Hledat

Ubytování

Schilcherland-Apartment Apartmán

63 Ziegelstadelstraße, 8510 Stainz, Rakousko - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmán) Schilcherland-Apartment. Schilcherland-Apartment se nachází ve městě Stainz, pouhých 1,1 km od zámku Stainz, a nabízí bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Schilcherland-Apartment se nachází ve městě Stainz (Rakousko - Štýrsko).

Popis ubytování Schilcherland-Apartment

Schilcherland-Apartment se nachází ve městě Stainz, pouhých 1,1 km od zámku Stainz, a nabízí bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Apartmán má 1 ložnici, TV s plochou obrazovkou a kuchyň. Na místě je k dispozici terasa a v okolí se lze věnovat pěší turistice. Na letiště Graz je to 19 km.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

  • Parkování zdarma

Jiná ubytování ve městě Stainz

Haus Annerl

9,8

Haus Annerl

Ubytování (Prázdninový dům) Haus Annerl. Set in Stainz, 4.4 km from Schloss Stainz, Haus Annerl offers accommodation with a garden, free WiFi and room service. Ubytování Haus Annerl se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko).

Presshaus Alte Mühle

9,8

Presshaus Alte Mühle

Ubytování (Prázdninový dům) Presshaus Alte Mühle. Presshaus Alte Mühle se nachází v obci Stainz a nabízí ubytování s terasou. Hosté zde mohou využít stolní tenis a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Presshaus Alte Mühle se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko).

Hotel Stainzerhof

9,2

Hotel Stainzerhof

Ubytování (Hotel) Hotel Stainzerhof. Hotel Stainzerhof se nachází v centru obce Stainz a je obklopen vinohrady. Nabízí prostorné klimatizované pokoje s dřevěnými podlahami a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Hotel Stainzerhof se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko).

Gasthof Schlosstoni

8,6

Gasthof Schlosstoni

Ubytování (Penzion – hostinec) Gasthof Schlosstoni. Gasthof Schlosstoni se nachází ve Stainzu nedaleko zámku Stainz a nabízí zahradu, terasu, dětské hřiště, Wi-Fi zdarma a soukromé parkoviště. Ubytování Gasthof Schlosstoni se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko).

Franzlhof

8,5

Franzlhof

Ubytování (Apartmán) Franzlhof. Featuring a bar and a garden, Franzlhof features accommodation in Stainz with free WiFi and garden views. Ubytování Franzlhof se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko).

Gasthaus Leberschuster

8,3

Gasthaus Leberschuster

Ubytování (Penzion – hostinec) Gasthaus Leberschuster. Located in Deutschlandsberg and with Deutschlandsberg Castle reachable within 17 km, Gasthaus Leberschuster provides a garden, non-smoking rooms, free WiFi... Ubytování Gasthaus Leberschuster se nachází ve městě Grafendorf 1 (Rakousko - Štýrsko).

Hotel Schilcherlandhof

7,9

Hotel Schilcherlandhof

Ubytování (Hotel) Hotel Schilcherlandhof. Hotel Schilcherlandhof se nachází ve městě Stainz v regionu Schilcherweinland. Ubytování Hotel Schilcherlandhof se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko).

dieKELLERSTÖCKL - Das Kellerstöckl S22 mit Mini-Pool

dieKELLERSTÖCKL - Das Kellerstöckl S22 mit Mini-Pool

Ubytování (Prázdninový dům) dieKELLERSTÖCKL - Das Kellerstöckl S22 mit Mini-Pool. DieKELLERSTÖCKL - Das Kellerstöckl S22 mit Mini-Pool se nachází ve městě Stainz, 2,1 km od zámku Stainz. Nabízí zázemí pro vodní sporty a tenisový kurt. Ubytování dieKELLERSTÖCKL - Das Kellerstöckl S22 mit Mini-Pool se nachází ve městě Stainz (Rakousko - Štýrsko).

Schlossblick Stainz

Schlossblick Stainz

Ubytování (Apartmán) Schlossblick Stainz. Situated in Stainz in the Styria region, Schlossblick Stainz features a patio and garden views. Ubytování Schlossblick Stainz se nachází ve městě Stainz (Rakousko - Štýrsko).

Ferienwohnung Schlossblick

Ferienwohnung Schlossblick

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Schlossblick. Situated 800 metres from Schloss Stainz in Stainz, Ferienwohnung Schlossblick offers accommodation with a kitchen. Ubytování Ferienwohnung Schlossblick se nachází ve městě Stainz (Rakousko - Štýrsko).

Exklusive Ferienwohnung / STAINZ / Luxury holiday Apartment

Exklusive Ferienwohnung / STAINZ / Luxury holiday Apartment

Ubytování (Apartmány) Exklusive Ferienwohnung / STAINZ / Luxury holiday Apartment. Exklusive Ferienwohnung / STAINZ / Luxury holiday Apartment se nachází ve městě Stainz a nabízí vířivku. Nabízí balkon a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Exklusive Ferienwohnung / STAINZ / Luxury holiday Apartment se nachází ve městě Stainz (Rakousko - Štýrsko).

Ferienhaus Trausibauer

Ferienhaus Trausibauer

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus Trausibauer. Boasting garden views, Ferienhaus Trausibauer features accommodation with free bikes, a garden and barbecue facilities, around 6 km from Schloss Stainz. Ubytování Ferienhaus Trausibauer se nachází ve městě Rainbach 50 (Rakousko - Štýrsko).

Russhof

Russhof

Ubytování (Prázdninový dům) Russhof. Boasting a spa bath, Russhof is set in Stainz. Housed in a building dating from 19th century, this holiday home is 5 km from the Schloss Stainz and offers... Ubytování Russhof se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko).