Hledat

Ubytování

Ubytování U Zimů Penzion

Křtětice 8, Vodňany, 389 01, Česká republika - Zobrazit mapu

Ubytování (Penzion) Ubytování U Zimů. Located in Vodňany, Ubytování U Zimů provides a garden. Rooms include a balcony. All rooms in the guest house are equipped with a kettle. Ubytování Ubytování U Zimů se nachází ve městě Vodňany (Česko - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 664 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování Ubytování U Zimů

Located in Vodňany, Ubytování U Zimů provides a garden. Český Krumlov is 42 km from Ubytování U Zimů, while České Budějovice is 33 km from the property. Rooms include a balcony. All rooms in the guest house are equipped with a kettle.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

  • 1 bazén

Vybavení ubytování Ubytování U Zimů

  • Zahrada
  • Domácí zvířata jsou povolena na požádání, za případný poplatek.
  • Internetové připojení není k dispozici.
  • Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná).
  • Dobíjecí stanice pro elektromobily
  • Bazén
  • Venkovní bazén
  • Rodinné pokoje
  • Nekuřácké pokoje

Jiná ubytování ve městě Vodňany

Annemarie

9,5

Annemarie

Ubytování (Penzion) Annemarie. Annemarie se nachází ve Vodňanech. Nabízí společný salonek, zahradu, gril, terasu, rodinné pokoje, dětské hřiště, nepřetržitě otevřenou recepci, kyvadlovou... Ubytování Annemarie se nachází ve městě Vodňany (Česko - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 843 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

apartman Špalek

8,6

apartman Špalek

Ubytování (Apartmán) apartman Špalek. Apartmán Špalek se nachází ve Vodňanech a nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování apartman Špalek se nachází ve městě Vodňany (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 875 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování apartman Špalek má celkové hodnocení 8,6. Pro Apartmán apartman Špalek momentálně evidujeme 37 recenzí.

Hotel Prajer

8,3

Hotel Prajer

Ubytování (Hotel) Hotel Prajer. Hotel Prajer se nachází 400 metrů od vlakového nádraží Vodňany a od roku 2008 v něm probíhala nepřetržitá renovace. Ubytování Hotel Prajer se nachází ve městě Vodňany (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 184 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Prajer má celkové hodnocení 8,3. Pro Hotel Hotel Prajer momentálně evidujeme 83 recenzí.

Penzion Park

7,2

Penzion Park

Ubytování (Penzion) Penzion Park. Penzion Park se nachází ve Vodňanech a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na město. Ubytování Penzion Park se nachází ve městě Vodňany (Česká republika - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 824 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Park má celkové hodnocení 7,2. Pro Penzion Penzion Park momentálně evidujeme 15 recenzí.

Vodnanske Svobodne Hory 15

Vodnanske Svobodne Hory 15

Ubytování (Apartmán) Vodnanske Svobodne Hory 15. Apartmány Vodňanské Svobodné Hory 15 se nacházejí ve Vodňanech. Českých Budějovice leží od apartmánů 38 km. Ubytování Vodnanske Svobodne Hory 15 se nachází ve městě Vodňany (Česká republika - Jihočeský kraj). Pro Apartmán Vodnanske Svobodne Hory 15 nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

chalupa Blanice

chalupa Blanice

Ubytování (Apartmán) chalupa Blanice. Chalupa Blanice se nachází ve Vodňanech, 33 km od Českých Budějovic. Ubytování chalupa Blanice se nachází ve městě Vodňany (Česko - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 634 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování pod Haniperkem

Ubytování pod Haniperkem

Ubytování (Farma) Ubytování pod Haniperkem. Situated in Vodňany, Ranč Apollo features accommodation with free WiFi and flat-screen TV. A fridge and kettle are also provided. Ubytování Ubytování pod Haniperkem se nachází ve městě Vodňany (Česko - Jihočeský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 220 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)