Hledat

Ubytování

Slavnikovska Fara 2 Apartmán

Ke Hradišti, Libice nad Cidlinou, 289 07, Česká republika - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmán) Slavnikovska Fara 2. Slavnikovska Fara 2 se nachází ve městě Libitz a nabízí restauraci, zahradu a terasu. 48 km od Hradce Králové. Ubytování Slavnikovska Fara 2 se nachází ve městě Libice nad Cidlinou (Česko - Středočeský kraj).

Popis ubytování Slavnikovska Fara 2

48 km od Hradce Králové. Tento klimatizovaný apartmán má 1 ložnici, TV s plochou obrazovkou a kuchyň s mikrovlnnou troubou a lednicí. V okolí se lze věnovat pěší turistice. Apartmán je vzdálený 44 km od Pardubic a 37 km od Mladé Boleslavi. Na letiště Pardubice je to 42 km. Slavnikovska Fara 2 se nachází ve městě Libitz a nabízí restauraci, zahradu a terasu. Ložní prádlo a ručníky jsou zajištěny.

Jiná ubytování ve městě Libice nad Cidlinou

STODOLA NA VSI

9,3

STODOLA NA VSI

Ubytování (Prázdninový dům) STODOLA NA VSI. STODOLA NA VSI se nachází v Poděbradech ve Středočeském kraji a nabízí terasu a výhled do zahrady. Na místě je soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování STODOLA NA VSI se nachází ve městě Libice nad Cidlinou (Česko - Středočeský kraj).

Ubytování v soukromí Opolany

Ubytování v soukromí Opolany

Ubytování (Apartmány) Ubytování v soukromí Opolany. Ubytování v soukromí Opolany provides accommodation with a garden and free WiFi. The apartment offers a terrace. Ubytování Ubytování v soukromí Opolany se nachází ve městě Libice nad Cidlinou (Česko).

Chata Husí

Chata Husí

Ubytování (Prázdninový dům) Chata Husí. Chata Husí se nachází v obci Libitz a nabízí sdílený lounge, zahradu a zázemí pro vodní sporty. 44 km od Pardubic. Ubytování Chata Husí se nachází ve městě Libice nad Cidlinou (Česko - Středočeský kraj).