Hledat

Ubytování

Soukromé ubytování na pile Apartmán

Zálesí, Javorník, 790 70, Česká republika - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmán) Soukromé ubytování na pile. Soukromé ubytování na pile se nachází v Javorníku a nabízí ubytování se soukromým bazénem, výhledem do zahrady a terasou. 40 km od města Duszniki Zdrój. Ubytování Soukromé ubytování na pile se nachází ve městě Javorník (Česko - Olomoucký kraj).

Popis ubytování Soukromé ubytování na pile

Apartmán má 2 ložnice, TV s plochou obrazovkou a plně vybavený kuchyňský kout s lednicí. Apartmán stojí 32 km od obce Polanica-Zdrój a 22 km od Kłodzka. 40 km od města Duszniki Zdrój. Soukromé ubytování na pile se nachází v Javorníku a nabízí ubytování se soukromým bazénem, výhledem do zahrady a terasou. Na místě je neplacené soukromé parkoviště.

Jiná ubytování ve městě Javorník

Fajna farma

9,9

Fajna farma

Ubytování (Farma) Fajna farma. Fajna farma se nachází v Javorníku, 49 km od města Duszniki Zdrój. Nabízí zahradu, gril, terasu, Wi-Fi zdarma a soukromé parkoviště. Ubytování Fajna farma se nachází ve městě Javorník (Česko - Olomoucký kraj).

Apartman pod Zamkem

9,5

Apartman pod Zamkem

Ubytování (Apartmán) Apartman pod Zamkem. Apartmán Pod zámkem se nachází v Javorníku. Lze v něm zdarma využívat Wi-Fi. Apartmán má kuchyň, posezení, TV a koupelnu s vanou. Nechybí ani gril. Ubytování Apartman pod Zamkem se nachází ve městě Javorník (Česká republika - Olomoucký kraj). Ubytování Apartman pod Zamkem má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmán Apartman pod Zamkem momentálně evidujeme 10 recenzí.

Wellness Rychleby

9,4

Wellness Rychleby

Ubytování (Privát) Wellness Rychleby. Tento apartmán se nachází v Javorníku, 35 km od města Polanica-Zdrój. Ubytování Wellness Rychleby se nachází ve městě Javorník (Česká republika - Olomoucký kraj). Ubytování Wellness Rychleby má celkové hodnocení 9,4. Pro Privát Wellness Rychleby momentálně evidujeme 94 recenzí.

Apartmán POHODA Javorník

9,1

Apartmán POHODA Javorník

Ubytování (Vila) Apartmán POHODA Javorník. Apartmán POHODA Javorník se nachází v Javorníku. Nabízí výhled do zahrady, plně vybavenou kuchyň a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmán POHODA Javorník se nachází ve městě Javorník (Česká republika - Olomoucký kraj). Ubytování Apartmán POHODA Javorník má celkové hodnocení 9,1. Pro Vila Apartmán POHODA Javorník momentálně evidujeme 7 recenzí.

Hotel Taverna

9

Hotel Taverna

Ubytování (Hotel) Hotel Taverna. Hotel Taverna se nachází v Javorníku. Nabízí bar, terasu a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Ubytování Hotel Taverna se nachází ve městě Javorník (Česko - Olomoucký kraj).

Apartmány u Martina

8,6

Apartmány u Martina

Ubytování (Apartmán) Apartmány u Martina. Apartmány u Martina se nachází v Javorníku a nabízí ubytování s TV s plochou obrazovkou a kuchyní. Hosté mohou relaxovat v zahradě. Ubytování Apartmány u Martina se nachází ve městě Javorník (Česko - Olomoucký kraj).

Hostinec Na Návsi

7,9

Hostinec Na Návsi

Ubytování (Penzion) Hostinec Na Návsi. Hostinec Na Návsi se nachází v Javorníku. Nabízí bezplatnou službu půjčení jízdních kol, zahradu, sdílenou kuchyň a dětské hřiště. Ubytování Hostinec Na Návsi se nachází ve městě Javorník (Česká republika - Olomoucký kraj). Ubytování Hostinec Na Návsi má celkové hodnocení 7,9. Pro Penzion Hostinec Na Návsi momentálně evidujeme 15 recenzí.

Penzion Isolde

7,6

Penzion Isolde

Ubytování (Penzion – hostinec) Penzion Isolde. Penzion Isolde s restaurací a venkovním bazénem se nachází 3 km od Javorníku a 19 km od krápníkové jeskyně Na Pomezí. Ubytování Penzion Isolde se nachází ve městě Javorník (Česko - Olomoucký kraj).

Ubytování u Indrů

Ubytování u Indrů

Ubytování (Vila) Ubytování u Indrů. Ubytování u Indrů se nachází v Javorníku. Nabízí plně vybavenou kuchyni. Tato vila má TV s plochou obrazovkou a 6 ložnic. K zázemí patří terasa. Ubytování Ubytování u Indrů se nachází ve městě Javorník (Česko - Olomoucký kraj).

Soukromé ubytování na pile

Soukromé ubytování na pile

Ubytování (Apartmán) Soukromé ubytování na pile. Soukromé ubytování na pile se nachází v Javorníku a nabízí ubytování se soukromým bazénem, výhledem do zahrady a terasou. Ubytování Soukromé ubytování na pile se nachází ve městě Javorník (Česko - Olomoucký kraj).

Hotel Pod Zámkem

Hotel Pod Zámkem

Ubytování (Hotel) Hotel Pod Zámkem. Featuring a restaurant and free WiFi, Hotel Pod Zámkem is located in Javorník. Guests can enjoy city views. At the hotel, all rooms have a wardrobe. Ubytování Hotel Pod Zámkem se nachází ve městě Javorník (Česko - Olomoucký kraj).