Hledat

Ubytování

Serenity Prague Villa with garden jacuzzi Vila

910 Pod Valem II., Průhonice, 252 43, Česká republika - Zobrazit mapu

Ubytování (Vila) Serenity Prague Villa with garden jacuzzi. Serenity Prague Villa with garden jacuzzi se nachází v Průhonicích a nabízí vířivku. 1,1 km od Průhonického zámku - Botanického institutu. Ubytování Serenity Prague Villa with garden jacuzzi se nachází ve městě Průhonice (Česko - Středočeský kraj).

Popis ubytování Serenity Prague Villa with garden jacuzzi

Na místě je k dispozici terasa a v těsné blízkosti Serenity Prague Villa se zahradní vířivkou se můžete věnovat pěší turistice. Vila má 4 ložnice, 2 koupelny, ložní prádlo, ručníky, TV s plochou obrazovkou, jídelní kout, plně vybavenou kuchyň a balkon s výhledem do zahrady. 1,1 km od Průhonického zámku - Botanického institutu. K dispozici je také vířivka. Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Na letiště Václava Havla Praha je to 25 km. Serenity Prague Villa with garden jacuzzi se nachází v Průhonicích a nabízí vířivku. Ubytování zajišťuje placenou dopravu na letiště.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

  • Parkování zdarma
  • Wi- Fi zdarma

Jiná ubytování ve městě Průhonice

PALOMA Průhonice

9,7

PALOMA Průhonice

Ubytování (Hotel) PALOMA Průhonice. PALOMA Průhonice se nachází v Průhonicích, 400 metrů od Průhonického zámku - Botanického ústavu. Ubytování PALOMA Průhonice se nachází ve městě Průhonice (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování PALOMA Průhonice má celkové hodnocení 9,7. Pro Hotel PALOMA Průhonice momentálně evidujeme 16 recenzí.

Holiday Home Prague Pruhonice

9,5

Holiday Home Prague Pruhonice

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Prague Pruhonice. Prázdninový dům Praha Průhonice se nachází na klidném místě v rezidenční čtvrti v Průhonicích, 15 km od centra Prahy. Ubytování Holiday Home Prague Pruhonice se nachází ve městě Průhonice (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Holiday Home Prague Pruhonice má celkové hodnocení 9,5. Pro Prázdninový dům Holiday Home Prague Pruhonice momentálně evidujeme 30 recenzí.

Babiččina Zahrada Penzion & Restaurant

9,1

Babiččina Zahrada Penzion & Restaurant

Ubytování (Penzion) Babiččina Zahrada Penzion & Restaurant. Babiččina Zahrada Penzion & Restaurant se nachází v blízkosti Průhonického parku, zapsaného na seznam památek UNESCO. Ubytování Babiččina Zahrada Penzion & Restaurant se nachází ve městě Průhonice (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Babiččina Zahrada Penzion & Restaurant má celkové hodnocení 9,1. Pro Penzion Babiččina Zahrada Penzion & Restaurant momentálně evidujeme 307 recenzí.

Park Hotel Pruhonice

8,7

Park Hotel Pruhonice

Ubytování (Hotel) Park Hotel Pruhonice. Park Hotel Průhonice enjoys a peaceful location 500 metres from Průhonice Castle and the UNESCO World Heritage Site Průhonice Park. Ubytování Park Hotel Pruhonice se nachází ve městě Průhonice (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Park Hotel Pruhonice má celkové hodnocení 8,7. Pro Hotel Park Hotel Pruhonice momentálně evidujeme 591 recenzí.

Pension Coloseum

8,7

Pension Coloseum

Ubytování (Penzion) Pension Coloseum. Pension Coloseum se nachází v Průhonicích, 15 km od Prahy a v těsné blízkosti průhonického zámku a aquaparku. Ubytování Pension Coloseum se nachází ve městě Průhonice (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Pension Coloseum má celkové hodnocení 8,7. Pro Penzion Pension Coloseum momentálně evidujeme 305 recenzí.

Hotel Tulipan Pruhonice

8,6

Hotel Tulipan Pruhonice

Ubytování (Hotel) Hotel Tulipan Pruhonice. Hotel Tulipán se nachází v rezidenční čtvrti v Průhonicích na předměstí Prahy, jen 200 metrů od sjezdu z dálnice D1 ve směru Praha-Brno-Vídeň a 15 km od... Ubytování Hotel Tulipan Pruhonice se nachází ve městě Průhonice (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Hotel Tulipan Pruhonice má celkové hodnocení 8,6. Pro Hotel Hotel Tulipan Pruhonice momentálně evidujeme 1155 recenzí.

Hotel Floret

8

Hotel Floret

Ubytování (Hotel) Hotel Floret. Hotel Floret se nachází v Průhonicích, 200 metrů od známého průhonického zámku a 15 km jihovýchodně od Prahy. Ubytování Hotel Floret se nachází ve městě Průhonice (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Hotel Floret má celkové hodnocení 8. Pro Hotel Hotel Floret momentálně evidujeme 307 recenzí.

Penzion Rozkoš

7,7

Penzion Rozkoš

Ubytování (Penzion) Penzion Rozkoš. Penzion Rozkoš se nachází v Průhonicích, 15 minut jízdy od centra Prahy. Ubytování Penzion Rozkoš se nachází ve městě Průhonice (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Penzion Rozkoš má celkové hodnocení 7,7. Pro Penzion Penzion Rozkoš momentálně evidujeme 123 recenzí.

Penzion v Holi

Penzion v Holi

Ubytování (Penzion) Penzion v Holi. Set in Pruhonice, 800 metres from Průhonice Castle - Institute of Botany, Penzion v Holi offers accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytování Penzion v Holi se nachází ve městě Průhonice (Česko - Středočeský kraj).

Penzion Pod Zámkem

Penzion Pod Zámkem

Ubytování (Penzion) Penzion Pod Zámkem. Penzion Pod Zámkem se nachází v Průhonicích, 500 metrů od zdejšího zámku spravovaného botanickým institutem. Ubytování Penzion Pod Zámkem se nachází ve městě Průhonice (Česko - Středočeský kraj).