Hledat

Ubytování

RetroDym penzion Penzion

546 Dlhá, 093 02 Vranov nad Topľou, Slovensko - Zobrazit mapu

Ubytování (Penzion) RetroDym penzion. RetroDym penzion se nachází ve Vranově nad Topľou a nabízí bar a terasu. Ubytování RetroDym penzion se nachází ve městě Vranov nad Topľou (Slovensko - Prešovský kraj).

Popis ubytování RetroDym penzion

Každé ráno se podává kontinentální snídaně. Všechny pokoje v penzionu mají vlastní koupelnu s toaletními potřebami zdarma, TV s plochou obrazovkou, klimatizaci a některé také balkon. RetroDym penzion poskytuje pokoje s ložním prádlem a ručníky. Na mezinárodní letiště Košice je to 41 km. RetroDym penzion se nachází ve Vranově nad Topľou a nabízí bar a terasu. RetroDym penzion stojí 37 km od Košic a Prešova.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

  • Bar

Jiná ubytování ve městě Vranov nad Topľou

Apartment Kubo

9,6

Apartment Kubo

Ubytování (Apartmán) Apartment Kubo. Apartmán Kubo se nachází ve Vranově nad Topľou v Prešovském kraji a nabízí balkon a výhled do zahrady. Ubytování Apartment Kubo se nachází ve městě Vranov nad Topľou (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Apartment Kubo má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán Apartment Kubo momentálně evidujeme 26 recenzí.

Penzion Família

9,2

Penzion Família

Ubytování (Penzion) Penzion Família. Rodinný Penzion Família se nachází v Čemerném, městské části Vranova nad Topľou. Ubytování Penzion Família se nachází ve městě Vranov nad Topľou (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Penzion Família má celkové hodnocení 9,2. Pro Penzion Penzion Família momentálně evidujeme 85 recenzí.

Apartmanový byt v priemyselnej zóne

9,2

Apartmanový byt v priemyselnej zóne

Ubytování (Apartmán) Apartmanový byt v priemyselnej zóne. Apartmanbyt v priemyselném nad Topyseľou se nachází ve Vranově. 36 km od Košic. Nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Apartmanový byt v priemyselnej zóne se nachází ve městě Vranov nad Topľou (Slovensko - Prešovský kraj).

Hotel Patriot

8,5

Hotel Patriot

Ubytování (Hotel) Hotel Patriot. Hotel Patriot se nachází ve městě Vranov nad Topľou a nabízí fitness centrum, sdílený lounge a bar. Ubytování Hotel Patriot se nachází ve městě Vranov nad Topľou (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Hotel Patriot má celkové hodnocení 8,5. Pro Hotel Hotel Patriot momentálně evidujeme 19 recenzí.

Majerovský kaštieľ

8,2

Majerovský kaštieľ

Ubytování (Penzion) Majerovský kaštieľ. Majerovský kaštieľ je penzion situovaný v Majerovcích. Nabízí zahradu, terasu, Wi-Fi zdarma a vlastní bezplatné parkoviště. Ubytování Majerovský kaštieľ se nachází ve městě Vranov nad Topľou (Slovensko - Prešovský kraj).

LOTUS APARTMENTS

LOTUS APARTMENTS

Ubytování (Aparthotel) LOTUS APARTMENTS. Set in Vranov nad Topľou, LOTUS APARTMENTS offers accommodation with air conditioning and access to a garden. Ubytování LOTUS APARTMENTS se nachází ve městě Vranov nad Topľou (Slovensko - Prešovský kraj).

Apartmánové ubytovanie

Apartmánové ubytovanie

Ubytování (Apartmán) Apartmánové ubytovanie. Apartmánové ubytovanie is set in Vranov nad Topľou. Guests have access to free WiFi. Ubytování Apartmánové ubytovanie se nachází ve městě Vranov nad Topľou (Slovensko - Prešovský kraj).

Apartmán v úplnom centre

Apartmán v úplnom centre

Ubytování (Apartmán) Apartmán v úplnom centre. Located in Vranov nad Topľou in the Prešovský kraj region, Apartmán v úplnom centre features a terrace and garden views. Ubytování Apartmán v úplnom centre se nachází ve městě Vranov nad Topľou (Slovensko - Prešovský kraj).