Hledat

Ubytování

U Uhlířu Penzion

Krystofovo Údolí, Liberec, 460 01, Česká republika - Zobrazit mapu

Ubytování (Penzion) U Uhlířu. U Uhlířu se nachází v Liberci, 5 km od Ještědu a 8 km od centra Babylon Liberec. Ubytování U Uhlířu se nachází ve městě Kryštofovo Údolí (Česko - Liberecký kraj).

Popis ubytování U Uhlířu

Stadion u Nisy a Home Credit Arena Liberec jsou vzdálené 8 km. U Uhlířu podává denně kontinentální snídani. Nabízí rodinné pokoje a terasu. Nabízí ubytování se zahradou, bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm. Všechny pokoje v penzionu mají šatní skříň, TV s plochou obrazovkou, vlastní koupelnu, ložní prádlo a ručníky. U Uhlířu se nachází v Liberci, 5 km od Ještědu a 8 km od centra Babylon Liberec. IQLANDIA je 8 km daleko. Na letiště Václava Havla Praha je to 87 km.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

  • Parkování zdarma
  • Domácí zvířata povolena
  • Wi- Fi zdarma
  • Rodinné pokoje

Jiná ubytování ve městě Kryštofovo Údolí

Penzion Eva

8,3

Penzion Eva

Ubytování (Penzion) Penzion Eva. Nachází se v obci v blízkosti Liberce. Stojí v údolí. Wi-Fi i parkování jsou zde dostupné zdarma. Součástí penzionu je restaurace podávající českou... Ubytování Penzion Eva se nachází ve městě Kryštofovo Údolí (Česká republika - Liberecký kraj). Ubytování Penzion Eva má celkové hodnocení 8,3. Pro Penzion Penzion Eva momentálně evidujeme 11 recenzí.

U Skrblíka - restaurace a penzion

7

U Skrblíka - restaurace a penzion

Ubytování (Penzion) U Skrblíka - restaurace a penzion. U Skrblíka - restaurace a penzion se nachází v Kryštofově Údolí a nabízí restauraci, společný lounge, zahradu a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Ubytování U Skrblíka - restaurace a penzion se nachází ve městě Kryštofovo Údolí (Česko - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 613 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)