Hledat

Ubytování

Selyemakácapartman Apartmán

8638 Balatonlelle, Orgona utca 4. I/12, Maďarsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmán) Selyemakácapartman. Selyemakácapartman se nachází asi 1,4 km od motokárové dráhy Balatonlelle Gokart a nabízí ubytování s balkonem, rychlovarnou konvicí a výhledem do zahrady. Ubytování Selyemakácapartman se nachází ve městě Balatonlelle (Maďarsko - Somogy).

Popis ubytování Selyemakácapartman

Selyemakácapartman se nachází asi 1,4 km od motokárové dráhy Balatonlelle Gokart a nabízí ubytování s balkonem, rychlovarnou konvicí a výhledem do zahrady. Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Nechybí ani ložní prádlo a ručníky. Tento klimatizovaný apartmán má 1 ložnici, satelitní TV s plochou obrazovkou a kuchyň s myčkou nádobí a mikrovlnnou troubou. 400 metrů od pláže Napfény. Na místě je terasa a v okolí se lze věnovat rybaření. Selyemakácapartman stojí 6 km od zříceniny středověkého kostela Rádpuszta. Toto ubytování se nachází 2 minuty chůze od pláže. Na letiště Hévíz-Balaton je to 42 km.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

  • Parkování zdarma
  • Wi- Fi zdarma

Jiná ubytování ve městě Balatonlelle

Vízpart Hullám Apartman

10

Vízpart Hullám Apartman

Ubytování (Apartmán) Vízpart Hullám Apartman. Vízpart Hullám Apartman se nachází v Balatonlelle, 2,4 km od motokárové dráhy Balatonlelle Gokart a 5 km od zříceniny středověkého kostela Rádpuszta. Ubytování Vízpart Hullám Apartman se nachází ve městě Balatonlelle (Maďarsko - Somogy).

Lido Riviera Sunshine Apartman Balatonlelle

10

Lido Riviera Sunshine Apartman Balatonlelle

Ubytování (Apartmán) Lido Riviera Sunshine Apartman Balatonlelle. Lido Riviera Sunshine Apartman Balatonlelle se nachází v Balatonlelle, pouhých 400 metrů od pláže Napfény, a nabízí ubytování u pláže se sezónním venkovním... Ubytování Lido Riviera Sunshine Apartman Balatonlelle se nachází ve městě Balatonlelle (Maďarsko - Somogy).

Lido Riviéra, Relux Apartman Balatonlelle

10

Lido Riviéra, Relux Apartman Balatonlelle

Ubytování (Apartmán) Lido Riviéra, Relux Apartman Balatonlelle. Set in Balatonlelle, Lido Riviéra, Relux Apartman Balatonlelle offers accommodation with free WiFi, air conditioning, a restaurant and access to a garden... Ubytování Lido Riviéra, Relux Apartman Balatonlelle se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy).

Korzó Apartman

9,9

Korzó Apartman

Ubytování (Apartmán) Korzó Apartman. Located in Balatonlelle and only 400 metres from Napfény beach, Korzó Apartman provides accommodation with city views, free WiFi and free private parking. Ubytování Korzó Apartman se nachází ve městě Balatonlelle (Maďarsko - Somogy).

Lelle Central Grand Apartman

9,9

Lelle Central Grand Apartman

Ubytování (Apartmán) Lelle Central Grand Apartman. Boasting lake views, Lelle Central Grand Apartman offers accommodation with a patio and a kettle, around 2 km from Balatonlelle Gokart. Ubytování Lelle Central Grand Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy).

Sunshine Apartment

9,9

Sunshine Apartment

Ubytování (Apartmán) Sunshine Apartment. Set in Balatonlelle, 700 metres from Napfény beach and 2.1 km from Balatonlelle Gokart, Sunshine Apartment offers a garden and air conditioning. Ubytování Sunshine Apartment se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy).

Krisztina Villa

9,8

Krisztina Villa

Ubytování (Apartmány) Krisztina Villa. Set in Balatonlelle, Krisztina Villa offers garden views and free WiFi, 400 metres from Napfény beach and 2.4 km from Balatonlelle Gokart. Ubytování Krisztina Villa se nachází ve městě Balatonlelle (Maďarsko - Somogy).

Vintage home Lelle

9,8

Vintage home Lelle

Ubytování (Apartmány) Vintage home Lelle. Vintage home Lelle se nachází v Balatonlelle v regionu Somogy, necelý 1 km od pláže Napfény, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, dětským hřištěm,... Ubytování Vintage home Lelle se nachází ve městě Balatonlelle (Maďarsko - Somogy).

Mátyás apartman

9,8

Mátyás apartman

Ubytování (Apartmán) Mátyás apartman. Mátyás apartman se nachází v Balatonlelle, 3,2 km od motokárové dráhy Balatonlelle Gokart a 8 km od zříceniny středověkého kostela Rádpuszta, a nabízí gril... Ubytování Mátyás apartman se nachází ve městě Balatonlelle (Maďarsko - Somogy).

Do-Ti Apartmanház Balatonlelle

9,8

Do-Ti Apartmanház Balatonlelle

Ubytování (Apartmány) Do-Ti Apartmanház Balatonlelle. Do-Ti Apartmanház Balatonlelle has garden views, free WiFi and free private parking, situated in Balatonlelle, less than 1 km from Napfény beach. Ubytování Do-Ti Apartmanház Balatonlelle se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy).

Cozy Homes

9,8

Cozy Homes

Ubytování (Apartmán) Cozy Homes. Cozy Homes se nachází v Balatonlelle, 300 metrů od pláže Napfény a 1,4 km od motokárové dráhy Balatonlelle Gokart. Ubytování Cozy Homes se nachází ve městě Balatonlelle (Maďarsko - Somogy).

Napsugár Apartman

9,8

Napsugár Apartman

Ubytování (Apartmán) Napsugár Apartman. Boasting garden views, Napsugár Apartman features accommodation with a balcony and a kettle, around 2 km from Balatonlelle Gokart. Ubytování Napsugár Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy).

Happy 70 Balatonlelle

9,7

Happy 70 Balatonlelle

Ubytování (Apartmány) Happy 70 Balatonlelle. Happy 70 Balatonlelle se nachází v Balatonlelle v regionu Somogy, 1,8 km od pláže Napfény, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, dětským hřištěm, zahradou... Ubytování Happy 70 Balatonlelle se nachází ve městě Balatonlelle (Maďarsko - Somogy).

Nóra Apartman

9,7

Nóra Apartman

Ubytování (Apartmán) Nóra Apartman. Nóra Apartman se nachází asi 1,2 km od pláže Napfény a nabízí ubytování s výhledem do zahrady, terasou a rychlovarnou konvicí. Ubytování Nóra Apartman se nachází ve městě Balatonlelle (Maďarsko - Somogy).

Bier-Lak Apartman House 71

9,7

Bier-Lak Apartman House 71

Ubytování (Apartmány) Bier-Lak Apartman House 71. Offering garden views, Bier-Lak Apartman House 71 in Balatonlelle offers accommodation, a restaurant, a garden, water sports facilities and a terrace. Ubytování Bier-Lak Apartman House 71 se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy).

Lido Riviéra

9,7

Lido Riviéra

Ubytování (Apartmán) Lido Riviéra. Located in Balatonlelle, 600 metres from Napfény beach and 2. Ubytování Lido Riviéra se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy).

Lela Supreme

9,7

Lela Supreme

Ubytování (Apartmán) Lela Supreme. Set just 1.1 km from Napfény beach, Lela Supreme offers accommodation in Balatonlelle with access to a garden, a private beach area, as well as a shared... Ubytování Lela Supreme se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy).

Bavaria Club Apartman

9,7

Bavaria Club Apartman

Ubytování (Prázdninový areál) Bavaria Club Apartman. Bavaria Club Apartman is located in the immediate vicinity of Lake Balaton in Balatonlelle. Ubytování Bavaria Club Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy).

Lela Apartman

9,7

Lela Apartman

Ubytování (Apartmán) Lela Apartman. Located in Balatonlelle, just 1.1 km from Napfény beach, Lela Apartman provides beachfront accommodation with a garden, a private beach area, water sports... Ubytování Lela Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy).

Drávecz Apartman

9,7

Drávecz Apartman

Ubytování (Apartmány) Drávecz Apartman. Drávecz Apartman se nachází v Balatonlelle v župě Somogy, necelých 1,2 km od motokár v Balatonlelle. Ubytování Drávecz Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy).

Szines Panoráma Apartman

9,6

Szines Panoráma Apartman

Ubytování (Apartmán) Szines Panoráma Apartman. Szines Panoráma Apartman se nachází ve městě Balatonlelle, pouhých 15 metrů od jezera Balaton. Ubytování Szines Panoráma Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy).

Dianett Apartman

9,5

Dianett Apartman

Ubytování (Apartmány) Dianett Apartman. Dianett Apartman se nachází necelý 1 km od pláže Napfény v Balatonlelle a nabízí ubytování s TV s plochou obrazovkou i bezplatné Wi-Fi. Ubytování Dianett Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy).

Medencés Apartman

9,5

Medencés Apartman

Ubytování (Apartmány) Medencés Apartman. Boasting a swimming pool, a garden and barbecue facilities and views of the pool, Medencés Apartman is set in Balatonlelle and offers accommodation with... Ubytování Medencés Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy).

Mikita Apartman Lelle

9,5

Mikita Apartman Lelle

Ubytování (Apartmán) Mikita Apartman Lelle. Located in Balatonlelle, 500 metres from Napfény beach and 2. Ubytování Mikita Apartman Lelle se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy).

Butique Apartman Grand

9,5

Butique Apartman Grand

Ubytování (Apartmán) Butique Apartman Grand. Butique Apartman Grand se nachází ve městě Balatonlelle, 1 km od pláže Napfény a 2,7 km od motokárové dráhy. Nabízí Wi-Fi zdarma a výhled na jezero. Ubytování Butique Apartman Grand se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy).

Edit Apartman

9,5

Edit Apartman

Ubytování (Apartmán) Edit Apartman. Located in Balatonlelle, a 5-minute walk from Lake Balaton and the Napfény Beach, Edit Apartman is a self-catering accommodation with lake views. Ubytování Edit Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy).

Holiday Home Ildiko

9,5

Holiday Home Ildiko

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Ildiko. Holiday Home Ildiko se nachází v Balatonlelle, 2 km od pláže Napfény, 2,9 km od motokárové dráhy Balatonlelle Gokart a 3,6 km od zříceniny středověkého... Ubytování Holiday Home Ildiko se nachází ve městě Balatonlelle (Maďarsko - Somogy).

Prime Apartmans

9,5

Prime Apartmans

Ubytování (Apartmány) Prime Apartmans. Prime Apartmans se nachází v Balatonlelle a nabízí bezplatné Wi-Fi, sezónní venkovní bazén, bar a zahradu. Ubytování Prime Apartmans se nachází ve městě Balatonlelle (Maďarsko - Somogy).

Biloba Apartmanok

9,5

Biloba Apartmanok

Ubytování (Apartmány) Biloba Apartmanok. Biloba Apartmanok se nachází 2,5 km od pláže Napfény a nabízí ubytování s terasou, zahradou a grilem. Ubytování Biloba Apartmanok se nachází ve městě Balatonlelle (Maďarsko - Somogy).

Best Apartman Lelle

9,5

Best Apartman Lelle

Ubytování (Apartmány) Best Apartman Lelle. Best Apartman Lelle se nachází v Balatonlelle, necelý 1 km od pláže Napfény, a nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Best Apartman Lelle se nachází ve městě Balatonlelle (Maďarsko - Somogy).

Butique Apartman

9,5

Butique Apartman

Ubytování (Apartmán) Butique Apartman. Butique Apartman se nachází v obci Balatonlelle, 1 km od pláže Napfény a 2,7 km od okruhu pro motokáry Balatonlelle Gokart, a nabízí klimatizované... Ubytování Butique Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy).

Nagcsaládos Rózsa Apartman

9,5

Nagcsaládos Rózsa Apartman

Ubytování (Apartmány) Nagcsaládos Rózsa Apartman. Situated in Balatonlelle in the Somogy region with Balatonlelle Gokart nearby, Nagcsaládos Rózsa Apartman features accommodation with free private parking. Ubytování Nagcsaládos Rózsa Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy).

Boathouse Balatonlelle

9,5

Boathouse Balatonlelle

Ubytování (Apartmány) Boathouse Balatonlelle. Boathouse Balatonlelle se nachází 500 metrů od pláže Napfény a 900 metrů od motokárové závodní trati v Balatonlelle. Ubytování Boathouse Balatonlelle se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy).

Valentin Vendégház

9,4

Valentin Vendégház

Ubytování (Penzion) Valentin Vendégház. Valentin Vendégház se nachází ve městě Balatonlelle, 1,5 km od Balatonu. Nabízí apartmány s terasou nebo balkonem a zahradu s grilem. Ubytování Valentin Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy).

Bringa Villa

9,4

Bringa Villa

Ubytování (Vily) Bringa Villa. Bringa Villa se nachází v Balatonlelle v regionu Somogy, nedaleko pláže Napfény. Ubytování Bringa Villa se nachází ve městě Balatonlelle (Maďarsko - Somogy).

Gabi Apartmanház

9,4

Gabi Apartmanház

Ubytování (Apartmány) Gabi Apartmanház. Located in Balatonlelle in the Somogy region and Napfény beach reachable within 1. Ubytování Gabi Apartmanház se nachází ve městě Balatonlelle (Maďarsko - Somogy).

Lela 106

9,4

Lela 106

Ubytování (Apartmán) Lela 106. Situated in Balatonlelle, just 1.1 km from Napfény beach, Lela 106 features beachfront accommodation with a restaurant, a shared lounge, a garden and free... Ubytování Lela 106 se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy).

BIBI Terasz Apartman

9,4

BIBI Terasz Apartman

Ubytování (Apartmán) BIBI Terasz Apartman. BIBI Terasz Apartman se nachází v Balatonlelle, 500 metrů od pláže Napfény, a nabízí ubytování s barem, bezplatným Wi-Fi a sdílenou kuchyní. Ubytování BIBI Terasz Apartman se nachází ve městě Balatonlelle (Maďarsko - Somogy).

F57 - Frankó Családi Panzió

9,4

F57 - Frankó Családi Panzió

Ubytování (Bed and breakfast) F57 - Frankó Családi Panzió. Penzion F57 – Frankó Családi se nachází nedaleko pláže Napfény v letovisku Balatonlelle. K penzionu náleží zahrada se zázemím pro grilování. Ubytování F57 - Frankó Családi Panzió se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy).