Hledat

Ubytování

Popis ubytování Villa Drosera

Villa Drosera se nachází v Pribylině a nabízí bar, gril a terasu. Hosté mohou využívat vířivku a saunu. Villa Drosera stojí 21 km od města Zakopane a 33 km od obce Bukowina Tatrzańska. Ložní prádlo a ručníky jsou zajištěny. Na Štrbské Pleso je to 20 km a hosté mohou využívat bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Na letiště Poprad-Tatry je to 33 km. Po dni stráveném pěší turistikou nebo lyžováním mohou hosté relaxovat v zahradě nebo ve společném salonku. Vila má 6 ložnic, kuchyň s myčkou nádobí a mikrovlnnou troubou, TV s plochou obrazovkou, posezení a 6 koupelen s vířivkou.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

  • Bar

Jiná ubytování ve městě Pribylina

Penzion Sileo

9,7

Penzion Sileo

Ubytování (Penzion) Penzion Sileo. Penzion Sileo se nachází u lesa a řeky ve Vysokých Tatrách, 1 km od Pribyliny. Je to dřevěný dům s velkou zahradou a restaurací. Ubytování Penzion Sileo se nachází ve městě Pribylina (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Penzion Sileo má celkové hodnocení 9,7. Pro Penzion Penzion Sileo momentálně evidujeme 151 recenzí.

Penzion Nebeski

9,7

Penzion Nebeski

Ubytování (Penzion) Penzion Nebeski. Penzion Nebeski se nachází ve středisku Podbanské ve Vysokých Tatrách. Nabízí apartmány s balkonem a satelitní TV. Ubytování Penzion Nebeski se nachází ve městě Pribylina (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Penzion Nebeski má celkové hodnocení 9,7. Pro Penzion Penzion Nebeski momentálně evidujeme 34 recenzí.

Apartmány Matilda

9,4

Apartmány Matilda

Ubytování (Venkovský dům) Apartmány Matilda. Venkovský dům Apartmány Matilda se nachází v obci Pribylina, 49 km od Popradu, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmány Matilda se nachází ve městě Pribylina (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Apartmány Matilda má celkové hodnocení 9,4. Pro Venkovský dům Apartmány Matilda momentálně evidujeme 27 recenzí.

Zrub Alpinus

9,4

Zrub Alpinus

Ubytování (Venkovský dům) Zrub Alpinus. Zrub Alpinus se nachází v Pribylině, 21 km od Liptovského Mikuláše, a nabízí terasu. Ubytování Zrub Alpinus se nachází ve městě Pribylina (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Zrub Alpinus má celkové hodnocení 9,4. Pro Venkovský dům Zrub Alpinus momentálně evidujeme 13 recenzí.

Chalet Tatras

9,3

Chalet Tatras

Ubytování (Chata) Chalet Tatras. Chata Tatry na okraji vesnice Přibylina je obklopena lesy a nabízí prázdninové ubytování s možností vlastního stravování. Ubytování Chalet Tatras se nachází ve městě Pribylina (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Chalet Tatras má celkové hodnocení 9,3. Pro Chata Chalet Tatras momentálně evidujeme 15 recenzí.

Privat Tempo Tatry

9,2

Privat Tempo Tatry

Ubytování (Prázdninové domy) Privat Tempo Tatry. Privat Tempo Tatry v Pribilině nabízí pokoje s bezplatným Wi-Fi, koupelnou a ledničkou. Apartmány mají navíc kompletně vybavenou kuchyň. Ubytování Privat Tempo Tatry se nachází ve městě Pribylina (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Privat Tempo Tatry má celkové hodnocení 9,2. Pro Prázdninové domy Privat Tempo Tatry momentálně evidujeme 6 recenzí.

Penzion Tempo Tatry

8,4

Penzion Tempo Tatry

Ubytování (Penzion) Penzion Tempo Tatry. Penzion Tempo Tatry se nachází v obci Pribylina uprostřed Liptovské Kotliny. Ubytování Penzion Tempo Tatry se nachází ve městě Pribylina (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytování Penzion Tempo Tatry má celkové hodnocení 8,4. Pro Penzion Penzion Tempo Tatry momentálně evidujeme 17 recenzí.

Serenity

Serenity

Ubytování (Apartmány) Serenity. Located 16 km from Aquapark Tatralandia and featuring a garden, Serenity provides accommodation in Liptovský Mikuláš. Ubytování Serenity se nachází ve městě Pribylina (Slovensko - Žilinský kraj).

Karoli

Karoli

Ubytování (Penzion) Karoli. Set in Pribylina, Karoli features a garden, shared lounge, BBQ facilities, and free WiFi. The property offers city views and a terrace. Ubytování Karoli se nachází ve městě Pribylina (Slovensko - Žilinský kraj). Pro Penzion Karoli nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Penzion TOMI

Penzion TOMI

Ubytování (Apartmány) Penzion TOMI. Penzion TOMI se nachází v Pribylině, 49 km od Popradu, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Na místě je k dispozici dětské hřiště. Ubytování Penzion TOMI se nachází ve městě Pribylina (Slovensko - Žilinský kraj).

Chata Belá

Chata Belá

Ubytování (Chata) Chata Belá. Chata Belá is situated in Pribylina. The accommodation is 33 km from Vysoké Tatry. Ubytování Chata Belá se nachází ve městě Pribylina (Slovensko - Žilinský kraj).

Chalet Račkova dolina

Chalet Račkova dolina

Ubytování (Chata) Chalet Račkova dolina. Chata Račkova dolina se nachází v obci Pribylina v Žilinském kraji. Nabízí patio, balkon a terasu. Ubytování Chalet Račkova dolina se nachází ve městě Pribylina (Slovensko - Žilinský kraj). Pro Chata Chalet Račkova dolina nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.