Hledat

Ubytování

Trenčianska Apartment Apartmán

Trenčianska, 821 09 Trnávka, Slovensko - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmán) Trenčianska Apartment. Trenčianska Apartment se nachází v Trnávce. Hosté mohou využívat plně vybavenou kuchyň. Apartmán má TV s plochou obrazovkou, ložnici a obývací pokoj. Ubytování Trenčianska Apartment se nachází ve městě Trnávka (Slovensko - Bratislavský kraj).

Popis ubytování Trenčianska Apartment

Hosté mohou využívat plně vybavenou kuchyň. Apartmán má TV s plochou obrazovkou, ložnici a obývací pokoj. Trenčianska Apartment stojí 4 km od bratislavského letiště. Apartmán je vzdálený 2,9 km od Bratislavy. Trenčianska Apartment se nachází v Trnávce.

Jiná ubytování ve městě Trnávka

RICARDOS GUEST HOUSE

8,8

RICARDOS GUEST HOUSE

Ubytování (Aparthotel) RICARDOS GUEST HOUSE. RICARDOS GUEST HOUSE se nachází v Trnávce, 49 km od města Mosonmagyaróvár. Hosté zde mohou využívat zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování RICARDOS GUEST HOUSE se nachází ve městě Trnávka (Slovensko - Bratislavský kraj). Ubytování RICARDOS GUEST HOUSE má celkové hodnocení 8,8. Pro Aparthotel RICARDOS GUEST HOUSE momentálně evidujeme 5 recenzí.

Cosy, new apt next to Strkovecke jazero.

8,7

Cosy, new apt next to Strkovecke jazero.

Ubytování (Apartmán) Cosy, new apt next to Strkovecke jazero.. Cosy, new apt next to Strkovecke v Trnávce v Bratislavském kraji. Pokoj s balkonem. 33 km od Mosonmagyaróváru. Ubytování Cosy, new apt next to Strkovecke jazero. se nachází ve městě Trnávka (Slovensko - Bratislavský kraj).

Completely renovated apartment next to lake.

8,2

Completely renovated apartment next to lake.

Ubytování (Apartmán) Completely renovated apartment next to lake.. Kompletně zrekonstruovaný apartmán u jezera se nachází v Trnávce v Bratislavském kraji. Má balkon. 33 km od Mosonmagyaróváru. Ubytování Completely renovated apartment next to lake. se nachází ve městě Trnávka (Slovensko - Bratislavský kraj).

Luxury Duplex Apartment

Luxury Duplex Apartment

Ubytování (Apartmán) Luxury Duplex Apartment. Situated in Trnávka, Luxury Duplex Apartment features accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Luxury Duplex Apartment se nachází ve městě Trnávka (Slovensko - Bratislavský kraj). Pro Apartmán Luxury Duplex Apartment nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

2 condo luxury rooms with scenic view WELCOME DRINK Small Refreshment

2 condo luxury rooms with scenic view WELCOME DRINK Small Refreshment

Ubytování (Apartmán) 2 condo luxury rooms with scenic view WELCOME DRINK Small Refreshment. Tento apartmán se nachází na ideálním místě ve čtvrti Ružinov v Trnávce a nabízí 2 luxusní apartmány s malebným výhledem, restauraci, bar a zahradu. Ubytování 2 condo luxury rooms with scenic view WELCOME DRINK Small Refreshment se nachází ve městě Trnávka (Slovensko - Bratislavský kraj).