Hledat

Ubytování

Popis ubytování Traumhaftes Loft / Ferienwohnung in Lungau im Salzburger Land

Nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. K dispozici je také terasa. Na letiště Klagenfurt je to 70 km. Traumhaftes Loft / Ferienwohnung in Lungau i se může pochlubit saunou. 49 km od Bad Mitterndorfu. Ubytování je vzdálené 48 km od Hallstattu a 28 km od Schladmingu. m Salzburger Land se nachází v Mariapfarru. Traumhaftes Loft / Ferienwohnung in Lungau im K oblíbeným aktivitám v okolí patří pěší turistika a lyžování. Apartmán má 2 ložnice, 2 koupelny, ložní prádlo, ručníky, TV s plochou obrazovkou, jídelní kout, plně vybavenou kuchyň a balkon s výhledem na řeku.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

  • Parkování zdarma
  • Wi- Fi zdarma

Jiná ubytování ve městě Mariapfarr

Haus Weigt

10

Haus Weigt

Ubytování (Apartmány) Haus Weigt. Haus Weigt se nachází v Mariapfarru, 47 km od Bad Mitterndorfu, a nabízí terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Haus Weigt se nachází ve městě Mariapfarr (Rakousko - Salcbursko).

Pension Bacherhof

9,9

Pension Bacherhof

Ubytování (Farma) Pension Bacherhof. Pension Bacherhof se nachází v Mariapfarru a nabízí ubytování se zahradou a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Pension Bacherhof se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Haus Mandl

9,9

Haus Mandl

Ubytování (Apartmány) Haus Mandl. Haus Mandl je dům situovaný v Mariapfaru, 100 metrů od zastávky skibusu. Ubytování Haus Mandl se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Praschhof

9,9

Praschhof

Ubytování (Farma) Praschhof. Farma Praschhof je situována v obci Mariapfarr v Salcbursku a hostům nabízí ubytování s krásným výhledem na hory, zoo pro děti s domácími mazlíčky a 9... Ubytování Praschhof se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Eufonia

9,9

Eufonia

Ubytování (Apartmán) Eufonia. Featuring a garden, barbecue facilities, and a terrace, Eufonia provides accommodation in Mariapfarr with free WiFi and mountain views. Ubytování Eufonia se nachází ve městě 613 Taurachweg (Rakousko - Salcbursko).

Ferienwohnung Moser

9,8

Ferienwohnung Moser

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Moser. Tento apartmán s terasou se nachází v Mariapfarru, 25 km od Schladmingu. Jeho součástí je zimní zahrada a výhled na hory. Ubytování Ferienwohnung Moser se nachází ve městě Mariapfarr (Rakousko - Salcbursko).

Sonnenchalets Mariapfarr

9,8

Sonnenchalets Mariapfarr

Ubytování (Chata) Sonnenchalets Mariapfarr. Luxusní Sonnenchalets Mariapfarr se nachází jen 1 km od Mariapfarru a 1 hodinu jízdy od Salcburku. Nabízí infračervenou kabinu a velkou zahradu. Ubytování Sonnenchalets Mariapfarr se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Ferienwohnungen Danja Hohengassner

9,8

Ferienwohnungen Danja Hohengassner

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnungen Danja Hohengassner. Ferienwohnungen Danja Hohengassner jsou apartmány s Wi-Fi zdarma situované v Mariapfarru. K dispozici je zahrada s grilem. Ubytování Ferienwohnungen Danja Hohengassner se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Bio-Bauernhof Samerhof

9,8

Bio-Bauernhof Samerhof

Ubytování (Farma) Bio-Bauernhof Samerhof. Tato ekologická farma se nachází v blízkosti města Mariapfarr v regionu Lungau. Ubytování Bio-Bauernhof Samerhof se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Standlhof

9,8

Standlhof

Ubytování (Apartmány) Standlhof. Standlhof jsou apartmány s Wi-Fi zdarma situované v Mariapfarru. K dispozici je zahrada. Ubytování Standlhof se nachází ve městě Mariapfarr (Rakousko - Salcbursko).

Appartement Resch

9,8

Appartement Resch

Ubytování (Apartmány) Appartement Resch. Appartement Resch se nachází v centru obce Mariapfarr, 7 minut jízdy od lyžařského areálu Fanningberg. Ubytování Appartement Resch se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Maxgut

9,8

Maxgut

Ubytování (Apartmány) Maxgut. Maxgut se nachází v klidné lokalitě 2 km od centra města Mariapfarr a nabízí apartmány s plně vybavenou kuchyní, balkonem a satelitní TV. Ubytování Maxgut se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Wielandhof

9,8

Wielandhof

Ubytování (Farma) Wielandhof. Farma Wielandhof se nachází v obci Mariapfarr a nabízí apartmány s bezplatným Wi-Fi, TV s plochou obrazovkou a kuchyní. Ubytování Wielandhof se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Karnerhof

9,8

Karnerhof

Ubytování (Apartmán) Karnerhof. Karnerhof se nachází v obci Mariapfarr, 15 minut jízdy od lyžařských areálů Fanningberg a Großeck/Speiereck. Ubytování Karnerhof se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Haus Hönegger

9,7

Haus Hönegger

Ubytování (Apartmán) Haus Hönegger. Haus Hönegger se nachází v obci Mariapfarr a nabízí ubytování s balkonem, zahradou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Haus Hönegger se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Ferienwohnung Neumann

9,7

Ferienwohnung Neumann

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Neumann. Apartmán Ferienwohnung Neumann se nachází v obci Mariapfarr, 27 km od města Schladming. Je odsud výhled na hory. Ubytování Ferienwohnung Neumann se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Ferienwohnung Laßhofer

9,7

Ferienwohnung Laßhofer

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Laßhofer. Located in Mariapfarr in the Salzburg region, Ferienwohnung Laßhofer features a balcony and garden views. Ubytování Ferienwohnung Laßhofer se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Sonnenchalet im Salzburger Lungau

9,7

Sonnenchalet im Salzburger Lungau

Ubytování (Chata) Sonnenchalet im Salzburger Lungau. Sonnenchalet im Salzburger Lungau is situated in Mariapfarr and offers free bikes, a spa and wellness centre and a terrace. Ubytování Sonnenchalet im Salzburger Lungau se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Carpe Solem Mariapfarr by Alps Residence

9,7

Carpe Solem Mariapfarr by Alps Residence

Ubytování (Penzion) Carpe Solem Mariapfarr by Alps Residence. Penzion nabízí restauraci, sezónní venkovní bazén, bar a Wi-Fi zdarma. Ubytování má posezení, šatní skříň, TV s plochou obrazovkou a vlastní koupelnu. Ubytování Carpe Solem Mariapfarr by Alps Residence se nachází ve městě Pfarrstraße 15 (Rakousko - Salcbursko).

Biobauernhof Tonimörtl

9,7

Biobauernhof Tonimörtl

Ubytování (Farma) Biobauernhof Tonimörtl. Tento hotel zaujímá poklidnou polohu u bio farmy v Mariapfarru. Ubytování Biobauernhof Tonimörtl se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Hiaslahof

9,7

Hiaslahof

Ubytování (Apartmány) Hiaslahof. Hiaslahof se nachází ve městě Fanning, 3 km od lyžařského areálu Mariapfarr. Nabízí saunu, parní lázeň a zahradu s dětským hřištěm a grilem. Ubytování Hiaslahof se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Elisabeth XL

9,7

Elisabeth XL

Ubytování (Apartmán) Elisabeth XL. Elisabeth XL se nachází v Mariapfarru a nabízí terasu. 48 km od Bad Mitterndorfu. Nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Elisabeth XL se nachází ve městě Mariapfarr (Rakousko - Salcbursko).

Gästehaus Macheiner

9,7

Gästehaus Macheiner

Ubytování (Apartmány) Gästehaus Macheiner. Apartmány Gästehaus Macheiner se nacházejí 2 km od centra města Mariapfarr, 3 km od lyžařského areálu Fanningberg a 300 metrů od zastávky skibusu, a... Ubytování Gästehaus Macheiner se nachází ve městě Fanning 315 (Rakousko - Salcbursko).

Urlaub am Kräutlhof in Mariapfarr

9,7

Urlaub am Kräutlhof in Mariapfarr

Ubytování (Apartmán) Urlaub am Kräutlhof in Mariapfarr. Apartmán Urlaub am Kräutlhof in Mariapfarr se nachází v obci Mariapfarr. Hosté mají k dispozici gril, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Urlaub am Kräutlhof in Mariapfarr se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Haus Sonnenschein Mariapfarr

9,7

Haus Sonnenschein Mariapfarr

Ubytování (Apartmány) Haus Sonnenschein Mariapfarr. Haus Sonnenschein Mariapfarr je dům situovaný v Mariapfarru, 10 minut jízdy od Tamswegu. Ubytování Haus Sonnenschein Mariapfarr se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Haus Dorfer

9,6

Haus Dorfer

Ubytování (Bed and breakfast) Haus Dorfer. Haus Dorfer se nachází jen 1 km od centra města Mariapfarr. Nabízí zahradu s dětským hřištěm, dřevěným altánem a zahradním domkem. Ubytování Haus Dorfer se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Alter WIrt First Floor Apartment

9,6

Alter WIrt First Floor Apartment

Ubytování (Apartmán) Alter WIrt First Floor Apartment. Alter Wirt je prázdninový dům v Mariapfarru, 29 km od Schladmingu. Stojí 18 km od obce Obertauern a nabízí bezplatné parkování. Ubytování Alter WIrt First Floor Apartment se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Haus Bergmann

9,6

Haus Bergmann

Ubytování (Apartmány) Haus Bergmann. Haus Bergmann se nachází v klidné části Salzburgu, 4 minuty jízdy od lyžařského vleku Fanningberg, a nabízí pokoje a apartmány s bezplatným Wi-Fi, lyžárnu... Ubytování Haus Bergmann se nachází ve městě Mariapfarr (Rakousko - Salcbursko).

Schlicknhof

9,6

Schlicknhof

Ubytování (Apartmány) Schlicknhof. Located in Mariapfarr, Schlicknhof offers accommodation with mountain views and barbecue facilities. Ubytování Schlicknhof se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Haus Schreilechner

9,6

Haus Schreilechner

Ubytování (Apartmán) Haus Schreilechner. Haus Schreilechner nabízí ubytování s balkonem v Mariapfarru, 28 km od Schladmingu. Zdarma je k dispozici Wi-Fi ve všech prostorách a soukromé parkoviště. Ubytování Haus Schreilechner se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Ferienwohnung Weitgasser

9,6

Ferienwohnung Weitgasser

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Weitgasser. Set 28 km from Schladming and 18 km from Obertauern, Ferienwohnung Weitgasser offers accommodation in Mariapfarr. Ubytování Ferienwohnung Weitgasser se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Gästehaus Jäger

9,6

Gästehaus Jäger

Ubytování (Penzion) Gästehaus Jäger. Gästehaus Jäger se nachází v klidné lokalitě plné zeleně, 2 km od centra města Mariapfarr a 15 minut jízdy od lyžařského areálu Fanningberg. Ubytování Gästehaus Jäger se nachází ve městě Pürstlmoos 68 (Rakousko - Salcbursko).

Haus Sylvia

9,6

Haus Sylvia

Ubytování (Apartmány) Haus Sylvia. Haus Sylvia stojí 2 km od centra vesnice Mariapfarr. 4 km od lyžařské oblasti Fanningberg. Nabízí moderní apartmány s balkonem. Ubytování Haus Sylvia se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Schröckerhof

9,5

Schröckerhof

Ubytování (Apartmány) Schröckerhof. Apartmány Schröckerhof se nachází v obci Mariapfarr a nabízí bezplatné Wi-Fi připojení a kuchyň. Ubytování Schröckerhof se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Apartments Bogensperger

9,5

Apartments Bogensperger

Ubytování (Apartmány) Apartments Bogensperger. Apartments Bogensperger s velkou zahradou najdete v obci Göriach v regionu Lungause, ve výšce 1250 metrů nad mořem. Ubytování Apartments Bogensperger se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Ferienwohnung Bachergut

9,5

Ferienwohnung Bachergut

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnung Bachergut. Ferienwohnung Bachergut se nachází v Mariapfarru, 27 km od Schladmingu, a nabízí infrasaunu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Ferienwohnung Bachergut se nachází ve městě Bueggen 35 (Rakousko - Salcbursko).

Gästehaus Eßl

9,5

Gästehaus Eßl

Ubytování (Penzion) Gästehaus Eßl. Gästehaus Essl se nachází v obci Mariapfarr v regionu Lungau a nabízí saunu, bezplatné Wi-Fi a volný vstup do 2 km vzdáleného wellness centra Samsunn. Ubytování Gästehaus Eßl se nachází ve městě Bruggarn 108 (Rakousko - Salcbursko).

Feriendorf Edelweiss

9,5

Feriendorf Edelweiss

Ubytování (Aparthotel) Feriendorf Edelweiss. Feriendorf Edelweiss se nachází v Mariapfarru a nabízí ubytování s kuchyní, posezením a TV. Wi-Fi je dostupné zdarma. Ubytování Feriendorf Edelweiss se nachází ve městě Fanning 97 (Rakousko - Salcbursko).

Hotel Zum Granitzl

9,5

Hotel Zum Granitzl

Ubytování (Hotel) Hotel Zum Granitzl. Hotel Zum Granitzl se nachází v nadmořské výše 1 250 metrů na jižním svahu sjezdovky v obci Grabendorf, 3 km od Mariapfarru, a nabízí wellness centrum s... Ubytování Hotel Zum Granitzl se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Ferienwohnung Hohengaßner

9,5

Ferienwohnung Hohengaßner

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnung Hohengaßner. Ferienwohnung Hohengaßner jsou apartmány situované v Mariapfarru, 27 km od Schladmingu. Ubytování Ferienwohnung Hohengaßner se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Moser Jaggeihof

9,4

Moser Jaggeihof

Ubytování (Apartmány) Moser Jaggeihof. Moser Jaggeihof se nachází v Seitlingu, 3 km od centra Mariapfarru, 3,5 km od lyžařského areálu Fanningberg a 27 km od Schladmingu. Ubytování Moser Jaggeihof se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Appartementhaus Fritz-Rosenkranz

9,4

Appartementhaus Fritz-Rosenkranz

Ubytování (Apartmány) Appartementhaus Fritz-Rosenkranz. Appartementhaus Fritz-Rosenkranz se nachází v centru města Mariapfarr v regionu Lungau. Nabízí apartmány s bezplatným Wi-Fi a výhledem na hory. Ubytování Appartementhaus Fritz-Rosenkranz se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Appartementhaus Novak

9,4

Appartementhaus Novak

Ubytování (Apartmány) Appartementhaus Novak. Appartementhaus Novak stojí v Mariapfarru, 30 metrů od wellness centra, kam mají hosté vstup zdarma, a 3 km od lyžařské oblasti Fanningberg. Ubytování Appartementhaus Novak se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Appartements Macheiner

9,4

Appartements Macheiner

Ubytování (Bed and breakfast) Appartements Macheiner. Apartmány Macheiner se nachází v obci Mariapfarr v Salzbursku, 10 km od Tamswegu, a nabízí lyžárnu, gril, neplacené soukromé parkoviště a Wi-Fi zdarma ve... Ubytování Appartements Macheiner se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Villa Löcker

9,4

Villa Löcker

Ubytování (Penzion) Villa Löcker. Penzion Villa Löcker, který se již více než 50 let nachází v rodinných rukou, stojí ve městě Mariapfarr, 800 metrů od jeho centra i tamního wellness... Ubytování Villa Löcker se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).