Hledat

Ubytování

Ubytování město Trnávka

Ve městě Trnávka (Slovensko) máme celkem 4 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Trnávka

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Trnávka

Buda-city house

10

Buda-city house

UbytováníBuda-city house. Buda-city house se nachází v Trnávce v Bratislavském kraji a nabízí terasu. 3 km od zimního stadionu Ondreje Nepely. Nabízí Wi-Fi zdarma. Ubytování Buda-city house se nachází ve městě Trnávka (Slovensko - Bratislavský kraj).

Self check-in Cozy Apartment in vibrant Ruzinov area, Komárnická 42, Bratislava

9,4

Self check-in Cozy Apartment in vibrant Ruzinov area, Komárnická 42, Bratislava

UbytováníSelf check-in Cozy Apartment in vibrant Ruzinov area, Komárnická 42, Bratislava. Cozy Apartment se nachází v pulzující čtvrti Ružinov, Komárnická 42, Bratislava, ve čtvrti Ružinov v Trnávce, 4,6 km od hlavního nádraží, 4,7 km od... Ubytování Self check-in Cozy Apartment in vibrant Ruzinov area, Komárnická 42, Bratislava se nachází ve městě Trnávka (Slovensko - Bratislavský kraj).

Cozy apartment near hockey & football stadium

9,1

Cozy apartment near hockey & football stadium

UbytováníCozy apartment near hockey & football stadium. Cozy apartment near hockey & football stadium se nachází ve čtvrti Ružinov v Trnávce, 3,1 km od bratislavského hlavního nádraží, 3,7 km od Michalské brány... Ubytování Cozy apartment near hockey & football stadium se nachází ve městě Trnávka (Slovensko - Bratislavský kraj).

Luxury apartment in Bratislava

9,1

Luxury apartment in Bratislava

UbytováníLuxury apartment in Bratislava. Luxury apartment in Bratislava se nachází v Trnávce, pouhých 700 metrů od zimního stadionu Ondreje Nepely, a nabízí ubytování s výhledem do klidné ulice,... Ubytování Luxury apartment in Bratislava se nachází ve městě Trnávka (Slovensko - Bratislavský kraj).

Apartment w Netflix, Coffee or Tea & Parking

9

Apartment w Netflix, Coffee or Tea & Parking

UbytováníApartment w Netflix, Coffee or Tea & Parking. Apartment w Netflix, Coffee or Tea & Parking se nachází v Trnávce a nabízí ubytování s balkonem. Nabízí výhled na město a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartment w Netflix, Coffee or Tea & Parking se nachází ve městě Trnávka (Slovensko - Bratislavský kraj).

RICARDOS GUEST HOUSE

8,8

RICARDOS GUEST HOUSE

Ubytování (Aparthotel) RICARDOS GUEST HOUSE. RICARDOS GUEST HOUSE se nachází v Trnávce, 49 km od města Mosonmagyaróvár. Hosté zde mohou využívat zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování RICARDOS GUEST HOUSE se nachází ve městě Trnávka (Slovensko - Bratislavský kraj). Ubytování RICARDOS GUEST HOUSE má celkové hodnocení 8,8. Pro Aparthotel RICARDOS GUEST HOUSE momentálně evidujeme 5 recenzí.

Cosy, new apt next to Strkovecke jazero.

8,7

Cosy, new apt next to Strkovecke jazero.

Ubytování (Apartmán) Cosy, new apt next to Strkovecke jazero.. Cosy, new apt next to Strkovecke v Trnávce v Bratislavském kraji. Pokoj s balkonem. 33 km od Mosonmagyaróváru. Ubytování Cosy, new apt next to Strkovecke jazero. se nachází ve městě Trnávka (Slovensko - Bratislavský kraj).

Modern flat near hockey and football arena.

8,5

Modern flat near hockey and football arena.

UbytováníModern flat near hockey and football arena.. Modern flat near hockey and football arena se nachází v Trnávce, 3,1 km od bratislavského hlavního nádraží a 3,7 km od Michalské brány. Ubytování Modern flat near hockey and football arena. se nachází ve městě Trnávka (Slovensko - Bratislavský kraj).

Modern & cozy flat near football & hockey arena

8,3

Modern & cozy flat near football & hockey arena

UbytováníModern & cozy flat near football & hockey arena. Modern & cozy flat near football & hockey arena se nachází v Trnávce, 3,1 km od bratislavského hlavního nádraží a 3,7 km od Michalské brány, a nabízí... Ubytování Modern & cozy flat near football & hockey arena se nachází ve městě Trnávka (Slovensko - Bratislavský kraj).

Completely renovated apartment next to lake.

8,2

Completely renovated apartment next to lake.

Ubytování (Apartmán) Completely renovated apartment next to lake.. Kompletně zrekonstruovaný apartmán u jezera se nachází v Trnávce v Bratislavském kraji. Má balkon. 33 km od Mosonmagyaróváru. Ubytování Completely renovated apartment next to lake. se nachází ve městě Trnávka (Slovensko - Bratislavský kraj).

2 room apartment with terrace, Prievozska street

8,1

2 room apartment with terrace, Prievozska street

Ubytování2 room apartment with terrace, Prievozska street. 2 room apartment with terrace, Prievozska street se nachází ve čtvrti Ružinov v Trnávce, 4,1 km od bratislavského hlavního nádraží, 4,2 km od Michalské... Ubytování 2 room apartment with terrace, Prievozska street se nachází ve městě Trnávka (Slovensko - Bratislavský kraj).

Prespi v centre Bratislavy

6,9

Prespi v centre Bratislavy

UbytováníPrespi v centre Bratislavy. Prespi v centre Bratislavy se nachází ve čtvrti Ružinov v Trnávce, 700 metrů od zimního stadionu Ondreje Nepely, 3,1 km od bratislavského hlavního nádraží... Ubytování Prespi v centre Bratislavy se nachází ve městě Trnávka (Slovensko - Bratislavský kraj).

Cozy apartment in Ružinov

5,6

Cozy apartment in Ružinov

UbytováníCozy apartment in Ružinov. Cozy apartment se nachází v Ružinově, asi 2 km od zimního stadionu Ondreje Nepely, a nabízí výhled na město, balkon a kávovar. Ubytování Cozy apartment in Ružinov se nachází ve městě Trnávka (Slovensko - Bratislavský kraj).

Apartmán v top tradičnej lokalite na jazere

1,8

Apartmán v top tradičnej lokalite na jazere

UbytováníApartmán v top tradičnej lokalite na jazere. Apartmán v top Vrchávky z Trnávky se nachází v Bratislavě, 4,1 km od stanice Ondreje Nepely a 4,1 km od hlavního nádraží. Ubytování Apartmán v top tradičnej lokalite na jazere se nachází ve městě Trnávka (Slovensko - Bratislavský kraj).

Štrkovec lake

Štrkovec lake

UbytováníŠtrkovec lake. Set in Trnávka, 1.5 km from Ondrej Nepela Arena and 4.1 km from Bratislava Main Station, Štrkovec lake offers air conditioning. Ubytování Štrkovec lake se nachází ve městě Trnávka (Slovensko - Bratislavský kraj).

Luxury Duplex Apartment

Luxury Duplex Apartment

Ubytování (Apartmán) Luxury Duplex Apartment. Situated in Trnávka, Luxury Duplex Apartment features accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Luxury Duplex Apartment se nachází ve městě Trnávka (Slovensko - Bratislavský kraj). Pro Apartmán Luxury Duplex Apartment nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Trenčianska Apartment

Trenčianska Apartment

Ubytování (Apartmán) Trenčianska Apartment. Trenčianska Apartment se nachází v Trnávce. Hosté mohou využívat plně vybavenou kuchyň. Apartmán má TV s plochou obrazovkou, ložnici a obývací pokoj. Ubytování Trenčianska Apartment se nachází ve městě Trnávka (Slovensko - Bratislavský kraj).

2 condo luxury rooms with scenic view WELCOME DRINK Small Refreshment

2 condo luxury rooms with scenic view WELCOME DRINK Small Refreshment

Ubytování (Apartmán) 2 condo luxury rooms with scenic view WELCOME DRINK Small Refreshment. Tento apartmán se nachází na ideálním místě ve čtvrti Ružinov v Trnávce a nabízí 2 luxusní apartmány s malebným výhledem, restauraci, bar a zahradu. Ubytování 2 condo luxury rooms with scenic view WELCOME DRINK Small Refreshment se nachází ve městě Trnávka (Slovensko - Bratislavský kraj).

Ubytování ve městě Trnávka

Město Trnávka se nachází na území země Slovensko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 4 hotelů a ubytování ve městě Trnávka.