Hledat

Ubytování

Sóház Panzió és Apartmanház Bed and breakfast

5000 Szolnok, Sóház út 4., Maďarsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Bed and breakfast) Sóház Panzió és Apartmanház. The Sóház Panzió és Apartmanházl enjoys a quiet location only 150 metres from the Tisza river. Ubytování Sóház Panzió és Apartmanház se nachází ve městě Szolnok (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 436 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování Sóház Panzió és Apartmanház

It offers air-conditioned apartments, free Wi-Fi, free private parking and free use of its tennis courts. The Sóház Panzió és Apartmanházl enjoys a quiet location only 150 metres from the Tisza river. Within a 15-minute walk you can reach the Szolnok Train Station. All apartments in the Sóház Panzió és Apartmanház have a fully equipped kitchen, a satellite TV and a private bathroom. There is also a bar, a sunbathing terrace and a secured car park.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

 • Wi- Fi zdarma
 • Domácí zvířata povolena
 • Parkování zdarma
 • Bar

Vybavení ubytování Sóház Panzió és Apartmanház

 • Terasa
 • Domácí zvířata jsou povolena za případný poplatek.
 • Čokoláda a sušenky
 • Ovoce
 • Bufet s nabídkou jídel pro děti
 • Snídaně do pokoje
 • Bar
 • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.
 • Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná).
 • Automat (nápoje)
 • Úschova zavazadel
 • Fax/kopírka
 • Obchod se suvenýry
 • Služba žehlení Dodatečný poplatek
 • Služba praní Dodatečný poplatek
 • Recepce 24 hodin denně
 • Prostor pro kuřáky
 • Klimatizace
 • Všechny prostory nekuřácké
 • Topení
 • Rodinné pokoje
 • Nekuřácké pokoje

Jiná ubytování ve městě Szolnok

Moment Apartments

9,7

Moment Apartments

Ubytování (Aparthotel) Moment Apartments. Located in Szolnok in the Jasz-Nagykun-Szolnok region, Moment Apartments provides accommodation with free WiFi. Ubytování Moment Apartments se nachází ve městě (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 605 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Anna apartman

9,6

Anna apartman

Ubytování (Apartmán) Anna apartman. Located in Szolnok, Anna apartman provides accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Anna apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 082 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Csendes, kényelmes, vidám otthon

9,1

Csendes, kényelmes, vidám otthon

Ubytování (Apartmán) Csendes, kényelmes, vidám otthon. Csendes, kényelmes, vidám otthon is situated in Szolnok and offers a terrace. Ubytování Csendes, kényelmes, vidám otthon se nachází ve městě (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 423 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Centrum apartman

8,9

Centrum apartman

Ubytování (Apartmán) Centrum apartman. Centrum apartman is situated in Szolnok. This property offers access to a balcony, free private parking and free WiFi. Ubytování Centrum apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok). V následujících dnech se ceny pohybují od 801 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Andi üdülőház

8,7

Andi üdülőház

Ubytování (Apartmán) Andi üdülőház. Andi üdülőház is situated in Szolnok and offers a garden and a terrace. Ubytování Andi üdülőház se nachází ve městě (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok). V následujících dnech se ceny pohybují od 966 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ipari Park Panzió

8,7

Ipari Park Panzió

Ubytování (Penzion) Ipari Park Panzió. Boasting a garden and a terrace, Ipari Park Panzió is situated in Szolnok. Ubytování Ipari Park Panzió se nachází ve městě (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok). V následujících dnech se ceny pohybují od 827 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Tiszaliget Apartman és Szálló

8,6

Tiszaliget Apartman és Szálló

Ubytování (Bed and breakfast) Tiszaliget Apartman és Szálló. Tiszaliget Apartman és Szálló has garden views, free WiFi and free private parking, set in Szolnok. Ubytování Tiszaliget Apartman és Szálló se nachází ve městě (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok). V následujících dnech se ceny pohybují od 827 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Park Panzió***

8,5

Park Panzió***

Ubytování (Bed and breakfast) Park Panzió***. Park Panzió*** has garden views, free WiFi and free private parking, situated in Szolnok. Ubytování Park Panzió*** se nachází ve městě (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok). V následujících dnech se ceny pohybují od 801 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Semiramis Business Hotel

8,5

Semiramis Business Hotel

Ubytování (Hotel) Semiramis Business Hotel. Semiramis Business Hotel is situated 200 metres from the River Tisza in the centre of Szolnok, 700 metres from the Liget Thermal Spa and Experience Bath. Ubytování Semiramis Business Hotel se nachází ve městě (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 748 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Tulipán Szálló

8,5

Tulipán Szálló

Ubytování (Bed and breakfast) Tulipán Szálló. Tulipán Szálló offers accommodation in Szolnok. Most of the rooms at this bed and breakfast are air-conditioned. Ubytování Tulipán Szálló se nachází ve městě (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 135 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Garden Hotel Wellness és Konferencia

8,5

Garden Hotel Wellness és Konferencia

Ubytování (Hotel) Garden Hotel Wellness és Konferencia. Hotel Garden Wellness & Conference se nachází v zeleném pásu v Szolnoku, v odlehlé oblasti Tiszaliget, přitom však v dosahu centra. Ubytování Garden Hotel Wellness és Konferencia se nachází ve městě (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 965 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hozam Wellness és Apartman

8,3

Hozam Wellness és Apartman

Ubytování (Hotel) Hozam Wellness és Apartman. Hozam Hotel se těší prvotřídní poloze na poklidném místě nedaleko centra města a představuje ideální volbu pro pobyty plné relaxace a sportovních aktivit. Ubytování Hozam Wellness és Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 289 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Trojka Hotel És Panzió

7,7

Trojka Hotel És Panzió

Ubytování (Hotel) Trojka Hotel És Panzió. Trojka Hotel És Panzió is set in the recreational area of Szolnok, on the Tisza Riverbank. Ubytování Trojka Hotel És Panzió se nachází ve městě (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 849 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Tisza és Thermálfürdő

7,5

Hotel Tisza és Thermálfürdő

Ubytování (Hotel) Hotel Tisza és Thermálfürdő. Hotel Tisza és Thermálfürdő se nachází ve Szolnoku. Tento lázeňský hotel v barokním stylu nabízí 2 turecké lázně, parní lázeň, saunu, výhled na řeku Tisu,... Ubytování Hotel Tisza és Thermálfürdő se nachází ve městě (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 207 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Liget Hotel

7,4

Liget Hotel

Ubytování (Hotel) Liget Hotel. Offering modern, air-conditioned rooms with parquet flooring, the Liget Hotel enjoys a quiet location, a 15-minute walk from the centre of Szolnok. Ubytování Liget Hotel se nachází ve městě (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 336 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Baross-hat

Baross-hat

Ubytování (Apartmán) Baross-hat. Boasting air-conditioned accommodation with a patio, Baross-hat is set in Szolnok. The property features garden views. Ubytování Baross-hat se nachází ve městě (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 435 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ant - LAK

Ant - LAK

Ubytování (Apartmán) Ant - LAK. Ant - LAK is located in Szolnok. Guests staying at this apartment have access to free WiFi. The apartment is equipped with a flat-screen TV. Ubytování Ant - LAK se nachází ve městě Szolnok (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 190 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Baross-hat apartmanház

Baross-hat apartmanház

Ubytování (Apartmány) Baross-hat apartmanház. Set in Szolnok in the Jasz-Nagykun-Szolnok region, Baross-hat apartmanház offers accommodation with free WiFi. Ubytování Baross-hat apartmanház se nachází ve městě (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 346 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Centrum 2 apartman

Centrum 2 apartman

Ubytování (Apartmán) Centrum 2 apartman. Centrum 2 apartman is located in Szolnok. The apartment is equipped with 1 bedroom, 1 bathroom, a flat-screen TV with satellite channels, a dining area, a... Ubytování Centrum 2 apartman se nachází ve městě Szolnok (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 040 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Baross-hat 4

Baross-hat 4

Ubytování (Apartmán) Baross-hat 4. Boasting air-conditioned accommodation with a patio, Baross-hat 4 is set in Szolnok. With garden views, this accommodation offers a terrace. Ubytování Baross-hat 4 se nachází ve městě (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok). V následujících dnech se ceny pohybují od 920 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)