Hledat

Ubytování

Venkovská pohoda Penzion

4E, Pištín, 373 46, Česká republika - Zobrazit mapu

Ubytování (Penzion) Venkovská pohoda. Venkovská pohoda se nachází v Pištíně. Všechny pokoje v penzionu mají šatní skříň, TV s plochou obrazovkou, vlastní koupelnu, ložní prádlo a ručníky. Ubytování Venkovská pohoda se nachází ve městě Pištín (Česko - Jihočeský kraj).

Popis ubytování Venkovská pohoda

Venkovská pohoda se nachází v Pištíně. Všechny pokoje v penzionu mají šatní skříň, TV s plochou obrazovkou, vlastní koupelnu, ložní prádlo a ručníky. Venkovská pohoda stojí 27 km od Českého Krumlova a 13 km od Českých Budějovic. Standardem je také lednice.

Jiná ubytování ve městě Pištín

Penzion Jižní Dvůr Pištín

Penzion Jižní Dvůr Pištín

Ubytování (Penzion) Penzion Jižní Dvůr Pištín. Boasting family rooms, this property also provides guests with a terrace. Free WiFi is available. Ubytování Penzion Jižní Dvůr Pištín se nachází ve městě Pištín (Česko - Jihočeský kraj).

Rekreační chalupa Pištín

Rekreační chalupa Pištín

Ubytování (Vila) Rekreační chalupa Pištín. Set in Pištín in the South Bohemia region, Rekreační chalupa Pištín has a balcony. The property provides free private parking. Ubytování Rekreační chalupa Pištín se nachází ve městě Pištín (Česko - Jihočeský kraj).