Hledat

Ubytování

Sonnenhütte Chata

Bichlbergweg, 5522 Sankt Martin am Tennengebirge, Rakousko - Zobrazit mapu

Ubytování (Chata) Sonnenhütte. Sonnenhütte se nachází v obci Sankt Martin am Tennengebirge v Salcbursku a nabízí terasu a výhled do zahrady. Schönau am Königssee leží 33 km daleko. Ubytování Sonnenhütte se nachází ve městě Sankt Martin am Tennengebirge (Rakousko - Salcbursko).

Popis ubytování Sonnenhütte

Po dni stráveném pěší turistikou nebo lyžováním mohou hosté relaxovat v zahradě nebo ve společném salonku. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Sonnenhütte stojí 34 km od Berchtesgadenu a 45 km od Salcburku. K dispozici je také gril. Ložní prádlo a ručníky jsou zajištěny. A. Na salcburské letiště W. Chata má DVD přehrávač, kuchyň s myčkou nádobí, mikrovlnnou troubou a lednicí, obývací pokoj, jídelní kout, 2 ložnice a 1 koupelnu s vanou nebo sprchou. Sonnenhütte se nachází v obci Sankt Martin am Tennengebirge v Salcbursku a nabízí terasu a výhled do zahrady. Schönau am Königssee leží 33 km daleko. Mozarta je to 46 km.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

  • Domácí zvířata povolena
  • Rodinné pokoje

Jiná ubytování ve městě Sankt Martin am Tennengebirge

Reithgut

10

Reithgut

Ubytování (Apartmán) Reithgut. Reithgut se nachází v obci Sankt Martin am Tennengebirge a nabízí ubytování se soukromým bazénem, výhledem do zahrady a balkonem. Ubytování Reithgut se nachází ve městě Sankt Martin am Tennengebirge (Rakousko - Salcbursko).

Chalets Almidylle

9,8

Chalets Almidylle

Ubytování (Horské chaty) Chalets Almidylle. Located in Sankt Martin am Tennengebirge, 20 km from Flachau, Chalets Almidylle provides a garden and free WiFi. Ubytování Chalets Almidylle se nachází ve městě 5531 Eben im Pongau (Rakousko - Salcbursko).

Haus Fuchs

9,8

Haus Fuchs

Ubytování (Apartmány) Haus Fuchs. Haus Fuchs se nachází v Sankt Martin am Tennengebirge. Nabízí výhled do zahrady, Wi-Fi zdarma a bezplatné parkování. Ubytování Haus Fuchs se nachází ve městě Sankt Martin am Tennengebirge (Rakousko - Salcbursko).

Ferienwohnung Maria Gstatter

9,8

Ferienwohnung Maria Gstatter

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Maria Gstatter. Ferienwohnung Maria Gstatter stojí v St. Martinu, do 200 metrů od sjezdovky, zastávky skibusu, restaurací, supermarketů, běžkařských tratí, kluziště a... Ubytování Ferienwohnung Maria Gstatter se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Gästehaus Eder

9,6

Gästehaus Eder

Ubytování (Penzion) Gästehaus Eder. Gästehaus Eder se nachází 1000 metrů nad mořem ve městě Sankt Martin am Tennengebirge. Nabízí pohodlné ubytování s krásným výhledem na Dachstein. Ubytování Gästehaus Eder se nachází ve městě Edtstraße 14 (Rakousko - Salcbursko).

Appartement Haus Gsenger

9,6

Appartement Haus Gsenger

Ubytování (Apartmán) Appartement Haus Gsenger. Apartment Gsenger se nachází v centru města St. Martin am Tennengebirge, 7 km od lyžařského areálu Dachstein West. Ubytování Appartement Haus Gsenger se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Apartment Tennengebirge

9,6

Apartment Tennengebirge

Ubytování (Apartmán) Apartment Tennengebirge. Z tohoto prostorného apartmánu mají hosté panoramatický výhled na pohoří Tennengebirge a nachází se v obci Lungötz v údolí Lammertal. Ubytování Apartment Tennengebirge se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Ella's

9,6

Ella's

Ubytování (Apartmány) Ella's. Ella's se nachází v obci Fusch an der Glocknerstraße v Salcbursku a nabízí balkon a výhled na hory. 11 km od Zell am See. Ubytování Ella's se nachází ve městě Sankt Martin am Tennengebirge (Rakousko - Salcbursko).

Landhotel Anna

9,5

Landhotel Anna

Ubytování (Hotel) Landhotel Anna. Landhotel Anna se nachází v obci Sankt Martin am Tennengebirge a byl otevřen v prosinci 2018 po rozsáhlé rekonstrukci. Ubytování Landhotel Anna se nachází ve městě Sankt Martin am Tennengebirge (Rakousko - Salcbursko).

Appartement FreiRaum

9,5

Appartement FreiRaum

Ubytování (Apartmán) Appartement FreiRaum. Appartement FreiRaum se nachází v obci Sankt Martin am Tennengebirge v Salcbursku a nabízí zahradu. Ubytování Appartement FreiRaum se nachází ve městě Sankt Martin am Tennengebirge (Rakousko - Salcbursko).

Ferienwohnung Grubweg

9,4

Ferienwohnung Grubweg

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Grubweg. Apartmán Ferienwohnung Grubweg se nachází přibližně 1,4 km od městečka St. Martin im Tennengebirge a nabízí terasu a výhled na hory. Ubytování Ferienwohnung Grubweg se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Haus Kraft

9,4

Haus Kraft

Ubytování (Apartmány) Haus Kraft. Haus Kraft se nachází pouhých 150 metrů od místního lyžařského vleku a v dobrých sněhových podmínkách se k němu dá dostat na lyžích. Ubytování Haus Kraft se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Vorderhof

9,4

Vorderhof

Ubytování (Apartmán) Vorderhof. Tento velký tradičně zařízený apartmán nabízí Wi-Fi zdarma, terasu a panoramatický výhled na pohoří Tennengebirge. Ubytování Vorderhof se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Haus Farmer

9,4

Haus Farmer

Ubytování (Penzion) Haus Farmer. Haus Farmer má výhled na Sankt Martin a pohoří Tennengebirge a nabízí pokoje a apartmány s balkonem a výhledem na hory a také soukromé neplacené... Ubytování Haus Farmer se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Oberharreithhof

9,3

Oberharreithhof

Ubytování (Farma) Oberharreithhof. Tato ekologická farma se nachází na kopci nad obcí Sankt Martin, 4 km od centra obce a malého lyžařského areálu. Ubytování Oberharreithhof se nachází ve městě Sankt Martin am Tennengebirge (Rakousko - Salcbursko).

Appartment Kainhofer

9,3

Appartment Kainhofer

Ubytování (Apartmány) Appartment Kainhofer. Appartment Kainhofer se nachází v obci St.Martin am Tennengebirge, pouhých 200 metrů od snowtubingové dráhy a 1 km od okolních sjezdovek, stezek pro túry... Ubytování Appartment Kainhofer se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Apartments Alpenfrieden

9,3

Apartments Alpenfrieden

Ubytování (Apartmány) Apartments Alpenfrieden. Appartements Alpenfrieden se nachází 6 km od lyžařského areálu Dachstein West a 100 metrů od zastávky skibusu. Ubytování Apartments Alpenfrieden se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Ferienwohnung *endlich Urlaub*

9,2

Ferienwohnung *endlich Urlaub*

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung *endlich Urlaub*. Ferienwohnung * endlich Urlaub * nabízí ubytování s výhledem do zahrady, terasou a rychlovarnou konvicí, asi 600 metrů od lanovky Speiereckbahn. Ubytování Ferienwohnung *endlich Urlaub* se nachází ve městě Sankt Martin am Tennengebirge (Rakousko - Salcbursko).

Berghotel Lämmerhof

9

Berghotel Lämmerhof

Ubytování (Hotel) Berghotel Lämmerhof. Berghotel Lämmerhof se nachází na krásném místě ve výšce 920 metrů nad mořem v údolí Lammertal a je obklopený vrcholy pohoří Tennengebirge a Dachsteinský... Ubytování Berghotel Lämmerhof se nachází ve městě Sankt Martin am Tennengebirge (Rakousko - Salcbursko).

Ferienhaus Rosi

9

Ferienhaus Rosi

Ubytování (Apartmány) Ferienhaus Rosi. Ferienhaus Rosi se nachází na klidném místě v horské oblasti Lammertal, hned vedle dětské sjezdovky. Ubytování Ferienhaus Rosi se nachází ve městě Sankt Martin am Tennengebirge (Rakousko - Salcbursko).

Gasthof Post St. Martin am Tgb.

8,9

Gasthof Post St. Martin am Tgb.

Ubytování (Bed and breakfast) Gasthof Post St. Martin am Tgb.. Gasthof Post St. Martin am Tgb se nachází v obci Sankt Martin am Tennengebirge v Salcbursku. Poskytuje ubytování s bezplatným soukromým parkovištěm. Ubytování Gasthof Post St. Martin am Tgb. se nachází ve městě Sankt Martin am Tennengebirge (Rakousko - Salcbursko).

Landhaus Weiss

8,9

Landhaus Weiss

Ubytování (Prázdninový dům) Landhaus Weiss. Landhaus Weiss se nachází v obci Sankt Martin am Tennengebirge, 16 km od města Flachau. Ubytování Landhaus Weiss se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Apartment Knablhof

8,9

Apartment Knablhof

Ubytování (Apartmány) Apartment Knablhof. Apartment Knablhof jsou apartmány situované v Sankt Martinu am Tennengebirge, 19 km od Flachau. K dispozici je zahrada a lze tu zdarma využívat Wi-Fi. Ubytování Apartment Knablhof se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Familiengästehaus Ingrid

8,8

Familiengästehaus Ingrid

Ubytování (Apartmány) Familiengästehaus Ingrid. Familiengästehaus Ingrid se nachází 500 metrů od centra a lyžařského vleku v obci Sankt Martin am Tennengebirge. Ubytování Familiengästehaus Ingrid se nachází ve městě Obersteinstraße 14 (Rakousko - Salcbursko).

Haus Laubichler

8,7

Haus Laubichler

Ubytování (Apartmán) Haus Laubichler. Haus Laubichler je dům situovaný v obci St. Martin am Tennengebirge, 1 km od lyžařského vleku. Ubytování Haus Laubichler se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Wohlfühlhotel Martinerhof

8,6

Wohlfühlhotel Martinerhof

Ubytování (Hotel) Wohlfühlhotel Martinerhof. Tento 4hvězdičkový hotel se nachází v obci Sankt Martin am Tennengebirge. Ubytování Wohlfühlhotel Martinerhof se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Apartment Edi´s

8,3

Apartment Edi´s

Ubytování (Apartmán) Apartment Edi´s. Situated in Sankt Martin am Tennengebirge in the Salzburg region, Apartment Edi´s features a balcony and mountain views. Ubytování Apartment Edi´s se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Appartements Haus Bergland

8,2

Appartements Haus Bergland

Ubytování (Apartmány) Appartements Haus Bergland. Appartements Haus Bergland nabízí ubytování se zahradou v obci Sankt Martin am Tennengebirge, 200 km od Lince. Ve všech prostorách je zdarma dostupné... Ubytování Appartements Haus Bergland se nachází ve městě Sankt Martin am Tennengebirge (Rakousko - Salcbursko).

Landhaus Metzgerstubn

8,2

Landhaus Metzgerstubn

Ubytování (Bed and breakfast) Landhaus Metzgerstubn. Landhaus Metzgerstubn se nachází v Sankt Martinu v Salcbursku a nabízí ubytování s bezplatným soukromým parkovištěm. K dispozici je také sauna. Ubytování Landhaus Metzgerstubn se nachází ve městě Sankt Martin am Tennengebirge (Rakousko - Salcbursko).

Appartment Lärchenalm

8,1

Appartment Lärchenalm

Ubytování (Apartmány) Appartment Lärchenalm. Appartment Lärchenalm se nachází 3 minuty jízdy od centra města Sankt Martin am Tennengebirge. Ubytování Appartment Lärchenalm se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Landhaus St. Georg

Landhaus St. Georg

Ubytování (Apartmán) Landhaus St. Georg. Landhaus St. Georg se nachází pouhý 1 km od centra obce St. Martin im Tennengebirge a nabízí ubytování se zahradou a výhledem na okolní hory. Ubytování Landhaus St. Georg se nachází ve městě Sankt Martin am Tennengebirge (Rakousko - Salcbursko).

Appartement Sophia

Appartement Sophia

Ubytování (Apartmán) Appartement Sophia. Appartement Sophia se nachází v Sankt Martinu v Salcbursku a nabízí terasu a výhled do zahrady. 40 km od Bad Gasteinu. Ubytování Appartement Sophia se nachází ve městě Sankt Martin am Tennengebirge (Rakousko - Salcbursko).

One-Bedroom Apartment in St. Martin a.T.

One-Bedroom Apartment in St. Martin a.T.

Ubytování (Apartmán) One-Bedroom Apartment in St. Martin a.T.. One-Bedroom Apartment in St. Martin a.T. se nachází v obci Sankt Martin am Tennengebirge, 1 km od lyžařského areálu. Ubytování One-Bedroom Apartment in St. Martin a.T. se nachází ve městě Sankt Martin am Tennengebirge (Rakousko - Salcbursko).