Hledat

Ubytování

Selyemakácapartman Apartmán

8638 Balatonlelle, Orgona utca 4. I/12, Maďarsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmán) Selyemakácapartman. Selyemakácapartman se nachází asi 1,4 km od motokárové dráhy Balatonlelle Gokart a nabízí ubytování s balkonem, rychlovarnou konvicí a výhledem do zahrady. Ubytování Selyemakácapartman se nachází ve městě Balatonlelle (Maďarsko - Somogy). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 826 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování Selyemakácapartman

Selyemakácapartman se nachází asi 1,4 km od motokárové dráhy Balatonlelle Gokart a nabízí ubytování s balkonem, rychlovarnou konvicí a výhledem do zahrady. Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Nechybí ani ložní prádlo a ručníky. Tento klimatizovaný apartmán má 1 ložnici, satelitní TV s plochou obrazovkou a kuchyň s myčkou nádobí a mikrovlnnou troubou. 400 metrů od pláže Napfény. Na místě je terasa a v okolí se lze věnovat rybaření. Selyemakácapartman stojí 6 km od zříceniny středověkého kostela Rádpuszta. Toto ubytování se nachází 2 minuty chůze od pláže. Na letiště Hévíz-Balaton je to 42 km.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

  • Parkování zdarma
  • Wi- Fi zdarma

Jiná ubytování ve městě Balatonlelle

Vízpart Hullám Apartman

10

Vízpart Hullám Apartman

Ubytování (Apartmán) Vízpart Hullám Apartman. Vízpart Hullám Apartman se nachází v Balatonlelle, 2,4 km od motokárové dráhy Balatonlelle Gokart a 5 km od zříceniny středověkého kostela Rádpuszta. Ubytování Vízpart Hullám Apartman se nachází ve městě Balatonlelle (Maďarsko - Somogy). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 700 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Lelle Resort

10

Lelle Resort

Ubytování (Apartmán) Lelle Resort. Featuring a balcony with lake views, and a garden and a private beach area, Lelle Resort can be found in Balatonlelle, close to Balatonlelle Gokart and 1. Ubytování Lelle Resort se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy).

Lido Riviéra, Relux Apartman Balatonlelle

10

Lido Riviéra, Relux Apartman Balatonlelle

Ubytování (Apartmán) Lido Riviéra, Relux Apartman Balatonlelle. Set in Balatonlelle, Lido Riviéra, Relux Apartman Balatonlelle offers accommodation with free WiFi, air conditioning, a restaurant and access to a garden... Ubytování Lido Riviéra, Relux Apartman Balatonlelle se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 752 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Lido Riviera Sunshine Apartman Balatonlelle

10

Lido Riviera Sunshine Apartman Balatonlelle

Ubytování (Apartmán) Lido Riviera Sunshine Apartman Balatonlelle. Lido Riviera Sunshine Apartman Balatonlelle se nachází v Balatonlelle, pouhých 400 metrů od pláže Napfény, a nabízí ubytování u pláže se sezónním venkovním... Ubytování Lido Riviera Sunshine Apartman Balatonlelle se nachází ve městě Balatonlelle (Maďarsko - Somogy). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 440 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Árnyas Apartmanház

9,9

Árnyas Apartmanház

Ubytování (Apartmány) Árnyas Apartmanház. Árnyas Apartmanház is set in Balatonlelle, 280 metres from the nearest beach at lake Balaton. Balatonlelle Gokart is 1.1 km away. Ubytování Árnyas Apartmanház se nachází ve městě Balatonlelle (Maďarsko - Somogy).

Two-Bedroom Apartment Balatonlelle near Lake 1

9,9

Two-Bedroom Apartment Balatonlelle near Lake 1

Ubytování (Apartmán) Two-Bedroom Apartment Balatonlelle near Lake 1. Two-Bedroom Apartment Balatonlelle near Lake 1 se nachází v Balatonlelle, pouhých 1,5 km od motokárové dráhy Balatonlelle Gokart, a nabízí bezplatné Wi-Fi... Ubytování Two-Bedroom Apartment Balatonlelle near Lake 1 se nachází ve městě Balatonlelle (Maďarsko - Somogy).

Korzó Apartman

9,9

Korzó Apartman

Ubytování (Apartmán) Korzó Apartman. Located in Balatonlelle and only 400 metres from Napfény beach, Korzó Apartman provides accommodation with city views, free WiFi and free private parking. Ubytování Korzó Apartman se nachází ve městě Balatonlelle (Maďarsko - Somogy). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 667 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Lelle Central Grand Apartman

9,9

Lelle Central Grand Apartman

Ubytování (Apartmán) Lelle Central Grand Apartman. Boasting lake views, Lelle Central Grand Apartman offers accommodation with a patio and a kettle, around 2 km from Balatonlelle Gokart. Ubytování Lelle Central Grand Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 900 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sunshine Apartment

9,9

Sunshine Apartment

Ubytování (Apartmán) Sunshine Apartment. Set in Balatonlelle, 700 metres from Napfény beach and 2.1 km from Balatonlelle Gokart, Sunshine Apartment offers a garden and air conditioning. Ubytování Sunshine Apartment se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 101 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Krisztina Villa

9,8

Krisztina Villa

Ubytování (Apartmány) Krisztina Villa. Set in Balatonlelle, Krisztina Villa offers garden views and free WiFi, 400 metres from Napfény beach and 2.4 km from Balatonlelle Gokart. Ubytování Krisztina Villa se nachází ve městě Balatonlelle (Maďarsko - Somogy). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 334 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vintage home Lelle

9,8

Vintage home Lelle

Ubytování (Apartmány) Vintage home Lelle. Vintage home Lelle se nachází v Balatonlelle v regionu Somogy, necelý 1 km od pláže Napfény, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, dětským hřištěm,... Ubytování Vintage home Lelle se nachází ve městě Balatonlelle (Maďarsko - Somogy). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 776 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Do-Ti Apartmanház Balatonlelle

9,8

Do-Ti Apartmanház Balatonlelle

Ubytování (Apartmány) Do-Ti Apartmanház Balatonlelle. Do-Ti Apartmanház Balatonlelle has garden views, free WiFi and free private parking, situated in Balatonlelle, less than 1 km from Napfény beach. Ubytování Do-Ti Apartmanház Balatonlelle se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 027 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Mátyás apartman

9,8

Mátyás apartman

Ubytování (Apartmán) Mátyás apartman. Mátyás apartman se nachází v Balatonlelle, 3,2 km od motokárové dráhy Balatonlelle Gokart a 8 km od zříceniny středověkého kostela Rádpuszta, a nabízí gril... Ubytování Mátyás apartman se nachází ve městě Balatonlelle (Maďarsko - Somogy). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 342 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Napsugár Apartman

9,8

Napsugár Apartman

Ubytování (Apartmán) Napsugár Apartman. Boasting garden views, Napsugár Apartman features accommodation with a balcony and a kettle, around 2 km from Balatonlelle Gokart. Ubytování Napsugár Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 257 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Cozy Homes

9,8

Cozy Homes

Ubytování (Apartmán) Cozy Homes. Cozy Homes se nachází v Balatonlelle, 300 metrů od pláže Napfény a 1,4 km od motokárové dráhy Balatonlelle Gokart. Ubytování Cozy Homes se nachází ve městě Balatonlelle (Maďarsko - Somogy). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 031 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bier-Lak Apartman House 71

9,7

Bier-Lak Apartman House 71

Ubytování (Apartmány) Bier-Lak Apartman House 71. Offering garden views, Bier-Lak Apartman House 71 in Balatonlelle offers accommodation, a restaurant, a garden, water sports facilities and a terrace. Ubytování Bier-Lak Apartman House 71 se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 463 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Happy 70 Balatonlelle

9,7

Happy 70 Balatonlelle

Ubytování (Apartmány) Happy 70 Balatonlelle. Happy 70 Balatonlelle se nachází v Balatonlelle v regionu Somogy, 1,8 km od pláže Napfény, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, dětským hřištěm, zahradou... Ubytování Happy 70 Balatonlelle se nachází ve městě Balatonlelle (Maďarsko - Somogy). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 245 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Nóra Apartman

9,7

Nóra Apartman

Ubytování (Apartmán) Nóra Apartman. Nóra Apartman se nachází asi 1,2 km od pláže Napfény a nabízí ubytování s výhledem do zahrady, terasou a rychlovarnou konvicí. Ubytování Nóra Apartman se nachází ve městě Balatonlelle (Maďarsko - Somogy). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 044 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

LIDO nappali + 3 háló apartman

9,7

LIDO nappali + 3 háló apartman

Ubytování (Prázdninový dům) LIDO nappali + 3 háló apartman. LIDO nappali + 3 háló apartman se nachází v Balatonlelle, nedaleko pláže Napfény a 1,4 km od motokárové dráhy Balatonlelle Gokart. Ubytování LIDO nappali + 3 háló apartman se nachází ve městě Balatonlelle (Maďarsko - Somogy).

Lakeview Apartment

9,7

Lakeview Apartment

Ubytování (Apartmán) Lakeview Apartment. Set in Balatonlelle, 1.5 km from Napfény beach and 1.6 km from Balatonlelle Gokart, Lakeview Apartment offers a garden and air conditioning. Ubytování Lakeview Apartment se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy).

Lido Riviéra

9,7

Lido Riviéra

Ubytování (Apartmán) Lido Riviéra. Located in Balatonlelle, 600 metres from Napfény beach and 2. Ubytování Lido Riviéra se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 312 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Lela Supreme

9,7

Lela Supreme

Ubytování (Apartmán) Lela Supreme. Set just 1.1 km from Napfény beach, Lela Supreme offers accommodation in Balatonlelle with access to a garden, a private beach area, as well as a shared... Ubytování Lela Supreme se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 028 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Eva vendégház

9,7

Eva vendégház

Ubytování (Prázdninový dům) Eva vendégház. Eva vendégház se nachází ve městě Balatonlelle, pouhých 1,3 km od motokárového závodiště Balatonlelle, a nabízí zázemí pro grilování, jízdní kola k... Ubytování Eva vendégház se nachází ve městě Balatonlelle (Maďarsko - Somogy).

Bavaria Club Apartman

9,7

Bavaria Club Apartman

Ubytování (Prázdninový areál) Bavaria Club Apartman. Bavaria Club Apartman is located in the immediate vicinity of Lake Balaton in Balatonlelle. Ubytování Bavaria Club Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 339 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Lela Apartman

9,7

Lela Apartman

Ubytování (Apartmán) Lela Apartman. Located in Balatonlelle, just 1.1 km from Napfény beach, Lela Apartman provides beachfront accommodation with a garden, a private beach area, water sports... Ubytování Lela Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 471 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Magdaléna ház

9,7

Magdaléna ház

Ubytování (Apartmán) Magdaléna ház. Set in a quiet location 1 km from the beach of Lake Balaton, Magdaléna ház is a self-catering apartment with a garden with a terrace, barbecue facilities... Ubytování Magdaléna ház se nachází ve městě Balatonlelle (Maďarsko - Somogy).

Lelle Móló Studio Apartman

9,7

Lelle Móló Studio Apartman

Ubytování (Apartmán) Lelle Móló Studio Apartman. Lelle Móló Studio Apartman enjoys a location in Balatonlelle, a 2-minute walk from Lake Balaton, just 500 metres from Napfény beach and 2. Ubytování Lelle Móló Studio Apartman se nachází ve městě Balatonlelle (Maďarsko - Somogy).

Drávecz Apartman

9,7

Drávecz Apartman

Ubytování (Apartmány) Drávecz Apartman. Drávecz Apartman se nachází v Balatonlelle v župě Somogy, necelých 1,2 km od motokár v Balatonlelle. Ubytování Drávecz Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 084 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Szines Panoráma Apartman

9,6

Szines Panoráma Apartman

Ubytování (Apartmán) Szines Panoráma Apartman. Szines Panoráma Apartman se nachází ve městě Balatonlelle, pouhých 15 metrů od jezera Balaton. Ubytování Szines Panoráma Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 912 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Edit Apartman

9,5

Edit Apartman

Ubytování (Apartmán) Edit Apartman. Located in Balatonlelle, a 5-minute walk from Lake Balaton and the Napfény Beach, Edit Apartman is a self-catering accommodation with lake views. Ubytování Edit Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 312 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Dianett Apartman

9,5

Dianett Apartman

Ubytování (Apartmány) Dianett Apartman. Dianett Apartman se nachází necelý 1 km od pláže Napfény v Balatonlelle a nabízí ubytování s TV s plochou obrazovkou i bezplatné Wi-Fi. Ubytování Dianett Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 243 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Martina Apartmanház

9,5

Martina Apartmanház

Ubytování (Apartmány) Martina Apartmanház. Located in Balatonlelle in the Somogy region, with Balatonlelle Gokart and Napfény beach nearby, Martina Apartmanház provides accommodation with free WiFi... Ubytování Martina Apartmanház se nachází ve městě Balatonlelle (Maďarsko - Somogy).

Medencés Apartman

9,5

Medencés Apartman

Ubytování (Apartmány) Medencés Apartman. Boasting a swimming pool, a garden and barbecue facilities and views of the pool, Medencés Apartman is set in Balatonlelle and offers accommodation with... Ubytování Medencés Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 397 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Mikita Apartman Lelle

9,5

Mikita Apartman Lelle

Ubytování (Apartmán) Mikita Apartman Lelle. Located in Balatonlelle, 500 metres from Napfény beach and 2. Ubytování Mikita Apartman Lelle se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 716 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Butique Apartman Grand

9,5

Butique Apartman Grand

Ubytování (Apartmán) Butique Apartman Grand. Butique Apartman Grand se nachází ve městě Balatonlelle, 1 km od pláže Napfény a 2,7 km od motokárové dráhy. Nabízí Wi-Fi zdarma a výhled na jezero. Ubytování Butique Apartman Grand se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 974 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Teraszos ház

9,5

Teraszos ház

Ubytování (Penzion) Teraszos ház. Set in Balatonlelle, within 1.1 km of Napfény beach and 1. Ubytování Teraszos ház se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy).

Holiday Home Ildiko

9,5

Holiday Home Ildiko

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Ildiko. Holiday Home Ildiko se nachází v Balatonlelle, 2 km od pláže Napfény, 2,9 km od motokárové dráhy Balatonlelle Gokart a 3,6 km od zříceniny středověkého... Ubytování Holiday Home Ildiko se nachází ve městě Balatonlelle (Maďarsko - Somogy). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 671 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Prime Apartmans

9,5

Prime Apartmans

Ubytování (Apartmány) Prime Apartmans. Prime Apartmans se nachází v Balatonlelle a nabízí bezplatné Wi-Fi, sezónní venkovní bazén, bar a zahradu. Ubytování Prime Apartmans se nachází ve městě Balatonlelle (Maďarsko - Somogy). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 714 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Nagcsaládos Rózsa Apartman

9,5

Nagcsaládos Rózsa Apartman

Ubytování (Apartmány) Nagcsaládos Rózsa Apartman. Situated in Balatonlelle in the Somogy region with Balatonlelle Gokart nearby, Nagcsaládos Rózsa Apartman features accommodation with free private parking. Ubytování Nagcsaládos Rózsa Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 998 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Butique Apartman

9,5

Butique Apartman

Ubytování (Apartmán) Butique Apartman. Butique Apartman se nachází v obci Balatonlelle, 1 km od pláže Napfény a 2,7 km od okruhu pro motokáry Balatonlelle Gokart, a nabízí klimatizované... Ubytování Butique Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 057 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Tutti Apartman

9,5

Tutti Apartman

Ubytování (Apartmány) Tutti Apartman. Tutti Apartman se nachází ve městě Balatonlelle v župě Somogy, 800 metrů od pláže Napfény. Ubytování Tutti Apartman se nachází ve městě Balatonlelle (Maďarsko - Somogy).

Best Apartman Lelle

9,5

Best Apartman Lelle

Ubytování (Apartmány) Best Apartman Lelle. Best Apartman Lelle se nachází v Balatonlelle, necelý 1 km od pláže Napfény, a nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Best Apartman Lelle se nachází ve městě Balatonlelle (Maďarsko - Somogy). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 579 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Biloba Apartmanok

9,5

Biloba Apartmanok

Ubytování (Apartmány) Biloba Apartmanok. Biloba Apartmanok se nachází 2,5 km od pláže Napfény a nabízí ubytování s terasou, zahradou a grilem. Ubytování Biloba Apartmanok se nachází ve městě Balatonlelle (Maďarsko - Somogy). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 373 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Boathouse Balatonlelle

9,5

Boathouse Balatonlelle

Ubytování (Apartmány) Boathouse Balatonlelle. Boathouse Balatonlelle se nachází 500 metrů od pláže Napfény a 900 metrů od motokárové závodní trati v Balatonlelle. Ubytování Boathouse Balatonlelle se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy). V následujících dnech se ceny pohybují od 837 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Valentin Vendégház

9,4

Valentin Vendégház

Ubytování (Penzion) Valentin Vendégház. Valentin Vendégház se nachází ve městě Balatonlelle, 1,5 km od Balatonu. Nabízí apartmány s terasou nebo balkonem a zahradu s grilem. Ubytování Valentin Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 991 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Teraszos ház

9,4

Teraszos ház

Ubytování (Apartmán) Teraszos ház. Teraszos ház je apartmán s terasou, výhledem do zahrady a Wi-Fi zdarma situovaný v Balatonlelle, 1,1 km od pláže Napfény. K dispozici je zahrada a gril. Ubytování Teraszos ház se nachází ve městě Balatonlelle (Maďarsko - Somogy).

Gabi Apartmanház

9,4

Gabi Apartmanház

Ubytování (Apartmány) Gabi Apartmanház. Located in Balatonlelle in the Somogy region and Napfény beach reachable within 1. Ubytování Gabi Apartmanház se nachází ve městě Balatonlelle (Maďarsko - Somogy). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 107 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bringa Villa

9,4

Bringa Villa

Ubytování (Vily) Bringa Villa. Bringa Villa se nachází v Balatonlelle v regionu Somogy, nedaleko pláže Napfény. Ubytování Bringa Villa se nachází ve městě Balatonlelle (Maďarsko - Somogy). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 155 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Lela 106

9,4

Lela 106

Ubytování (Apartmán) Lela 106. Situated in Balatonlelle, just 1.1 km from Napfény beach, Lela 106 features beachfront accommodation with a restaurant, a shared lounge, a garden and free... Ubytování Lela 106 se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 087 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

estike

9,4

estike

Ubytování (Apartmán) estike. Situated in Balatonlelle, just 1 km from Balatonlelle Gokart, estike features accommodation with free bikes, a garden, a terrace and free WiFi. Ubytování estike se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy).

F57 - Frankó Családi Panzió

9,4

F57 - Frankó Családi Panzió

Ubytování (Bed and breakfast) F57 - Frankó Családi Panzió. Penzion F57 – Frankó Családi se nachází nedaleko pláže Napfény v letovisku Balatonlelle. K penzionu náleží zahrada se zázemím pro grilování. Ubytování F57 - Frankó Családi Panzió se nachází ve městě (Maďarsko - Somogy). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 998 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)