Hledat

Ubytování

Rezidencia Podhájska Aparthotel

Za humnami 525/58, 941 48 Podhájska, Slovensko - Zobrazit mapu

Ubytování (Aparthotel) Rezidencia Podhájska. Rezidencia Podhájska se nachází v obci Podhájska a nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Rezidencia Podhájska se nachází ve městě Podhájska (Slovensko - Nitriansky kraj).

Popis ubytování Rezidencia Podhájska

Rezidencia Podhájska se nachází v obci Podhájska a nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. V okolí se lze věnovat cyklistice. Všechny apartmány mají pohovku, posezení, satelitní TV s plochou obrazovkou, dobře vybavenou kuchyň s jídelním koutem a vlastní koupelnu s toaletními potřebami zdarma. Aparthotel stojí 46 km od Ostrihomu a 30 km od Nitry. Na letiště Piešťany je to 69 km. K dispozici je také mikrovlnná trouba, lednice, varná deska a rychlovarná konvice.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

  • Domácí zvířata povolena
  • Parkování zdarma
  • Wi- Fi zdarma
  • Nekuřácké pokoje

Jiná ubytování ve městě Podhájska

Apartmán Mery

9,9

Apartmán Mery

Ubytování (Apartmán) Apartmán Mery. Apartmán Mery se nachází v obci Podhájska a nabízí terasu, klimatizaci a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmán Mery se nachází ve městě Podhájska (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytování Apartmán Mery má celkové hodnocení 9,9. Pro Apartmán Apartmán Mery momentálně evidujeme 10 recenzí.

Apartmány Goral Podhájska

9,8

Apartmány Goral Podhájska

Ubytování (Prázdninové domy) Apartmány Goral Podhájska. Apartmány Goral Podhájska se nachází v Podhájské v Nitrianském kraji. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartmány Goral Podhájska se nachází ve městě Podhájska (Slovensko - Nitriansky kraj).

Apartmán SIESTA

9,8

Apartmán SIESTA

Ubytování (Apartmán) Apartmán SIESTA. Apartmán SIESTA se nachází v obci Podhájska a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na město. Má balkon a stojí v oblasti vhodné pro pěší turistiku a lyžování. Ubytování Apartmán SIESTA se nachází ve městě Podhájska (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytování Apartmán SIESTA má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmán Apartmán SIESTA momentálně evidujeme 39 recenzí.

Apartmány Podhájska

9,7

Apartmány Podhájska

Ubytování (Apartmány) Apartmány Podhájska. Apartmány Podhájska se nacházejí v obci Podhájska a nabízejí zahradu a gril. Do Nitry je to 29 km. Ubytování Apartmány Podhájska se nachází ve městě Podhájska (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytování Apartmány Podhájska má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmány Apartmány Podhájska momentálně evidujeme 56 recenzí.

Apartmán PANORÁMA

9,7

Apartmán PANORÁMA

Ubytování (Apartmán) Apartmán PANORÁMA. Apartmán PANORÁMA se nachází v Podhájsku v Nitrianskem kraji, 200 metrů od wellnes centra. Nabízí ubytování s Wi-Fi zdarma a soukromým balkonem. Ubytování Apartmán PANORÁMA se nachází ve městě Podhájska (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytování Apartmán PANORÁMA má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Apartmán PANORÁMA momentálně evidujeme 35 recenzí.

Apartman Kyjev

9,6

Apartman Kyjev

Ubytování (Apartmán) Apartman Kyjev. Apartmán Kyjev se nachází v Podhájské v Nitranském kraji. Nabízí balkon s výhledem do zahrady. Lze v něm zdarma využívat Wi-Fi. Ubytování Apartman Kyjev se nachází ve městě Podhájska (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytování Apartman Kyjev má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán Apartman Kyjev momentálně evidujeme 31 recenzí.

Apartmany Podhajska

9,6

Apartmany Podhajska

Ubytování (Apartmány) Apartmany Podhajska. Apartmány Podhájská se nachází 250 metrů od termálních lázní. Poskytují ubytování s možností vlastního stravování a balkon. Ubytování Apartmany Podhajska se nachází ve městě Podhájska (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytování Apartmany Podhajska má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmány Apartmany Podhajska momentálně evidujeme 145 recenzí.

Penzion Jople

9,6

Penzion Jople

Ubytování (Penzion) Penzion Jople. Penzion Jople se nachází v Podhájské. Nabízí možnost půjčení kol zdarma, zahradu, bar a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Penzion Jople se nachází ve městě Podhájska (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytování Penzion Jople má celkové hodnocení 9,6. Pro Penzion Penzion Jople momentálně evidujeme 64 recenzí.

Apartmán Aqua Podhájska

9,5

Apartmán Aqua Podhájska

Ubytování (Apartmán) Apartmán Aqua Podhájska. Apartmán Aqua Podhájska se nachází v obci Podhájska a nabízí klimatizované ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartmán Aqua Podhájska se nachází ve městě Podhájska (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytování Apartmán Aqua Podhájska má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmán Apartmán Aqua Podhájska momentálně evidujeme 9 recenzí.

Apartman Diamond

9,4

Apartman Diamond

Ubytování (Apartmán) Apartman Diamond. Apartmán Diamond se nachází v obci Podhájska a nabízí ubytování s balkonem, bezplatným Wi-Fi a výhledem na hory. Ubytování Apartman Diamond se nachází ve městě Podhájska (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytování Apartman Diamond má celkové hodnocení 9,4. Pro Apartmán Apartman Diamond momentálně evidujeme 18 recenzí.

Apartmany pri lese

9,4

Apartmany pri lese

Ubytování (Apartmány) Apartmany pri lese. Apartmány pri lese se nachází v Podhájské. Jsou klimatizované a mají parkety, TV s plochou obrazovkou, bezplatné Wi-Fi, šatní skříň, obývací pokoj,... Ubytování Apartmany pri lese se nachází ve městě Podhájska (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytování Apartmany pri lese má celkové hodnocení 9,4. Pro Apartmány Apartmany pri lese momentálně evidujeme 68 recenzí.

Rekreačný dom SISI

9,3

Rekreačný dom SISI

Ubytování (Penzion) Rekreačný dom SISI. Rekreačný dom SISI se nachází v poklidné části obce Podhájska, 800 metrů od železniční stanice a 25 minut chůze od termálního wellness centra a aquaparku,... Ubytování Rekreačný dom SISI se nachází ve městě Podhájska (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytování Rekreačný dom SISI má celkové hodnocení 9,3. Pro Penzion Rekreačný dom SISI momentálně evidujeme 206 recenzí.

Vila Václav

9,3

Vila Václav

Ubytování (Penzion) Vila Václav. Vila Václav se nachází v obci Podhájska a nabízí zahradu, fitness centrum, sdílený lounge a bezplatné Wi-Fi. Ve všech pokojích je kuchyň a vlastní... Ubytování Vila Václav se nachází ve městě Podhájska (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytování Vila Václav má celkové hodnocení 9,3. Pro Penzion Vila Václav momentálně evidujeme 34 recenzí.

Penzión Termál

9,2

Penzión Termál

Ubytování (Penzion) Penzión Termál. Penzión Termál se nachází v obci Podhájska a nabízí zahradu, sdílený lounge, gril a bezplatné Wi-Fi. K dispozici je sdílená kuchyně a sluneční terasa. Ubytování Penzión Termál se nachází ve městě Podhájska (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytování Penzión Termál má celkové hodnocení 9,2. Pro Penzion Penzión Termál momentálně evidujeme 96 recenzí.

Apartman Paula

9,2

Apartman Paula

Ubytování (Apartmán) Apartman Paula. Apartman Paula se nachází v obci Podhájska, 30 km od Nitry a 41 km od obce Dudince. Ubytování Apartman Paula se nachází ve městě Podhájska (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytování Apartman Paula má celkové hodnocení 9,2. Pro Apartmán Apartman Paula momentálně evidujeme 22 recenzí.

Penzión Vilka Podhájčanka

9,1

Penzión Vilka Podhájčanka

Ubytování (Penzion) Penzión Vilka Podhájčanka. Penzion Vilka Podhájčanka se nachází v obci Podhájska a nabízí zahradu. K dispozici je také neplacené soukromé parkoviště a zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Penzión Vilka Podhájčanka se nachází ve městě Podhájska (Slovensko - Nitriansky kraj).

Podhájska - GABIONKA

9,1

Podhájska - GABIONKA

Ubytování (Prázdninový dům) Podhájska - GABIONKA. Podhájska - GABIONKA se nachází v Podhájské a nabízí restauraci, zahradu a gril. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Podhájska - GABIONKA se nachází ve městě Podhájska (Slovensko - Nitriansky kraj).

DIAMOND apartmán Eliška

9

DIAMOND apartmán Eliška

Ubytování (Apartmán) DIAMOND apartmán Eliška. DIAMOND apartmán Eliška se nachází v Podhájské a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. Apartmán má 1 koupelnu. K zázemí patří i terasa. Ubytování DIAMOND apartmán Eliška se nachází ve městě Podhájska (Slovensko - Nitriansky kraj).

Penzión MAX

9

Penzión MAX

Ubytování (Penzion) Penzión MAX. Penzion Max se nachází 600 metrů od termálních lázní Podhájska a nabízí studia s koupelnou i kuchyňským koutem, volný přístup do lázní, zdarma dostupné... Ubytování Penzión MAX se nachází ve městě Podhájska (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytování Penzión MAX má celkové hodnocení 9. Pro Penzion Penzión MAX momentálně evidujeme 853 recenzí.

Privat Arcadia

9

Privat Arcadia

Ubytování (Apartmány) Privat Arcadia. Privát Arcadia se nachází v obci Podhájska a nabízí ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Privat Arcadia se nachází ve městě Podhájska (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytování Privat Arcadia má celkové hodnocení 9. Pro Apartmány Privat Arcadia momentálně evidujeme 254 recenzí.

Podhájska - Holiday

9

Podhájska - Holiday

Ubytování (Apartmány) Podhájska - Holiday. Ubytování Podhájska - Holiday se nachází v obci Podhájska. Nabízí Wi-Fi zdarma a výhled do vlastní zahrady s terasou. Ubytování Podhájska - Holiday se nachází ve městě Podhájska (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytování Podhájska - Holiday má celkové hodnocení 9. Pro Apartmány Podhájska - Holiday momentálně evidujeme 8 recenzí.

Apartmány RELAX Podhájska

9

Apartmány RELAX Podhájska

Ubytování (Apartmán) Apartmány RELAX Podhájska. Apartmány RELAX Podhájska se nacházejí v obci Podhájska a nabízejí zahradu, bar, terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. Ubytování Apartmány RELAX Podhájska se nachází ve městě Podhájska (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytování Apartmány RELAX Podhájska má celkové hodnocení 9. Pro Apartmán Apartmány RELAX Podhájska momentálně evidujeme 54 recenzí.

Penzion Astra

8,8

Penzion Astra

Ubytování (Penzion) Penzion Astra. Penzion Astra se nachází v obci Podhájska. Nabízí zahradu, sdílený lounge, Wi-Fi zdarma, sdílenou kuchyni, úschovu zavazadel a nepřetržitě otevřenou... Ubytování Penzion Astra se nachází ve městě Podhájska (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytování Penzion Astra má celkové hodnocení 8,8. Pro Penzion Penzion Astra momentálně evidujeme 85 recenzí.

Podhájska 110

8,8

Podhájska 110

Ubytování (Apartmány) Podhájska 110. Podhájska 110 se nachází v obci Podhájska a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a posezením. Ubytování Podhájska 110 se nachází ve městě Podhájska (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytování Podhájska 110 má celkové hodnocení 8,8. Pro Apartmány Podhájska 110 momentálně evidujeme 31 recenzí.

Golden Sun

8,8

Golden Sun

Ubytování (Privát) Golden Sun. Golden Sun se nachází v obci Podhájska a nabízí výhled do zahrady a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Golden Sun se nachází ve městě Podhájska (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytování Golden Sun má celkové hodnocení 8,8. Pro Privát Golden Sun momentálně evidujeme 11 recenzí.

Privát pri škole

8,7

Privát pri škole

Ubytování (Privát) Privát pri škole. Privát pri škole se nachází v obci Podhájska. Ubytování má TV s plochou obrazovkou, koupelnu a kuchyňský kout s mikrovlnnou troubou, lednicí a varnou... Ubytování Privát pri škole se nachází ve městě Podhájska (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytování Privát pri škole má celkové hodnocení 8,7. Pro Privát Privát pri škole momentálně evidujeme 12 recenzí.

Chata Hájik Podhajska

8,7

Chata Hájik Podhajska

Ubytování (Chata) Chata Hájik Podhajska. Chata Hájik Podhájska se nachází v Podhájské a nabízí zahradu, bar, restauraci a bezplatnou službu půjčení jízdních kol. Ubytování Chata Hájik Podhajska se nachází ve městě Podhájska (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytování Chata Hájik Podhajska má celkové hodnocení 8,7. Pro Chata Chata Hájik Podhajska momentálně evidujeme 10 recenzí.

Vilka Relax

8,7

Vilka Relax

Ubytování (Prázdninové domy) Vilka Relax. Vilka Relax se nachází v centru malebné vesnice Pozba, jen 4 minuty pěšky od autobusového a vlakového nádraží a 5 minut autem od termálního koupaliště... Ubytování Vilka Relax se nachází ve městě Podhájska (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytování Vilka Relax má celkové hodnocení 8,7. Pro Prázdninové domy Vilka Relax momentálně evidujeme 35 recenzí.

Apartmany-Anna

8,7

Apartmany-Anna

Ubytování (Apartmány) Apartmany-Anna. Apartmány-Anna se nacházejí v Podhájské. K zázemí patří zahrada a lze tu zdarma využívat Wi-Fi. Ubytování Apartmany-Anna se nachází ve městě Podhájska (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytování Apartmany-Anna má celkové hodnocení 8,7. Pro Apartmány Apartmany-Anna momentálně evidujeme 46 recenzí.

Vila Daiva

8,7

Vila Daiva

Ubytování (Penzion) Vila Daiva. Vila Daiva stojí v Podhájské, jen 500 metrů od termálních lázní. Ubytování Vila Daiva se nachází ve městě Podhájska (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytování Vila Daiva má celkové hodnocení 8,7. Pro Penzion Vila Daiva momentálně evidujeme 74 recenzí.

Chata Sovička Podhájska

8,6

Chata Sovička Podhájska

Ubytování (Venkovský dům) Chata Sovička Podhájska. Tento malý penzion se nachází pouhých 2,5 km od termálního střediska Podhájska a nabízí pokoje s vlastní koupelnou a kabelovou TV. Ubytování Chata Sovička Podhájska se nachází ve městě Podhájska (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytování Chata Sovička Podhájska má celkové hodnocení 8,6. Pro Venkovský dům Chata Sovička Podhájska momentálně evidujeme 53 recenzí.

Koliba u Šidla

8,5

Koliba u Šidla

Ubytování (Penzion) Koliba u Šidla. Koliba u Šidla se nachází v Kalné nad Hronom a nabízí výhled na lesy a řeku Hron, tradiční restauraci s terasou, kde se podávají slovenská jídla, a... Ubytování Koliba u Šidla se nachází ve městě (Slovensko - Nitriansky kraj).