Hledat

Ubytování

Marina view port ghalib Hotel

T 50 Bb Village tower, 84738 Port Ghalib, Egypt - Zobrazit mapu

Ubytování (Hotel) Marina view port ghalib. Marina view port ghalib se nachází v Port Ghalib a nabízí ubytování s grilem a terasou. Nabízí restauraci, bar a krytý bazén. Ubytování Marina view port ghalib se nachází ve městě Port Ghalib (Egypt - Red Sea Governorate).

Popis ubytování Marina view port ghalib

Ubytování je vzdálené 8 km od zálivu Coraya a 24 km od Abu Dababu. K dispozici je nepřetržitě otevřená recepce, pokojová služba a směnárna. Ve všech najdete také minibar. Marina view port ghalib se nachází v Port Ghalib a nabízí ubytování s grilem a terasou. Klimatizované pokoje mají šatní skříň, bezpečnostní schránku, TV s plochou obrazovkou, balkon a vlastní koupelnu s bidetem. Nabízí restauraci, bar a krytý bazén. Marina view port ghalib leží 6 km od mezinárodního letiště Marsa Alam a za příplatek zajišťuje kyvadlovou dopravu na letiště. Marina view port ghalib podává denně snídani à la carte.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

  • 1 bazén
  • Letištní transfer
  • Rodinné pokoje
  • Bar

Jiná ubytování ve městě Port Ghalib

Sands Port Ghalib - By Pickalbatros

10

Sands Port Ghalib - By Pickalbatros

Ubytování (Rezort) Sands Port Ghalib - By Pickalbatros. Sands Port Ghalib - By Pickalbatros se nachází v Port Ghalibu a nabízí restauraci, venkovní bazén, bar a zahradu. Ubytování Sands Port Ghalib - By Pickalbatros se nachází ve městě Port Ghalib (Egypt - Red Sea Governorate).

PortGhalib Marina Residence

8,9

PortGhalib Marina Residence

Ubytování (Prázdninové domy) PortGhalib Marina Residence. PortGhalib Marina Residence se nachází v Port Ghalib. Nabízí ubytování s venkovním bazénem a terasou. Ubytování PortGhalib Marina Residence se nachází ve městě Port Ghalib (Egypt - Red Sea Governorate).

Sunrise Marina Resort Port Ghalib

8,5

Sunrise Marina Resort Port Ghalib

Ubytování (Rezort) Sunrise Marina Resort Port Ghalib. Pětihvězdičkový Sunrise Marina Resort provedený v arabském stylu se nachází ve městě Port Ghalib a nabízí přímý přístup na přístavní promenádu se řadou... Ubytování Sunrise Marina Resort Port Ghalib se nachází ve městě Port Ghalib (Egypt - Red Sea Governorate).

Porto Port Ghalib

6,8

Porto Port Ghalib

Ubytování (Apartmán) Porto Port Ghalib. Porto Port Ghalib se nachází v letovisku Port Ghalib a nabízí ubytování s TV s plochou obrazovkou. Ubytování Porto Port Ghalib se nachází ve městě Port Ghalib (Egypt - Red Sea Governorate).

Luxury Oriental Home by Marina Residence

Luxury Oriental Home by Marina Residence

Ubytování (Apartmán) Luxury Oriental Home by Marina Residence. Luxury Oriental Home by Marina Residence se nachází v Port Ghalib a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací, restaurací a přístupem do zahrady s... Ubytování Luxury Oriental Home by Marina Residence se nachází ve městě Port Ghalib (Egypt - Red Sea Governorate).

Oriantal coast marsa Alam

Oriantal coast marsa Alam

Ubytování (Apartmán) Oriantal coast marsa Alam. Set in Port Ghalib, Oriantal coast marsa Alam offers accommodation with a private pool, a balcony and garden views. Ubytování Oriantal coast marsa Alam se nachází ve městě Port Ghalib (Egypt - Red Sea Governorate).

Cozy Studio

Cozy Studio

Ubytování (Apartmán) Cozy Studio. Cozy Studio se nachází v Port Ghalib v regionu Rudé moře Governorate a nabízí balkon a výhled na moře. Ubytování Cozy Studio se nachází ve městě Port Ghalib (Egypt - Red Sea Governorate).

Apartments Florenza Khamsin in Hurghada

Apartments Florenza Khamsin in Hurghada

Ubytování (Apartmán) Apartments Florenza Khamsin in Hurghada. Featuring air-conditioned accommodation with a patio, Apartments Florenza Khamsin in Hurghada is located in Hurghada. Ubytování Apartments Florenza Khamsin in Hurghada se nachází ve městě Port Ghalib (Egypt - Red Sea Governorate).

Port ghalip apartment vip

Port ghalip apartment vip

Ubytování (Apartmány) Port ghalip apartment vip. Port ghalip apartment vip se nachází v Port Ghalib v oblasti Rudého moře a nabízí ubytování s bezplatným soukromým parkovištěm. Ubytování Port ghalip apartment vip se nachází ve městě Port Ghalib (Egypt - Red Sea Governorate).

Oasis Port Ghalib - By Pickalbatros

Oasis Port Ghalib - By Pickalbatros

Ubytování (Rezort) Oasis Port Ghalib - By Pickalbatros. Čtyřhvězdičkový Oasis Port Ghalib - By Pickalbatros se nachází v Port Ghalibu a nabízí výhled na pláž, bar, zahradu a soukromou pláž. Ubytování Oasis Port Ghalib - By Pickalbatros se nachází ve městě Port Ghalib (Egypt - Red Sea Governorate).

Holiday Home

Holiday Home

Ubytování (Aparthotel) Holiday Home. Holiday Home se nachází v Port Ghalib a nabízí ubytování s klimatizací a přístupem do zahrady s venkovním bazénem. Ubytování Holiday Home se nachází ve městě Port Ghalib (Egypt - Red Sea Governorate).