kulturne Centrum Bardejov

9,2

Kulturne Centrum Bardejov

Ubytování (Penzion) Kulturne Centrum Bardejov. Kultúrne centrum Bardejov je penzion, který se nachází v budově Polsko-slovenského domu v Bardejově, a nabízí ubytování s výhledem na hory a sluneční... Ubytování Kulturne Centrum Bardejov se nachází ve městě Bardejov (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Kulturne Centrum Bardejov má celkové hodnocení 9,2. Pro Penzion Kulturne Centrum Bardejov momentálně evidujeme 153 recenzí.

penzión SEMAFOR

9,2

penzión SEMAFOR

Ubytování (Penzion) penzión SEMAFOR. Situated in Bardejov, within 8 km of Church of St. Francis of Assisi in Hervartov and 21 km of Dukla Battlefield, penzión SEMAFOR offers free WiFi. Ubytování penzión SEMAFOR se nachází ve městě Bardejov (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování penzión SEMAFOR má celkové hodnocení 9,2. Pro Penzion penzión SEMAFOR momentálně evidujeme 8 recenzí.

El-Café

9

El-Café

Ubytování (Penzion) El-Café. El-Café se nachází v samém centru Bardejova, pouhých 100 metrů od historického centra města. Ubytování El-Café se nachází ve městě Bardejov (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování El-Café má celkové hodnocení 9. Pro Penzion El-Café momentálně evidujeme 220 recenzí.

Penzión Adrián

9

Penzión Adrián

Ubytování (Penzion) Penzión Adrián. Penzión Adrián se nachází v Bardejově, 13 km od kostela sv. Ubytování Penzión Adrián se nachází ve městě Bardejov (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Penzión Adrián má celkové hodnocení 9. Pro Penzion Penzión Adrián momentálně evidujeme 121 recenzí.

Penzión M

9

Penzión M

Ubytování (Penzion) Penzión M. Penzión M se nachází v Bardejově, 11 km od kostela sv. Františka z Assisi v Hervartově, 35 km od bojiště Dukla a 41 km od Národního parku Magura. Ubytování Penzión M se nachází ve městě Bardejov (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Penzión M má celkové hodnocení 9. Pro Penzion Penzión M momentálně evidujeme 82 recenzí.

Penzión Kolibrík

8,9

Penzión Kolibrík

Ubytování (Penzion) Penzión Kolibrík. Penzión Kolibrík se nachází v klidném prostředí v lázeňském městě Bardejovské Kúpele a nabízí výhled do lesa. Ubytování Penzión Kolibrík se nachází ve městě Bardejov (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Penzión Kolibrík má celkové hodnocení 8,9. Pro Penzion Penzión Kolibrík momentálně evidujeme 160 recenzí.

Hotel Pod Bránou

8,9

Hotel Pod Bránou

Ubytování (Hotel) Hotel Pod Bránou. Hotel Pod Branou se nachází v Bardejově, 7 km od kostela sv. Františka z Assisi v Hervartově. a nabízí vlastní bar, zahradní gril a terasu. Ubytování Hotel Pod Bránou se nachází ve městě Bardejov (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Hotel Pod Bránou má celkové hodnocení 8,9. Pro Hotel Hotel Pod Bránou momentálně evidujeme 392 recenzí.

Penzion Bardejov

8,8

Penzion Bardejov

Ubytování (Penzion) Penzion Bardejov. Penzion Bardejov se nachází v Bardejově, 10 km od kostela sv. Františka z Assisi v Hervartově a 34 km od bojiště na Dukle. Ubytování Penzion Bardejov se nachází ve městě Bardejov (Slovensko - Prešovský kraj).

Penzión Hradby

8,7

Penzión Hradby

Ubytování (Penzion) Penzión Hradby. Penzión Hradby se nachází v Bardejově, 10 km od kostela svatého Františka z Assisi v Hervartově. Nabízí bar, nekuřácké pokoje a Wi-Fi zdarma. Ubytování Penzión Hradby se nachází ve městě Bardejov (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Penzión Hradby má celkové hodnocení 8,7. Pro Penzion Penzión Hradby momentálně evidujeme 211 recenzí.

Stredisko Lipka

8,7

Stredisko Lipka

Ubytování (Penzion) Stredisko Lipka. Stredisko Lipka se nachází v Bardejově, 10 km od kostela sv. Ubytování Stredisko Lipka se nachází ve městě Bardejov (Slovensko - Prešovský kraj).

Penzion Le Monde

8,6

Penzion Le Monde

Ubytování (Penzion) Penzion Le Monde. Penzion Le Monde se nachází v hned vedle hlavního náměstí v historickém centru lázeňského města Bardejov, které je zapsáno na seznamu památek UNESCO. Ubytování Penzion Le Monde se nachází ve městě Bardejov (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Penzion Le Monde má celkové hodnocení 8,6. Pro Penzion Penzion Le Monde momentálně evidujeme 262 recenzí.

Hotel Šariš

8,6

Hotel Šariš

Ubytování (Hotel) Hotel Šariš. Hotel Šariš se nachází v Bardejově, 200 metrů od historického centra, a nabízí restauraci, bar a saunu a fitness centrum za příplatek. Ubytování Hotel Šariš se nachází ve městě Bardejov (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Hotel Šariš má celkové hodnocení 8,6. Pro Hotel Hotel Šariš momentálně evidujeme 418 recenzí.

Hotel Bardejov

8,5

Hotel Bardejov

Ubytování (Hotel) Hotel Bardejov. Hotel Bardejov se nachází 800 metrů od malebného náměstí s radnicí v Bardejově, které je zapsané na seznamu světového dědictví UNESCO. Ubytování Hotel Bardejov se nachází ve městě Bardejov (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Hotel Bardejov má celkové hodnocení 8,5. Pro Hotel Hotel Bardejov momentálně evidujeme 20 recenzí.

Hotel Artin

8,3

Hotel Artin

Ubytování (Hotel) Hotel Artin. Hotel Artin se nachází v Bardejove, jen 700 metrů od historické centra zapsaného na seznamu UNESCO. Nabízí zimní zahradu, lobby bar a restauraci. Ubytování Hotel Artin se nachází ve městě Bardejov (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Hotel Artin má celkové hodnocení 8,3. Pro Hotel Hotel Artin momentálně evidujeme 80 recenzí.

Penzión Dolina

8,2

Penzión Dolina

Ubytování (Penzion) Penzión Dolina. Penzión Dolina se nachází v Bardejově, 11 km od kostela sv. Ubytování Penzión Dolina se nachází ve městě Bardejov (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Penzión Dolina má celkové hodnocení 8,2. Pro Penzion Penzión Dolina momentálně evidujeme 56 recenzí.

Bellevue Hotel and Resort

8,2

Bellevue Hotel and Resort

Ubytování (Hotel) Bellevue Hotel and Resort. Bellevue Hotel and Resort je situován vysoko na kopci nad historickým centrem Bardejova na severovýchodě Slovenska a nabízí překrásný výhled dolů do údolí. Ubytování Bellevue Hotel and Resort se nachází ve městě Bardejov (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Bellevue Hotel and Resort má celkové hodnocení 8,2. Pro Hotel Bellevue Hotel and Resort momentálně evidujeme 124 recenzí.

Apartmán blízko hlavnej stanice a centra mesta

8,1

Apartmán blízko hlavnej stanice a centra mesta

Ubytování (Apartmán) Apartmán blízko hlavnej stanice a centra mesta. Apartmán blízko hlavnej stanice nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. a centra mesta se nachází v Bardejově. 30 km od národního parku Magura. Ubytování Apartmán blízko hlavnej stanice a centra mesta se nachází ve městě Bardejov (Slovensko - Prešovský kraj).

Penzion Rouse

7,8

Penzion Rouse

Ubytování (Penzion) Penzion Rouse. Penzion Rouse se nachází v Bardejově uvedeném na seznamu světového dědictví UNESCO. Náměstí s radnicí je vzdálené 800 metrů. Ubytování Penzion Rouse se nachází ve městě Bardejov (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Penzion Rouse má celkové hodnocení 7,8. Pro Penzion Penzion Rouse momentálně evidujeme 135 recenzí.

Penzión Ivana

7,1

Penzión Ivana

Ubytování (Penzion) Penzión Ivana. Penzión Ivana se nachází v Bardejově, 500 metrů od centra města. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a restauraci. Ubytování Penzión Ivana se nachází ve městě Bardejov (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Penzión Ivana má celkové hodnocení 7,1. Pro Penzion Penzión Ivana momentálně evidujeme 206 recenzí.

M Penzión

M Penzión

Ubytování (Penzion) M Penzión. M Penzión se nachází v Bardejově. Ubytování je vzdálené 8 km od kostela sv. Ubytování M Penzión se nachází ve městě Bardejov (Slovensko - Prešovský kraj).

Penzión Gaboltov

Penzión Gaboltov

Ubytování (Penzion) Penzión Gaboltov. Boasting a bar, garden, terrace and free WiFi, Penzión Gaboltov is set in Bardejov, 14 km from Church of St. Ubytování Penzión Gaboltov se nachází ve městě Bardejov (Slovensko - Prešovský kraj).

Centrum Apartman LEYLA II

Centrum Apartman LEYLA II

Ubytování (Apartmán) Centrum Apartman LEYLA II. Centrum Apartman LEYLA II se nachází v Bardejově, 7 km od kostela sv. Františka z Assisi v Hervartově a 21 km od Dukelského bojiště. Ubytování Centrum Apartman LEYLA II se nachází ve městě Bardejov (Slovensko - Prešovský kraj).

Privát Stano

Privát Stano

Ubytování (Privát) Privát Stano. Situated 14 km from Church of St. Francis od Assisi in Hervartov, Privát Stano offers accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Privát Stano se nachází ve městě Bardejov (Slovensko - Prešovský kraj). Pro Privát Privát Stano nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Centrum Apartman LEYLA I

Centrum Apartman LEYLA I

Ubytování (Apartmán) Centrum Apartman LEYLA I. Centrum Apartman LEYLA I se nachází v Bardejově, 7 km od kostela sv. Františka z Assisi v Hervartově a 21 km od Dukelského bojiště. Ubytování Centrum Apartman LEYLA I se nachází ve městě Bardejov (Slovensko - Prešovský kraj).

Bývaj ako doma

Bývaj ako doma

Ubytování (Apartmán) Bývaj ako doma. Bývaj ako doma enjoys a location in Bardejov, just 8 km from Church of St. Francis od Assisi in Hervartov and 21 km from Dukla Battlefield. Ubytování Bývaj ako doma se nachází ve městě Bardejov (Slovensko - Prešovský kraj).

Apartmány Viecha

Apartmány Viecha

Ubytování (Penzion) Apartmány Viecha. Situated in Bardejov, 10 km from Church of St. Francis od Assisi in Hervartov, Apartmány Viecha features express check-in and check-out and free WiFi... Ubytování Apartmány Viecha se nachází ve městě Bardejov (Slovensko - Prešovský kraj).

KOLOMOCHI House

KOLOMOCHI House

Ubytování (Vila) KOLOMOCHI House. KOLOMOCHI House, a property with a terrace, is set in Bardejov, 11 km from Church of St. Ubytování KOLOMOCHI House se nachází ve městě Bardejov (Slovensko - Prešovský kraj).

Apartmán RICHELIEU

Apartmán RICHELIEU

Ubytování (Apartmán) Apartmán RICHELIEU. Apartmán RICHELIEU is situated in Bardejov, 9 km from Church of St. Ubytování Apartmán RICHELIEU se nachází ve městě Bardejov (Slovensko - Prešovský kraj).

Villa LIKE

Villa LIKE

Ubytování (Penzion) Villa LIKE. Situated in Bardejov and with Church of St. Francis od Assisi in Hervartov reachable within 14 km, Villa LIKE features a garden, non-smoking rooms, free... Ubytování Villa LIKE se nachází ve městě Bardejov (Slovensko - Prešovský kraj). Pro Penzion Villa LIKE nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.