Hledat

Ubytování

Restaurace U Komína Penzion

Olbramovice 81, Olbramovice, 259 01, Česká republika - Zobrazit mapu

Ubytování (Penzion) Restaurace U Komína. Restaurace U Komína se nachází v Olbramovicích a nabízí bar. Všechny pokoje mají šatní skříň, TV s plochou obrazovkou a některé také terasu. Ubytování Restaurace U Komína se nachází ve městě Olbramovice (Česko - Středočeský kraj).

Popis ubytování Restaurace U Komína

Všechny pokoje mají šatní skříň, TV s plochou obrazovkou a některé také terasu. Každé ráno se podává snídaně à la carte. Restaurace U Komína stojí 49 km od Prahy a 29 km od Tábora. Restaurace U Komína poskytuje ubytování v pokojích s ložním prádlem a ručníky. Na letiště Václava Havla Praha je to 55 km. Restaurace U Komína se nachází v Olbramovicích a nabízí bar.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

  • Parkování zdarma
  • Bar

Jiná ubytování ve městě Olbramovice

Farma Čapí Hnízdo

9,5

Farma Čapí Hnízdo

Ubytování (Hotel) Farma Čapí Hnízdo. Farma Čapí hnízdo se nachází u rybníka Slavníč na Benešovsku, který je vhodný k rybaření a pro vyjížďky na loďkách. Ubytování Farma Čapí Hnízdo se nachází ve městě Olbramovice (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Farma Čapí Hnízdo má celkové hodnocení 9,5. Pro Hotel Farma Čapí Hnízdo momentálně evidujeme 162 recenzí.

Farma Zahradnice

8,7

Farma Zahradnice

Ubytování (Farma) Farma Zahradnice. Penzion Farma Zahradnice se nachází na okraji obce Zahradnice v klidném prostředí a nabízí projížďky na koni, venkovní bazén a pokoje s vlastní koupelnou a... Ubytování Farma Zahradnice se nachází ve městě Olbramovice (Česká republika - Středočeský kraj). Ubytování Farma Zahradnice má celkové hodnocení 8,7. Pro Farma Farma Zahradnice momentálně evidujeme 93 recenzí.