Hledat

Ubytování

Traumhaftes Loft / Ferienwohnung in Lungau im Salzburger Land Apartmán

141 Pichl, 5571 Mariapfarr, Rakousko - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmán) Traumhaftes Loft / Ferienwohnung in Lungau im Salzburger Land. Traumhaftes Loft / Ferienwohnung in Lungau i se může pochlubit saunou.m Salzburger Land se nachází v Mariapfarru. 49 km od Bad Mitterndorfu. Ubytování Traumhaftes Loft / Ferienwohnung in Lungau im Salzburger Land se nachází ve městě Mariapfarr (Rakousko - Salcbursko).

Popis ubytování Traumhaftes Loft / Ferienwohnung in Lungau im Salzburger Land

Nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. K dispozici je také terasa. Na letiště Klagenfurt je to 70 km. Traumhaftes Loft / Ferienwohnung in Lungau i se může pochlubit saunou. 49 km od Bad Mitterndorfu. Ubytování je vzdálené 48 km od Hallstattu a 28 km od Schladmingu. m Salzburger Land se nachází v Mariapfarru. Traumhaftes Loft / Ferienwohnung in Lungau im K oblíbeným aktivitám v okolí patří pěší turistika a lyžování. Apartmán má 2 ložnice, 2 koupelny, ložní prádlo, ručníky, TV s plochou obrazovkou, jídelní kout, plně vybavenou kuchyň a balkon s výhledem na řeku.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

  • Parkování zdarma
  • Wi- Fi zdarma

Jiná ubytování ve městě Mariapfarr

Biobauernhof Gast

10

Biobauernhof Gast

Ubytování (Apartmány) Biobauernhof Gast. Biobauernhof Gast se nachází v obci Mariapfarr a nabízí ubytování se zahradou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Biobauernhof Gast se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Pension Bacherhof

9,9

Pension Bacherhof

Ubytování (Farma) Pension Bacherhof. Pension Bacherhof se nachází v Mariapfarru a nabízí ubytování se zahradou a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Pension Bacherhof se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 148 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Mandl

9,9

Haus Mandl

Ubytování (Apartmány) Haus Mandl. Haus Mandl je dům situovaný v Mariapfaru, 100 metrů od zastávky skibusu. Ubytování Haus Mandl se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 629 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Praschhof

9,9

Praschhof

Ubytování (Farma) Praschhof. Farma Praschhof je situována v obci Mariapfarr v Salcbursku a hostům nabízí ubytování s krásným výhledem na hory, zoo pro děti s domácími mazlíčky a 9... Ubytování Praschhof se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 225 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Eufonia

9,9

Eufonia

Ubytování (Apartmán) Eufonia. Featuring a garden, barbecue facilities, and a terrace, Eufonia provides accommodation in Mariapfarr with free WiFi and mountain views. Ubytování Eufonia se nachází ve městě 613 Taurachweg (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 488 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Moser

9,8

Ferienwohnung Moser

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Moser. Tento apartmán s terasou se nachází v Mariapfarru, 25 km od Schladmingu. Jeho součástí je zimní zahrada a výhled na hory. Ubytování Ferienwohnung Moser se nachází ve městě Mariapfarr (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 260 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Sigl

9,8

Haus Sigl

Ubytování (Apartmán) Haus Sigl. Set in Mariapfarr in the Salzburg region, Haus Sigl has a balcony and garden views. Ubytování Haus Sigl se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Sonnenchalets Mariapfarr

9,8

Sonnenchalets Mariapfarr

Ubytování (Chata) Sonnenchalets Mariapfarr. Luxusní Sonnenchalets Mariapfarr se nachází jen 1 km od Mariapfarru a 1 hodinu jízdy od Salcburku. Nabízí infračervenou kabinu a velkou zahradu. Ubytování Sonnenchalets Mariapfarr se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 002 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ulnhof

9,8

Ulnhof

Ubytování (Apartmány) Ulnhof. Apartmány Ulnhof se nacházejí na poklidném místě v městečku Mariapfarr, 10 minut jízdy autem od lyžařských areálů Horní Taury a Katschberg, a nabízejí... Ubytování Ulnhof se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Ferienwohnungen Danja Hohengassner

9,8

Ferienwohnungen Danja Hohengassner

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnungen Danja Hohengassner. Ferienwohnungen Danja Hohengassner jsou apartmány s Wi-Fi zdarma situované v Mariapfarru. K dispozici je zahrada s grilem. Ubytování Ferienwohnungen Danja Hohengassner se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 584 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

LANDHAUS Pichler

9,8

LANDHAUS Pichler

Ubytování (Apartmán) LANDHAUS Pichler. Apartmán LANDHAUS Pichler se nachází ve městě Mariapfarr a nabízí bezplatná jízdní kola, zdarma dostupné, sdílenou kuchyň a sdílený lounge. Ubytování LANDHAUS Pichler se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Bio-Bauernhof Samerhof

9,8

Bio-Bauernhof Samerhof

Ubytování (Farma) Bio-Bauernhof Samerhof. Tato ekologická farma se nachází v blízkosti města Mariapfarr v regionu Lungau. Ubytování Bio-Bauernhof Samerhof se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 180 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Standlhof

9,8

Standlhof

Ubytování (Apartmány) Standlhof. Standlhof jsou apartmány s Wi-Fi zdarma situované v Mariapfarru. K dispozici je zahrada. Ubytování Standlhof se nachází ve městě Mariapfarr (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 860 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartement Resch

9,8

Appartement Resch

Ubytování (Apartmány) Appartement Resch. Appartement Resch se nachází v centru obce Mariapfarr, 7 minut jízdy od lyžařského areálu Fanningberg. Ubytování Appartement Resch se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 132 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Karnerhof

9,8

Karnerhof

Ubytování (Apartmán) Karnerhof. Karnerhof se nachází v obci Mariapfarr, 15 minut jízdy od lyžařských areálů Fanningberg a Großeck/Speiereck. Ubytování Karnerhof se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 283 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Maxgut

9,8

Maxgut

Ubytování (Apartmány) Maxgut. Maxgut se nachází v klidné lokalitě 2 km od centra města Mariapfarr a nabízí apartmány s plně vybavenou kuchyní, balkonem a satelitní TV. Ubytování Maxgut se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 393 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Wielandhof

9,8

Wielandhof

Ubytování (Farma) Wielandhof. Farma Wielandhof se nachází v obci Mariapfarr a nabízí apartmány s bezplatným Wi-Fi, TV s plochou obrazovkou a kuchyní. Ubytování Wielandhof se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 838 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Neumann

9,7

Ferienwohnung Neumann

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Neumann. Apartmán Ferienwohnung Neumann se nachází v obci Mariapfarr, 27 km od města Schladming. Je odsud výhled na hory. Ubytování Ferienwohnung Neumann se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 724 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Hönegger

9,7

Haus Hönegger

Ubytování (Apartmán) Haus Hönegger. Haus Hönegger se nachází v obci Mariapfarr a nabízí ubytování s balkonem, zahradou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Haus Hönegger se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 967 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sonnenchalet im Salzburger Lungau

9,7

Sonnenchalet im Salzburger Lungau

Ubytování (Chata) Sonnenchalet im Salzburger Lungau. Sonnenchalet im Salzburger Lungau is situated in Mariapfarr and offers free bikes, a spa and wellness centre and a terrace. Ubytování Sonnenchalet im Salzburger Lungau se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 002 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Laßhofer

9,7

Ferienwohnung Laßhofer

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Laßhofer. Located in Mariapfarr in the Salzburg region, Ferienwohnung Laßhofer features a balcony and garden views. Ubytování Ferienwohnung Laßhofer se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 611 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hiaslahof

9,7

Hiaslahof

Ubytování (Apartmány) Hiaslahof. Hiaslahof se nachází ve městě Fanning, 3 km od lyžařského areálu Mariapfarr. Nabízí saunu, parní lázeň a zahradu s dětským hřištěm a grilem. Ubytování Hiaslahof se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 872 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Carpe Solem Mariapfarr by Alps Residence

9,7

Carpe Solem Mariapfarr by Alps Residence

Ubytování (Penzion) Carpe Solem Mariapfarr by Alps Residence. Penzion nabízí restauraci, sezónní venkovní bazén, bar a Wi-Fi zdarma. Ubytování má posezení, šatní skříň, TV s plochou obrazovkou a vlastní koupelnu. Ubytování Carpe Solem Mariapfarr by Alps Residence se nachází ve městě Pfarrstraße 15 (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 204 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Biobauernhof Tonimörtl

9,7

Biobauernhof Tonimörtl

Ubytování (Farma) Biobauernhof Tonimörtl. Tento hotel zaujímá poklidnou polohu u bio farmy v Mariapfarru. Ubytování Biobauernhof Tonimörtl se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 388 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gästehaus Macheiner

9,7

Gästehaus Macheiner

Ubytování (Apartmány) Gästehaus Macheiner. Apartmány Gästehaus Macheiner se nacházejí 2 km od centra města Mariapfarr, 3 km od lyžařského areálu Fanningberg a 300 metrů od zastávky skibusu, a... Ubytování Gästehaus Macheiner se nachází ve městě Fanning 315 (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 576 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Elisabeth XL

9,7

Elisabeth XL

Ubytování (Apartmán) Elisabeth XL. Elisabeth XL se nachází v Mariapfarru a nabízí terasu. 48 km od Bad Mitterndorfu. Nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Elisabeth XL se nachází ve městě Mariapfarr (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 326 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Sonnenschein Mariapfarr

9,7

Haus Sonnenschein Mariapfarr

Ubytování (Apartmány) Haus Sonnenschein Mariapfarr. Haus Sonnenschein Mariapfarr je dům situovaný v Mariapfarru, 10 minut jízdy od Tamswegu. Ubytování Haus Sonnenschein Mariapfarr se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 822 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Urlaub am Kräutlhof in Mariapfarr

9,7

Urlaub am Kräutlhof in Mariapfarr

Ubytování (Apartmán) Urlaub am Kräutlhof in Mariapfarr. Apartmán Urlaub am Kräutlhof in Mariapfarr se nachází v obci Mariapfarr. Hosté mají k dispozici gril, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Urlaub am Kräutlhof in Mariapfarr se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 873 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Alter WIrt First Floor Apartment

9,6

Alter WIrt First Floor Apartment

Ubytování (Apartmán) Alter WIrt First Floor Apartment. Alter Wirt je prázdninový dům v Mariapfarru, 29 km od Schladmingu. Stojí 18 km od obce Obertauern a nabízí bezplatné parkování. Ubytování Alter WIrt First Floor Apartment se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 540 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Dorfer

9,6

Haus Dorfer

Ubytování (Bed and breakfast) Haus Dorfer. Haus Dorfer se nachází jen 1 km od centra města Mariapfarr. Nabízí zahradu s dětským hřištěm, dřevěným altánem a zahradním domkem. Ubytování Haus Dorfer se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 859 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Schreilechner

9,6

Haus Schreilechner

Ubytování (Apartmán) Haus Schreilechner. Haus Schreilechner nabízí ubytování s balkonem v Mariapfarru, 28 km od Schladmingu. Zdarma je k dispozici Wi-Fi ve všech prostorách a soukromé parkoviště. Ubytování Haus Schreilechner se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 667 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Schlicknhof

9,6

Schlicknhof

Ubytování (Apartmány) Schlicknhof. Located in Mariapfarr, Schlicknhof offers accommodation with mountain views and barbecue facilities. Ubytování Schlicknhof se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 086 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Bergmann

9,6

Haus Bergmann

Ubytování (Apartmány) Haus Bergmann. Haus Bergmann se nachází v klidné části Salzburgu, 4 minuty jízdy od lyžařského vleku Fanningberg, a nabízí pokoje a apartmány s bezplatným Wi-Fi, lyžárnu... Ubytování Haus Bergmann se nachází ve městě Mariapfarr (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 455 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Weitgasser

9,6

Ferienwohnung Weitgasser

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Weitgasser. Set 28 km from Schladming and 18 km from Obertauern, Ferienwohnung Weitgasser offers accommodation in Mariapfarr. Ubytování Ferienwohnung Weitgasser se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 875 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

AlpenChalet Mitterberg

9,6

AlpenChalet Mitterberg

Ubytování (Chata) AlpenChalet Mitterberg. AlpenChalet Mitterberg se nachází v regionu Lungau, 2 km od centra města Mariapfarr. Ubytování AlpenChalet Mitterberg se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Stöffeigut

9,6

Stöffeigut

Ubytování (Apartmán) Stöffeigut. Located in Mariapfarr in the Salzburg region, Stöffeigut features a balcony and garden views. Ubytování Stöffeigut se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Gästehaus Jäger

9,6

Gästehaus Jäger

Ubytování (Penzion) Gästehaus Jäger. Gästehaus Jäger se nachází v klidné lokalitě plné zeleně, 2 km od centra města Mariapfarr a 15 minut jízdy od lyžařského areálu Fanningberg. Ubytování Gästehaus Jäger se nachází ve městě Pürstlmoos 68 (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 378 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Sylvia

9,6

Haus Sylvia

Ubytování (Apartmány) Haus Sylvia. Haus Sylvia stojí 2 km od centra vesnice Mariapfarr. 4 km od lyžařské oblasti Fanningberg. Nabízí moderní apartmány s balkonem. Ubytování Haus Sylvia se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 334 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Bogensperger

9,5

Apartments Bogensperger

Ubytování (Apartmány) Apartments Bogensperger. Apartments Bogensperger s velkou zahradou najdete v obci Göriach v regionu Lungause, ve výšce 1250 metrů nad mořem. Ubytování Apartments Bogensperger se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 630 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Schröckerhof

9,5

Schröckerhof

Ubytování (Apartmány) Schröckerhof. Apartmány Schröckerhof se nachází v obci Mariapfarr a nabízí bezplatné Wi-Fi připojení a kuchyň. Ubytování Schröckerhof se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 719 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Bachergut

9,5

Ferienwohnung Bachergut

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnung Bachergut. Ferienwohnung Bachergut se nachází v Mariapfarru, 27 km od Schladmingu, a nabízí infrasaunu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Ferienwohnung Bachergut se nachází ve městě Bueggen 35 (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 157 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gästehaus Eßl

9,5

Gästehaus Eßl

Ubytování (Penzion) Gästehaus Eßl. Gästehaus Essl se nachází v obci Mariapfarr v regionu Lungau a nabízí saunu, bezplatné Wi-Fi a volný vstup do 2 km vzdáleného wellness centra Samsunn. Ubytování Gästehaus Eßl se nachází ve městě Bruggarn 108 (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 550 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Feriendorf Edelweiss

9,5

Feriendorf Edelweiss

Ubytování (Aparthotel) Feriendorf Edelweiss. Feriendorf Edelweiss se nachází v Mariapfarru a nabízí ubytování s kuchyní, posezením a TV. Wi-Fi je dostupné zdarma. Ubytování Feriendorf Edelweiss se nachází ve městě Fanning 97 (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 454 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Hohengaßner

9,5

Ferienwohnung Hohengaßner

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnung Hohengaßner. Ferienwohnung Hohengaßner jsou apartmány situované v Mariapfarru, 27 km od Schladmingu. Ubytování Ferienwohnung Hohengaßner se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 963 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Zum Granitzl

9,5

Hotel Zum Granitzl

Ubytování (Hotel) Hotel Zum Granitzl. Hotel Zum Granitzl se nachází v nadmořské výše 1 250 metrů na jižním svahu sjezdovky v obci Grabendorf, 3 km od Mariapfarru, a nabízí wellness centrum s... Ubytování Hotel Zum Granitzl se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 475 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartementhaus Fritz-Rosenkranz

9,4

Appartementhaus Fritz-Rosenkranz

Ubytování (Apartmány) Appartementhaus Fritz-Rosenkranz. Appartementhaus Fritz-Rosenkranz se nachází v centru města Mariapfarr v regionu Lungau. Nabízí apartmány s bezplatným Wi-Fi a výhledem na hory. Ubytování Appartementhaus Fritz-Rosenkranz se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 539 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartementhaus Novak

9,4

Appartementhaus Novak

Ubytování (Apartmány) Appartementhaus Novak. Appartementhaus Novak stojí v Mariapfarru, 30 metrů od wellness centra, kam mají hosté vstup zdarma, a 3 km od lyžařské oblasti Fanningberg. Ubytování Appartementhaus Novak se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 584 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartements Macheiner

9,4

Appartements Macheiner

Ubytování (Bed and breakfast) Appartements Macheiner. Apartmány Macheiner se nachází v obci Mariapfarr v Salzbursku, 10 km od Tamswegu, a nabízí lyžárnu, gril, neplacené soukromé parkoviště a Wi-Fi zdarma ve... Ubytování Appartements Macheiner se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 616 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Moser Jaggeihof

9,4

Moser Jaggeihof

Ubytování (Apartmány) Moser Jaggeihof. Moser Jaggeihof se nachází v Seitlingu, 3 km od centra Mariapfarru, 3,5 km od lyžařského areálu Fanningberg a 27 km od Schladmingu. Ubytování Moser Jaggeihof se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 212 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Löcker

9,4

Villa Löcker

Ubytování (Penzion) Villa Löcker. Penzion Villa Löcker, který se již více než 50 let nachází v rodinných rukou, stojí ve městě Mariapfarr, 800 metrů od jeho centra i tamního wellness... Ubytování Villa Löcker se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 635 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Prodinger

9,4

Apartment Prodinger

Ubytování (Apartmány) Apartment Prodinger. Apartment Prodinger se nachází na okraji obce Bruckdorf, 10 minut jízdy od lyžařského areálu Fanningberg. Ubytování Apartment Prodinger se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 743 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)