Hledat

Ubytování

Roubená chalupa Český ráj Nadslav Prázdninový dům

Nadslav2, Střevač, 506 01, Česká republika - Zobrazit mapu

Ubytování (Prázdninový dům) Roubená chalupa Český ráj Nadslav. Roubená chalupa Český ráj Nadslav se nachází ve Střevači. 41 km od Liberce. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Roubená chalupa Český ráj Nadslav se nachází ve městě Střevač (Česko - Královéhradecký kraj).

Popis ubytování Roubená chalupa Český ráj Nadslav

Nechybí ani ložní prádlo a ručníky. Roubená chalupa Český ráj Nadslav se nachází ve Střevači. Na místě je zahrada a v okolí se můžete věnovat pěší turistice. Roubená chalupa Český ráj Nadslav stojí 49 km od města Szklarska Poręba a 42 km od Špindlerova Mlýna. Prázdninový dům má 3 ložnice, TV s plochou obrazovkou a plně vybavenou kuchyň s mikrovlnnou troubou, lednicí, pračkou a varnou deskou. 41 km od Liberce. Na letiště Pardubice je to 57 km. Na místě je neplacené soukromé parkoviště.

Jiná ubytování ve městě Střevač

Chalupa Nadslav

Chalupa Nadslav

Ubytování (Venkovský dům) Chalupa Nadslav. Chalupa Nadslav se nachází ve Střevači. Nabízí zahradu a plně vybavenou kuchyň. Ubytování Chalupa Nadslav se nachází ve městě Střevač (Česká republika - Královéhradecký kraj). Pro Venkovský dům Chalupa Nadslav nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.