Hledat

Ubytování

Schneiderbauer Bed and breakfast

1a Stöcklweg, 6384 Waidring, Rakousko - Zobrazit mapu

Ubytování (Bed and breakfast) Schneiderbauer. Situated in Waidring, Schneiderbauer provides accommodation with free WiFi and a garden. Guests at the bed and breakfast can enjoy a buffet breakfast. Ubytování Schneiderbauer se nachází ve městě Waidring (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 927 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování Schneiderbauer

Guests at the bed and breakfast can enjoy a buffet breakfast. If you would like to discover the area, skiing is possible in the surroundings. Situated in Waidring, Schneiderbauer provides accommodation with free WiFi and a garden. Salzburg is 44 km from Schneiderbauer. Mozart Airport, 40 km from the accommodation. A. The nearest airport is Salzburg W.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

 • Domácí zvířata povolena
 • Parkování zdarma
 • Wi- Fi zdarma
 • Lyžování

Vybavení ubytování Schneiderbauer

 • Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná).
 • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.
 • Povlečení
 • Ručníky
 • Vana
 • Sprcha
 • Toaletní papír
 • Vlastní koupelna
 • Toaleta
 • TV s plochou obrazovkou
 • Domácí zvířata jsou povolena za případný poplatek.
 • Venkovní nábytek
 • Balkon
 • Terasa
 • Zahrada
 • Topení
 • Pěší turistika Mimo ubytování
 • Lyžování Mimo ubytování
 • Výhled na hory
 • Výhled

Jiná ubytování ve městě Waidring

Appartement Grünwaldhof Top 3

10

Appartement Grünwaldhof Top 3

Ubytování (Apartmán) Appartement Grünwaldhof Top 3. Apartment Grünwaldhof Top 3 se nachází v centru města Waidring, jen 3 minuty chůze od lanovky do skiareálu Steinplatte. Ubytování Appartement Grünwaldhof Top 3 se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Ferienhaus Flatscher

9,9

Ferienhaus Flatscher

Ubytování (Chata) Ferienhaus Flatscher. Located 500 metres from the Steinplatte - Waidring Ski Area in the Pillersee Valley, Ferienhaus Flatscher features a balcony, a garden with barbecue... Ubytování Ferienhaus Flatscher se nachází ve městě Dorfstraße 25 (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 025 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Familie Seiwald

9,8

Familie Seiwald

Ubytování (Apartmán) Familie Seiwald. Familie Seiwald se nachází v obci Waidring, 700 metrů od areálu Waidring Steinplatte a 3,9 km od lanovky Plattenkogelbahn. Ubytování Familie Seiwald se nachází ve městě Pillerseestraße 13 (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 025 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Alpenrose

9,7

Haus Alpenrose

Ubytování (Apartmány) Haus Alpenrose. Haus Alpenrose vlastní anglická rodina, která mluví také německy. Ubytování Haus Alpenrose se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 196 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Schöttl

9,7

Ferienwohnung Schöttl

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Schöttl. Ferienwohnung Schöttl nabízí ubytování ve Waidringu, 3,1 km od areálu Waidring Steinplatte. Nabízí bezplatné Wi-Fi připojení a zahradu. Ubytování Ferienwohnung Schöttl se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 070 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnungen Hauser

9,7

Ferienwohnungen Hauser

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnungen Hauser. Ferienwohnungen Hauser nabízí ubytování s možností vlastního stravování ve Waidringu, 1,6 km od lanovky Steinplatte. Ubytování Ferienwohnungen Hauser se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 757 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Huber 1

9,7

Apartment Huber 1

Ubytování (Apartmán) Apartment Huber 1. Apartmán Huber 1 s bezplatným Wi-Fi se nachází v obci Waidring, pouhých 600 metrů od lyžařského areálu Waidring Steinplatte a 6 km od lanovek... Ubytování Apartment Huber 1 se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Grünwaldhof Top 2

9,6

Grünwaldhof Top 2

Ubytování (Apartmán) Grünwaldhof Top 2. Grünwaldhof Top 2 is located in Waidring, 6 km from Kammerkohrbahn and 6 km from Plattenkogelbahn, in an area where skiing can be enjoyed. Ubytování Grünwaldhof Top 2 se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Ferienwohnung Achten

9,6

Ferienwohnung Achten

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Achten. Ferienwohnung Achten se nachází na klidném místě 1,5 km od lanovky Steinplatte ve Waidringu. Ubytování Ferienwohnung Achten se nachází ve městě Stöcklweg 26 (Rakousko - Tyrolsko).

Brandtnerhof Betriebe

9,6

Brandtnerhof Betriebe

Ubytování (Aparthotel) Brandtnerhof Betriebe. Brandtnerhof Betriebe se nachází ve Waidringu. Nabízí výhled na hory, zahradu, bar a terasu. Ubytování Brandtnerhof Betriebe se nachází ve městě 14 Strub (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 678 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartement Winkler

9,6

Appartement Winkler

Ubytování (Apartmány) Appartement Winkler. Apartmány Appartement Winkler se nacházejí v obci Waidring, 400 metrů od stanice lanovky Gondel Steinplatte, a nabízejí ubytování s možností vlastního... Ubytování Appartement Winkler se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Haus Brantner

9,5

Haus Brantner

Ubytování (Apartmán) Haus Brantner. Tento apartmán se nachází v obci Waidring, 1,5 km od stanice lanovky Gondel Steinplatte, a nabízí terasu i vlastní bezplatné parkoviště. Ubytování Haus Brantner se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Apartment Aschaber

9,5

Apartment Aschaber

Ubytování (Apartmán) Apartment Aschaber. Apartmán Aschaber se nachází ve Waidringu, necelý 1 km od vleku Hausberglift-Waidring a 14 minut chůze od hory Waidring Steinplatte, a nabízí bezplatné... Ubytování Apartment Aschaber se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 575 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalet Tirol

9,4

Chalet Tirol

Ubytování (Aparthotel) Chalet Tirol. Chalet Tirol se nachází ve Waidringu a nabízí ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Chalet Tirol se nachází ve městě Sonnwendstrasse 19 (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 286 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartement Grünwaldhof Top 5

9,4

Appartement Grünwaldhof Top 5

Ubytování (Apartmán) Appartement Grünwaldhof Top 5. Appartement Grünwaldhof Top 5 is a self-catering accommodation located in Waidring and just 300 metres from the Steinplatte Ski Area, offering apartments... Ubytování Appartement Grünwaldhof Top 5 se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 579 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Beim Wagner

9,3

Beim Wagner

Ubytování (Apartmány) Beim Wagner. Beim Wagner se nachází ve Waidringu, 500 metrů od náhorní plošiny Waidring. Nabízí ubytování se zahradou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Beim Wagner se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 878 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gästehaus Luise

9,3

Gästehaus Luise

Ubytování (Penzion) Gästehaus Luise. Gästehaus Luise se nachází 1 km od centra města Waidring a nabízí ubytování s balkonem nebo terasou. Ubytování Gästehaus Luise se nachází ve městě Webererweg 16 (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 938 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnungen Millinger

9,3

Ferienwohnungen Millinger

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnungen Millinger. Apartmány Millinger se nacházejí jen 3 minuty chůze od lanovek Steinplatte a Hausberglift a 2 minuty chůze od centra obce Waidring. Ubytování Ferienwohnungen Millinger se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 616 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Brugger

9,3

Haus Brugger

Ubytování (Apartmány) Haus Brugger. Haus Brugger has mountain views, free WiFi and free private parking, situated in Waidring, 200 metres from Waidring Steinplatte. Ubytování Haus Brugger se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 639 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Sendlhof

9,3

Hotel Sendlhof

Ubytování (Hotel) Hotel Sendlhof. Set in Waidring, within 150 metres of Waidring Steinplatte, Hotel Sendlhof offers free WiFi throughout the property. Ubytování Hotel Sendlhof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 692 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Zechner

9,2

Ferienwohnung Zechner

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Zechner. Boasting a garden and a terrace, Ferienwohnung Zechner provides accommodation in Waidring with free WiFi and garden views. Ubytování Ferienwohnung Zechner se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 718 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnungen Christine

9,2

Ferienwohnungen Christine

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnungen Christine. Ubytování Ferienwohnungen Christine se nachází 200 metrů od lyžařského vleku Hausberg v lyžařském středisku Steinplatte a 150 metrů od zdejší lanovky. Ubytování Ferienwohnungen Christine se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 912 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ascherbauer

9,2

Ascherbauer

Ubytování (Farma) Ascherbauer. Ascherbauer je ekologická farma, která se nachází 3 km od Waidringu, v malebném údolí Pillersee. Ubytování Ascherbauer se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Hotel Heigenhauser Superior

9,2

Hotel Heigenhauser Superior

Ubytování (Hotel) Hotel Heigenhauser Superior. Hotel Heigenhauser najdete v samém srdci malebné obce Waidring ležící uprostřed impozantní horské krajiny. Ubytování Hotel Heigenhauser Superior se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Ferienwohnungen Mitterer

9,2

Ferienwohnungen Mitterer

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnungen Mitterer. Ferienwohnungen Mitterer offers apartments in Waidring. Free WiFi access is available. The property is 1 km from Gondel Steinplatte and 4. Ubytování Ferienwohnungen Mitterer se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 692 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Glockenhof Olivier

9

Glockenhof Olivier

Ubytování (Privát) Glockenhof Olivier. Glockenhof Olivier se nachází v obci Waidring, 100 metrů od lanovky Steinplatte, a nabízí ubytování s přístupem do sauny zdarma, bezplatné Wi-Fi a soukromé... Ubytování Glockenhof Olivier se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Haus Waldeck

9

Haus Waldeck

Ubytování (Apartmán) Haus Waldeck. Haus Waldeck se nachází ve Waidringu, 2,8 km od lanovky Gondel Steinplatte, a nabízí ubytování s možností vlastního stravování a bezplatné Wi-Fi... Ubytování Haus Waldeck se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 468 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Pillersee 1

9

Apartment Pillersee 1

Ubytování (Apartmán) Apartment Pillersee 1. Apartment Pillersee 1 in Waidring provides accommodation with free WiFi, 600 metres from Waidring Steinplatte, 6 km from Kammerkohrbahn and 6 km from... Ubytování Apartment Pillersee 1 se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Ferienwohnungen Andreas & Monika Schreder

8,9

Ferienwohnungen Andreas & Monika Schreder

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnungen Andreas & Monika Schreder. Ferienwohnungen Andreas & Monika Schreder is set in Waidring, 1.8 km from Waidring Steinplatte, and offers a patio, garden, and free WiFi. Ubytování Ferienwohnungen Andreas & Monika Schreder se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 430 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Waidringer Hof 4 Sterne Superior

8,9

Waidringer Hof 4 Sterne Superior

Ubytování (Hotel) Waidringer Hof 4 Sterne Superior. Tento 4hvězdičkový hotel vyšší kategorie se nachází v obci Waidring, pouhých 200 metrů od lyžařské a turistické oblasti Steinplatte, a nabízí velké... Ubytování Waidringer Hof 4 Sterne Superior se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 246 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Brunnkopf

8,9

Brunnkopf

Ubytování (Apartmán) Brunnkopf. Brunnkopf in Waidring features accommodation with free WiFi, 1.5 km from Waidring Steinplatte, 7 km from Kammerkohrbahn and 7 km from Plattenkogelbahn. Ubytování Brunnkopf se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Pension Schweizerhof

8,8

Pension Schweizerhof

Ubytování (Penzion) Pension Schweizerhof. Pension Schweizerhof je vzdálený 150 metrů od centra vesničky Waidring s obchody a restauracemi a 600 metrů od lyžařského areálu Steinplatte a přírodního... Ubytování Pension Schweizerhof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Pension Foidl

8,8

Pension Foidl

Ubytování (Penzion) Pension Foidl. Pension Foidl se nachází ve Waidringu, 1,6 km od Waidring Steinplatte. Nabízí zahradu, výhled do zahrady, sdílenou kuchyni a Wi-Fi zdarma. Ubytování Pension Foidl se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 209 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Adler

8,7

Haus Adler

Ubytování (Apartmány) Haus Adler. Offering a garden with a sun lawn and barbecue facilities, Haus Adler is set in Waidring, 1.2 km from Steinplatte Cable Car. Ubytování Haus Adler se nachází ve městě Waidring (Rakousko - Tyrolsko).

Apartment Peter

8,6

Apartment Peter

Ubytování (Apartmán) Apartment Peter. Apartment Peter nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, zahradou a výhledem na hory v obci Waidring. Skiareál Waidring Steinplatte je odtud vzdálený 1,6 km. Ubytování Apartment Peter se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Hotel Tiroler Adler

8,6

Hotel Tiroler Adler

Ubytování (Hotel) Hotel Tiroler Adler. Hotel Tiroler Adler se nachází v centru malebné obce Waidring, jen 250 metrů od lanovky Steinplatte. Ubytování Hotel Tiroler Adler se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

KUHOTEL by Rilano

8,5

KUHOTEL by Rilano

Ubytování (Hotel) KUHOTEL by Rilano. Tento hotel se nachází 500 metrů od centra Waidringu, 800 metrů od lyžařského vleku Steinplatte. Ubytování KUHOTEL by Rilano se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 047 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Steinplatte

8,3

Steinplatte

Ubytování (Apartmán) Steinplatte. Steinplatte in Waidring provides accommodation with free WiFi, 600 metres from Waidring the apartment, 6 km from Kammerkohrbahn and 6 km from... Ubytování Steinplatte se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Apartment Reiter

8,3

Apartment Reiter

Ubytování (Apartmán) Apartment Reiter. Apartment Reiter se nachází na poklidném místě, 200 metrů od centra obce Waidring a 250 metrů od stanice lanovky Steinplatte, je obklopený zelenými loukami... Ubytování Apartment Reiter se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 836 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Restaurant Berta

7,8

Pension Restaurant Berta

Ubytování (Hotel) Pension Restaurant Berta. Located in Waidring, 400 metres from Waidring Steinplatte, Pension Restaurant Berta provides accommodation with a restaurant, free private parking, a bar... Ubytování Pension Restaurant Berta se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 226 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Alpengasthof Oberweissbach

Alpengasthof Oberweissbach

Ubytování (Penzion) Alpengasthof Oberweissbach. Alpengasthof Oberweissbach se nachází u letoviska Waidring a nabízí dobře zařízené apartmány s krbem a balkonem. Ubytování Alpengasthof Oberweissbach se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 854 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Cozy Apartment in Waidring near Ski Area

Cozy Apartment in Waidring near Ski Area

Ubytování (Apartmán) Cozy Apartment in Waidring near Ski Area. Cozy Apartment in Waidring near Ski Area is situated in Waidring. The accommodation is 31 km from Kirchberg in Tirol. Ubytování Cozy Apartment in Waidring near Ski Area se nachází ve městě Waidring (Rakousko - Tyrolsko).

Hausberg

Hausberg

Ubytování (Apartmán) Hausberg. Hausberg in Waidring offers accommodation with free WiFi, 600 metres from Waidring Steinplatte, 6 km from Kammerkohrbahn and 6 km from Plattenkogelbahn. Ubytování Hausberg se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Ferienwohnung Weiss

Ferienwohnung Weiss

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Weiss. Boasting a garden and a terrace, Ferienwohnung Weiss provides accommodation in Waidring with free WiFi and garden views. Ubytování Ferienwohnung Weiss se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Ferienwohnung Kogler

Ferienwohnung Kogler

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Kogler. Situated in Waidring in the Tyrol region, Ferienwohnung Kogler features a terrace. The apartment has garden views and is 49 km from Zell am See. Ubytování Ferienwohnung Kogler se nachází ve městě Waidring (Rakousko - Tyrolsko).

Rothorn

Rothorn

Ubytování (Apartmán) Rothorn. Rothorn in Waidring provides accommodation with free WiFi, 1.5 km from Waidring Steinplatte, 7 km from Kammerkohrbahn and 7 km from Plattenkogelbahn. Ubytování Rothorn se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Apartment Pillersee 2

Apartment Pillersee 2

Ubytování (Apartmán) Apartment Pillersee 2. Apartment Pillersee 2 in Waidring features accommodation with free WiFi, 600 metres from Waidring Steinplatte, 6 km from Kammerkohrbahn and 6 km from... Ubytování Apartment Pillersee 2 se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Gorgeous Apartment in Waidring with Mountain View

Gorgeous Apartment in Waidring with Mountain View

Ubytování (Apartmán) Gorgeous Apartment in Waidring with Mountain View. Gorgeous Apartment in Waidring with Mountain View is located in Waidring. The accommodation is 31 km from Kirchberg in Tirol. Ubytování Gorgeous Apartment in Waidring with Mountain View se nachází ve městě Waidring (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 848 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bommerhof

Bommerhof

Ubytování (Farma) Bommerhof. Located 2.1 km from Waidring Steinplatte, Bommerhof provides accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytování Bommerhof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 329 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)