Hledat

Ubytování

Vangotka Kemp

Chvalšiny, Chvalšiny, 382 08, Česká republika - Zobrazit mapu

Ubytování (Kemp) Vangotka. Vangotka se nachází ve Chvalšinách a nabízí ubytování se zahradou. K vybavení patří lednice a rychlovarná konvice. Ubytování Vangotka se nachází ve městě Chvalšiny (Česko - Jihočeský kraj).

Popis ubytování Vangotka

Vangotka se nachází ve Chvalšinách a nabízí ubytování se zahradou. K vybavení patří lednice a rychlovarná konvice. Kemp stojí 7 km od Českého Krumlova a 23 km od Českých Budějovic.

Jiná ubytování ve městě Chvalšiny

Penzion Střemily

9,1

Penzion Střemily

Ubytování (Penzion) Penzion Střemily. Penzion Střemily se nachází v Chvalšinách a nabízí sezónní venkovní bazén, terasu a výhled na hory. Ubytování Penzion Střemily se nachází ve městě Chvalšiny (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Penzion Střemily má celkové hodnocení 9,1. Pro Penzion Penzion Střemily momentálně evidujeme 50 recenzí.

Penzion Restaurace Na Rynku

8,5

Penzion Restaurace Na Rynku

Ubytování (Penzion) Penzion Restaurace Na Rynku. Penzion Restaurace Na Rynku se nachází v obci Chvalšiny, 3 minuty chůze od Muzea Schwarzenberského plavebního kanálu. Ubytování Penzion Restaurace Na Rynku se nachází ve městě Chvalšiny (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Penzion Restaurace Na Rynku má celkové hodnocení 8,5. Pro Penzion Penzion Restaurace Na Rynku momentálně evidujeme 127 recenzí.

Apartmán Chvalšiny

8,4

Apartmán Chvalšiny

Ubytování (Apartmán) Apartmán Chvalšiny. Apartmán Chvalšiny nabízí ubytování s možností vlastního stravování, Wi-Fi zdarma a bezplatné soukromé parkoviště. Ubytování Apartmán Chvalšiny se nachází ve městě Chvalšiny (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Apartmán Chvalšiny má celkové hodnocení 8,4. Pro Apartmán Apartmán Chvalšiny momentálně evidujeme 11 recenzí.

Apartmány U Jelena

Apartmány U Jelena

Ubytování (Apartmán) Apartmány U Jelena. Apartmány U Jelena se nachází v Chvalšinách. Tento apartmán má plně vybavenou kuchyni. Apartmán zahrnuje 1 ložnici a TV s plochou obrazovkou. Ubytování Apartmány U Jelena se nachází ve městě Chvalšiny (Česko - Jihočeský kraj).

Penzion Adien

Penzion Adien

Ubytování (Penzion) Penzion Adien. Penzion Adien se nachází ve Chvalšinách a nabízí sdílený lounge, zahradu, gril a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Nabízí rodinné pokoje a terasu. Ubytování Penzion Adien se nachází ve městě Chvalšiny (Česko - Jihočeský kraj).