Hledat

Ubytování

Vila Doliny Vila

Doliny 580, 013 13 Konská, Slovensko - Zobrazit mapu

Ubytování (Vila) Vila Doliny. Vila Doliny se nachází v Konské a nabízí sdílený lounge, wellness centrum a terasu. 12 km od Žiliny. Na místě je soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Vila Doliny se nachází ve městě Konská (Slovensko - Žilinský kraj).

Popis ubytování Vila Doliny

Pro děti je připraveno dětské hřiště. Vila Doliny stojí 39 km od Bojnic a 30 km od Terchové. Hosté si mohou zaplavat v krytém bazénu, věnovat se pěší turistice nebo cyklistice, relaxovat v zahradě a využívat gril. Vila má 6 ložnic, 8 koupelen, ložní prádlo, ručníky, kabelovou TV s plochou obrazovkou, jídelní kout, plně vybavenou kuchyň a terasu s výhledem do zahrady. Na místě je soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. 12 km od Žiliny. Vila Doliny se nachází v Konské a nabízí sdílený lounge, wellness centrum a terasu. Na letiště Piešťany je to 83 km.

Jiná ubytování ve městě Konská

Ubytovanie u Jakuba

Ubytovanie u Jakuba

Ubytování (Prázdninový dům) Ubytovanie u Jakuba. Ubytovanie u Jakuba is located in Konská and offers a garden and barbecue facilities. Ubytování Ubytovanie u Jakuba se nachází ve městě Konská (Slovensko - Žilinský kraj).