Hledat

Ubytování

Ubytování město Trnávka

Ve městě Trnávka (Slovensko) máme celkem 4 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Trnávka

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Trnávka

RICARDOS GUEST HOUSE

8,8

RICARDOS GUEST HOUSE

Ubytování (Aparthotel) RICARDOS GUEST HOUSE. RICARDOS GUEST HOUSE se nachází v Trnávce, 49 km od města Mosonmagyaróvár. Hosté zde mohou využívat zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování RICARDOS GUEST HOUSE se nachází ve městě Trnávka (Slovensko - Bratislavský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 379 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování RICARDOS GUEST HOUSE má celkové hodnocení 8,8. Pro Aparthotel RICARDOS GUEST HOUSE momentálně evidujeme 5 recenzí.

Business Apartments

Business Apartments

Ubytování (Aparthotel) Business Apartments. Set in Trnávka, 46 km from Mosonmagyaróvár, Business Apartments offers a garden and free WiFi. Ubytování Business Apartments se nachází ve městě Trnávka (Slovensko - Bratislavský kraj). Pro Aparthotel Business Apartments nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Luxury Duplex Apartment

Luxury Duplex Apartment

Ubytování (Apartmán) Luxury Duplex Apartment. Situated in Trnávka, Luxury Duplex Apartment features accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Luxury Duplex Apartment se nachází ve městě Trnávka (Slovensko - Bratislavský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 419 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Apartmán Luxury Duplex Apartment nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Hostel Student House Bratislava

Hostel Student House Bratislava

Ubytování (Hostel) Hostel Student House Bratislava. Hostel Student House Bratislava is located in Trnávka, in the Ruzinov district. The property provides free private parking and free WiFi. Ubytování Hostel Student House Bratislava se nachází ve městě Trnávka (Slovensko - Bratislavský kraj).

Ubytování ve městě Trnávka

Město Trnávka se nachází na území země Slovensko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 4 hotelů a ubytování ve městě Trnávka.