Hledat

Ubytování

Sonnenhütte Chata

Bichlbergweg, 5522 Sankt Martin am Tennengebirge, Rakousko - Zobrazit mapu

Ubytování (Chata) Sonnenhütte. Sonnenhütte se nachází v obci Sankt Martin am Tennengebirge v Salcbursku a nabízí terasu a výhled do zahrady. Schönau am Königssee leží 33 km daleko. Ubytování Sonnenhütte se nachází ve městě Sankt Martin am Tennengebirge (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 323 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování Sonnenhütte

Po dni stráveném pěší turistikou nebo lyžováním mohou hosté relaxovat v zahradě nebo ve společném salonku. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Sonnenhütte stojí 34 km od Berchtesgadenu a 45 km od Salcburku. K dispozici je také gril. Ložní prádlo a ručníky jsou zajištěny. A. Na salcburské letiště W. Chata má DVD přehrávač, kuchyň s myčkou nádobí, mikrovlnnou troubou a lednicí, obývací pokoj, jídelní kout, 2 ložnice a 1 koupelnu s vanou nebo sprchou. Sonnenhütte se nachází v obci Sankt Martin am Tennengebirge v Salcbursku a nabízí terasu a výhled do zahrady. Schönau am Königssee leží 33 km daleko. Mozarta je to 46 km.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

  • Domácí zvířata povolena
  • Rodinné pokoje

Jiná ubytování ve městě Sankt Martin am Tennengebirge

Reithgut

10

Reithgut

Ubytování (Apartmán) Reithgut. Reithgut se nachází v obci Sankt Martin am Tennengebirge a nabízí ubytování se soukromým bazénem, výhledem do zahrady a balkonem. Ubytování Reithgut se nachází ve městě Sankt Martin am Tennengebirge (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 540 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Waldmann

9,9

Haus Waldmann

Ubytování (Apartmán) Haus Waldmann. Haus Waldmann se nachází pouhých 1,1 km od centra obce Sankt Martin im Tennengebirge a nabízí obývací pokoj s TV s plochou obrazovkou, bezplatné Wi-Fi a... Ubytování Haus Waldmann se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Chalets Almidylle

9,8

Chalets Almidylle

Ubytování (Horské chaty) Chalets Almidylle. Located in Sankt Martin am Tennengebirge, 20 km from Flachau, Chalets Almidylle provides a garden and free WiFi. Ubytování Chalets Almidylle se nachází ve městě 5531 Eben im Pongau (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 10 308 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kendlbach

9,8

Kendlbach

Ubytování (Apartmán) Kendlbach. Apartmán Kendlbach je situován v obci Sankt Martin am Tennengebirge a nabízí ubytování s terasou. Ubytování Kendlbach se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Haus Fuchs

9,8

Haus Fuchs

Ubytování (Apartmány) Haus Fuchs. Haus Fuchs se nachází v Sankt Martin am Tennengebirge. Nabízí výhled do zahrady, Wi-Fi zdarma a bezplatné parkování. Ubytování Haus Fuchs se nachází ve městě Sankt Martin am Tennengebirge (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 549 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Maria Gstatter

9,8

Ferienwohnung Maria Gstatter

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Maria Gstatter. Ferienwohnung Maria Gstatter stojí v St. Martinu, do 200 metrů od sjezdovky, zastávky skibusu, restaurací, supermarketů, běžkařských tratí, kluziště a... Ubytování Ferienwohnung Maria Gstatter se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 666 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

FEWO St.Martin

9,6

FEWO St.Martin

Ubytování (Apartmán) FEWO St.Martin. FEWO St.Martin se nachází necelý 1 km od obce Sankt Martin am Tennengebirge a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. Ubytování FEWO St.Martin se nachází ve městě Sankt Martin am Tennengebirge (Rakousko - Salcbursko).

Alpenhof

9,6

Alpenhof

Ubytování (Hotel) Alpenhof. Alpenhof se nachází na klidném místě na okraji lesa, 5 minut pěšky od centra Sankt Martina am Tennengebirge. Ubytování Alpenhof se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Gästehaus Eder

9,6

Gästehaus Eder

Ubytování (Penzion) Gästehaus Eder. Gästehaus Eder se nachází 1000 metrů nad mořem ve městě Sankt Martin am Tennengebirge. Nabízí pohodlné ubytování s krásným výhledem na Dachstein. Ubytování Gästehaus Eder se nachází ve městě Edtstraße 14 (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 532 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartement Haus Gsenger

9,6

Appartement Haus Gsenger

Ubytování (Apartmán) Appartement Haus Gsenger. Apartment Gsenger se nachází v centru města St. Martin am Tennengebirge, 7 km od lyžařského areálu Dachstein West. Ubytování Appartement Haus Gsenger se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 284 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Tennengebirge

9,6

Apartment Tennengebirge

Ubytování (Apartmán) Apartment Tennengebirge. Z tohoto prostorného apartmánu mají hosté panoramatický výhled na pohoří Tennengebirge a nachází se v obci Lungötz v údolí Lammertal. Ubytování Apartment Tennengebirge se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 790 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Maranatha

9,5

Apartment Maranatha

Ubytování (Apartmán) Apartment Maranatha. Apartment Maranatha se nechází v obci Sankt Martin am Tennengebirge, 2,1 km od centra, a nabízí zahradu, terasu a kompletně vybavenou kuchyň. Ubytování Apartment Maranatha se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Landhotel Anna

9,5

Landhotel Anna

Ubytování (Hotel) Landhotel Anna. Landhotel Anna se nachází v obci Sankt Martin am Tennengebirge a byl otevřen v prosinci 2018 po rozsáhlé rekonstrukci. Ubytování Landhotel Anna se nachází ve městě Sankt Martin am Tennengebirge (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 967 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartement FreiRaum

9,5

Appartement FreiRaum

Ubytování (Apartmán) Appartement FreiRaum. Appartement FreiRaum se nachází v obci Sankt Martin am Tennengebirge v Salcbursku a nabízí zahradu. Ubytování Appartement FreiRaum se nachází ve městě Sankt Martin am Tennengebirge (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 395 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Wimmhof

9,4

Wimmhof

Ubytování (Apartmány) Wimmhof. Wimmhof disponuje prostornými, plně vybavenými apartmány s balkonem a bezplatným Wi-Fi připojením. Nachází se pouhých 200 metrů od centra městečka St. Ubytování Wimmhof se nachází ve městě Sankt Martin am Tennengebirge (Rakousko - Salcbursko).

Waldhaus

9,4

Waldhaus

Ubytování (Privát) Waldhaus. Penzion Waldhaus se nachází na slunném místě na kopci, 2 km od centra obce Sankt Martin a nejbližší sjezdovky rodinného lyžařského areálu Sankt Martin. Ubytování Waldhaus se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Hotel Pension Barbara

9,4

Hotel Pension Barbara

Ubytování (Penzion) Hotel Pension Barbara. Hotel Pension Barbara se nachází v obci Sankt Martin am Tennengebirge, 15 minut jízdy autem od lyžařských areálů Dachstein West a Obertauern. Ubytování Hotel Pension Barbara se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Ferienwohnung Grubweg

9,4

Ferienwohnung Grubweg

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Grubweg. Apartmán Ferienwohnung Grubweg se nachází přibližně 1,4 km od městečka St. Martin im Tennengebirge a nabízí terasu a výhled na hory. Ubytování Ferienwohnung Grubweg se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 853 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Kraft

9,4

Haus Kraft

Ubytování (Apartmány) Haus Kraft. Haus Kraft se nachází pouhých 150 metrů od místního lyžařského vleku a v dobrých sněhových podmínkách se k němu dá dostat na lyžích. Ubytování Haus Kraft se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 422 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienapartments Reusch

9,4

Ferienapartments Reusch

Ubytování (Apartmán) Ferienapartments Reusch. Ferienapartments Reusch se nachází přímo na kraji lesa ve městě Sankt Martin am Tennengebirge, 1000 metrů nad mořem. Ubytování Ferienapartments Reusch se nachází ve městě Lammertal 189 (Rakousko - Salcbursko).

Vorderhof

9,4

Vorderhof

Ubytování (Apartmán) Vorderhof. Tento velký tradičně zařízený apartmán nabízí Wi-Fi zdarma, terasu a panoramatický výhled na pohoří Tennengebirge. Ubytování Vorderhof se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 810 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Farmer

9,4

Haus Farmer

Ubytování (Penzion) Haus Farmer. Haus Farmer má výhled na Sankt Martin a pohoří Tennengebirge a nabízí pokoje a apartmány s balkonem a výhledem na hory a také soukromé neplacené... Ubytování Haus Farmer se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 134 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartment Kainhofer

9,3

Appartment Kainhofer

Ubytování (Apartmány) Appartment Kainhofer. Appartment Kainhofer se nachází v obci St.Martin am Tennengebirge, pouhých 200 metrů od snowtubingové dráhy a 1 km od okolních sjezdovek, stezek pro túry... Ubytování Appartment Kainhofer se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 762 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Oberharreithhof

9,3

Oberharreithhof

Ubytování (Farma) Oberharreithhof. Tato ekologická farma se nachází na kopci nad obcí Sankt Martin, 4 km od centra obce a malého lyžařského areálu. Ubytování Oberharreithhof se nachází ve městě Sankt Martin am Tennengebirge (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 289 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Alpenfrieden

9,3

Apartments Alpenfrieden

Ubytování (Apartmány) Apartments Alpenfrieden. Appartements Alpenfrieden se nachází 6 km od lyžařského areálu Dachstein West a 100 metrů od zastávky skibusu. Ubytování Apartments Alpenfrieden se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 586 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment-Kraft

9,2

Apartment-Kraft

Ubytování (Apartmán) Apartment-Kraft. Apartment-Kraft jsou apartmány s možností vlastního stravování a Wi-Fi zdarma situované v domě na klidném místě v Sankt Martinu am Tennengebirge, 500 metrů... Ubytování Apartment-Kraft se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Ferienwohnung *endlich Urlaub*

9,2

Ferienwohnung *endlich Urlaub*

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung *endlich Urlaub*. Ferienwohnung * endlich Urlaub * nabízí ubytování s výhledem do zahrady, terasou a rychlovarnou konvicí, asi 600 metrů od lanovky Speiereckbahn. Ubytování Ferienwohnung *endlich Urlaub* se nachází ve městě Sankt Martin am Tennengebirge (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 758 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Bauernhof Schobergut (SML110)

9,2

Apartment Bauernhof Schobergut (SML110)

Ubytování (Apartmán) Apartment Bauernhof Schobergut (SML110). Situated in Sankt Martin, Apartment Bauernhof Schobergut (SML110) features accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytování Apartment Bauernhof Schobergut (SML110) se nachází ve městě Sankt Martin am Tennengebirge (Rakousko - Salcbursko).

Berghotel Lämmerhof

9

Berghotel Lämmerhof

Ubytování (Hotel) Berghotel Lämmerhof. Berghotel Lämmerhof se nachází na krásném místě ve výšce 920 metrů nad mořem v údolí Lammertal a je obklopený vrcholy pohoří Tennengebirge a Dachsteinský... Ubytování Berghotel Lämmerhof se nachází ve městě Sankt Martin am Tennengebirge (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 243 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Schnöllhof

9

Schnöllhof

Ubytování (Bed and breakfast) Schnöllhof. Schöllhof se nachází na jižním svahu a nabízí ubytování v pokojích s balkonem, parketovou podlahou a soukromý balkon. Ubytování Schnöllhof se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Apartment Lechthaler

9

Apartment Lechthaler

Ubytování (Apartmán) Apartment Lechthaler. Situated along the Saalach River and 800 metres from Sankt Martin bei Lofer, Apartment Lechthaler offers amenities like a balcony and a flat-screen... Ubytování Apartment Lechthaler se nachází ve městě Sankt Martin am Tennengebirge (Rakousko - Salcbursko).

Ferienhaus Rosi

9

Ferienhaus Rosi

Ubytování (Apartmány) Ferienhaus Rosi. Ferienhaus Rosi se nachází na klidném místě v horské oblasti Lammertal, hned vedle dětské sjezdovky. Ubytování Ferienhaus Rosi se nachází ve městě Sankt Martin am Tennengebirge (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 343 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Landhaus Weiss

8,9

Landhaus Weiss

Ubytování (Prázdninový dům) Landhaus Weiss. Landhaus Weiss se nachází v obci Sankt Martin am Tennengebirge, 16 km od města Flachau. Ubytování Landhaus Weiss se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 327 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Knablhof

8,9

Apartment Knablhof

Ubytování (Apartmány) Apartment Knablhof. Apartment Knablhof jsou apartmány situované v Sankt Martinu am Tennengebirge, 19 km od Flachau. K dispozici je zahrada a lze tu zdarma využívat Wi-Fi. Ubytování Apartment Knablhof se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 440 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Familiengästehaus Ingrid

8,8

Familiengästehaus Ingrid

Ubytování (Apartmány) Familiengästehaus Ingrid. Familiengästehaus Ingrid se nachází 500 metrů od centra a lyžařského vleku v obci Sankt Martin am Tennengebirge. Ubytování Familiengästehaus Ingrid se nachází ve městě Obersteinstraße 14 (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 994 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Laubichler

8,7

Haus Laubichler

Ubytování (Apartmán) Haus Laubichler. Haus Laubichler je dům situovaný v obci St. Martin am Tennengebirge, 1 km od lyžařského vleku. Ubytování Haus Laubichler se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 660 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Edelweiss

8,6

Pension Edelweiss

Ubytování (Penzion) Pension Edelweiss. Pension Edelweiss se nachází přímo v centru města St. Martin am Tennengebirge, jen 5 km od dálnice A10 Tauern. Ubytování Pension Edelweiss se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Wohlfühlhotel Martinerhof

8,6

Wohlfühlhotel Martinerhof

Ubytování (Hotel) Wohlfühlhotel Martinerhof. Tento 4hvězdičkový hotel se nachází v obci Sankt Martin am Tennengebirge. Ubytování Wohlfühlhotel Martinerhof se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 607 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Alpenchalet Basecamp

8,5

Alpenchalet Basecamp

Ubytování (Venkovský dům) Alpenchalet Basecamp. Alpenchalet Basecamp leží jen 150 metrů od centra obce Sankt Martin, v místě s přímým přístupem k lanovce. Ubytování Alpenchalet Basecamp se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Apartment Edi´s

8,3

Apartment Edi´s

Ubytování (Apartmán) Apartment Edi´s. Situated in Sankt Martin am Tennengebirge in the Salzburg region, Apartment Edi´s features a balcony and mountain views. Ubytování Apartment Edi´s se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 450 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartements Haus Bergland

8,2

Appartements Haus Bergland

Ubytování (Apartmány) Appartements Haus Bergland. Appartements Haus Bergland nabízí ubytování se zahradou v obci Sankt Martin am Tennengebirge, 200 km od Lince. Ve všech prostorách je zdarma dostupné... Ubytování Appartements Haus Bergland se nachází ve městě Sankt Martin am Tennengebirge (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 268 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartment Lärchenalm

8,1

Appartment Lärchenalm

Ubytování (Apartmány) Appartment Lärchenalm. Appartment Lärchenalm se nachází 3 minuty jízdy od centra města Sankt Martin am Tennengebirge. Ubytování Appartment Lärchenalm se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 787 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gasthof-Pension Mentenwirt

7,5

Gasthof-Pension Mentenwirt

Ubytování (Penzion) Gasthof-Pension Mentenwirt. Penzion Gasthof-Pension Mentenwirt se nachází v obci Sankt Martin a nabízí lyžárnu, bar, terasu, neplacené soukromé parkoviště a restauraci servírující... Ubytování Gasthof-Pension Mentenwirt se nachází ve městě Sankt Martin am Tennengebirge (Rakousko - Salcbursko).

Apartments Premium Appartements Sonnenbahn St. Michael im Lungau - OSB021008-CYA

Apartments Premium Appartements Sonnenbahn St. Michael im Lungau - OSB021008-CYA

Ubytování (Apartmán) Apartments Premium Appartements Sonnenbahn St. Michael im Lungau - OSB021008-CYA. Situated in Sankt Martin in the Salzburg region, Apartments Premium Appartements Sonnenbahn St. Michael im Lungau - OSB021008-CYA features a balcony. Ubytování Apartments Premium Appartements Sonnenbahn St. Michael im Lungau - OSB021008-CYA se nachází ve městě Sankt Martin am Tennengebirge (Rakousko - Salcbursko).

Apartments Premium Appartements Sonnenbahn St. Michael im Lungau - OSB021008-DYB

Apartments Premium Appartements Sonnenbahn St. Michael im Lungau - OSB021008-DYB

Ubytování (Apartmán) Apartments Premium Appartements Sonnenbahn St. Michael im Lungau - OSB021008-DYB. Situated in Sankt Martin in the Salzburg region, Apartments Premium Appartements Sonnenbahn St. Michael im Lungau - OSB021008-DYB features a balcony. Ubytování Apartments Premium Appartements Sonnenbahn St. Michael im Lungau - OSB021008-DYB se nachází ve městě Sankt Martin am Tennengebirge (Rakousko - Salcbursko).

Landhaus St. Georg

Landhaus St. Georg

Ubytování (Apartmán) Landhaus St. Georg. Landhaus St. Georg se nachází pouhý 1 km od centra obce St. Martin im Tennengebirge a nabízí ubytování se zahradou a výhledem na okolní hory. Ubytování Landhaus St. Georg se nachází ve městě Sankt Martin am Tennengebirge (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 421 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hütte Monigold

Hütte Monigold

Ubytování (Prázdninový dům) Hütte Monigold. Hütte Monigold se nachází v obci Sankt Martin am Tennengebirge u Salcburku, 19 km od Popradu. Ubytování Hütte Monigold se nachází ve městě Sankt Martin am Tennengebirge (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 116 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Martiniberg

Martiniberg

Ubytování (Apartmán) Martiniberg. Martiniberg is set in Sankt Martin. Guests have access to free WiFi throughout the property. Ubytování Martiniberg se nachází ve městě Sankt Martin am Tennengebirge (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 600 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

One-Bedroom Apartment in St. Martin a.T.

One-Bedroom Apartment in St. Martin a.T.

Ubytování (Apartmán) One-Bedroom Apartment in St. Martin a.T.. One-Bedroom Apartment in St. Martin a.T. se nachází v obci Sankt Martin am Tennengebirge, 1 km od lyžařského areálu. Ubytování One-Bedroom Apartment in St. Martin a.T. se nachází ve městě Sankt Martin am Tennengebirge (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 522 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Landhaus Theresia

Landhaus Theresia

Ubytování (Apartmán) Landhaus Theresia. Landhaus Theresia is set in Sankt Martin am Tennengebirge and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Landhaus Theresia se nachází ve městě Sankt Martin am Tennengebirge (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 579 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartement Sophia

Appartement Sophia

Ubytování (Apartmán) Appartement Sophia. Appartement Sophia se nachází v Sankt Martinu v Salcbursku a nabízí terasu a výhled do zahrady. 40 km od Bad Gasteinu. Ubytování Appartement Sophia se nachází ve městě Sankt Martin am Tennengebirge (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 9 055 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)