Hledat

Ubytování

Resturace Rychta Apartmány

22 Boleslavská, Mladá Boleslav, 293 06, Česká republika - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmány) Resturace Rychta. Resturace Rychta se nachází v Mladé Boleslavi. Všechny apartmány mají vlastní koupelnu, TV s plochou obrazovkou a plně vybavený kuchyňský kout. Ubytování Resturace Rychta se nachází ve městě Kosmonosy (Česko - Středočeský kraj).

Popis ubytování Resturace Rychta

Na letiště Václava Havla Praha je to 60 km. Resturace Rychta se nachází v Mladé Boleslavi. Všechny apartmány mají vlastní koupelnu, TV s plochou obrazovkou a plně vybavený kuchyňský kout. Kurort Oybin je vzdálený 47 km a Mělník 34 km.

Jiná ubytování ve městě Kosmonosy

Exclusive Apartments

8,3

Exclusive Apartments

Ubytování (Aparthotel) Exclusive Apartments. Exclusive Apartments se nachází v Mladé Boleslavi a nabízí výhled na město, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Exclusive Apartments se nachází ve městě Kosmonosy (Česko - Středočeský kraj).

Hotel BESTAR

7,9

Hotel BESTAR

Ubytování (Hotel) Hotel BESTAR. Hotel BESTAR nabízí 4hvězdičkové ubytování v Mladé Boleslavi, pokojovou službu a bezplatné Wi-Fi. Na turistické přepážce si můžete naplánovat výlety. Ubytování Hotel BESTAR se nachází ve městě Kosmonosy (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Hotel BESTAR má celkové hodnocení 7,9. Pro Hotel Hotel BESTAR momentálně evidujeme 100 recenzí.

Apartmány Kosmonosy, Hradištská 193

Apartmány Kosmonosy, Hradištská 193

Ubytování (Privát) Apartmány Kosmonosy, Hradištská 193. Located in Mladá Boleslav, 41 km from Bedřichov, Apartmány Kosmonosy, Hradištská 193 provides a garden and free WiFi. Private parking is available on site. Ubytování Apartmány Kosmonosy, Hradištská 193 se nachází ve městě Kosmonosy (Česko - Středočeský kraj).

Apartmány Kosmonosy, Hradištská 181

Apartmány Kosmonosy, Hradištská 181

Ubytování (Privát) Apartmány Kosmonosy, Hradištská 181. Apartmány Kosmonosy, Hradištská is situated in Mladá Boleslav. Guests may enjoy the free WiFi. The homestay is equipped with a flat-screen TV. Ubytování Apartmány Kosmonosy, Hradištská 181 se nachází ve městě Kosmonosy (Česko - Středočeský kraj).