Hledat

Ubytování

VILLA CUBACH Aparthotel

395 Michalská, 059 18 Spišské Bystré, Slovensko - Zobrazit mapu

Ubytování (Aparthotel) VILLA CUBACH. VILLA CUBACH se nachází ve Spišském Bystrém, 19 km od Štrbského Plesa, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Aparthotel má také terasu. Ubytování VILLA CUBACH se nachází ve městě Spišské Bystré (Slovensko - Prešovský kraj).

Popis ubytování VILLA CUBACH

VILLA CUBACH se nachází ve Spišském Bystrém, 19 km od Štrbského Plesa, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Na letiště Poprad-Tatry je to 9 km. VILLA CUBACH stojí 40 km od Zakopaného i od obce Bukowina Tatrzańska. V okolí se můžete věnovat pěší turistice, lyžování a cyklistice. Aparthotel má také terasu.

Jiná ubytování ve městě Spišské Bystré

Modrý Dom

9,8

Modrý Dom

Ubytování (Apartmány) Modrý Dom. Modrý Dom se nachází v městečku Spišské Bystré, 5 minut jízdy od lyžařského střediska Kubašok, a svým hostům nabízí stylově zařízené ubytování se satelitní... Ubytování Modrý Dom se nachází ve městě Spišské Bystré (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Modrý Dom má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmány Modrý Dom momentálně evidujeme 138 recenzí.

Adana

9

Adana

Ubytování (Penzion) Adana. Adana se nachází ve vesnici Spišská Bystrá mezi 3 národními parky a nabízí zahradu se zázemím pro grilování, Wi-Fi zdarma a neplacené parkoviště na místě. Ubytování Adana se nachází ve městě Spišské Bystré (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Adana má celkové hodnocení 9. Pro Penzion Adana momentálně evidujeme 134 recenzí.

Privat BAJKA

Privat BAJKA

Ubytování (Apartmán) Privat BAJKA. Privat BAJKA is set in Spišské Bystré and offers a restaurant, a bar and a shared lounge. Ubytování Privat BAJKA se nachází ve městě Spišské Bystré (Slovensko - Prešovský kraj).

Nice apartment in Spisske Bystre w/ WiFi and 1 Bedrooms

Nice apartment in Spisske Bystre w/ WiFi and 1 Bedrooms

Ubytování (Apartmán) Nice apartment in Spisske Bystre w/ WiFi and 1 Bedrooms. Nice apartment in Spisske Bystre w/ WiFi and 1 Bedrooms is set in Spišské Bystré. The accommodation is 40 km from Zakopane. Ubytování Nice apartment in Spisske Bystre w/ WiFi and 1 Bedrooms se nachází ve městě Spišské Bystré (Slovensko - Prešovský kraj).

Hnedý domček

Hnedý domček

Ubytování (Apartmán) Hnedý domček. Hnedý domček is set in Spišské Bystré. Guests staying at this apartment have access to a fully equipped kitchen. Ubytování Hnedý domček se nachází ve městě Spišské Bystré (Slovensko - Prešovský kraj).

Domček Andriš

Domček Andriš

Ubytování (Venkovský dům) Domček Andriš. Set in Spišské Bystré, 10 km from Poprad, Domček Andriš offers a garden and free WiFi. Ubytování Domček Andriš se nachází ve městě Spišské Bystré (Slovensko - Prešovský kraj).

Hnedý domcek

Hnedý domcek

Ubytování (Chata) Hnedý domcek. Hnedý domcek is situated in Spišské Bystré. The accommodation is 11 km from Poprad. Ubytování Hnedý domcek se nachází ve městě Spišské Bystré (Slovensko - Prešovský kraj).

Privat Bajka 2

Privat Bajka 2

Ubytování (Apartmán) Privat Bajka 2. Privat Bajka 2 se nachází ve Spišském Bystrém a nabízí zahradu a terasu. Štrbské Pleso je vzdálené 20 km. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Privat Bajka 2 se nachází ve městě Spišské Bystré (Slovensko - Prešovský kraj).