Hledat

Ubytování

Vidiecka chalupa Verona Prázdninový dům

Závadka, 053 33 Závadka, Slovensko - Zobrazit mapu

Ubytování (Prázdninový dům) Vidiecka chalupa Verona. Vidiecka chalupa Verona se nachází v obci Závadka a nabízí restauraci, zahradu a terasu. 49 km od Štrbského Plesa. Ubytování Vidiecka chalupa Verona se nachází ve městě Závadka nad Hronom (Slovensko - Košický kraj).

Popis ubytování Vidiecka chalupa Verona

Vidiecka chalupa Verona se nachází v obci Závadka a nabízí restauraci, zahradu a terasu. 49 km od Štrbského Plesa. Na letiště Poprad-Tatry je to 36 km. Prázdninový dům je vzdálený 50 km od Košic a 45 km od obce Aggtelek. Na místě je soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Tento prázdninový dům má 2 ložnice, kuchyň s mikrovlnnou troubou a lednicí, TV s plochou obrazovkou, posezení a 1 koupelnu se sprchou.

Jiná ubytování ve městě Závadka nad Hronom

Horský Hotel Vršky

Horský Hotel Vršky

Ubytování (Hotel) Horský Hotel Vršky. Horský Hotel Vršky is offering accommodation in Závadka nad Hronom. Among the various facilities of this property are a restaurant and a terrace. Ubytování Horský Hotel Vršky se nachází ve městě Závadka nad Hronom (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Privat JAKUB

Privat JAKUB

Ubytování (Apartmán) Privat JAKUB. Situated in Závadka nad Hronom, Privat JAKUB features accommodation with a garden, free WiFi, a shared kitchen, and a shared lounge. Ubytování Privat JAKUB se nachází ve městě Závadka nad Hronom (Slovensko - Banskobystrický kraj). Pro Apartmán Privat JAKUB nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.