Hledat

Ubytování

Sands Port Ghalib - By Pickalbatros Rezort

Port Ghalib Marsa Alam, 84738 Port Ghalib, Egypt - Zobrazit mapu

Ubytování (Rezort) Sands Port Ghalib - By Pickalbatros. Sands Port Ghalib - By Pickalbatros se nachází v Port Ghalibu a nabízí restauraci, venkovní bazén, bar a zahradu. Ubytování Sands Port Ghalib - By Pickalbatros se nachází ve městě Port Ghalib (Egypt - Red Sea Governorate).

Popis ubytování Sands Port Ghalib - By Pickalbatros

Tento 4hvězdičkový rezort má soukromou pláž a klimatizované pokoje s bezplatným Wi-Fi a vlastní koupelnou. Sands Port Ghalib - By Pickalbatros stojí 8 km od zálivu Coraya a 24 km od Abu Dababu. Sands Port Ghalib - By Pickalbatros se nachází v Port Ghalibu a nabízí restauraci, venkovní bazén, bar a zahradu. Všechny pokoje v Sands Port Ghalib - Apartmány By Pickalbatros jsou vybavené satelitní TV s plochou obrazovkou a bezpečnostní schránkou. K dispozici je nepřetržitě otevřená recepce, pokojová služba a směnárna. Každé ráno se podává kontinentální snídaně nebo snídaně formou bufetu. Sands Port Ghalib - By Pickalbatros nabízí sluneční terasu. Na mezinárodní letiště Marsa Alam je to 6 km. Toto ubytování se nachází 2 minuty chůze od pláže. Pokoje v rezortu mají balkon s výhledem do zahrady. V rezortu si můžete zahrát kulečník a stolní tenis.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

  • 4 bazény
  • Wi- Fi zdarma
  • Bar
  • Soukromá plá E;

Jiná ubytování ve městě Port Ghalib

Marina view port ghalib

10

Marina view port ghalib

Ubytování (Hotel) Marina view port ghalib. Marina view port ghalib se nachází v Port Ghalib a nabízí ubytování s grilem a terasou. Nabízí restauraci, bar a krytý bazén. Ubytování Marina view port ghalib se nachází ve městě Port Ghalib (Egypt - Red Sea Governorate).

PortGhalib Marina Residence

8,9

PortGhalib Marina Residence

Ubytování (Prázdninové domy) PortGhalib Marina Residence. PortGhalib Marina Residence se nachází v Port Ghalib. Nabízí ubytování s venkovním bazénem a terasou. Ubytování PortGhalib Marina Residence se nachází ve městě Port Ghalib (Egypt - Red Sea Governorate).

Sunrise Marina Resort Port Ghalib

8,5

Sunrise Marina Resort Port Ghalib

Ubytování (Rezort) Sunrise Marina Resort Port Ghalib. Pětihvězdičkový Sunrise Marina Resort provedený v arabském stylu se nachází ve městě Port Ghalib a nabízí přímý přístup na přístavní promenádu se řadou... Ubytování Sunrise Marina Resort Port Ghalib se nachází ve městě Port Ghalib (Egypt - Red Sea Governorate).

Porto Port Ghalib

6,8

Porto Port Ghalib

Ubytování (Apartmán) Porto Port Ghalib. Porto Port Ghalib se nachází v letovisku Port Ghalib a nabízí ubytování s TV s plochou obrazovkou. Ubytování Porto Port Ghalib se nachází ve městě Port Ghalib (Egypt - Red Sea Governorate).

Luxury Oriental Home by Marina Residence

Luxury Oriental Home by Marina Residence

Ubytování (Apartmán) Luxury Oriental Home by Marina Residence. Luxury Oriental Home by Marina Residence se nachází v Port Ghalib a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací, restaurací a přístupem do zahrady s... Ubytování Luxury Oriental Home by Marina Residence se nachází ve městě Port Ghalib (Egypt - Red Sea Governorate).

Oriantal coast marsa Alam

Oriantal coast marsa Alam

Ubytování (Apartmán) Oriantal coast marsa Alam. Set in Port Ghalib, Oriantal coast marsa Alam offers accommodation with a private pool, a balcony and garden views. Ubytování Oriantal coast marsa Alam se nachází ve městě Port Ghalib (Egypt - Red Sea Governorate).

Cozy Studio

Cozy Studio

Ubytování (Apartmán) Cozy Studio. Cozy Studio se nachází v Port Ghalib v regionu Rudé moře Governorate a nabízí balkon a výhled na moře. Ubytování Cozy Studio se nachází ve městě Port Ghalib (Egypt - Red Sea Governorate).

Apartments Florenza Khamsin in Hurghada

Apartments Florenza Khamsin in Hurghada

Ubytování (Apartmán) Apartments Florenza Khamsin in Hurghada. Featuring air-conditioned accommodation with a patio, Apartments Florenza Khamsin in Hurghada is located in Hurghada. Ubytování Apartments Florenza Khamsin in Hurghada se nachází ve městě Port Ghalib (Egypt - Red Sea Governorate).

Port ghalip apartment vip

Port ghalip apartment vip

Ubytování (Apartmány) Port ghalip apartment vip. Port ghalip apartment vip se nachází v Port Ghalib v oblasti Rudého moře a nabízí ubytování s bezplatným soukromým parkovištěm. Ubytování Port ghalip apartment vip se nachází ve městě Port Ghalib (Egypt - Red Sea Governorate).

Oasis Port Ghalib - By Pickalbatros

Oasis Port Ghalib - By Pickalbatros

Ubytování (Rezort) Oasis Port Ghalib - By Pickalbatros. Čtyřhvězdičkový Oasis Port Ghalib - By Pickalbatros se nachází v Port Ghalibu a nabízí výhled na pláž, bar, zahradu a soukromou pláž. Ubytování Oasis Port Ghalib - By Pickalbatros se nachází ve městě Port Ghalib (Egypt - Red Sea Governorate).

Holiday Home

Holiday Home

Ubytování (Aparthotel) Holiday Home. Holiday Home se nachází v Port Ghalib a nabízí ubytování s klimatizací a přístupem do zahrady s venkovním bazénem. Ubytování Holiday Home se nachází ve městě Port Ghalib (Egypt - Red Sea Governorate).