Hledat

Ubytování

Vila Devana Vila

Tatranská Javorina 19, 059 56 Javorina, Slovensko - Zobrazit mapu

Ubytování (Vila) Vila Devana. Vila Devana se nachází v Javorině a nabízí sdílený lounge a terasu. 9 km od obce Bukowina Tatrzańska. Nabízí Wi-Fi zdarma a soukromé parkoviště. Ubytování Vila Devana se nachází ve městě Javorina (Slovensko - Prešovský kraj).

Popis ubytování Vila Devana

Pro děti je připraveno dětské hřiště. 9 km od obce Bukowina Tatrzańska. Vila má 3 ložnice, satelitní TV s plochou obrazovkou, vybavenou kuchyň s mikrovlnnou troubou a lednicí, pračku a 2 koupelny se sprchou. Na letiště Poprad-Tatry je to 22 km. Vila Devana stojí 14 km od města Zakopane a 30 km od města Szczawnica. Vila Devana se nachází v Javorině a nabízí sdílený lounge a terasu. Na místě je zahrada s grilem a v okolí se lze věnovat pěší turistice. Nabízí Wi-Fi zdarma a soukromé parkoviště. Ložní prádlo a ručníky jsou zajištěny.

Jiná ubytování ve městě Javorina

Chaty Javorina

Chaty Javorina

Ubytování (Chata) Chaty Javorina. Chaty Javorina se nachází v Javorině, 15 km od Bukowiny Tatrzańské. Nabízí společný lounge a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Chaty Javorina se nachází ve městě Javorina (Slovensko - Prešovský kraj).

Chaty Javorina

Chaty Javorina

Ubytování (Penzion) Chaty Javorina. Chaty Javorina nabízí sdílenou kuchyň, zahradu, terasu, společné posezení a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Ubytování Chaty Javorina se nachází ve městě Javorina (Slovensko - Prešovský kraj).