Hledat

Ubytování

Relax Lounge Prázdninový dům

8 U Vody, Velké Meziříčí, 594 01, Česká republika - Zobrazit mapu

Ubytování (Prázdninový dům) Relax Lounge. Relax Lounge se nachází ve Velkém Meziříčí. 47 km od Brna. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Relax Lounge se nachází ve městě Velké Meziříčí (Česko - Vysočina).

Popis ubytování Relax Lounge

Tento prázdninový dům má 4 ložnice, kuchyňský kout s lednicí a varnou deskou, TV s plochou obrazovkou, posezení a 3 koupelny s vířivkou. Na letiště Brno-Tuřany je to 54 km. Personál nepřetržitě otevřené recepce hovoří česky, anglicky a slovensky. 47 km od Brna. Relax Lounge stojí 45 km od Telče a 31 km od Jihlavy. Relax Lounge se nachází ve Velkém Meziříčí. Ložní prádlo a ručníky jsou zajištěny. Hosté mohou využívat sdílený lounge a v okolí se věnovat pěší turistice. K dispozici je také vířivka. Na místě je neplacené soukromé parkoviště.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

  • Parkování zdarma

Jiná ubytování ve městě Velké Meziříčí

Hotel Pod Zamkem - Garni

9,4

Hotel Pod Zamkem - Garni

Ubytování (Hotel) Hotel Pod Zamkem - Garni. Hotel Pod Zámkem najdete v centru půvabného historického města Velké Meziříčí. Hotel nabízí elegantní pokoje s bezplatným Wi-Fi a tenisovým kurtem. Ubytování Hotel Pod Zamkem - Garni se nachází ve městě Velké Meziříčí (Česká republika - Kraj Vysočina). Ubytování Hotel Pod Zamkem - Garni má celkové hodnocení 9,4. Pro Hotel Hotel Pod Zamkem - Garni momentálně evidujeme 209 recenzí.

Ubytování u koupaliště

9

Ubytování u koupaliště

Ubytování (Apartmány) Ubytování u koupaliště. Ubytování u koupaliště se nachází ve Velkém Meziříčí, 48 km od Brna, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Ubytování u koupaliště se nachází ve městě Velké Meziříčí (Česko - Vysočina).

Hotel Jelínkova vila

8,8

Hotel Jelínkova vila

Ubytování (Hotel) Hotel Jelínkova vila. Hotel Jelínkova vila má vnitřní bazén a saunu a nachází se u řeky Balinky, 300 metrů od historického centra Velkého Meziříčí. Hotel má vlastní pivovar. Ubytování Hotel Jelínkova vila se nachází ve městě Velké Meziříčí (Česká republika - Kraj Vysočina). Ubytování Hotel Jelínkova vila má celkové hodnocení 8,8. Pro Hotel Hotel Jelínkova vila momentálně evidujeme 167 recenzí.

OC Panorama

8,1

OC Panorama

Ubytování (Hotel) OC Panorama. OC Panorama se nachází ve Velkém Meziříčí a nabízí à la carte restauraci, terasu s výhledem na město, bar, kam si můžete zajít na drink, a ve všech... Ubytování OC Panorama se nachází ve městě Velké Meziříčí (Česká republika - Kraj Vysočina). Ubytování OC Panorama má celkové hodnocení 8,1. Pro Hotel OC Panorama momentálně evidujeme 194 recenzí.

Sunny apartment

Sunny apartment

Ubytování (Apartmán) Sunny apartment. Sunny apartment is set in Velké Meziříčí and offers a terrace. The apartment, set in a building dating from 1979, offers free private parking. Ubytování Sunny apartment se nachází ve městě Velké Meziříčí (Česko - Vysočina).

Apartmán U Zlatého křížku

Apartmán U Zlatého křížku

Ubytování (Apartmán) Apartmán U Zlatého křížku. Apartmán U Zlatého křížku is situated in Velké Meziříčí. This property offers access to free WiFi and free private parking. Ubytování Apartmán U Zlatého křížku se nachází ve městě Velké Meziříčí (Česko - Vysočina).

Ubytování v soukromí

Ubytování v soukromí

Ubytování (Privát) Ubytování v soukromí. Ubytování v soukromí is located in Velké Meziříčí. The air-conditioned accommodation is 45 km from Brno. Ubytování Ubytování v soukromí se nachází ve městě Velké Meziříčí (Česko - Vysočina).

Penzion Letná

Penzion Letná

Ubytování (Apartmán) Penzion Letná. Penzion Letná se nachází ve Velkém Meziříčí v kraji Vysočina. Nabízí terasu a bezplatné Wi-Fi připojení. Ubytování Penzion Letná se nachází ve městě Velké Meziříčí (Česká republika - Kraj Vysočina). Pro Apartmán Penzion Letná nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.