Hledat

Ubytování

Vila Emilie - Nové Hrady Apartmán

Hradební, Nové Hrady, 373 33, Česká republika - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmán) Vila Emilie - Nové Hrady. Vila Emilie - Nové Hrady se nachází v Nových Hradech. K dispozici je bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Vila Emilie - Nové Hrady se nachází ve městě Nové Hrady (Česko - Jihočeský kraj).

Popis ubytování Vila Emilie - Nové Hrady

Vila Emilie - Nové Hrady se nachází v Nových Hradech. Ubytování je vzdálené 34 km od Českého Krumlova a 31 km od Českých Budějovic. Na místě je dětské hřiště. Apartmán má 1 ložnici, TV s plochou obrazovkou a plně vybavený kuchyňský kout s myčkou nádobí, mikrovlnnou troubou, pračkou, lednicí a sporákem. Vila Emilie - Nové Hrady má zahradu a v okolí se můžete věnovat pěší turistice. K dispozici je bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Nechybí ani ložní prádlo a ručníky.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

  • Parkování zdarma
  • Rodinné pokoje

Jiná ubytování ve městě Nové Hrady

Zevlův mlýn

9,7

Zevlův mlýn

Ubytování (Penzion) Zevlův mlýn. Zevlův mlýn se nachází v Nových Hradech. Tento 3hvězdičkový penzion nabízí Wi-Fi zdarma, zahradu, terasu, bar, zázemí pro grilování a nepřetržitě otevřenou... Ubytování Zevlův mlýn se nachází ve městě Nové Hrady (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Zevlův mlýn má celkové hodnocení 9,7. Pro Penzion Zevlův mlýn momentálně evidujeme 63 recenzí.

Apartmány MK

9,3

Apartmány MK

Ubytování (Apartmán) Apartmány MK. Apartmány MK nabízí zahradu, společný lounge a bezplatné Wi-Fi. V apartmánech je kuchyň se sporákem, toustovačem a lednicí. Ubytování Apartmány MK se nachází ve městě Nové Hrady (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Apartmány MK má celkové hodnocení 9,3. Pro Apartmán Apartmány MK momentálně evidujeme 57 recenzí.

Domeček u Terčina Údolí

9

Domeček u Terčina Údolí

Ubytování (Prázdninový dům) Domeček u Terčina Údolí. Domeček u Terčina Údolí je prázdninový dům v Nových Hradech, který můžete mít celý k dispozici a nabízí možnost ubytování s domácími mazlíčky, patio,... Ubytování Domeček u Terčina Údolí se nachází ve městě Nové Hrady (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Domeček u Terčina Údolí má celkové hodnocení 9. Pro Prázdninový dům Domeček u Terčina Údolí momentálně evidujeme 13 recenzí.

Wellness hotel Rezidence

9

Wellness hotel Rezidence

Ubytování (Hotel) Wellness hotel Rezidence. Wellness hotel Rezidence se nachází v Nových Hradech a nabízí restauraci, bar, zahradu a bezplatné Wi-Fi. Nabízí rodinné pokoje a terasu. Ubytování Wellness hotel Rezidence se nachází ve městě Nové Hrady (Česko - Jihočeský kraj).

Penzion 1670

8,9

Penzion 1670

Ubytování (Penzion) Penzion 1670. Penzion 1670 se nachází v Nových Hradech a nabízí zahradu. Za příplatek lze využívat soukromé parkoviště. Všechny pokoje jsou vybavené šatní skříní. Ubytování Penzion 1670 se nachází ve městě Nové Hrady (Česko - Jihočeský kraj).

Ubytování Apartmány Ferenčíková

8,7

Ubytování Apartmány Ferenčíková

Ubytování (Penzion) Ubytování Apartmány Ferenčíková. Ubytování Apartmány Ferenčíková se nachází v Nových Hradech a nabízí bezplatné Wi-Fi připojení. Ubytování Ubytování Apartmány Ferenčíková se nachází ve městě Nové Hrady (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Ubytování Apartmány Ferenčíková má celkové hodnocení 8,7. Pro Penzion Ubytování Apartmány Ferenčíková momentálně evidujeme 143 recenzí.

Penzion Kaminek

8,5

Penzion Kaminek

Ubytování (Penzion) Penzion Kaminek. Penzion Kamínek se nachází v přírodní rezervaci Novohradské Hory. Má hřiště na volejbal a malé koncertní pódium. Nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování Penzion Kaminek se nachází ve městě Nové Hrady (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Penzion Kaminek má celkové hodnocení 8,5. Pro Penzion Penzion Kaminek momentálně evidujeme 16 recenzí.

Apartmany Ziakova

8,4

Apartmany Ziakova

Ubytování (Apartmán) Apartmany Ziakova. Apartmány Ziakova se nachází v historickém centru města Nové Hrady, pouze 10 minut chůze od zámku Nové Hrady. Ubytování Apartmany Ziakova se nachází ve městě Nové Hrady (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Apartmany Ziakova má celkové hodnocení 8,4. Pro Apartmán Apartmany Ziakova momentálně evidujeme 64 recenzí.

Ubytování na Jakuli

7,3

Ubytování na Jakuli

Ubytování (Penzion – hostinec) Ubytování na Jakuli. Ubytování na Jakuli se nachází v Nových Hradech a nabízí restauraci a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Ubytování na Jakuli se nachází ve městě Nové Hrady (Česko - Jihočeský kraj).

Fischerovy chalupy

Fischerovy chalupy

Ubytování (Privát) Fischerovy chalupy. Located in Nové Hrady in the South Bohemia region, Fischerovy chalupy provides accommodation with free private parking. Ubytování Fischerovy chalupy se nachází ve městě Nové Hrady (Česko - Jihočeský kraj).

Vilová

Vilová

Ubytování (Apartmán) Vilová. Apartmán Vilová se nachází v Nových Hradech, 16 km od Gmündu, a nabízí zahradu a terasu. Výhled směřuje do zahrady. Ubytování Vilová se nachází ve městě Nové Hrady (Česko - Jihočeský kraj).

Novohradská hospoda ubytování

Novohradská hospoda ubytování

Ubytování (Apartmán) Novohradská hospoda ubytování. Novohradská hospoda ubytování se nachází v Nových Hradech, 47 km od Českého Krumlova. Nabízí ubytování v apartmánu a zahradu. Ubytování Novohradská hospoda ubytování se nachází ve městě Nové Hrady (Česká republika - Jihočeský kraj). Pro Apartmán Novohradská hospoda ubytování nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Dovolená ve sklepě

Dovolená ve sklepě

Ubytování (Penzion) Dovolená ve sklepě. Dovolená ve sklepě se nachází v Nových Hradech a nabízí bezplatné Wi-Fi a zahradu. Ubytování Dovolená ve sklepě se nachází ve městě Nové Hrady (Česká republika - Jihočeský kraj). Pro Penzion Dovolená ve sklepě nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Residence Terčino Údolí

Residence Terčino Údolí

Ubytování (Aparthotel) Residence Terčino Údolí. Located in Nové Hrady in the South Bohemia region, Residence Terčino Údolí provides accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytování Residence Terčino Údolí se nachází ve městě Nové Hrady (Česko - Jihočeský kraj).

apartmán Vallon Chéri

apartmán Vallon Chéri

Ubytování (Apartmán) apartmán Vallon Chéri. Apartmán Vallon Chéri is located in Nové Hrady. Guests staying at this apartment have access to a fully equipped kitchen. Ubytování apartmán Vallon Chéri se nachází ve městě Nové Hrady (Česko - Jihočeský kraj).

Apartmán u Kadlečků

Apartmán u Kadlečků

Ubytování (Apartmán) Apartmán u Kadlečků. Apartmán u Kadlečků is located in Nové Hrady and offers a seasonal outdoor swimming pool and a garden. Ubytování Apartmán u Kadlečků se nachází ve městě Nové Hrady (Česká republika - Jihočeský kraj). Pro Apartmán Apartmán u Kadlečků nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Apartmán u Horyho

Apartmán u Horyho

Ubytování (Apartmán) Apartmán u Horyho. Apartmán u Horyho se nachází v Nových Hradech v Jihočeském kraji. Nabízí terasu a balkon. Ubytování Apartmán u Horyho se nachází ve městě Nové Hrady (Česká republika - Jihočeský kraj). Pro Apartmán Apartmán u Horyho nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.