Hledat

Ubytování

Popis ubytování Stylový apartmán v centru Náchoda

Apartmán má 1 ložnici a kuchyňský kout s lednicí a minibarem. Stylový apartmán v centru Náchoda se nachází v Náchodě. 25 km od obce Polanica-Zdrój. Apartmán je vzdálený 49 km od Karpacze a 42 km od Zagórze Śląskie. Ložní prádlo a ručníky jsou zajištěny. Stylový apartmán v centru Náchoda stojí 53 km od letiště Pardubice.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

  • Parkování zdarma

Jiná ubytování ve městě Náchod

Ubytování v soukromí Ve Smrčinách

9,8

Ubytování v soukromí Ve Smrčinách

Ubytování (Chata) Ubytování v soukromí Ve Smrčinách. Chata Ubytování v soukromí Ve Smrčinách se nachází v Náchodě a nabízí zahradu, sdílený lounge a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Ubytování v soukromí Ve Smrčinách se nachází ve městě Náchod (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Ubytování v soukromí Ve Smrčinách má celkové hodnocení 9,8. Pro Chata Ubytování v soukromí Ve Smrčinách momentálně evidujeme 11 recenzí.

Penzion Bor

9,8

Penzion Bor

Ubytování (Bed and breakfast) Penzion Bor. Penzion Bor nabízí zahradu s venkovním bazénem, ​​domácí snídani na pokoj každé ráno a možnost masáží, zapůjčení kol a jízdy na koni. Ubytování Penzion Bor se nachází ve městě Náchod (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Penzion Bor má celkové hodnocení 9,8. Pro Bed and breakfast Penzion Bor momentálně evidujeme 98 recenzí.

Apartmán Novákovi

9,7

Apartmán Novákovi

Ubytování (Apartmán) Apartmán Novákovi. Apartmán Novákovi se nachází v Náchodě a nabízí terasu, Wi-Fi zdarma, soukromý bazén a zahradu. Ubytování Apartmán Novákovi se nachází ve městě Náchod (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Apartmán Novákovi má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Apartmán Novákovi momentálně evidujeme 49 recenzí.

Apartmán Dvojka

9,5

Apartmán Dvojka

Ubytování (Apartmán) Apartmán Dvojka. Apartmán Dvojka se nachází v Náchodě a nabízí restauraci, bar a lázeňské a wellness centrum. Do města Kudowa-Zdrój je to 7 km. Ubytování Apartmán Dvojka se nachází ve městě Náchod (Česko - Královéhradecký kraj).

Apartmán Maršík

9,5

Apartmán Maršík

Ubytování (Apartmán) Apartmán Maršík. Apartmán Maršík se nachází 100 metrů od vlakového a autobusového nádraží v Náchodě a nabízí studio s kuchyňským koutem, TV, posezením a koupelnou s vanou. Ubytování Apartmán Maršík se nachází ve městě Náchod (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Apartmán Maršík má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmán Apartmán Maršík momentálně evidujeme 173 recenzí.

Apartman Na Bubnu

9,3

Apartman Na Bubnu

Ubytování (Apartmán) Apartman Na Bubnu. Apartman Na Bubnu se nachází v Náchodě a nabízí ubytování se soukromým bazénem a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartman Na Bubnu se nachází ve městě Náchod (Česko - Královéhradecký kraj).

Pod Náchodským zámkem

9,2

Pod Náchodským zámkem

Ubytování (Apartmán) Pod Náchodským zámkem. Pod Náchodským zámkem nabízí ubytování s Wi-Fi zdarma a výhledem do zahrady v Náchodě. Apartmán je situovaný v budově z roku 1965. Ubytování Pod Náchodským zámkem se nachází ve městě Náchod (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Pod Náchodským zámkem má celkové hodnocení 9,2. Pro Apartmán Pod Náchodským zámkem momentálně evidujeme 24 recenzí.

Penzion Tereza

9,1

Penzion Tereza

Ubytování (Penzion) Penzion Tereza. Penzion Tereza se nachází na okraji Náchoda a nabízí individuálně zařízené pokoje s balkonem a Wi-Fi zdarma. Hosté mají k dispozici také venkovní bazén. Ubytování Penzion Tereza se nachází ve městě Náchod (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Penzion Tereza má celkové hodnocení 9,1. Pro Penzion Penzion Tereza momentálně evidujeme 93 recenzí.

Vyhlídka Resort

9,1

Vyhlídka Resort

Ubytování (Hotel) Vyhlídka Resort. Vyhlídka Resort se nachází v Náchodě a nabízí ubytování pouze pro dospělé, restauraci, bar a zahradu. Ubytování Vyhlídka Resort se nachází ve městě Náchod (Česko - Královéhradecký kraj).

Zámecký hotel U Rajských

9

Zámecký hotel U Rajských

Ubytování (Hotel) Zámecký hotel U Rajských. Zámecký hotel U Rajských se nachází v Náchodě, jen 3,1 km od lyžařského vleku Brabák a 3,7 km od vleku Maliňák. Nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování Zámecký hotel U Rajských se nachází ve městě Náchod (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Zámecký hotel U Rajských má celkové hodnocení 9. Pro Hotel Zámecký hotel U Rajských momentálně evidujeme 289 recenzí.

Bonato Hotel

8,9

Bonato Hotel

Ubytování (Hotel) Bonato Hotel. Hotel Bonato se nachází se v klidné oblasti Náchoda a nabízí à-la-carte restauraci a pokoje s vlastní koupelnou i satelitní TV. Ubytování Bonato Hotel se nachází ve městě Náchod (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Bonato Hotel má celkové hodnocení 8,9. Pro Hotel Bonato Hotel momentálně evidujeme 528 recenzí.

Cecilka

8,9

Cecilka

Ubytování (Apartmán) Cecilka. Apartmán Cecilka se nachází v Náchodě, 2,4 km od lyžařského vleku Brabák. Ubytování Cecilka se nachází ve městě Náchod (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Cecilka má celkové hodnocení 8,9. Pro Apartmán Cecilka momentálně evidujeme 7 recenzí.

Hotel Elko

8,7

Hotel Elko

Ubytování (Hotel) Hotel Elko. Tento menší 3hvězdičkový hotel se nachází pouhý 1 km od náchodského zámku a nabízí restauraci s letní terasou připravující mezinárodní menu. Ubytování Hotel Elko se nachází ve městě Náchod (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Hotel Elko má celkové hodnocení 8,7. Pro Hotel Hotel Elko momentálně evidujeme 97 recenzí.

Hotel Tommy Congress & Relax center

8,6

Hotel Tommy Congress & Relax center

Ubytování (Hotel) Hotel Tommy Congress & Relax center. Hotel Tommy Kongres & Relax centrum v Náchodě-Babí ve východních Čechách poblíž hranic s Polskem nabízí elegantně zařízené pokoje, velké wellness centrum a... Ubytování Hotel Tommy Congress & Relax center se nachází ve městě Náchod (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Hotel Tommy Congress & Relax center má celkové hodnocení 8,6. Pro Hotel Hotel Tommy Congress & Relax center momentálně evidujeme 132 recenzí.

Apartmány Johanka

8,5

Apartmány Johanka

Ubytování (Apartmán) Apartmány Johanka. Apartmány Johanka nabízejí ubytování s možností vlastního stravování v pěší zóně v Náchodě. Ubytování Apartmány Johanka se nachází ve městě Náchod (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Apartmány Johanka má celkové hodnocení 8,5. Pro Apartmán Apartmány Johanka momentálně evidujeme 78 recenzí.

Hotel U Beránka Náchod

8,4

Hotel U Beránka Náchod

Ubytování (Hotel) Hotel U Beránka Náchod. Hotel U Beránka Náchod se nachází v secesní budově v centru Náchoda. Nabízí pokoje s vlastní koupelnou, psacím stolem a posezením. Ubytování Hotel U Beránka Náchod se nachází ve městě Náchod (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Hotel U Beránka Náchod má celkové hodnocení 8,4. Pro Hotel Hotel U Beránka Náchod momentálně evidujeme 521 recenzí.

Hotel Hynek

8,2

Hotel Hynek

Ubytování (Hotel) Hotel Hynek. Hotel Hynek se nachází v Náchodě, který leží mezi Orlickými horami a Kladským pomezím. Ubytování Hotel Hynek se nachází ve městě Náchod (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Hotel Hynek má celkové hodnocení 8,2. Pro Hotel Hotel Hynek momentálně evidujeme 178 recenzí.

Hotel Hron

8,1

Hotel Hron

Ubytování (Hotel) Hotel Hron. Hotel Hron se nachází v Náchodě, 1,8 km od vleku Brabák a 2 km od vleku Maliňák. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi ve všech prostorách. Ubytování Hotel Hron se nachází ve městě Náchod (Česko - Královéhradecký kraj).

Wellness Hotel Vyhlidka

8,1

Wellness Hotel Vyhlidka

Ubytování (Hotel) Wellness Hotel Vyhlidka. Hotel Vyhlídka se těší klidné poloze na úpatí Orlických hor. Nabízí panoramatické výhledy na Náchod a jeho součástí jsou lázně s krytým bazénem. Ubytování Wellness Hotel Vyhlidka se nachází ve městě Náchod (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Wellness Hotel Vyhlidka má celkové hodnocení 8,1. Pro Hotel Wellness Hotel Vyhlidka momentálně evidujeme 85 recenzí.

Hotel u města Prahy

7,8

Hotel u města Prahy

Ubytování (Hotel) Hotel u města Prahy. Hotel u města Prahy se nachází v Náchodě, 2,4 km od vleku Brabák a 3 km od vleku Maliňák. Nabízí restaurací, bar a v celém objektu zdarma Wi-Fi. Ubytování Hotel u města Prahy se nachází ve městě Náchod (Česko - Královéhradecký kraj).

Hotel Zimní stadion Náchod

7,4

Hotel Zimní stadion Náchod

Ubytování (Hotel) Hotel Zimní stadion Náchod. Tříhvězdičkový Hotel Zimní stadion Náchod nabízí bar, sdílený lounge a turistické informace. Ubytování Hotel Zimní stadion Náchod se nachází ve městě Náchod (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Hotel Zimní stadion Náchod má celkové hodnocení 7,4. Pro Hotel Hotel Zimní stadion Náchod momentálně evidujeme 331 recenzí.

Karavan,předstan

Karavan,předstan

Ubytování (Kemp) Karavan,předstan. Kemp Karavan se nachází v Náchodě a nabízí ubytování s posezením. Všechny apartmány mají klimatizaci a TV s plochou obrazovkou. Ubytování Karavan,předstan se nachází ve městě Náchod (Česko - Královéhradecký kraj).

Čertovka Peklo

Čertovka Peklo

Ubytování (Penzion – hostinec) Čertovka Peklo. Penzion Čertovka Peklo se nachází v Náchodě, 16 km od lyžařského vleku Brabák a 17 km od lyžařského vleku Maliňák, a nabízí restauraci, bar, zahradu a... Ubytování Čertovka Peklo se nachází ve městě Náchod (Česko - Královéhradecký kraj).

Krásný rodinný dům v klidném prostředí

Krásný rodinný dům v klidném prostředí

Ubytování (Apartmán) Krásný rodinný dům v klidném prostředí. Krásný rodinný dům v klidném prostředí se nachází v Náchodě, 4,3 km od lyžařského vleku Brabák a 5 km od vleku Maliňák. Ubytování Krásný rodinný dům v klidném prostředí se nachází ve městě Náchod (Česká republika - Královéhradecký kraj). Pro Apartmán Krásný rodinný dům v klidném prostředí nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Sportovni apartman

Sportovni apartman

Ubytování (Apartmán) Sportovni apartman. Sportovni apartman is situated in Náchod. The accommodation is 49 km from Karpacz. This apartment features a living room and a fully equipped kitchen. Ubytování Sportovni apartman se nachází ve městě Náchod (Česko - Královéhradecký kraj).

Penzion Rozálie

Penzion Rozálie

Ubytování (Apartmány) Penzion Rozálie. Penzion Rozálie has city views, free WiFi and free private parking, set in Náchod, 2.9 km from Maliňák. Ubytování Penzion Rozálie se nachází ve městě Náchod (Česko - Královéhradecký kraj).

APARTMÁN POD KAPLIČKOU

APARTMÁN POD KAPLIČKOU

Ubytování (Apartmán) APARTMÁN POD KAPLIČKOU. Boasting a garden, barbecue facilities, and a terrace, APARTMÁN POD KAPLIČKOU features accommodation in Náchod with free WiFi and city views. Ubytování APARTMÁN POD KAPLIČKOU se nachází ve městě Náchod (Česko - Královéhradecký kraj).

Ubytování u lípy

Ubytování u lípy

Ubytování (Apartmán) Ubytování u lípy. Ubytování u lípy se nachází v Náchodě, 3 km od vleku Maliňák a nabízí bar, bezplatné Wi-Fi, pokojovou službu a turistické informace. Ubytování Ubytování u lípy se nachází ve městě Náchod (Česko - Královéhradecký kraj).

Apartmán Jizbice u Náchoda

Apartmán Jizbice u Náchoda

Ubytování (Apartmán) Apartmán Jizbice u Náchoda. HOSTINEC Pod Chatou is set in Náchod and offers a bar. The accommodation is 49 km from Lądek-Zdrój. Ubytování Apartmán Jizbice u Náchoda se nachází ve městě Náchod (Česko - Královéhradecký kraj).