Hledat

Ubytování

Půjčovna Statek Bed and breakfast

117 náměstí Na Městečku, Veverská Bítýška, 664 71, Česká republika - Zobrazit mapu

Ubytování (Bed and breakfast) Půjčovna Statek. Půjčovna Statek se nachází ve Veverské Bítýšce v Jihomoravském kraji a nabízí zahradu. 15 km od Brna. Na místě je soukromé neplacené parkoviště. Ubytování Půjčovna Statek se nachází ve městě Veverská Bítýška (Česko - Jihomoravský kraj).

Popis ubytování Půjčovna Statek

Půjčovna Statek se nachází ve Veverské Bítýšce v Jihomoravském kraji a nabízí zahradu. Na místě je soukromé neplacené parkoviště. Ložní prádlo a ručníky jsou zajištěny. Penzion stojí 48 km od Žďáru nad Sázavou a 41 km od Třebíče. 15 km od Brna. Na letiště Brno-Tuřany je to 23 km.

Jiná ubytování ve městě Veverská Bítýška

Na splavu

Na splavu

Ubytování (Privát) Na splavu. Located in Veverská Bítýška, 22 km from Brno, Na splavu provides a shared lounge and free WiFi. Ubytování Na splavu se nachází ve městě Veverská Bítýška (Česko - Jihomoravský kraj).

Statek

Statek

Ubytování (Apartmán) Statek. Featuring accommodation with a terrace, Statek is set in Veverská Bítýška. This apartment provides accommodation with free WiFi. Ubytování Statek se nachází ve městě Veverská Bítýška (Česko - Jihomoravský kraj).