Hledat

Ubytování

Ubytování Dolní Lipka 42 Prázdninový dům

Dolní Lipka 42, Králíky, 561 69, Česká republika - Zobrazit mapu

Ubytování (Prázdninový dům) Ubytování Dolní Lipka 42. Ubytování Dolní Lipka 42 se nachází v Králíkách a nabízí sdílený lounge, wellness centrum a terasu. 42 km od města Duszniki Zdrój. Ubytování Ubytování Dolní Lipka 42 se nachází ve městě Králíky (Česko - Pardubický kraj).

Popis ubytování Ubytování Dolní Lipka 42

Prázdninový dům má 3 ložnice, 3 koupelny, ložní prádlo, ručníky, TV s plochou obrazovkou, jídelní kout, plně vybavenou kuchyň a balkon s výhledem do zahrady. Ubytování Dolní Lipka 42 je vzdálené 38 km od obce Polanica-Zdrój a 39 km od Kłodzka. Na letiště Pardubice je to 70 km. 42 km od města Duszniki Zdrój. Na místě je soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Dolní Lipka 42 se nachází v Králíkách a nabízí sdílený lounge, wellness centrum a terasu. Na místě je dětské hřiště. Na místě je zahrada s grilem a v okolí se lze věnovat pěší turistice.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

  • Parkování zdarma

Jiná ubytování ve městě Králíky

Ubytování Lipka

10

Ubytování Lipka

Ubytování (Apartmány) Ubytování Lipka. Ubytování Lipka se nachází v Králíkách a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a barem. Hosté mohou relaxovat v zahradě. Ubytování Ubytování Lipka se nachází ve městě Králíky (Česko - Pardubický kraj).

Na Vejměnku

9,9

Na Vejměnku

Ubytování (Chata) Na Vejměnku. Chata Na Vejměnku se nachází v obci Dolní Morava, pouze 1,6 km od lyžařských vleků Velká Morava 1 a 2. Chata byla postavena v roce 2017. Ubytování Na Vejměnku se nachází ve městě Králíky (Česká republika - Pardubický kraj). Ubytování Na Vejměnku má celkové hodnocení 9,9. Pro Chata Na Vejměnku momentálně evidujeme 9 recenzí.

Chalupa U Zezulků

9,8

Chalupa U Zezulků

Ubytování (Chata) Chalupa U Zezulků. Chalupa U Zezulků se nachází v Králíkách a nabízí tenisový kurt, zahradu a gril. K dispozici je bezplatné Wi-Fi. Ubytování Chalupa U Zezulků se nachází ve městě Králíky (Česká republika - Pardubický kraj). Ubytování Chalupa U Zezulků má celkové hodnocení 9,8. Pro Chata Chalupa U Zezulků momentálně evidujeme 10 recenzí.

Penzion Terezka

9,7

Penzion Terezka

Ubytování (Apartmán) Penzion Terezka. Penzion Terezka se nachází v Králíkách a nabízí výhled do zahrady, kuchyňský kout a bezplatné Wi-Fi Apartmány a studia mají posezení a jídelní kout. Ubytování Penzion Terezka se nachází ve městě Králíky (Česká republika - Pardubický kraj). Ubytování Penzion Terezka má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Penzion Terezka momentálně evidujeme 65 recenzí.

Apartment Bajt

9,7

Apartment Bajt

Ubytování (Apartmán) Apartment Bajt. Apartment Byte je ubytování s možností vlastního stravování a výhledem na hory v Králíkách, 15 minut chůze od centra. K dispozici je bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartment Bajt se nachází ve městě Králíky (Česká republika - Pardubický kraj). Ubytování Apartment Bajt má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Apartment Bajt momentálně evidujeme 71 recenzí.

Chalupa pod Klepáčem

9,6

Chalupa pod Klepáčem

Ubytování (Apartmán) Chalupa pod Klepáčem. Chalupa pod Klepáčem se nachází na klidném místě nedaleko lesa, na okraji pohoří Králický Sněžník, jen 4 km od horského střediska Dolní Morava a 3 km od... Ubytování Chalupa pod Klepáčem se nachází ve městě Králíky (Česká republika - Pardubický kraj). Ubytování Chalupa pod Klepáčem má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán Chalupa pod Klepáčem momentálně evidujeme 37 recenzí.

Apartmány U Našich

9,5

Apartmány U Našich

Ubytování (Apartmány) Apartmány U Našich. Všechny ubytovací jednotky mají vlastní koupelnu, obývací pokoj, TV s plochou obrazovkou, plně vybavený kuchyňský kout a balkon. Ubytování Apartmány U Našich se nachází ve městě Králíky (Česko - Pardubický kraj).

Ubytování Chalupa

9,4

Ubytování Chalupa

Ubytování (Chata) Ubytování Chalupa. Chata Ubytování Chalupa se nachází v obci Králíky a nabízí výhled na hory. Ubytování Ubytování Chalupa se nachází ve městě Králíky (Česká republika - Pardubický kraj). Ubytování Ubytování Chalupa má celkové hodnocení 9,4. Pro Chata Ubytování Chalupa momentálně evidujeme 48 recenzí.

Moderně zařízený byt s terasou

9,2

Moderně zařízený byt s terasou

Ubytování (Apartmán) Moderně zařízený byt s terasou. Ubytování Králíky, an byt s terasou se nachází v Králíkách a nabízí bezplatné Wi-Fi a přepážku s turistickými informacemi. Ubytování Moderně zařízený byt s terasou se nachází ve městě Králíky (Česko - Pardubický kraj).

Hotel Kačenka

9,2

Hotel Kačenka

Ubytování (Penzion) Hotel Kačenka. Hotel Kačenka se nachází v Králíkách, 10 km od Dolní Moravy. Ubytování Hotel Kačenka se nachází ve městě Králíky (Česká republika - Pardubický kraj). Ubytování Hotel Kačenka má celkové hodnocení 9,2. Pro Penzion Hotel Kačenka momentálně evidujeme 105 recenzí.

Králíky apartmán

9

Králíky apartmán

Ubytování (Apartmán) Králíky apartmán. Králíky apartmán se nachází v Králíkách. Duszniki Zdrój jsou vzdálené 44 km. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Králíky apartmán se nachází ve městě Králíky (Česko - Pardubický kraj).

Chalupa U Pilota

9

Chalupa U Pilota

Ubytování (Venkovský dům) Chalupa U Pilota. Chalupa U Pilota se nachází v Králíkách v Pardubickém kraji. Nabízí společný lounge, terasu a zahradu. Ubytování Chalupa U Pilota se nachází ve městě Králíky (Česká republika - Pardubický kraj). Ubytování Chalupa U Pilota má celkové hodnocení 9. Pro Venkovský dům Chalupa U Pilota momentálně evidujeme 21 recenzí.

Penzion na Certovce

8,9

Penzion na Certovce

Ubytování (Penzion) Penzion na Certovce. Penzion na Čertovce se nachází v Dolní Orlici, 3 km od sjezdovky Bukovka a 10 km od lyžařského areálu Dolní Morava. Ubytování Penzion na Certovce se nachází ve městě Králíky (Česká republika - Pardubický kraj). Ubytování Penzion na Certovce má celkové hodnocení 8,9. Pro Penzion Penzion na Certovce momentálně evidujeme 115 recenzí.

Chalupa U Pramene

8,8

Chalupa U Pramene

Ubytování (Penzion) Chalupa U Pramene. Penzion Chalupa U Pramene se nachází ve městě Králíky a nabízí gril. Ubytování Chalupa U Pramene se nachází ve městě Králíky (Česká republika - Pardubický kraj). Ubytování Chalupa U Pramene má celkové hodnocení 8,8. Pro Penzion Chalupa U Pramene momentálně evidujeme 47 recenzí.

Byczy Rog noclehy na hranici

8,8

Byczy Rog noclehy na hranici

Ubytování (Apartmán) Byczy Rog noclehy na hranici. Byczy Rog noclehy na hranici se nachází v obci Králíky a nabízí ubytování s TV s plochou obrazovkou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Byczy Rog noclehy na hranici se nachází ve městě Králíky (Česká republika - Pardubický kraj). Ubytování Byczy Rog noclehy na hranici má celkové hodnocení 8,8. Pro Apartmán Byczy Rog noclehy na hranici momentálně evidujeme 39 recenzí.

Penzion Na cervenem potoce

8,8

Penzion Na cervenem potoce

Ubytování (Penzion) Penzion Na cervenem potoce. Penzion Na Červeném Potoce je obklopen krajinou malé vesnice Červený Potok, která leží 5 km od lyžařského střediska Dolní Morava. Ubytování Penzion Na cervenem potoce se nachází ve městě Králíky (Česká republika - Pardubický kraj). Ubytování Penzion Na cervenem potoce má celkové hodnocení 8,8. Pro Penzion Penzion Na cervenem potoce momentálně evidujeme 243 recenzí.

Apartmány pod klášterem

8,8

Apartmány pod klášterem

Ubytování (Apartmán) Apartmány pod klášterem. Apartmány pod klášterem se nachází ve městě Králíky a nabízí zahradu, ubytování s kuchyní a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmány pod klášterem se nachází ve městě Králíky (Česká republika - Pardubický kraj). Ubytování Apartmány pod klášterem má celkové hodnocení 8,8. Pro Apartmán Apartmány pod klášterem momentálně evidujeme 14 recenzí.

Apartmán u svahu Dolní Morava

8,7

Apartmán u svahu Dolní Morava

Ubytování (Apartmán) Apartmán u svahu Dolní Morava. Apartmán u svahu Dolní Morava se nachází v Králíkách, 47 km od Jeseníku. Nabízí výhled na hory a na obec a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartmán u svahu Dolní Morava se nachází ve městě Králíky (Česká republika - Pardubický kraj). Ubytování Apartmán u svahu Dolní Morava má celkové hodnocení 8,7. Pro Apartmán Apartmán u svahu Dolní Morava momentálně evidujeme 23 recenzí.

Hotel Poutní Dům

8,4

Hotel Poutní Dům

Ubytování (Hotel) Hotel Poutní Dům. Hotel Poutní Dům se nachází v Králíkách a nabízí restauraci, bar, zahradu a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. K dispozici je také dětský klub a terasa. Ubytování Hotel Poutní Dům se nachází ve městě Králíky (Česko - Pardubický kraj).

Hotel Poutní Dům

8,1

Hotel Poutní Dům

Ubytování (Hotel) Hotel Poutní Dům. Hotel Poutní Dům se nachází ve vesnici Dolní Hedeč, 3 km od města Králíky a 6 km od lyžařského areálu Dolní Morava. Ubytování Hotel Poutní Dům se nachází ve městě Králíky (Česká republika - Pardubický kraj). Ubytování Hotel Poutní Dům má celkové hodnocení 8,1. Pro Hotel Hotel Poutní Dům momentálně evidujeme 216 recenzí.

Penzion Heřmanice

8

Penzion Heřmanice

Ubytování (Penzion) Penzion Heřmanice. Heřmanice je útulný penzion, který se nachází v malebné horské oblasti u Ústí nad Orlicí, 5 km od Králík. V celém objektu je zdarma k dispozici Wi-Fi. Ubytování Penzion Heřmanice se nachází ve městě Králíky (Česká republika - Pardubický kraj). Ubytování Penzion Heřmanice má celkové hodnocení 8. Pro Penzion Penzion Heřmanice momentálně evidujeme 31 recenzí.

Hotel Zlatá Labuť

7,6

Hotel Zlatá Labuť

Ubytování (Hotel) Hotel Zlatá Labuť. Tříhvězdičkový Hotel Zlatá Labuť se nachází v Králíkách. Nabízí restauraci, terasu a pokojovou službu. Ubytování Hotel Zlatá Labuť se nachází ve městě Králíky (Česko - Pardubický kraj).

Kavárna a penzion REICHL

Kavárna a penzion REICHL

Ubytování (Penzion) Kavárna a penzion REICHL. Set in Králíky, Kavárna a penzion REICHL features a bar, garden and free WiFi throughout the property. Ubytování Kavárna a penzion REICHL se nachází ve městě Králíky (Česko - Pardubický kraj).

Chalupa U Halířů

Chalupa U Halířů

Ubytování (Prázdninový dům) Chalupa U Halířů. Chalupa U Halířů se nachází v Králíkách, 47 km od Kłodzka, a nabízí venkovní bazén, výhled na bazén, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Chalupa U Halířů se nachází ve městě Králíky (Česko - Pardubický kraj).

chalupa Šindelka

chalupa Šindelka

Ubytování (Prázdninový dům) chalupa Šindelka. Chalupa Šindelka se nachází v městečku Králíky a nabízí sezónní venkovní bazén, společné posezení, zahradu, bezplatné Wi-Fi a výhled na bazén. Ubytování chalupa Šindelka se nachází ve městě Králíky (Česko - Pardubický kraj).

Stará škola v Dolní Hedeči

Stará škola v Dolní Hedeči

Ubytování (Aparthotel) Stará škola v Dolní Hedeči. Stará škola v Dolní Hedeči se nachází v Králíkách v Pardubickém kraji a nabízí ubytování s bezplatným soukromým parkovištěm. Ubytování Stará škola v Dolní Hedeči se nachází ve městě Králíky (Česko - Pardubický kraj).

Apartmán Švandovi

Apartmán Švandovi

Ubytování (Apartmán) Apartmán Švandovi. Apartmán Švandovi se nachází v Králíkách, 35 km od města Polanica-Zdrój. Apartmán je vzdálený 26 km od města Lądek-Zdrój. Na letiště Pardubice je to 73 km. Ubytování Apartmán Švandovi se nachází ve městě Králíky (Česko - Pardubický kraj).

Chalupa Anežka

Chalupa Anežka

Ubytování (Chata) Chalupa Anežka. Chalupa Anežka se nachází v Králíkách a nabízí sdílený lounge. Ubytování Chalupa Anežka se nachází ve městě Králíky (Česko - Pardubický kraj).

MORAVSKÝ KARLOV DESÍTKA

MORAVSKÝ KARLOV DESÍTKA

Ubytování (Venkovský dům) MORAVSKÝ KARLOV DESÍTKA. Venkovský dům MORAVSKÝ KARLOV DESÍTKA se zahradou se nachází v Králíkách v Pardubickém kraji. Na místě je dostupné bezplatné Wi-Fi připojení. Ubytování MORAVSKÝ KARLOV DESÍTKA se nachází ve městě Králíky (Česká republika - Pardubický kraj). Pro Venkovský dům MORAVSKÝ KARLOV DESÍTKA nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Vila Nikola

Vila Nikola

Ubytování (Apartmán) Vila Nikola. Set in Králíky in the Pardubice region, Vila Nikola has a garden. Free WiFi is available. The apartment offers a terrace. Ubytování Vila Nikola se nachází ve městě Králíky (Česko - Pardubický kraj).

Chalupa Horní Orlice

Chalupa Horní Orlice

Ubytování (Prázdninový dům) Chalupa Horní Orlice. Chalupa Horní Orlice se nachází v Králíkách a nabízí ubytování se soukromým bazénem. Na místě je soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Chalupa Horní Orlice se nachází ve městě Králíky (Česko - Pardubický kraj).

Chata lipka

Chata lipka

Ubytování (Chata) Chata lipka. Chata lipka se nachází v obci Králíky a nabízí sezónní venkovní bazén, gril, zahradu a výhled na hory. Ubytování Chata lipka se nachází ve městě Králíky (Česká republika - Pardubický kraj). Pro Chata Chata lipka nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.