Hledat

Ubytování

Villa Blue Moon Vila

313 Jakišnica, 53294 Novalja, Chorvatsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Vila) Villa Blue Moon. Villa Blue Moon se nachází v Novalji a nabízí venkovní bazén, fitness centrum a terasu. Ubytování Villa Blue Moon se nachází ve městě Lun (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 13 939 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování Villa Blue Moon

Villa Blue Moon stojí 31 km od Pagu a 23 km od Paga. Nabízí 5hvězdičkové ubytování se saunou a dětským hřištěm. Vila se soukromým bazénem, zahradou, grilem, bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm. Villa Blue Moon se nachází v Novalji a nabízí venkovní bazén, fitness centrum a terasu. Vila má 4 ložnice, 4 koupelny, ložní prádlo, ručníky, TV s plochou obrazovkou, jídelní kout, plně vybavenou kuchyň a terasu s výhledem na bazén. Toto ubytování se nachází 2 minuty chůze od pláže.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

  • 1 bazén
  • Wi- Fi zdarma
  • Parkování zdarma
  • Letištní transfer
  • Domácí zvířata povolena

Jiná ubytování ve městě Lun

Apartments Ruzmarin

9,8

Apartments Ruzmarin

Ubytování (Apartmány) Apartments Ruzmarin. Apartments Ruzmarin se nachází v letovisku Lun na ostrově Pag, 20 km od Novalje a 25 km od party pláže Zrće. Ubytování Apartments Ruzmarin se nachází ve městě Lun (Chorvatsko - Pag).

Apartment Ivo & Lily

9,8

Apartment Ivo & Lily

Ubytování (Apartmány) Apartment Ivo & Lily. Located in Lun, Apartment Ivo & Lily provides accommodation with free WiFi, air conditioning and access to a garden with a barbecue. Ubytování Apartment Ivo & Lily se nachází ve městě Lun (Chorvatsko - Pag).

Apartment Bonaca

9,7

Apartment Bonaca

Ubytování (Apartmán) Apartment Bonaca. Apartment Bonaca nabízí ubytování v Lunu, 31 km od Bašky. Najdete zde terasu a gril. Ve všech prostorách je zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Apartment Bonaca se nachází ve městě Lun (Chorvatsko - Pag).

Villa Paula

9,7

Villa Paula

Ubytování (Vila) Villa Paula. Villa Paula se nachází v Lunu a nabízí ubytování se soukromým bazénem, terasou a výhledem do zahrady. Ubytování Villa Paula se nachází ve městě Lun (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 504 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Beach house Adriana

9,7

Beach house Adriana

Ubytování (Prázdninový dům) Beach house Adriana. Holiday Home Adriana se nachází ve městě Gramače, pouhých 20 metrů od Jaderského moře. Ubytování je vybavené solárními panely a má patio a terasu. Ubytování Beach house Adriana se nachází ve městě Lun (Chorvatsko - Pag).

Apartment Daniela

9,6

Apartment Daniela

Ubytování (Apartmány) Apartment Daniela. Apartmán Daniela se nachází ve městě Lun a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a kuchyní. Ubytování Apartment Daniela se nachází ve městě Lun (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 300 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Luci and Kety

9,6

Apartments Luci and Kety

Ubytování (Penzion) Apartments Luci and Kety. Apartments Luci and Kety se nachází přímo u pláže ve vesnici Lun a nabízí 3hvězdičkové ubytování s klimatizací, bezplatným Wi-Fi, vlastní koupelnou a v... Ubytování Apartments Luci and Kety se nachází ve městě Lun (Chorvatsko - Pag).

Cecilia Apartments

9,6

Cecilia Apartments

Ubytování (Apartmány) Cecilia Apartments. Cecilia Apartments se nachází v obci Lun. Nabízí ubytování s posezením, TV s plochou obrazovkou, kuchyní a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Cecilia Apartments se nachází ve městě Lun (Chorvatsko - Pag).

Apartments Bambi

9,5

Apartments Bambi

Ubytování (Apartmány) Apartments Bambi. Apartments Bambi se nachází v obci Lun na ostrově Pag, 200 metrů od nejbližší pláže a 40 km od pláže v Zrće, známé pro různé párty. Ubytování Apartments Bambi se nachází ve městě Lun (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 020 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Tondini

9,5

Apartmani Tondini

Ubytování (Apartmány) Apartmani Tondini. Apartmány Tondini se nacházejí ve vesnici Lun a nabízí bezplatné Wi-Fi připojení. Ubytování Apartmani Tondini se nachází ve městě Lun (Chorvatsko - Pag).

Apartmani Bambi

9,3

Apartmani Bambi

Ubytování (Apartmány) Apartmani Bambi. Situated in Lun in the Pag Island region, Apartmani Bambi features accommodation with free private parking. Ubytování Apartmani Bambi se nachází ve městě Lun (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 225 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments by the sea Jakisnica (Pag) - 6424

9,3

Apartments by the sea Jakisnica (Pag) - 6424

Ubytování (Penzion) Apartments by the sea Jakisnica (Pag) - 6424. Set in Lun, Apartments by the sea Jakisnica (Pag) - 6424 features 2 accommodation with private terraces. Ubytování Apartments by the sea Jakisnica (Pag) - 6424 se nachází ve městě Lun (Chorvatsko - Pag).

Apartments Krušvina

9,3

Apartments Krušvina

Ubytování (Apartmány) Apartments Krušvina. Apartmány Krušvina se zahradou a společnou terasou s grilem poskytují bezplatné Wi-Fi a nacházejí se 350 metrů od centra městečka Lun. Ubytování Apartments Krušvina se nachází ve městě Lun (Chorvatsko - Pag).

Apartments Josip

9,2

Apartments Josip

Ubytování (Apartmány) Apartments Josip. Apartments Josio se nachází 3 minuty chůze od oblázkové pláže a nabízí klimatizované ubytování s terasou a výhledem na moře. Ubytování Apartments Josip se nachází ve městě Lun (Chorvatsko - Pag).

Apartments Delminium

9,2

Apartments Delminium

Ubytování (Apartmány) Apartments Delminium. Apartmány Delminium se nacházejí v malé vesničce Jakišnica na ostrově Pag, pouhých 50 metrů od písečné pláže. Ubytování Apartments Delminium se nachází ve městě Lun (Chorvatsko - Pag).

Rooms Bambina

9

Rooms Bambina

Ubytování (Penzion) Rooms Bambina. Rooms Bambina je penzion situovaný v Lunu. Nabízí zahradu, terasu a v celém objektu zdarma Wi-Fi. Má i vlastní bezplatné parkoviště. Ubytování Rooms Bambina se nachází ve městě Lun (Chorvatsko - Pag).

Rooms by the sea Cove Mulobedanj (Pag) - 4061

9

Rooms by the sea Cove Mulobedanj (Pag) - 4061

Ubytování (Penzion) Rooms by the sea Cove Mulobedanj (Pag) - 4061. Rooms by the sea Cove Mulobedanj (Pag) - 4061 se nachází u pláže v letovisku Lun. K dispozici je bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště zdarma. Ubytování Rooms by the sea Cove Mulobedanj (Pag) - 4061 se nachází ve městě Lun (Chorvatsko - Pag).

Jakišnica Apartment

9

Jakišnica Apartment

Ubytování (Penzion) Jakišnica Apartment. Jakišnica Apartment je penzion situovaný v Lunu. Nabízí zahradu, terasu a sdílenou kuchyň. Ubytování Jakišnica Apartment se nachází ve městě Lun (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 681 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Dora 1 Jakišnica

8,9

Apartment Dora 1 Jakišnica

Ubytování (Apartmán) Apartment Dora 1 Jakišnica. Apartment Dora 1 Jakišnica is situated in Lun and offers a terrace. This apartment features air-conditioned accommodation with free WiFi. Ubytování Apartment Dora 1 Jakišnica se nachází ve městě Lun (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 868 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Zora

8,5

Apartments Zora

Ubytování (Apartmán) Apartments Zora. Apartmány Zora se nachází v letovisku Lun na ostrově Pag a nabízí terasu a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartments Zora se nachází ve městě Lun (Chorvatsko - Pag).

Holiday house Adrian

8,4

Holiday house Adrian

Ubytování (Vila) Holiday house Adrian. Holiday House Adrian se nachází v obci Lun na ostrově Pag a nabízí prostornou zelenou zahradu s posezením a grilem. Na nejbližší pláž je to 800 metrů. Ubytování Holiday house Adrian se nachází ve městě Lun (Chorvatsko - Pag).

La Luna Hotel

8,2

La Luna Hotel

Ubytování (Hotel) La Luna Hotel. La Luna Hotel se nachází v Jakišnici na ostrově Pag, pouhých 20 metrů od moře. Ubytování La Luna Hotel se nachází ve městě Lun (Chorvatsko - Pag).

Apartmani "PALMA"

8,2

Apartmani "PALMA"

Ubytování (Apartmán) Apartmani "PALMA". Apartmány "PALMA" se nachází v obci Lun a nabízí klimatizované ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Výhled směřuje na moře a na město. Ubytování Apartmani "PALMA" se nachází ve městě Lun (Chorvatsko - Pag).

Apartmani Marko

7,3

Apartmani Marko

Ubytování (Apartmány) Apartmani Marko. Apartmani Marko se nachází v obci Lun. Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartmani Marko se nachází ve městě Lun (Chorvatsko - Pag).

Apartment Lun 6450e

Apartment Lun 6450e

Ubytování (Apartmán) Apartment Lun 6450e. Featuring air-conditioned accommodation with a terrace, Apartment Lun 6450e is set in Lun. The property has sea views. Ubytování Apartment Lun 6450e se nachází ve městě Lun (Chorvatsko - Pag).

Stunning home in Lun w/ Outdoor swimming pool, Outdoor swimming pool and 4 Bedrooms

Stunning home in Lun w/ Outdoor swimming pool, Outdoor swimming pool and 4 Bedrooms

Ubytování (Prázdninový dům) Stunning home in Lun w/ Outdoor swimming pool, Outdoor swimming pool and 4 Bedrooms. Stunning home in Lun w/ Outdoor swimming pool, Outdoor swimming pool and 4 Bedrooms is set in Lun. Ubytování Stunning home in Lun w/ Outdoor swimming pool, Outdoor swimming pool and 4 Bedrooms se nachází ve městě Lun (Chorvatsko - Pag).

Triple Room Jakisnica 4076h

Triple Room Jakisnica 4076h

Ubytování (Penzion) Triple Room Jakisnica 4076h. Triple Room Jakisnica 4076h provides air-conditioned rooms in Lun. All rooms feature a TV with satellite channels and a private bathroom. Ubytování Triple Room Jakisnica 4076h se nachází ve městě Lun (Chorvatsko - Pag).

Studio Jakisnica 6584a

Studio Jakisnica 6584a

Ubytování (Apartmán) Studio Jakisnica 6584a. Studio Jakisnica 6584a is situated in Lun. This property offers access to a balcony, free private parking and free WiFi. Ubytování Studio Jakisnica 6584a se nachází ve městě Lun (Chorvatsko - Pag).

Apartments by the sea Jakisnica (Pag) - 4054

Apartments by the sea Jakisnica (Pag) - 4054

Ubytování (Penzion) Apartments by the sea Jakisnica (Pag) - 4054. Apartments by the sea Jakisnica (Pag) - 4054 provides accommodation in Lun. All rooms boast a kitchen and a private bathroom. Ubytování Apartments by the sea Jakisnica (Pag) - 4054 se nachází ve městě Lun (Chorvatsko - Pag).

Apartments by the sea Cove Mulobedanj (Pag) - 16285

Apartments by the sea Cove Mulobedanj (Pag) - 16285

Ubytování (Penzion) Apartments by the sea Cove Mulobedanj (Pag) - 16285. Apartmány u moře Zátoka Mulobedanj (Pag) - 16285 se nachází v Lunu. Soukromé parkoviště můžete využívat za příplatek. Ubytování Apartments by the sea Cove Mulobedanj (Pag) - 16285 se nachází ve městě Lun (Chorvatsko - Pag).

Apartments Ivan

Apartments Ivan

Ubytování (Apartmány) Apartments Ivan. Apartments Ivan has garden views, free WiFi and free private parking, set in Lun. Ubytování Apartments Ivan se nachází ve městě Lun (Chorvatsko - Pag).

Apartment Jakisnica 4160a

Apartment Jakisnica 4160a

Ubytování (Apartmán) Apartment Jakisnica 4160a. Apartment Jakisnica 4160a is located in Lun. This property offers access to a terrace, free private parking and free WiFi. Ubytování Apartment Jakisnica 4160a se nachází ve městě Lun (Chorvatsko - Pag).

Double Room Jakisnica 4160d

Double Room Jakisnica 4160d

Ubytování (Penzion) Double Room Jakisnica 4160d. Double Room Jakisnica 4160d is a 2-star property situated in Lun. This property features both free WiFi and private parking free of charge. Ubytování Double Room Jakisnica 4160d se nachází ve městě Lun (Chorvatsko - Pag).

Apartment Jakisnica 10428c

Apartment Jakisnica 10428c

Ubytování (Apartmán) Apartment Jakisnica 10428c. Apartment Jakisnica 10428c is located in Lun. This property offers access to a terrace, free private parking and free WiFi. Ubytování Apartment Jakisnica 10428c se nachází ve městě Lun (Chorvatsko - Pag).

Apartments by the sea Jakisnica (Pag) - 10428

Apartments by the sea Jakisnica (Pag) - 10428

Ubytování (Penzion) Apartments by the sea Jakisnica (Pag) - 10428. Set in Lun, Apartments by the sea Jakisnica (Pag) - 10428 offers 3-star accommodation with private terraces. Ubytování Apartments by the sea Jakisnica (Pag) - 10428 se nachází ve městě Lun (Chorvatsko - Pag).

Carpe Diem****

Carpe Diem****

Ubytování (Apartmán) Carpe Diem****. Apartmán Carpe Diem**** se nachází u pláže v obci Lun a nabízí klimatizaci, terasu, balkon, neplacené soukromé parkoviště a Wi-Fi zdarma. Ubytování Carpe Diem**** se nachází ve městě Lun (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 906 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

House Luna

House Luna

Ubytování (Prázdninový dům) House Luna. Set in Lun in the Pag Island region, House Luna has a balcony and sea views. This holiday home features a garden and free private parking. Ubytování House Luna se nachází ve městě Lun (Chorvatsko - Pag).

Holiday house with a swimming pool Lun, Pag - 18321

Holiday house with a swimming pool Lun, Pag - 18321

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday house with a swimming pool Lun, Pag - 18321. Set in Lun, Holiday house with a swimming pool Lun, Pag - 18321 offers accommodation with a private pool. Ubytování Holiday house with a swimming pool Lun, Pag - 18321 se nachází ve městě Lun (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 11 442 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Island Villa Adriana in olive garden

Island Villa Adriana in olive garden

Ubytování (Vila) Island Villa Adriana in olive garden. Island Villa Adriana in olive garden is located in Lun. Guests are welcome to enjoy the free WiFi. The villa consists of 2 bathrooms and a living room. Ubytování Island Villa Adriana in olive garden se nachází ve městě Lun (Chorvatsko - Pag).

Apartments Mulobedanj

Apartments Mulobedanj

Ubytování (Apartmány) Apartments Mulobedanj. Set in Lun, Apartments Mulobedanj offers accommodation with a balcony or a terrace, free WiFi and flat-screen TV, as well as a garden. Ubytování Apartments Mulobedanj se nachází ve městě Lun (Chorvatsko - Pag).

Moderner Bungalow mit Meerblick

Moderner Bungalow mit Meerblick

Ubytování (Vila) Moderner Bungalow mit Meerblick. Boasting air-conditioned accommodation with a balcony, Moderner Bungalow mit Meerblick is situated in Lun. Ubytování Moderner Bungalow mit Meerblick se nachází ve městě Lun (Chorvatsko - Pag).

Villa Riba

Villa Riba

Ubytování (Vila) Villa Riba. Villa Riba se nachází na pláži v Lunu a nabízí soukromý bazén. Ubytování Villa Riba se nachází ve městě Lun (Chorvatsko - Pag).

Apartments Solis, 50 m from the sea

Apartments Solis, 50 m from the sea

Ubytování (Apartmány) Apartments Solis, 50 m from the sea. Apartments Solis, 50 m od moře se nachází v obci Lun, 13 km od Novalje, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartments Solis, 50 m from the sea se nachází ve městě Lun (Chorvatsko - Pag).

Apartments by the sea Lun, Pag - 19358

Apartments by the sea Lun, Pag - 19358

Ubytování (Apartmány) Apartments by the sea Lun, Pag - 19358. Apartmány u moře Lun, Pag - 19358 se nachází v Lunu a nabízí výhled na moře, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartments by the sea Lun, Pag - 19358 se nachází ve městě Lun (Chorvatsko - Pag).

Apartment Lun 13022a

Apartment Lun 13022a

Ubytování (Apartmán) Apartment Lun 13022a. Apartment Lun 13022a offers accommodation in Lun, 31 km from Baška and 19 km from Novalja. Guests benefit from terrace. Ubytování Apartment Lun 13022a se nachází ve městě Lun (Chorvatsko - Pag).

Apartments by the sea Lun (Pag) - 11781

Apartments by the sea Lun (Pag) - 11781

Ubytování (Penzion) Apartments by the sea Lun (Pag) - 11781. Apartment Lun 11781a nabízí ubytování v Lunu, 31 km od Bašky. Skýtá výhled na moře a stojí 19 km od Novalji. Apartmán má kuchyň se sporákem a koupelnu. Ubytování Apartments by the sea Lun (Pag) - 11781 se nachází ve městě Lun (Chorvatsko - Pag).

ApartmanLea

ApartmanLea

Ubytování (Apartmán) ApartmanLea. ApartmanLea is located in Lun. This property offers access to a terrace, free private parking and free WiFi. Ubytování ApartmanLea se nachází ve městě Lun (Chorvatsko - Pag). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 041 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Double Room Mulobedanj 4061c

Double Room Mulobedanj 4061c

Ubytování (Penzion) Double Room Mulobedanj 4061c. Double Room Mulobedanj 4061c se nachází v obci Lun, 35 km od Bašky. Nabízí klimatizované pokoje s bezplatným Wi-Fi ve všech prostorách. Ubytování Double Room Mulobedanj 4061c se nachází ve městě Lun (Chorvatsko - Pag).

Rooms by the sea Jakisnica (Pag) - 4076

Rooms by the sea Jakisnica (Pag) - 4076

Ubytování (Penzion) Rooms by the sea Jakisnica (Pag) - 4076. Rooms by the sea Jakisnica (Pag) - 4076 provides air-conditioned rooms in Lun. All rooms feature a TV with satellite channels and a private bathroom. Ubytování Rooms by the sea Jakisnica (Pag) - 4076 se nachází ve městě Lun (Chorvatsko - Pag).

Three-Bedroom Holiday Home in Lun

Three-Bedroom Holiday Home in Lun

Ubytování (Prázdninový dům) Three-Bedroom Holiday Home in Lun. Three-Bedroom Holiday Home in Lun is located in Lun and offers barbecue facilities. Ubytování Three-Bedroom Holiday Home in Lun se nachází ve městě Lun (Chorvatsko - Pag).

Apartment Jakisnica 6584b

Apartment Jakisnica 6584b

Ubytování (Apartmán) Apartment Jakisnica 6584b. Apartment Jakisnica 6584b is situated in Lun. This property offers access to a terrace, free private parking and free WiFi. Ubytování Apartment Jakisnica 6584b se nachází ve městě Lun (Chorvatsko - Pag).