Hledat

Ubytování

Rodinný hotel U Studánky Hotel

Horní Lomná 178, Jablunkov, 739 91, Česká republika - Zobrazit mapu

Ubytování (Hotel) Rodinný hotel U Studánky. Rodinný hotel U Studánky se nachází v Jablunkově a nabízí restauraci, sezónní venkovní bazén, sdílený lounge a zahradu. Ubytování Rodinný hotel U Studánky se nachází ve městě Jablunkov (Česko - Moravskoslezský kraj).

Popis ubytování Rodinný hotel U Studánky

Tento 3hvězdičkový hotel nabízí dětský klub a turistické informace. Nechybí ani šatní skříň. Na místě si můžete zahrát stolní tenis a v okolí se věnovat pěší turistice a cyklistice. Všechny pokoje mají psací stůl, TV s plochou obrazovkou, vlastní koupelnu, ložní prádlo, ručníky a balkon s výhledem na hory. Rodinný hotel U Studánky podává denně snídani formou bufetu. Ostravské letiště Leoše Janáčka odtud leží 42 km. K dispozici je terasa, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Rodinný hotel U Studánky se nachází v Jablunkově a nabízí restauraci, sezónní venkovní bazén, sdílený lounge a zahradu. Rodinný hotel U Studánky stojí 44 km od Bielska-Bialy a 21 km od Visly.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

  • 1 bazén

Jiná ubytování ve městě Jablunkov

Rideczech

9,6

Rideczech

Ubytování (Penzion) Rideczech. Ubytování Rideczech se nachází v Jablunkově a najdete zde malou farmu. Hosté mohou využít také zahradu se zázemím pro grilování a lyžárnu. Ubytování Rideczech se nachází ve městě Jablunkov (Česká republika - Moravskoslezský kraj). Ubytování Rideczech má celkové hodnocení 9,6. Pro Penzion Rideczech momentálně evidujeme 25 recenzí.

Penzion Réva

9,2

Penzion Réva

Ubytování (Apartmán) Penzion Réva. Apartmán Penzion Réva se nachází v Jablunkově a nabízí gril. Hosté zde mohou využívat bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Penzion Réva se nachází ve městě Jablunkov (Česká republika - Moravskoslezský kraj). Ubytování Penzion Réva má celkové hodnocení 9,2. Pro Apartmán Penzion Réva momentálně evidujeme 79 recenzí.

Wellness Hotel Kempa

9,2

Wellness Hotel Kempa

Ubytování (Hotel) Wellness Hotel Kempa. Wellness Hotel Kempa se nachází 5 km od Jablunkova a pouhých 600 metrů od polských hranic mezi Slezskými a Moravskoslezskými Beskydy. Ubytování Wellness Hotel Kempa se nachází ve městě Jablunkov (Česko - Moravskoslezský kraj).

Guest House u chalupky

9,2

Guest House u chalupky

Ubytování (Apartmán) Guest House u chalupky. Penzion U chalupky se nachází v Jablunkově a nabízí ubytování s terasou, plně vybavenou kuchyň a balkon. Ubytování Guest House u chalupky se nachází ve městě Jablunkov (Česká republika - Moravskoslezský kraj). Ubytování Guest House u chalupky má celkové hodnocení 9,2. Pro Apartmán Guest House u chalupky momentálně evidujeme 19 recenzí.

Ubytování Gorol Jablunkov

9

Ubytování Gorol Jablunkov

Ubytování (Penzion) Ubytování Gorol Jablunkov. Ubytování Gorol Jablunkov se nachází v Jablunkově. Tento 2hvězdičkový penzion nabízí zahradu, terasu, sdílený lounge, Wi-Fi zdarma a přepážku s... Ubytování Ubytování Gorol Jablunkov se nachází ve městě Jablunkov (Česká republika - Moravskoslezský kraj). Ubytování Ubytování Gorol Jablunkov má celkové hodnocení 9. Pro Penzion Ubytování Gorol Jablunkov momentálně evidujeme 25 recenzí.

Penzion Na Kamyncu

8,8

Penzion Na Kamyncu

Ubytování (Penzion) Penzion Na Kamyncu. Penzion Na Kamyncu se nachází v klidné oblasti Beskyd, jen 4 km od centra Jablunkova. Můžete se těšit na bowlingovou dráhu, tenisový kurt a bezplatné... Ubytování Penzion Na Kamyncu se nachází ve městě Jablunkov (Česká republika - Moravskoslezský kraj). Ubytování Penzion Na Kamyncu má celkové hodnocení 8,8. Pro Penzion Penzion Na Kamyncu momentálně evidujeme 60 recenzí.

Hotel Stará Ameryka

8,2

Hotel Stará Ameryka

Ubytování (Hotel) Hotel Stará Ameryka. Hotel Stará Ameryka se nachází na úpatí Těšínských Beskyd, 1 km od centra Jablunkova. Ubytování Hotel Stará Ameryka se nachází ve městě Jablunkov (Česká republika - Moravskoslezský kraj). Ubytování Hotel Stará Ameryka má celkové hodnocení 8,2. Pro Hotel Hotel Stará Ameryka momentálně evidujeme 40 recenzí.

Penzion u Pinkasů

Penzion u Pinkasů

Ubytování (Apartmány) Penzion u Pinkasů. Penzion u Pinkasů se nachází v Jablunkově a nabízí bar. Každé ráno se podává kontinentální nebo à la carte snídaně. Ubytování Penzion u Pinkasů se nachází ve městě Jablunkov (Česko - Moravskoslezský kraj).

Roubenka Bukovec

Roubenka Bukovec

Ubytování (Prázdninový dům) Roubenka Bukovec. Roubenka Bukovec is located in Jablunkov. The accommodation is 17 km from Ustroń. Wisła is 11 km from the holiday home, while Szczyrk is 24 km away. Ubytování Roubenka Bukovec se nachází ve městě Jablunkov (Česko - Moravskoslezský kraj).