Hledat

Ubytování

Popis ubytování Privátne ubytovacie zariadenie Bratislava širšie centrum

Ubytování je vzdálené 2,5 km od Bratislavy a 40 km od obce Podersdorf am See. Na místě je soukromé parkoviště. Privátne zariadenie je vzdálené 5 km od bratislavského letiště. Privátní set Bratislava je Mosonmagyaróvár je vzdálený 32 km.

Jiná ubytování ve městě Nivy

Panorama 22 apartment

9,9

Panorama 22 apartment

Ubytování (Apartmán) Panorama 22 apartment. Set in Nivy, Panorama 22 apartment offers accommodation with a balcony and free WiFi. The apartment has river views and is 42 km from Mosonmagyaróvár. Ubytování Panorama 22 apartment se nachází ve městě Nivy (Slovensko - Bratislavský kraj). Ubytování Panorama 22 apartment má celkové hodnocení 9,9. Pro Apartmán Panorama 22 apartment momentálně evidujeme 16 recenzí.

Apartmán v Aleji

9,4

Apartmán v Aleji

Ubytování (Apartmán) Apartmán v Aleji. Apartmán v Aleji se nachází v Nivy v Bratislavském kraji a nabízí zahradu. 33 km od Mosonmagyaróváru. Na místě je soukromé parkoviště. Ubytování Apartmán v Aleji se nachází ve městě Nivy (Slovensko - Bratislavský kraj).

Spacious 2 Room Apt in Perfect Neighborhood

Spacious 2 Room Apt in Perfect Neighborhood

Ubytování (Apartmán) Spacious 2 Room Apt in Perfect Neighborhood. Situated in Nivy, Spacious 2 Room Apt in Perfect Neighborhood features accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Spacious 2 Room Apt in Perfect Neighborhood se nachází ve městě Nivy (Slovensko - Bratislavský kraj). Pro Apartmán Spacious 2 Room Apt in Perfect Neighborhood nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

NICE, NEW APT WITH ALL YOU NEED. GREAT LOCATION.

NICE, NEW APT WITH ALL YOU NEED. GREAT LOCATION.

Ubytování (Apartmán) NICE, NEW APT WITH ALL YOU NEED. GREAT LOCATION.. NICE, NEW APT WITH ALL YOU NEED. GREAT LOCATION. Is situated in Nivy. Ubytování NICE, NEW APT WITH ALL YOU NEED. GREAT LOCATION. se nachází ve městě Nivy (Slovensko - Bratislavský kraj).

PANORAMAview/31thFloor!/LUXURY/Wifi/Parking

PANORAMAview/31thFloor!/LUXURY/Wifi/Parking

Ubytování (Apartmán) PANORAMAview/31thFloor!/LUXURY/Wifi/Parking. PANORAMAview/31thFloor!/LUXURY/Wifi/Parking se nachází v Nivy v Bratislavském kraji a nabízí balkon. Ubytování PANORAMAview/31thFloor!/LUXURY/Wifi/Parking se nachází ve městě Nivy (Slovensko - Bratislavský kraj).