Hledat

Ubytování

Quaint Cottage in Kötschach-Mauthen near Mauthner Klamm Prázdninový dům

9640 Kötschach, Rakousko - Zobrazit mapu

Ubytování (Prázdninový dům) Quaint Cottage in Kötschach-Mauthen near Mauthner Klamm. Boasting a hot tub, Quaint Cottage in Kötschach-Mauthen near Mauthner Klamm is located in Kötschach. Ubytování Quaint Cottage in Kötschach-Mauthen near Mauthner Klamm se nachází ve městě Kötschach (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 164 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování Quaint Cottage in Kötschach-Mauthen near Mauthner Klamm

Sesto is 49 km from the holiday home, while Lienz is 25 km away. The holiday home has a TV and a living room. Guests staying at this holiday home have access to a fully equipped kitchenette. The property has a sauna. Boasting a hot tub, Quaint Cottage in Kötschach-Mauthen near Mauthner Klamm is located in Kötschach.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

 • Domácí zvířata povolena
 • Parkování zdarma

Vybavení ubytování Quaint Cottage in Kötschach-Mauthen near Mauthner Klamm

 • Zdarma! Veřejné parkování je možné zdarma na přilehlém místě (rezervace není nutná).
 • Internetové připojení není k dispozici.
 • Povlečení
 • Ručníky
 • Sprcha
 • Vlastní koupelna
 • Toaleta
 • TV
 • Vířivka
 • Domácí zvířata jsou povolena na požádání, za případný poplatek.
 • Sauna
 • Samostatná budova

Jiná ubytování ve městě Kötschach

Huberbauer

9,7

Huberbauer

Ubytování (Apartmány) Huberbauer. Huberbauer se nachází v obci Kötschach, 2,9 km od lanovky Vorheggbahn, a nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování Huberbauer se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 798 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartementhaus Aue 361

9,7

Appartementhaus Aue 361

Ubytování (Apartmány) Appartementhaus Aue 361. Appartementhaus Aue 361 se nachází v Aue na okraji Kötschachu, 5 minut pěšky od obchodů, restaurací a veřejného krytého i venkovního bazénu se saunou. Ubytování Appartementhaus Aue 361 se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 508 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmenthaus Berdnik

9,7

Apartmenthaus Berdnik

Ubytování (Apartmány) Apartmenthaus Berdnik. Apartmenthaus Berdnik se nachází v centru obce Kötschach-Mauthen, pouhých 400 metrů od sjezdovek tohoto lyžařského střediska, a nabízí apartmány s možností... Ubytování Apartmenthaus Berdnik se nachází ve městě Kötschach (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 457 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ginnys place

9,6

Ginnys place

Ubytování (Apartmán) Ginnys place. Ubytování Ginnys se nachází na klidném místě blízko obce Kötschach, blízko rodinných sjezdovek a 30 km od lyžařského areálu Nassfeld. Ubytování Ginnys place se nachází ve městě Kötschach (Rakousko - Korutany).

Pension Polinikblick

9,6

Pension Polinikblick

Ubytování (Bed and breakfast) Pension Polinikblick. Pension Polinikblick se nachází ve zrekonstruované staré budově v historickém centru obce Mauthen. Nabízí lyžárnu a venkovní gril. Ubytování Pension Polinikblick se nachází ve městě Kötschach (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 796 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartementhaus Sabine

9,6

Appartementhaus Sabine

Ubytování (Apartmány) Appartementhaus Sabine. Appartementhaus Sabine se nachází na centrálním, ale klidném místě v Kötschachu. Nabízí apartmány s terasou nebo balkonem s výhledem na hory. Ubytování Appartementhaus Sabine se nachází ve městě Kötschach (Rakousko - Korutany).

Gailtal Panorama

9,6

Gailtal Panorama

Ubytování (Apartmány) Gailtal Panorama. Gailtal Panorama se nachází v Kötschachu, 600 metrů od Ubungslift Kries. Nabízí Wi-Fi zdarma, výhled do zahrady a neplacené parkování. Ubytování Gailtal Panorama se nachází ve městě Kötschach (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 417 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Brandstätter

9,5

Haus Brandstätter

Ubytování (Penzion) Haus Brandstätter. Haus Brandstätter se nachází v Pasově, 5 km od lyžařského střediska Kötschach. Nabízí zahradu s dětským hřištěm a grilem. Ubytování Haus Brandstätter se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Appartements Zankl

9,4

Appartements Zankl

Ubytování (Apartmány) Appartements Zankl. Appartements Zankl se nachází v Kötschachu v Korutanech, 1,8 km od Ubungslift Kries. Ubytování Appartements Zankl se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Chalet Underhill

9,4

Chalet Underhill

Ubytování (Chata) Chalet Underhill. Chalet Underhill se nachází v Kötschachu, poblíž lanovky Vorheggbahn a 200 metrů od vleku Babylift Kries. Ubytování Chalet Underhill se nachází ve městě Kötschach (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 536 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gailtaler Hof

9,3

Gailtaler Hof

Ubytování (Hotel) Gailtaler Hof. Tříhvězdičkový Gailtaler Hof se nachází v obci Kötschach, 400 metrů od dětského vleku Kries. Ubytování Gailtaler Hof se nachází ve městě Kötschach (Rakousko - Korutany).

Villa Alpenrose

9,3

Villa Alpenrose

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Alpenrose. Villa Alpenrose je prázdninový dům situovaný v Kötschachu. Nabízí zahradu, Wi-Fi zdarma a vlastní bezplatné parkoviště. Ubytování Villa Alpenrose se nachází ve městě Kötschach (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 970 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Troadkasten

9,2

Troadkasten

Ubytování (Apartmán) Troadkasten. Featuring garden views, Troadkasten features accommodation with a garden and a balcony, around 3.9 km from Ubungslift Kries. Ubytování Troadkasten se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 480 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Lipicer

9,2

Pension Lipicer

Ubytování (Penzion) Pension Lipicer. Rodinný penzion Lipicer se nachází v Kötschach, na okraji údolí Lesach a 10 minut chůze od místních lyžařských vleků. Ubytování Pension Lipicer se nachází ve městě Kötschach (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 997 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Landgasthof Pfeffermühle

9,2

Landgasthof Pfeffermühle

Ubytování (Apartmány) Landgasthof Pfeffermühle. Hotel Landgasthof Pfeffermühle byl zrekonstruovaný v roce 2017, nachází se v Korutanech mezi lyžařskými středisky Kötschach a Mauthen, 1 km od rodinného... Ubytování Landgasthof Pfeffermühle se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 783 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Schloss Manndorf Gästehaus

9,2

Schloss Manndorf Gästehaus

Ubytování (Apartmány) Schloss Manndorf Gästehaus. Schloss Manndorf Gästehaus se nachází hned vedle zámku Manndorf, pouhých 14 km od italských hranic a do 4 km od ledové lezecké stěny, běžkařských tratí,... Ubytování Schloss Manndorf Gästehaus se nachází ve městě Kötschach (Rakousko - Korutany).

Alpencamp Kärnten

9,1

Alpencamp Kärnten

Ubytování (Apartmány) Alpencamp Kärnten. Alpencamp Kärnten se nachází uprostřed malebné alpské krajiny a nabízí apartmány, horské chaty a bungalovy s plně vybaveným kuchyňským koutem, lázeňským... Ubytování Alpencamp Kärnten se nachází ve městě Kötschach (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 109 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gasthof-Fleischerei Engl

9,1

Gasthof-Fleischerei Engl

Ubytování (Penzion – hostinec) Gasthof-Fleischerei Engl. Located in Kötschach, Carinthia region, Gasthof-Fleischerei Engl is situated 2.8 km from Schlepplift Laas. Ubytování Gasthof-Fleischerei Engl se nachází ve městě Kötschach 101 (Rakousko - Korutany).

Haus Sieben Apartament

9

Haus Sieben Apartament

Ubytování (Apartmán) Haus Sieben Apartament. Haus Sieben Apartament nabízí ubytování se sezónním venkovním bazénem, terasou a bezplatným Wi-Fi v obci Kötschach, blízko lyžařského vleku Schlepplift... Ubytování Haus Sieben Apartament se nachází ve městě Kötschach (Rakousko - Korutany).

Chalet Kipaji 1

8,9

Chalet Kipaji 1

Ubytování (Chata) Chalet Kipaji 1. Chalet Kipaji 1 se nachází v lyžařským středisku Kötschach, 100 metrů od lyžařského vleku Babylift Kries a 200 metrů od lanovky Ubungslift Kries, a nabízí... Ubytování Chalet Kipaji 1 se nachází ve městě Kötschach (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 622 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Mariti

8,9

Casa Mariti

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Mariti. Prázdninový dům Casa Mariti má přímý vstup na sjezdovku a nachází se v Kötschachu, 100 metrů od dětské lanovky Kries a 2 minuty chůze od lanovky Ubungslift... Ubytování Casa Mariti se nachází ve městě Kotschach 655 (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 925 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Leyrer

8,9

Pension Leyrer

Ubytování (Apartmány) Pension Leyrer. Penzion Leyrer se nachází pouhých 5 minut chůze od centra střediska Kötschach-Mauthen s obchody a restauracemi a 8 minut pěšky od wellness centra Aquarena... Ubytování Pension Leyrer se nachází ve městě Kötschach (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 073 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Seiwald

8,9

Pension Seiwald

Ubytování (Bed and breakfast) Pension Seiwald. Pension Seiwald is located in Kötschach and offers cosy rooms, free WiFi, a barbecue and a sun terrace. Ubytování Pension Seiwald se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Hotel Gailberghöhe

8,9

Hotel Gailberghöhe

Ubytování (Hotel) Hotel Gailberghöhe. Hotel Gailberghöhe se nachází na kopci, 5 km od centra obce Kötschach a nejbližších sjezdovek. Ubytování Hotel Gailberghöhe se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 642 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Sieben - Singer Lydia

8,8

Haus Sieben - Singer Lydia

Ubytování (Bed and breakfast) Haus Sieben - Singer Lydia. Haus Sieben - Singer Lydia se nachází ve městě Kötschach v Korutanech, pouhých 49 km od města Bad Gastein, a nabízí venkovní bazén, bezplatné parkoviště a... Ubytování Haus Sieben - Singer Lydia se nachází ve městě (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 365 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Schlank Schlemmer Hotel Kürschner

8,4

Schlank Schlemmer Hotel Kürschner

Ubytování (Hotel) Schlank Schlemmer Hotel Kürschner. Schlank Schlemmer Hotel Kürschner stojí v rozlehlém parku s dětským hřištěm ve městě Kötschach-Mauthen, v korutanskkém údolí Gail. Ubytování Schlank Schlemmer Hotel Kürschner se nachází ve městě Kötschach (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 361 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

B&B "Il ritrovo dei 199"

8,2

B&B "Il ritrovo dei 199"

Ubytování (Bed and breakfast) B&B "Il ritrovo dei 199". B&B „Ilritrovo dei 199“ je bed and breakafst situovaný v Kötschachu, necelý 1 km od lanovky Ubungslift Kries. Lze v něm bezplatně využívat Wi-Fi. Ubytování B&B "Il ritrovo dei 199" se nachází ve městě Kötschach (Rakousko - Korutany).

Chalets Alpin Kronhof

Chalets Alpin Kronhof

Ubytování (Apartmány) Chalets Alpin Kronhof. Chalets Alpin Kronhof se nachází v korutanském městečku Kötschach-Mauthen, 30 km od Lienze a 43 km od Tarvisia. Ubytování Chalets Alpin Kronhof se nachází ve městě Kronhof 1 (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 8 162 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Steinbock

Steinbock

Ubytování (Chata) Steinbock. Located in Kötschach, Steinbock provides accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytování Steinbock se nachází ve městě Kötschach (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 378 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalet Kipaji

Chalet Kipaji

Ubytování (Chata) Chalet Kipaji. Chata Kipaji se nachází ve středisku Kötschach, 100 metrů od dětského vleku Kries a 200 metrů od lyžařského vleku Ubungslift Kries, a nabízí tenisový kurt,... Ubytování Chalet Kipaji se nachází ve městě Kötschach (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 307 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnungen Jakob Seiwald

Ferienwohnungen Jakob Seiwald

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnungen Jakob Seiwald. Ferienwohnungen Jakob Seiwald v Kötschachu nabízí velkou zahradu, sezonní, solárně vyhřívaný venkovní bazén a dětské hřiště. Apartmán má terasu a posezení. Ubytování Ferienwohnungen Jakob Seiwald se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Chalet Sonnenalpe

Chalet Sonnenalpe

Ubytování (Chata) Chalet Sonnenalpe. Located in Kötschach, Chalet Sonnenalpe provides accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytování Chalet Sonnenalpe se nachází ve městě Kötschach (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 488 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vakantiehuis Zonnepiste

Vakantiehuis Zonnepiste

Ubytování (Prázdninový dům) Vakantiehuis Zonnepiste. Vakantiehuis Zonnepiste is set in Kötschach and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Vakantiehuis Zonnepiste se nachází ve městě Kötschach (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 084 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gemse

Gemse

Ubytování (Chata) Gemse. Located in Kötschach, Gemse provides accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytování Gemse se nachází ve městě Kötschach (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 572 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Lydia

Apartment Lydia

Ubytování (Apartmán) Apartment Lydia. Boasting a balcony with garden views, and a seasonal outdoor swimming pool and a garden, Apartment Lydia can be found in Kötschach, close to Schlepplift... Ubytování Apartment Lydia se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Steinbock und Gemse

Steinbock und Gemse

Ubytování (Chata) Steinbock und Gemse. Steinbock und Gemse se nachází v lyžařském středisku Kötschach, 200 metrů od lanovek Vorheggbahn a Babylift Kries a 300 metrů od lanovky Ubungslift Kries,... Ubytování Steinbock und Gemse se nachází ve městě Kötschach (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 741 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gasthof Valentialm

Gasthof Valentialm

Ubytování (Penzion – hostinec) Gasthof Valentialm. Gasthof Valentialm is set in Kötschach. Among the various facilities are a restaurant and a garden. Rooms include a balcony. Ubytování Gasthof Valentialm se nachází ve městě Kötschach (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 161 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

S'Wirtshaus

S'Wirtshaus

Ubytování (Bed and breakfast) S'Wirtshaus. S'Wirtshaus is located in Mauthen and offers a bar and a terrace. This bed and breakfast features a garden and free private parking. Ubytování S'Wirtshaus se nachází ve městě Kötschach (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 862 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Saualmhütte

Saualmhütte

Ubytování (Prázdninový dům) Saualmhütte. Located in Kötsch in the Carinthia region, Saualmhütte has a terrace. The property features garden and mountain views. Ubytování Saualmhütte se nachází ve městě Kötschach (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 746 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalet Am Sonnenpiste

Chalet Am Sonnenpiste

Ubytování (Chata) Chalet Am Sonnenpiste. Situated in Kötschach, Chalet Am Sonnenpiste features accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytování Chalet Am Sonnenpiste se nachází ve městě Kötschach (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 083 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

La Nostra Casa

La Nostra Casa

Ubytování (Vila) La Nostra Casa. Set in Kötschach, La Nostra Casa offers a private pool and free WiFi. The accommodation is 43 km from Weissensee. Ubytování La Nostra Casa se nachází ve městě Kötschach (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 393 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalet Kipaji 3

Chalet Kipaji 3

Ubytování (Chata) Chalet Kipaji 3. Chalet Kipaji 3 se nachází v obci Kötschach, 100 metrů od lanovky Babylift Kries, a nabízí tenisový kurt, zázemí pro grilování, bezplatné Wi-Fi a terasu. Ubytování Chalet Kipaji 3 se nachází ve městě Kötschach (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 10 202 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Mariti

Casa Mariti

Ubytování (Vila) Casa Mariti. Casa Mariti je vila situovaná asi 100 metrů od lanovky Vorheggbahn. Nabízí výhled na bazén, do zahrady a na hory, balkon, Wi-Fi zdarma a varnou konvici. Ubytování Casa Mariti se nachází ve městě Kötschach (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 605 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Wegscheider

Apartment Wegscheider

Ubytování (Apartmány) Apartment Wegscheider. Apartment Wegscheider se nachází 12 minut pěšky od centra Kötschachu, 50 km od Bad Gasteinu, 26 km od Lienzu a 20 minut autem od Nassfeldu. Ubytování Apartment Wegscheider se nachází ve městě Kötschach (Rakousko - Korutany). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 196 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)