Hledat

Ubytování

Villa Blue Moon Vila

313 Jakišnica, 53294 Novalja, Chorvatsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Vila) Villa Blue Moon. Villa Blue Moon se nachází v Novalji a nabízí venkovní bazén, fitness centrum a terasu. Ubytování Villa Blue Moon se nachází ve městě Lun (Chorvatsko - Pag).

Popis ubytování Villa Blue Moon

Villa Blue Moon stojí 31 km od Pagu a 23 km od Paga. Nabízí 5hvězdičkové ubytování se saunou a dětským hřištěm. Vila se soukromým bazénem, zahradou, grilem, bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm. Villa Blue Moon se nachází v Novalji a nabízí venkovní bazén, fitness centrum a terasu. Vila má 4 ložnice, 4 koupelny, ložní prádlo, ručníky, TV s plochou obrazovkou, jídelní kout, plně vybavenou kuchyň a terasu s výhledem na bazén. Toto ubytování se nachází 2 minuty chůze od pláže.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

  • 1 bazén
  • Wi- Fi zdarma
  • Parkování zdarma
  • Letištní transfer
  • Domácí zvířata povolena

Jiná ubytování ve městě Lun

Villa Paula

9,7

Villa Paula

Ubytování (Vila) Villa Paula. Villa Paula se nachází v Lunu a nabízí ubytování se soukromým bazénem, terasou a výhledem do zahrady. Ubytování Villa Paula se nachází ve městě Lun (Chorvatsko - Pag).

Apartment Daniela

9,6

Apartment Daniela

Ubytování (Apartmány) Apartment Daniela. Apartmán Daniela se nachází ve městě Lun a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a kuchyní. Ubytování Apartment Daniela se nachází ve městě Lun (Chorvatsko - Pag).

Apartments Bambi

9,5

Apartments Bambi

Ubytování (Apartmány) Apartments Bambi. Apartments Bambi se nachází v obci Lun na ostrově Pag, 200 metrů od nejbližší pláže a 40 km od pláže v Zrće, známé pro různé párty. Ubytování Apartments Bambi se nachází ve městě Lun (Chorvatsko - Pag).

Apartmani Bambi

9,3

Apartmani Bambi

Ubytování (Apartmány) Apartmani Bambi. Situated in Lun in the Pag Island region, Apartmani Bambi features accommodation with free private parking. Ubytování Apartmani Bambi se nachází ve městě Lun (Chorvatsko - Pag).

Jakišnica Apartment

9

Jakišnica Apartment

Ubytování (Penzion) Jakišnica Apartment. Jakišnica Apartment je penzion situovaný v Lunu. Nabízí zahradu, terasu a sdílenou kuchyň. Ubytování Jakišnica Apartment se nachází ve městě Lun (Chorvatsko - Pag).

Apartment Dora 1 Jakišnica

8,9

Apartment Dora 1 Jakišnica

Ubytování (Apartmán) Apartment Dora 1 Jakišnica. Apartment Dora 1 Jakišnica is situated in Lun and offers a terrace. This apartment features air-conditioned accommodation with free WiFi. Ubytování Apartment Dora 1 Jakišnica se nachází ve městě Lun (Chorvatsko - Pag).

Holiday house with a swimming pool Lun, Pag - 18321

Holiday house with a swimming pool Lun, Pag - 18321

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday house with a swimming pool Lun, Pag - 18321. Set in Lun, Holiday house with a swimming pool Lun, Pag - 18321 offers accommodation with a private pool. Ubytování Holiday house with a swimming pool Lun, Pag - 18321 se nachází ve městě Lun (Chorvatsko - Pag).

Carpe Diem****

Carpe Diem****

Ubytování (Apartmán) Carpe Diem****. Apartmán Carpe Diem**** se nachází u pláže v obci Lun a nabízí klimatizaci, terasu, balkon, neplacené soukromé parkoviště a Wi-Fi zdarma. Ubytování Carpe Diem**** se nachází ve městě Lun (Chorvatsko - Pag).

Carpe Diem***

Carpe Diem***

Ubytování (Apartmán) Carpe Diem***. Set in Lun in the Pag Island region, Carpe Diem*** features a balcony. Ubytování Carpe Diem*** se nachází ve městě Lun (Chorvatsko - Pag).

Nice home in Lun with Outdoor swimming pool, Jacuzzi and 4 Bedrooms

Nice home in Lun with Outdoor swimming pool, Jacuzzi and 4 Bedrooms

Ubytování (Prázdninový dům) Nice home in Lun with Outdoor swimming pool, Jacuzzi and 4 Bedrooms. Nice home in Lun with Outdoor pool, Jacuzzi and 4 Bedrooms se nachází v Lun a nabízí ubytování s vlastním bazénem, výhledem na moře a terasou. Ubytování Nice home in Lun with Outdoor swimming pool, Jacuzzi and 4 Bedrooms se nachází ve městě Lun (Chorvatsko - Pag).

Stunning home in Lun with WiFi and 3 Bedrooms

Stunning home in Lun with WiFi and 3 Bedrooms

Ubytování (Prázdninový dům) Stunning home in Lun with WiFi and 3 Bedrooms. Stunning home in Lun se nachází v Lunu na ostrově Pag a nabízí Wi-Fi a 3 ložnice s terasou. Ubytování Stunning home in Lun with WiFi and 3 Bedrooms se nachází ve městě Lun (Chorvatsko - Pag).

Villa Old Olive Lun

Villa Old Olive Lun

Ubytování (Vila) Villa Old Olive Lun. Villa Frida Lun is set in Lun. This villa features a private pool, a garden and free private parking. Ubytování Villa Old Olive Lun se nachází ve městě Lun (Chorvatsko - Pag).