Hledat

Ubytování

Marina view port ghalib Hotel

T 50 Bb Village tower, 84738 Port Ghalib, Egypt - Zobrazit mapu

Ubytování (Hotel) Marina view port ghalib. Marina view port ghalib se nachází v Port Ghalib a nabízí ubytování s grilem a terasou. Nabízí restauraci, bar a krytý bazén. Ubytování Marina view port ghalib se nachází ve městě Port Ghalib (Egypt - Red Sea Governorate). V následujících dnech se ceny pohybují od 848 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování Marina view port ghalib

Ubytování je vzdálené 8 km od zálivu Coraya a 24 km od Abu Dababu. K dispozici je nepřetržitě otevřená recepce, pokojová služba a směnárna. Ve všech najdete také minibar. Marina view port ghalib se nachází v Port Ghalib a nabízí ubytování s grilem a terasou. Klimatizované pokoje mají šatní skříň, bezpečnostní schránku, TV s plochou obrazovkou, balkon a vlastní koupelnu s bidetem. Nabízí restauraci, bar a krytý bazén. Marina view port ghalib leží 6 km od mezinárodního letiště Marsa Alam a za příplatek zajišťuje kyvadlovou dopravu na letiště. Marina view port ghalib podává denně snídani à la carte.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

  • 1 bazén
  • Letištní transfer
  • Rodinné pokoje
  • Bar

Jiná ubytování ve městě Port Ghalib

Sands Port Ghalib - By Pickalbatros

10

Sands Port Ghalib - By Pickalbatros

Ubytování (Rezort) Sands Port Ghalib - By Pickalbatros. Sands Port Ghalib - By Pickalbatros se nachází v Port Ghalibu a nabízí restauraci, venkovní bazén, bar a zahradu. Ubytování Sands Port Ghalib - By Pickalbatros se nachází ve městě Port Ghalib (Egypt - Red Sea Governorate). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 627 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

PortGhalib Marina Residence

8,9

PortGhalib Marina Residence

Ubytování (Prázdninové domy) PortGhalib Marina Residence. PortGhalib Marina Residence se nachází v Port Ghalib. Nabízí ubytování s venkovním bazénem a terasou. Ubytování PortGhalib Marina Residence se nachází ve městě Port Ghalib (Egypt - Red Sea Governorate). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 708 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sunrise Marina Resort Port Ghalib

8,5

Sunrise Marina Resort Port Ghalib

Ubytování (Rezort) Sunrise Marina Resort Port Ghalib. Pětihvězdičkový Sunrise Marina Resort provedený v arabském stylu se nachází ve městě Port Ghalib a nabízí přímý přístup na přístavní promenádu se řadou... Ubytování Sunrise Marina Resort Port Ghalib se nachází ve městě Port Ghalib (Egypt - Red Sea Governorate). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 804 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Porto Port Ghalib

6,8

Porto Port Ghalib

Ubytování (Apartmán) Porto Port Ghalib. Porto Port Ghalib se nachází v letovisku Port Ghalib a nabízí ubytování s TV s plochou obrazovkou. Ubytování Porto Port Ghalib se nachází ve městě Port Ghalib (Egypt - Red Sea Governorate). V následujících dnech se ceny pohybují od 670 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Oriantal coast marsa Alam

Oriantal coast marsa Alam

Ubytování (Apartmán) Oriantal coast marsa Alam. Set in Port Ghalib, Oriantal coast marsa Alam offers accommodation with a private pool, a balcony and garden views. Ubytování Oriantal coast marsa Alam se nachází ve městě Port Ghalib (Egypt - Red Sea Governorate). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 460 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Luxury Oriental Home by Marina Residence

Luxury Oriental Home by Marina Residence

Ubytování (Apartmán) Luxury Oriental Home by Marina Residence. Luxury Oriental Home by Marina Residence se nachází v Port Ghalib a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací, restaurací a přístupem do zahrady s... Ubytování Luxury Oriental Home by Marina Residence se nachází ve městě Port Ghalib (Egypt - Red Sea Governorate). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 532 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Florenza Khamsin in Hurghada

Apartments Florenza Khamsin in Hurghada

Ubytování (Apartmán) Apartments Florenza Khamsin in Hurghada. Featuring air-conditioned accommodation with a patio, Apartments Florenza Khamsin in Hurghada is located in Hurghada. Ubytování Apartments Florenza Khamsin in Hurghada se nachází ve městě Port Ghalib (Egypt - Red Sea Governorate). V následujících dnech se ceny pohybují od 432 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Cozy Studio

Cozy Studio

Ubytování (Apartmán) Cozy Studio. Cozy Studio se nachází v Port Ghalib v regionu Rudé moře Governorate a nabízí balkon a výhled na moře. Ubytování Cozy Studio se nachází ve městě Port Ghalib (Egypt - Red Sea Governorate). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 316 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Oasis Port Ghalib - By Pickalbatros

Oasis Port Ghalib - By Pickalbatros

Ubytování (Rezort) Oasis Port Ghalib - By Pickalbatros. Čtyřhvězdičkový Oasis Port Ghalib - By Pickalbatros se nachází v Port Ghalibu a nabízí výhled na pláž, bar, zahradu a soukromou pláž. Ubytování Oasis Port Ghalib - By Pickalbatros se nachází ve městě Port Ghalib (Egypt - Red Sea Governorate). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 627 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Port ghalip apartment vip

Port ghalip apartment vip

Ubytování (Apartmány) Port ghalip apartment vip. Port ghalip apartment vip se nachází v Port Ghalib v oblasti Rudého moře a nabízí ubytování s bezplatným soukromým parkovištěm. Ubytování Port ghalip apartment vip se nachází ve městě Port Ghalib (Egypt - Red Sea Governorate). V následujících dnech se ceny pohybují od 698 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday Home

Holiday Home

Ubytování (Aparthotel) Holiday Home. Holiday Home se nachází v Port Ghalib a nabízí ubytování s klimatizací a přístupem do zahrady s venkovním bazénem. Ubytování Holiday Home se nachází ve městě Port Ghalib (Egypt - Red Sea Governorate). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 797 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)