Hledat

Ubytování

Slovanský penzion Penzion

Těšice 472, Mikulčice, 696 19, Česká republika - Zobrazit mapu

Ubytování (Penzion) Slovanský penzion. Slovanský penzion se nachází v Mikulčicích a nabízí zahradu, terasu a ubytování v apartmánech s kuchyní a vlastní koupelnou. Wi-Fi je dostupné zdarma. Ubytování Slovanský penzion se nachází ve městě Mikulčice (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 320 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Slovanský penzion má celkové hodnocení 9,9. Pro Penzion Slovanský penzion momentálně evidujeme 37 recenzí.

Popis ubytování Slovanský penzion

Všechny apartmány ve Slovanském penzionu dále mají šatní skříň, TV s plochou obrazovkou, posezení a kávovar. Z některých apartmánů je výhled do zahrady. Na letiště Brno-Tuřany je to 67 km. Wi-Fi je dostupné zdarma. Slovanský penzion leží 39 km od Mikulova. Slovanský penzion se nachází v Mikulčicích a nabízí zahradu, terasu a ubytování v apartmánech s kuchyní a vlastní koupelnou. Mezi oblíbené aktivity v okolí Mikulčic patří cyklistika.

Vybavení ubytování Slovanský penzion

 • Prostory vhodné na piknik
 • Venkovní nábytek
 • Sluneční terasa
 • Terasa
 • Zahrada
 • Domácí zvířata nejsou povolena.
 • Aerobic Mimo ubytování Dodatečný poplatek
 • Cyklistika
 • Pěší turistika
 • Rybaření Mimo ubytování Dodatečný poplatek
 • Tenisový kurt Mimo ubytování Dodatečný poplatek
 • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v hotelových pokojích zdarma.
 • Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná).
 • Parkování na ulici
 • Hlídané parkoviště
 • Slunečníky
 • Individuální přihlášení/ odhlášení
 • Úschova zavazadel
 • Turistické informace
 • Knihy, DVD, hudba pro děti
 • Stolní hry/ puzzle
 • Klimatizace
 • Všechny prostory nekuřácké
 • Topení
 • Zvuková izolace
 • Rodinné pokoje
 • Nekuřácké pokoje

Jiná ubytování ve městě Mikulčice

Penzion Kateřina

9,7

Penzion Kateřina

Ubytování (Apartmán) Penzion Kateřina. Penzion Kateřina se nachází v Mikulčicích, 30 km od Mikulova a 49 km od rakouského města Laa an der Thaya. Ubytování Penzion Kateřina se nachází ve městě Mikulčice (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 566 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Kateřina má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Penzion Kateřina momentálně evidujeme 109 recenzí.

Vinařství Výmola

9,6

Vinařství Výmola

Ubytování (Penzion) Vinařství Výmola. Vinařství Výmola se nachází v Mikulčicích. Nabízí zahradu, terasu, Wi-Fi zdarma, nepřetržitě otevřenou recepci, zázemí pro grilování a bezplatné půjčení... Ubytování Vinařství Výmola se nachází ve městě Mikulčice (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 502 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Vinařství Výmola má celkové hodnocení 9,6. Pro Penzion Vinařství Výmola momentálně evidujeme 25 recenzí.

Rekreační dům U parku

9,2

Rekreační dům U parku

Ubytování (Prázdninový dům) Rekreační dům U parku. Rekreační dům U parku se nachází v Mikulčicích, 27 km od Valtic. Hosté zde mohou zdarma využívat Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Rekreační dům U parku se nachází ve městě Mikulčice (Česko - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 021 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Penzion ve Vinařství Maláník-Osička

9,1

Penzion ve Vinařství Maláník-Osička

Ubytování (Penzion) Penzion ve Vinařství Maláník-Osička. Penzion ve Vinařství Maláník-Osička je součástí vinařství a leží 1 km od centra Mikulčic a 30 minut jízdy autem od Lednicko-valtického areálu zapsaného na... Ubytování Penzion ve Vinařství Maláník-Osička se nachází ve městě Mikulčice (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 030 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion ve Vinařství Maláník-Osička má celkové hodnocení 9,1. Pro Penzion Penzion ve Vinařství Maláník-Osička momentálně evidujeme 51 recenzí.

Vinný sklep u Konečků

8,8

Vinný sklep u Konečků

Ubytování (Penzion) Vinný sklep u Konečků. Vinný sklep u Konečků se nachází v Mikulčicích. Nabízí sdílenou kuchyň, terasu, konferenční a banketové prostory a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Vinný sklep u Konečků se nachází ve městě Mikulčice (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 772 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Vinný sklep u Konečků má celkové hodnocení 8,8. Pro Penzion Vinný sklep u Konečků momentálně evidujeme 12 recenzí.

Penzion U Kostela

8,5

Penzion U Kostela

Ubytování (Penzion) Penzion U Kostela. Penzion U Kostela je součástí rodinného vinařství, kde nechybí vinný sklípek a pořádají se ochutnávky vín. Ubytování Penzion U Kostela se nachází ve městě Mikulčice (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 834 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion U Kostela má celkové hodnocení 8,5. Pro Penzion Penzion U Kostela momentálně evidujeme 156 recenzí.

U Matůšků

U Matůšků

Ubytování (Apartmány) U Matůšků. Set in Mikulčice, 30 km from Mikulov, U Matuška offers a bar and free WiFi. The apartment offers a terrace. Guests can relax in the garden at the property. Ubytování U Matůšků se nachází ve městě Mikulčice (Česko - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 067 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Penzion a vinný sklep U Slunečnice

Penzion a vinný sklep U Slunečnice

Ubytování (Apartmán) Penzion a vinný sklep U Slunečnice. Penzion a vinný sklep U Slunečnice is set in Mikulčice and offers a bar, a garden and a terrace. Ubytování Penzion a vinný sklep U Slunečnice se nachází ve městě Mikulčice (Česko - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 883 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Penzion Mikulecký Kutloch

Penzion Mikulecký Kutloch

Ubytování (Apartmán) Penzion Mikulecký Kutloch. Located in Mikulčice in the South Moravian region, Penzion Mikulecký Kutloch features a terrace. The accommodation is 38 km from Mikulov. Ubytování Penzion Mikulecký Kutloch se nachází ve městě Mikulčice (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 772 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Apartmán Penzion Mikulecký Kutloch nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Ubytování na výminku

Ubytování na výminku

Ubytování (Venkovský dům) Ubytování na výminku. Providing a terrace and free WiFi, Ubytování na výminku offers accommodation in Mikulčice. All units feature air conditioning and a flat-screen TV. Ubytování Ubytování na výminku se nachází ve městě Mikulčice (Česko - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 303 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Tradiční vinný sklep v jihomoravských Mikulčicích

Tradiční vinný sklep v jihomoravských Mikulčicích

Ubytování (Apartmán) Tradiční vinný sklep v jihomoravských Mikulčicích. Tradiční vinný sklep v jihomoravských Mikulčicích is set in Mikulčice. Guests staying at this apartment have access to a fully equipped kitchenette. Ubytování Tradiční vinný sklep v jihomoravských Mikulčicích se nachází ve městě Mikulčice (Česko - Jihomoravský kraj).