Hledat

Ubytování

Ubytování na Jižní Moravě Prázdninový dům

Bohuslavice 4214, Kyjov, 696 55, Česká republika - Zobrazit mapu

Ubytování (Prázdninový dům) Ubytování na Jižní Moravě. Ubytování na Jižní Moravě se nachází v Kyjově a nabízí restauraci, gril a terasu. 44 km od Mikulova. Nabízí výhled do zahrady. Ubytování Ubytování na Jižní Moravě se nachází ve městě Kyjov (Česko - Jihomoravský kraj).

Popis ubytování Ubytování na Jižní Moravě

Tento prázdninový dům má 2 ložnice, kuchyň s mikrovlnnou troubou a lednicí, TV s plochou obrazovkou, posezení a 1 koupelnu se sprchou. Ručníky a ložní prádlo jsou k dispozici za příplatek. Nabízí výhled do zahrady. Prázdninový dům stojí 41 km od Brna a 45 km od Zlína. Na letiště Brno-Tuřany je to 33 km. 44 km od Mikulova. Po dni stráveném pěší turistikou nebo jízdou na kole mohou hosté relaxovat v zahradě nebo ve společném salonku. Ubytování na Jižní Moravě se nachází v Kyjově a nabízí restauraci, gril a terasu.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

  • Parkování zdarma

Jiná ubytování ve městě Kyjov

Penzion Longus

9,5

Penzion Longus

Ubytování (Penzion) Penzion Longus. Čtyřhvězdičkový penzion Longus se nachází v Kyjově a nabízí přepážku s turistickými informacemi. Ubytování Penzion Longus se nachází ve městě Kyjov (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Penzion Longus má celkové hodnocení 9,5. Pro Penzion Penzion Longus momentálně evidujeme 423 recenzí.

Apartmán za Poštů

9,3

Apartmán za Poštů

Ubytování (Apartmán) Apartmán za Poštů. Apartmán za Poštů se nachází v Kyjově, 31 km od Uherského Hradiště. Nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Apartmán za Poštů se nachází ve městě Kyjov (Česko - Jihomoravský kraj).

Penzion Régio

9,1

Penzion Régio

Ubytování (Penzion) Penzion Régio. Penzion Régio se nachází v historickém centru Kyjova. Nabízí dvoulůžkové pokoje s manželskými postelemi a plně zařízené apartmány s Wi-Fi zdarma. Ubytování Penzion Régio se nachází ve městě Kyjov (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Penzion Régio má celkové hodnocení 9,1. Pro Penzion Penzion Régio momentálně evidujeme 193 recenzí.

Penzion U Radnice

8,8

Penzion U Radnice

Ubytování (Penzion) Penzion U Radnice. Penzion U Radnice se nachází v Kyjově. Nabízí ubytování v pokojích se satelitní TV s plochou obrazovkou a koupelnou. Ubytování Penzion U Radnice se nachází ve městě Kyjov (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Penzion U Radnice má celkové hodnocení 8,8. Pro Penzion Penzion U Radnice momentálně evidujeme 86 recenzí.

Ubytovani U Kulky

8,8

Ubytovani U Kulky

Ubytování (Penzion) Ubytovani U Kulky. Ubytování U Kulky se nachází v Kyjově. K dispozici je zahrada s dětským hřištěm a Wi-Fi zdarma v celé budově. Ubytování Ubytovani U Kulky se nachází ve městě Kyjov (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Ubytovani U Kulky má celkové hodnocení 8,8. Pro Penzion Ubytovani U Kulky momentálně evidujeme 27 recenzí.

Ubytování Na Potoku

8,4

Ubytování Na Potoku

Ubytování (Apartmán) Ubytování Na Potoku. Ubytování Na Potoku se nachází v Kyjově a nabízí bezplatné Wi-Fi. Apartmán má 1 ložnici, kuchyňský kout se sporákem a koupelnu. Ubytování Ubytování Na Potoku se nachází ve městě Kyjov (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Ubytování Na Potoku má celkové hodnocení 8,4. Pro Apartmán Ubytování Na Potoku momentálně evidujeme 20 recenzí.

Rodinný Penzion Kyjov

8,3

Rodinný Penzion Kyjov

Ubytování (Penzion) Rodinný Penzion Kyjov. Rodinný Penzion Kyjov se nachází v Kyjově, 43 km od Brna. Nabízí bezplatné Wi-Fi připojení ve všech prostorách a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Rodinný Penzion Kyjov se nachází ve městě Kyjov (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Rodinný Penzion Kyjov má celkové hodnocení 8,3. Pro Penzion Rodinný Penzion Kyjov momentálně evidujeme 79 recenzí.

Kyjovský pivovar - hotel, restaurace, pivní lázně

7,8

Kyjovský pivovar - hotel, restaurace, pivní lázně

Ubytování (Hotel) Kyjovský pivovar - hotel, restaurace, pivní lázně. Kyjovský pivovar se nachází v Kyjově na Jižní Moravě, 150 metrů od vlakové zastávky. Nabízí tradiční restauraci, Wi-Fi zdarma a squashový kurt. Ubytování Kyjovský pivovar - hotel, restaurace, pivní lázně se nachází ve městě Kyjov (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Kyjovský pivovar - hotel, restaurace, pivní lázně má celkové hodnocení 7,8. Pro Hotel Kyjovský pivovar - hotel, restaurace, pivní lázně momentálně evidujeme 109 recenzí.

Ubytování U Sklepů

Ubytování U Sklepů

Ubytování (Penzion) Ubytování U Sklepů. Ubytování U Sklepů se nachází v Kyjově a nabízí bezplatné Wi-Fi a pokoje a terasou. Ubytování Ubytování U Sklepů se nachází ve městě Kyjov (Česká republika - Jihomoravský kraj). Pro Penzion Ubytování U Sklepů nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Vila Kyjov

Vila Kyjov

Ubytování (Penzion) Vila Kyjov. Vila Kyjov se nachází v Kyjově a nabízí zahradu, terasu, zdarma dostupné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Všechny pokoje mají vlastní koupelnu. Ubytování Vila Kyjov se nachází ve městě Kyjov (Česko - Jihomoravský kraj).