Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Mikulčice

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Mikulčice

Slovanský penzion

9,9

Slovanský penzion

Ubytování (Penzion) Slovanský penzion. Slovanský penzion se nachází v Mikulčicích a nabízí zahradu, terasu a ubytování v apartmánech s kuchyní a vlastní koupelnou. Wi-Fi je dostupné zdarma. Ubytování Slovanský penzion se nachází ve městě Mikulčice (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Slovanský penzion má celkové hodnocení 9,9. Pro Penzion Slovanský penzion momentálně evidujeme 37 recenzí.

Penzion Kateřina

9,7

Penzion Kateřina

Ubytování (Apartmán) Penzion Kateřina. Penzion Kateřina se nachází v Mikulčicích, 30 km od Mikulova a 49 km od rakouského města Laa an der Thaya. Ubytování Penzion Kateřina se nachází ve městě Mikulčice (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Penzion Kateřina má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Penzion Kateřina momentálně evidujeme 109 recenzí.

Vinařství Výmola

9,6

Vinařství Výmola

Ubytování (Penzion) Vinařství Výmola. Vinařství Výmola se nachází v Mikulčicích. Nabízí zahradu, terasu, Wi-Fi zdarma, nepřetržitě otevřenou recepci, zázemí pro grilování a bezplatné půjčení... Ubytování Vinařství Výmola se nachází ve městě Mikulčice (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Vinařství Výmola má celkové hodnocení 9,6. Pro Penzion Vinařství Výmola momentálně evidujeme 25 recenzí.

Rekreační dům U parku

9,2

Rekreační dům U parku

Ubytování (Prázdninový dům) Rekreační dům U parku. Rekreační dům U parku se nachází v Mikulčicích, 27 km od Valtic. Hosté zde mohou zdarma využívat Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Rekreační dům U parku se nachází ve městě Mikulčice (Česko - Jihomoravský kraj).

Penzion ve Vinařství Maláník-Osička

9,1

Penzion ve Vinařství Maláník-Osička

Ubytování (Penzion) Penzion ve Vinařství Maláník-Osička. Penzion ve Vinařství Maláník-Osička je součástí vinařství a leží 1 km od centra Mikulčic a 30 minut jízdy autem od Lednicko-valtického areálu zapsaného na... Ubytování Penzion ve Vinařství Maláník-Osička se nachází ve městě Mikulčice (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Penzion ve Vinařství Maláník-Osička má celkové hodnocení 9,1. Pro Penzion Penzion ve Vinařství Maláník-Osička momentálně evidujeme 51 recenzí.

Vinný sklep u Konečků

8,8

Vinný sklep u Konečků

Ubytování (Penzion) Vinný sklep u Konečků. Vinný sklep u Konečků se nachází v Mikulčicích. Nabízí sdílenou kuchyň, terasu, konferenční a banketové prostory a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Vinný sklep u Konečků se nachází ve městě Mikulčice (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Vinný sklep u Konečků má celkové hodnocení 8,8. Pro Penzion Vinný sklep u Konečků momentálně evidujeme 12 recenzí.

Penzion U Kostela

8,5

Penzion U Kostela

Ubytování (Penzion) Penzion U Kostela. Penzion U Kostela je součástí rodinného vinařství, kde nechybí vinný sklípek a pořádají se ochutnávky vín. Ubytování Penzion U Kostela se nachází ve městě Mikulčice (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Penzion U Kostela má celkové hodnocení 8,5. Pro Penzion Penzion U Kostela momentálně evidujeme 156 recenzí.

U Matůšků

U Matůšků

Ubytování (Apartmány) U Matůšků. Set in Mikulčice, 30 km from Mikulov, U Matuška offers a bar and free WiFi. The apartment offers a terrace. Guests can relax in the garden at the property. Ubytování U Matůšků se nachází ve městě Mikulčice (Česko - Jihomoravský kraj).

Penzion a vinný sklep U Slunečnice

Penzion a vinný sklep U Slunečnice

Ubytování (Apartmán) Penzion a vinný sklep U Slunečnice. Penzion a vinný sklep U Slunečnice is set in Mikulčice and offers a bar, a garden and a terrace. Ubytování Penzion a vinný sklep U Slunečnice se nachází ve městě Mikulčice (Česko - Jihomoravský kraj).

Ubytování na výminku

Ubytování na výminku

Ubytování (Venkovský dům) Ubytování na výminku. Providing a terrace and free WiFi, Ubytování na výminku offers accommodation in Mikulčice. All units feature air conditioning and a flat-screen TV. Ubytování Ubytování na výminku se nachází ve městě Mikulčice (Česko - Jihomoravský kraj).

Penzion Mikulecký Kutloch

Penzion Mikulecký Kutloch

Ubytování (Apartmán) Penzion Mikulecký Kutloch. Located in Mikulčice in the South Moravian region, Penzion Mikulecký Kutloch features a terrace. The accommodation is 38 km from Mikulov. Ubytování Penzion Mikulecký Kutloch se nachází ve městě Mikulčice (Česká republika - Jihomoravský kraj). Pro Apartmán Penzion Mikulecký Kutloch nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.