Hledat

Ubytování

Rodinný penzion Barborka Penzion

Hranická 350, Hranice, 753 61, Česká republika - Zobrazit mapu

Ubytování (Penzion) Rodinný penzion Barborka. Rodinný penzion Barborka se nachází v Hranicích a nabízí bar, terasu a Wi-Fi zdarma. Pokoje v tomto penzionu mají šatní skříň a vlastní koupelnu se... Ubytování Rodinný penzion Barborka se nachází ve městě Hranice (Česko - Olomoucký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 651 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování Rodinný penzion Barborka

Pokoje v tomto penzionu mají šatní skříň a vlastní koupelnu se sprchou. Rodinný penzion Barborka je vzdálený 34 km od Olomouce a 33 km od letiště Leoše Janáčka Ostrava. Ráno se v penzionu podává kontinentální snídaně. Rodinný penzion Barborka se nachází v Hranicích a nabízí bar, terasu a Wi-Fi zdarma.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

 • Parkování zdarma
 • Bar

Vybavení ubytování Rodinný penzion Barborka

 • Vlastní koupelna
 • Venkovní nábytek
 • Terasa
 • Zahrada
 • Domácí zvířata nejsou povolena.
 • Tematické večeře
 • Víno/šampaňské
 • Bar
 • Restaurace
 • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.
 • Parkování na ulici
 • Hasicí přístroje
 • Venkovní kamerový systém
 • Kamerový systém ve společných prostorách
 • Požární alarmy
 • Bezpečnostní alarm
 • Ostraha 24 hodin denně
 • Všechny prostory nekuřácké
 • Topení
 • Rodinné pokoje
 • Nekuřácké pokoje

Jiná ubytování ve městě Hranice

Apartment Hranice

9,5

Apartment Hranice

Ubytování (Apartmán) Apartment Hranice. Apartmán Hranice se nachází v Hranicích, 42 km od Olomouce. Nabízí zahradu a výhled na hory. Ubytování Apartment Hranice se nachází ve městě Hranice (Česká republika - Olomoucký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 901 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartment Hranice má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmán Apartment Hranice momentálně evidujeme 28 recenzí.

Penzion Ostravanka

9,4

Penzion Ostravanka

Ubytování (Penzion) Penzion Ostravanka. Rodinný Penzion Ostravanka se nachází v lázeňském městě Teplice nad Bečvou, 400 metrů od nejbližšího lázeňského zařízení, a nabízí plně vybavenou sdílenou... Ubytování Penzion Ostravanka se nachází ve městě Hranice (Česká republika - Olomoucký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 608 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Ostravanka má celkové hodnocení 9,4. Pro Penzion Penzion Ostravanka momentálně evidujeme 139 recenzí.

Pepinův motorest

9,2

Pepinův motorest

Ubytování (Penzion) Pepinův motorest. Pepinův motorest se nachází v Hranicích a nabízí terasu, restauraci a pokojovou službu. K dispozici je také bezplatné Wi-Fi. Ubytování Pepinův motorest se nachází ve městě Hranice (Česká republika - Olomoucký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 644 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Pepinův motorest má celkové hodnocení 9,2. Pro Penzion Pepinův motorest momentálně evidujeme 5 recenzí.

Penzion Diana

9

Penzion Diana

Ubytování (Penzion) Penzion Diana. Penzion Diana, který je obklopen zelení, se nachází jižně od Hranic, 500 metrů od centra lázeňského města Teplice nad Bečvou. Ubytování Penzion Diana se nachází ve městě Hranice (Česká republika - Olomoucký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 917 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Diana má celkové hodnocení 9. Pro Penzion Penzion Diana momentálně evidujeme 82 recenzí.

Zámecký Hotel Zlatý Orel

8,9

Zámecký Hotel Zlatý Orel

Ubytování (Hotel) Zámecký Hotel Zlatý Orel. Zámecký hotel v Hranicích, v blízkosti dálnice D1 mezi Ostravou a Olomouci, vám nabízí komfortní pokoje včetně bezplatného bezdrátového připojení k... Ubytování Zámecký Hotel Zlatý Orel se nachází ve městě Hranice (Česká republika - Olomoucký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 210 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Zámecký Hotel Zlatý Orel má celkové hodnocení 8,9. Pro Hotel Zámecký Hotel Zlatý Orel momentálně evidujeme 168 recenzí.

Hotel Centrum

8,8

Hotel Centrum

Ubytování (Hotel) Hotel Centrum. Hotel Centrum se nachází naproti Masarykovu náměstí ve městě Hranice a nabízí hotelovou restauraci s regionální kuchyní, prostorné pokoje se satelitní TV a... Ubytování Hotel Centrum se nachází ve městě Hranice (Česká republika - Olomoucký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 004 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Centrum má celkové hodnocení 8,8. Pro Hotel Hotel Centrum momentálně evidujeme 334 recenzí.

Hotel Růžek

8,7

Hotel Růžek

Ubytování (Hotel) Hotel Růžek. Penzion Růžek se nachází v historické části Hranic na Moravě, 6 minut pěšky od aquaparku Plovárna. Ubytování Hotel Růžek se nachází ve městě Hranice (Česká republika - Olomoucký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 927 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Růžek má celkové hodnocení 8,7. Pro Hotel Hotel Růžek momentálně evidujeme 135 recenzí.

Vila Tereza

8,3

Vila Tereza

Ubytování (Penzion) Vila Tereza. Vila Tereza se nachází v klidné části Hranic, 500 metrů od Zbrašovských jeskyní. Nabízí terasu, bezplatné Wi-Fi a neplacené parkoviště. Ubytování Vila Tereza se nachází ve městě Hranice (Česká republika - Olomoucký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 618 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Vila Tereza má celkové hodnocení 8,3. Pro Penzion Vila Tereza momentálně evidujeme 108 recenzí.

Hotel Cementar

8,3

Hotel Cementar

Ubytování (Hotel) Hotel Cementar. Hotel Cementář se nachází ve městě Hranice a nabízí nepřetržitě otevřenou recepci, terasu, restauraci a sdílený obývací prostor. Ubytování Hotel Cementar se nachází ve městě Hranice (Česká republika - Olomoucký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 811 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Cementar má celkové hodnocení 8,3. Pro Hotel Hotel Cementar momentálně evidujeme 165 recenzí.

Chata Sport Areál

8,1

Chata Sport Areál

Ubytování (Chata) Chata Sport Areál. Chata Sport Areál se nachází v Hranicích. Nabízí Wi-Fi zdarma a zahradu s terasou. V okolí se můžete věnovat cyklistice. Ubytování Chata Sport Areál se nachází ve městě Hranice (Česká republika - Olomoucký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 412 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Chata Sport Areál má celkové hodnocení 8,1. Pro Chata Chata Sport Areál momentálně evidujeme 53 recenzí.

Vila ARCA

Vila ARCA

Ubytování (Apartmán) Vila ARCA. Vila ARCA se nachází v Hranicích, 42 km od Olomouce. Apartmán stojí 47 km od Zlína a 37 km od Rožnova pod Radhoštěm. Ubytování Vila ARCA se nachází ve městě Hranice (Česká republika - Olomoucký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 291 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Apartmán Vila ARCA nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.